Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 21 Sie 2014 12:04 
Redaktor F4F
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Lis 2010
Posty: 6157
Loty: 228
Kilometry: 534 135
Darmowy bus dla pasażerów linii JetStar na trasie
Singapore Changi Airport Terminal 1 <-> Johor Bahru Kotaraya II Bus Terminal

<< POBIERZ KUPON >>

Cytuj:
*Important Information

General terms and conditions: present this coupon together with a Jetstar ticket or e-ticket to the bus captain upon boarding the bus from Johor Bahru Kotaraya II Bus Terminal or Singapore Changi Airport Terminal 1. The bus captain may request to check passengers’ I/C or passport for verification purposes. This free coupon is only valid for passengers of Jetstar flights up to 1 day before flight departure date or 1 day after flight departure date. 1 coupon per Jetstar passenger, per way. No sharing of coupons will be entertained. Passengers are allowed one free hand carry baggage onboard the coach. Additional baggage may be charged at SGD7 per piece. Free transfer is valid from 1 February 2013 to 31 October 2014. Transtar bus schedule is subject to change without prior notice, and may change depending on traffic conditions. For detailed bus route and latest schedule visit: http://www.transtar.travel/crossborder. Transtar Terms and conditions: no drug(s) or illegal item(s) is allowed on the bus. Once discovered, the passenger concerned will be liable for all consequences. Any accident occurred will be the responsibility of the insurance company covering the policy of the bus. Transtar acts only as agent for the passengers and the transportation companies. Should the bus breakdown hence affecting departure, passengers must comply with Transtar’s final arrangements. Should passengers miss their flight due to bus breakdown/delay, neither Jetstar nor Transtar shall be held liable if passengers board the bus less than 4 hours before flight departure. Transtar reserves the rights to offload any passenger who are deemed unfit for travel or pose a danger to other passengers on board.
_________________
Image

https://www.instagram.com/jiku_ty_dziku/ | Serduszka i piwo :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy na Kefalinii od 2462 PLN. Wyloty z 4 miast + tydzień z wyżywieniem w 4* hotelu Wczasy na Kefalinii od 2462 PLN. Wyloty z 4 miast + tydzień z wyżywieniem w 4* hotelu
Zbiór lotów nad Morze Adriatyckie: Chorwacja, Włochy i Albania z 4 miast od 134 PLN Zbiór lotów nad Morze Adriatyckie: Chorwacja, Włochy i Albania z 4 miast od 134 PLN
#2 PostWysłany: 14 Wrz 2014 22:27 

Rejestracja: 13 Lip 2012
Posty: 158
jak pierwszy raz jechałem tą trasą to przeżyłem lekki szok na granicy. Wyszedłem z autobusu, przeszedłem kontrolę i dalej nie wiedziałem co robić. kilkaset ludzi w kolejce do autobusu i nikt mi nie może powiedzieć z której platformy odjedzie mój autobus w dalszą drogę do JB. W drodze powrotnej do Singapuru już byłem mądrzejszy, ale i tak celnicy skasowali mi 2 paczki papierosów które miałem w plecaku (zakaz), ale i tak przemyciłem z żoną 5 paczek w ubraniu :lol:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group