Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 361 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 19  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Kamerki typu GOPRO
#181 PostWysłany: 18 Gru 2015 14:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Cze 2012
Posty: 338
Loty: 16
Kilometry: 39 898
poncz napisał(a):
DannyAlves napisał(a):
Nie znajdziesz chyba produktu w którym bateria będzie trzymać dłużej niż 2 godziny.


Drift Ghost powyżej 3h - mam i potwierdzam.


3H ale w jakiej jakości ;)

Jak kolega wyżej pisał, w dobrej jakości film to max nawet nie dwie a godzina czterdzieści
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wycieczka na Majorkę od 1224 PLN. Loty z Warszawy, transfery i 4 noclegi z widokiem na morze Wycieczka na Majorkę od 1224 PLN. Loty z Warszawy, transfery i 4 noclegi z widokiem na morze
Szalona Środa w PLL LOT: europejskie wojaże od 376 PLN. Loty do Afryki za 772 PLN Szalona Środa w PLL LOT: europejskie wojaże od 376 PLN. Loty do Afryki za 772 PLN
 Temat postu: Re: Kamerki typu GOPRO
#182 PostWysłany: 18 Gru 2015 14:35 

Rejestracja: 15 Cze 2014
Posty: 1742
srebrny
Poważnie? Jestem zielony w temacie, stąd pytanie. W takim razie podstawowe akcesoria to zapasowe baterie?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Kamerki typu GOPRO
#183 PostWysłany: 18 Gru 2015 16:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sie 2013
Posty: 160
pegie84 napisał(a):
3H ale w jakiej jakości ;)

Jak kolega wyżej pisał, w dobrej jakości film to max nawet nie dwie a godzina czterdzieści


1080p 30k./s - zawsze powyżej 3 godz, czasami dochodziło do 3 godz. 40 min. Na 60 k./s nie próbowałem, bo nie mam takiej potrzeby. Natomiast kupiłem kilka zamienników baterii po około 50zł/szt i sprawują się dobrze. Mam je od 1,5 roku i na każdym kilkadziesiąt godzin filmowania.
_________________
Nasze blogi:
https://treeclimbing.academy
https://fotografia.marzenawystrach.com
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Kamerki typu GOPRO
#184 PostWysłany: 18 Gru 2015 23:34 

Rejestracja: 15 Cze 2014
Posty: 1742
srebrny
Jaki model z wyświetlaczem polecilibyście początkującemu? Kilka wyjazdów w roku. Ciepłe kraje, słońce, także dobre odzwierciedlenie kolorów jest ważne. Filmiki dla siebie i ew. znajomych. Ostatnio miałem trochę wydatków i nie chcę kupować, przepłacać za sprzęt, którego właściwości nie wykorzystam.

Co sądzicie o SJ7000? Sony As15?

http://allegro.pl/kamera-sportowa-omna- ... 38682.html

http://www.e-fotojoker.pl/sony-hdr-as15 ... nSDQ_nhDIU
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Kamerki typu GOPRO
#185 PostWysłany: 26 Gru 2015 15:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sie 2011
Posty: 272
niebieski
Szukam kamerki, która dobrze spisuje się w nocy/słabym oświetleniem, jedyna, która tutaj była polecana i to widać po filmikach to GoPro Hero 4, czy ktoś może polecić ewentualnie coś innego, moją kamerka za 3 stówki już mi nie wystarcza :>?
_________________
https://czlowiek360.wordpress.com/ Blog o biegach i podróżach
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Kamerki typu GOPRO
#186 PostWysłany: 27 Gru 2015 10:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Mar 2014
Posty: 1617
Loty: 169
Kilometry: 332 398
niebieski
Trochę ostatnio interesowałem się tematem nagrywania kamerkami przy słabym świetle. Kupując Sony Action Cam As200v odpaliłem ją wieczorem i był dramat, szumy, ziarenka, piksele. Ale pobawiłem się trochę , poustawiałem i jest naprawdę dobrze. Jednakże żadna z kamer sportowych z tego co wyczytałem przy bardzo słabym oświetleniu nie będzie miała obrazu żylety. Ale przy jako takim (np latarnie uliczne w miarę dobrze świecące) dają bardzo ładnie radę, to samo pomieszczenia.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Kamerki typu GOPRO
#187 PostWysłany: 03 Lut 2016 23:00 

Rejestracja: 23 Sty 2016
Posty: 9
Co sądzicie o kupnie Hero 4 a Hero3+?
Jest różnica w cenie, wiadomo, że 4 jest nowsze, ma mocniejsze parametry, ale czy jest sens płacić za 4?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Kamerki typu GOPRO
#188 PostWysłany: 03 Lut 2016 23:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Mar 2014
Posty: 1617
Loty: 169
Kilometry: 332 398
niebieski
Chyba najlepiej obejrzeć równania na youtube i samemu ocenić czy warto dopłacić. Poza tym nie tylko cyferka się liczy ale jeszcze model silver, black itd
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Kamerki typu GOPRO
#189 PostWysłany: 04 Lut 2016 20:46 

Rejestracja: 23 Sty 2016
Posty: 9
dziabulek napisał(a):
Chyba najlepiej obejrzeć równania na youtube i samemu ocenić czy warto dopłacić.

No właśnie oglądam i sam nie wiem, jest różnica, wg mnie nie za duża, ale jest - z drugiej strony czy na tyle, aby płacić więcej?


dziabulek napisał(a):
Poza tym nie tylko cyferka się liczy ale jeszcze model silver, black itd

I czym one się różnią? Black jest najlepszy, ale to silver ma ekran... O_o
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Kamerki typu GOPRO
#190 PostWysłany: 05 Lut 2016 06:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Cze 2014
Posty: 258
Loty: 57
Kilometry: 163 516
niebieski
W dużym uproszczeniu Black jest dla ekstremalnych sportów, jak chcesz robić slow motion i takie bardziej zaawansowane sprawy.
Różnica między 3+, a 4 jest taka, że zawsze nowsze ma trochę lepsze parametry, wszystko jest kwestią tego, co oczekujesz od sprzętu?
Niestety, nagrywanie w nocy zawsze jest bolączką "małych" kamer. Małe obiektywy, krótki czas naświetlania rzutują negatywnie na jakość filmu. Tak czy siak, sprawdziłem parę kamer i może w GoPro płacisz trochę za "markę", ale moim skromnym zdaniem naprawdę warto.

Jak chcesz zobaczyć jakość hero 4, kliknij

. Oczywiście patrz w 1080HD. Nagrywam Hero 4 i uważam, że na "amatorskie" i normalne filmy to w zupełności wystarczy. :)

Pozdro!
_________________
Podróżowanie to mój styl życia. :) Odwiedzone 6 kontynentów, ponad 50 państw. Życie w 6 różnych państwach świata: Australia, Nowa Zelandia, Chiny, Portugalia, Islandia i Polska.
Więcej o podróżach na moim Facebook'u. :)
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Kamerki typu GOPRO
#191 PostWysłany: 06 Lut 2016 15:51 

Rejestracja: 23 Sty 2016
Posty: 9
Piotras_5 napisał(a):
Jak chcesz zobaczyć jakość hero 4, kliknij

. Oczywiście patrz w 1080HD. Nagrywam Hero 4 i uważam, że na "amatorskie" i normalne filmy to w zupełności wystarczy. :)


Piotras, fajny film. Faktycznie jakość b.dobra. Który model Hero 4 masz?
P.S. Zwiedzałeś Australię stopem?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Kamerki typu GOPRO
#192 PostWysłany: 07 Lut 2016 04:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Cze 2014
Posty: 258
Loty: 57
Kilometry: 163 516
niebieski
Mam Gopro Hero 4 Silver. :) A jakość i tak jest delikatnie spie....rdzielona przez konwersję youtube'a :/ Albo ja jestem jeszcze amatorem w robieniu filmów i coś zepsułem. :P

Tak, jesteśmy już prawie 2 miesiące w Australii i cały czas jeździmy stopem :)
Jeśli chcesz nas znaleźć to zapraszam na bieżąco na facebooku lub do naszego bloga na fly4free.

Pozdrawiam serdecznie,
Piotrek :)
_________________
Podróżowanie to mój styl życia. :) Odwiedzone 6 kontynentów, ponad 50 państw. Życie w 6 różnych państwach świata: Australia, Nowa Zelandia, Chiny, Portugalia, Islandia i Polska.
Więcej o podróżach na moim Facebook'u. :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Kamerki typu GOPRO
#193 PostWysłany: 07 Lut 2016 15:06 

Rejestracja: 23 Sty 2016
Posty: 9
Wow! Gdybym się nie bał strasznie węży to pewnie też bym kiedyś się wybrał do Australii, bo wydaje mi się bardzo magiczna.
Natomiast w planach na dalszą przyszłość mam Nową Zelandię.
Powowdzania! na pewno zlajkuję FB.

P.S. Mieliście już spotkanie z jakimiś paskudnymi gadami?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Kamerki typu GOPRO
#194 PostWysłany: 07 Lut 2016 15:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sty 2016
Posty: 192
Arekkk napisał(a):
Jaki model z wyświetlaczem polecilibyście początkującemu? Kilka wyjazdów w roku. Ciepłe kraje, słońce, także dobre odzwierciedlenie kolorów jest ważne. Filmiki dla siebie i ew. znajomych. Ostatnio miałem trochę wydatków i nie chcę kupować, przepłacać za sprzęt, którego właściwości nie wykorzystam.

Co sądzicie o SJ7000? Sony As15?


SJ7000 jak na chińską produkcję jest całkiem przyzwoita, i nie kosztuje majątku
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Kamerki typu GOPRO
#195 PostWysłany: 07 Lut 2016 17:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Cze 2014
Posty: 258
Loty: 57
Kilometry: 163 516
niebieski
OlekSeb napisał(a):
Wow! Gdybym się nie bał strasznie węży to pewnie też bym kiedyś się wybrał do Australii, bo wydaje mi się bardzo magiczna.
Natomiast w planach na dalszą przyszłość mam Nową Zelandię.
Powowdzania! na pewno zlajkuję FB.

P.S. Mieliście już spotkanie z jakimiś paskudnymi gadami?


Szczerze mijają prawie dwa miesiące, a my widzielismy jednego, większego pająka. Żadnych węży czy skorpionów. Tak naprawdę to takie gadanie i propaganda. Oczywiście to nie Polska i trzeba uważać, ale przecież tu też żyją i funkcjonują ludzie... Nie myśl o tym i przyjeżdżaj do kraju kangurów, bo serio warto.

Sorry za offtop, jak coś podbij na pw. :-)
Pozdrawiam Piotrek
_________________
Podróżowanie to mój styl życia. :) Odwiedzone 6 kontynentów, ponad 50 państw. Życie w 6 różnych państwach świata: Australia, Nowa Zelandia, Chiny, Portugalia, Islandia i Polska.
Więcej o podróżach na moim Facebook'u. :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Kamerki typu GOPRO
#196 PostWysłany: 08 Lut 2016 11:29 

Rejestracja: 13 Lis 2015
Posty: 57
Aktualnie leci do mnie Eken H9 - stąd (na youtubie macie całą masę różnego rodzaju recenzji - według mnie za taką cenę otrzymujemy naprawdę świetny sprzęt.
Wykorzystując kupon EEKENH9 cena spadnie do 44.89$. Dodatkowo jeśli założycie konto w givingassistant (poradnik dostępny tutaj - po refa możecie udać się do tematu z łańcuszkami), cena - wliczając to zwroty - spadnie Wam do 34.5$.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Kamerki typu GOPRO
#197 PostWysłany: 08 Lut 2016 16:10 

Rejestracja: 26 Mar 2011
Posty: 563
Loty: 227
Kilometry: 371 198
niebieski
Przejrzałem cały wątek i nie zauważyłem, żeby ktoś coś więcej napisał o kamrze LAMAX X8 Electra 4K.

http://www.mediaexpert.pl/kamery-sporto ... lsrc=aw.ds

Czy ktoś może używa tej kamerki?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Kamerki typu GOPRO
#198 PostWysłany: 07 Mar 2016 13:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Lis 2014
Posty: 780
Loty: 145
Kilometry: 238 175
niebieski
Dziś w X-KOM jest kamerka Blackview HERO1 2.3K WiFi/LCD/FullHD 60fps za 329 PLN (wcześniejsza cena to 499).

http://www.x-kom.pl/goracy_strzal/7364
Góra
 Profil Relacje PM off
Arekkk lubi ten post.
Arekkk uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Kamerki typu GOPRO
#199 PostWysłany: 29 Mar 2016 22:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Maj 2014
Posty: 196
Loty: 220
Kilometry: 384 906
Cześć. Przejrzałem cały wątek i nadal mam mętlik w głowie, która niedroga kamera jest lepsza Xiaomi YI czy SJ4000 dla sporadycznego wakacyjnego używania? Rozumiem, że Xiaomi robi nieco lepsze filmy, ale ma mniej dodatków w podstawowej cenie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Kamerki typu GOPRO
#200 PostWysłany: 30 Mar 2016 02:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Kwi 2011
Posty: 1418
niebieski
SJ4000 jest konstrukcja z przed kilku lat. Xiaomi ma szybszy procesor i lepszy sensor od Sony. Calkiem pokazny zestaw zlacz/uchwytow do Yi kosztuje w Chinach zaledwie kilkadziesiat zl, obudowa pod wode 40 zl, tyle samo dodatkowe dwie baterie z zewnetrzna ladowarka.

Sent from my SCL24 using Tapatalk
Góra
 Profil Relacje PM off
DenisP lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 361 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 19  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group