Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 49 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 11 Mar 2015 21:31 

Rejestracja: 04 Mar 2012
Posty: 500
a ja zapraszam do Bournemouth ;) rewelacyjne zycie nocne i jest co ogladac :) swietne plaze, oceanarium, troche zabytkow. Okolo 2h jazdy z victorii wczesniej zabookowane bilety ok 5gbp, niedaleko ok 30km od bmouth jest Lulworth polecam ale to caly dzien warto tam poswiecic ;) stonehenge hmmm obszedlem do okola zawinalem sie do auta i wrocilem do domu i wiecej tam nie zawitalem :P Bath fajne miasto, we wloskim stylu. Miasto bylo kompleksem wypoczynkowym dla rzymian. Kolo Bath sa fajne jaskinie polecam wookey hole ;) w jaskiniach dojrzewaja tez sery ktore mozna degustowac i po wyjsciu jest maly plac rozrywki z parkiem dinozaurow. Ogladanie z przewodnikiem :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Tanie loty do Zadaru z Katowic, Krakowa, Poznania, Warszawy i Wrocławia za 118 PLN Tanie loty do Zadaru z Katowic, Krakowa, Poznania, Warszawy i Wrocławia za 118 PLN
Urlop na Malcie za 1549 PLN. Loty z Katowic + 4 noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu Urlop na Malcie za 1549 PLN. Loty z Katowic + 4 noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu
#22 PostWysłany: 12 Mar 2015 12:00 

Rejestracja: 02 Maj 2012
Posty: 152
Loty: 87
Kilometry: 133 780
konradzik napisał(a):
a ja zapraszam do Bournemouth ;) rewelacyjne zycie nocne i jest co ogladac :) swietne plaze, oceanarium, troche zabytkow. Okolo 2h jazdy z victorii wczesniej zabookowane bilety ok 5gbp, niedaleko ok 30km od bmouth jest Lulworth polecam ale to caly dzien warto tam poswiecic ;) stonehenge hmmm obszedlem do okola zawinalem sie do auta i wrocilem do domu i wiecej tam nie zawitalem :P Bath fajne miasto, we wloskim stylu. Miasto bylo kompleksem wypoczynkowym dla rzymian. Kolo Bath sa fajne jaskinie polecam wookey hole ;) w jaskiniach dojrzewaja tez sery ktore mozna degustowac i po wyjsciu jest maly plac rozrywki z parkiem dinozaurow. Ogladanie z przewodnikiem :)




O Lulworth slyszalam wiele razy I napewno sie wybiore. Jakos tak zawsze nie po drodze bylo, tak samo z Bath :) Wszyscy znajomi ktorzy byli mowia ze warte odwiedzenia .

Jednak bardzo mnie zainteresowales ta jaskinia. slyszalam o Cheddar Gorge ale widze ze to cos innego :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#23 PostWysłany: 12 Mar 2015 12:07 

Rejestracja: 04 Mar 2012
Posty: 500
Lulworth bardzo piekne :) jak nie ma co robic w weekend w miescie to w auto 30min i jest co robic :) fakt faktem trzeba sie troche wspiac by dotrzec do durdle door ale warto ;) Dojazd jest kijowy troche :/ do miasteczka cos dojezdza pozniej chyba trzeba isc, lepiej szukac jakies busy wycieczkowe :)
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
witekkowal lubi ten post.
 
      
#24 PostWysłany: 12 Mar 2015 12:11 

Rejestracja: 02 Maj 2012
Posty: 152
Loty: 87
Kilometry: 133 780
Dla mnie by to byla wycieczka z Londynu ale wiem ze warto I tak. Napewno przy nastepnej okazji pomysle o wyjezdzie tam.

A mozesz powiedziec cos wiecej o tej jaskini. Ile sie tam jest np.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 12 Mar 2015 12:31 

Rejestracja: 04 Mar 2012
Posty: 500
w samej jaskini nie pamietam ale ok godziny, przewodnik opowiada caly czas historie o wiedzmie ktora tam mieszkala ja ten czas wykorzystywalem na zdjecia bo poganiali troche ze wzgledu ze grupy prawie sie nakrywaly ale ja bylem tam w lipcu. Mozna tam pare godzin spedzic bo jest kilka atrakcji: krzywe zwierciadla, zabytkowe auta, park jurajski chociaz bardziej chyba dla dzieci :P jest tez muzeum ze starym cyrkiem, koscmi, samochodami. Ja tam zajechalem jak lecialem do Bath ;)

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#26 PostWysłany: 12 Mar 2015 13:22 

Rejestracja: 08 Sie 2013
Posty: 1853
niebieski
Musze przyznac, ze Lulworth to chyba moje ulubione miejsce w Anglii (nie wiedzialem oczywiscie wszystkiego), nie zostalo tu wspomniane bo jednak na jednodniowa wycieczke publicznym transportem to w sumie kawal drogi.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#27 PostWysłany: 01 Maj 2015 19:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Mar 2013
Posty: 1389
niebieski
Rozrywkowo, szczególnie dla osób po raz n-ty w Londynie, polecam Thorpe Park. ;)

Dojazd koleją ~40 minut.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#28 PostWysłany: 05 Maj 2015 12:15 

Rejestracja: 02 Maj 2012
Posty: 152
Loty: 87
Kilometry: 133 780
manyaky napisał(a):
Rozrywkowo, szczególnie dla osób po raz n-ty w Londynie, polecam Thorpe Park. ;)

Dojazd koleją ~40 minut.


Thorpe Park jest ciekawa atrakacja. Tak samo jak Chessington World of Adventure. Niestety dosc droga.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#29 PostWysłany: 26 Maj 2015 12:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Kwi 2014
Posty: 522
Loty: 81
Kilometry: 99 157
niebieski
Polecam Cambridge bardzo mocno. Mieszkam i pracuje tu od miesiaca i miasto jest przesliczne, nie jest to mala wioska a tetniace zyciem miejscer :) Chetnie spotkam jednak Polakow, mam karte Cambridge University Card, chetnie zabiore na darmowa wycieczke. Bilet RT ze Stansted to 14,80f. :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Anonim3 lubi ten post.
 
      
#30 PostWysłany: 26 Maj 2015 13:03 

Rejestracja: 26 Sie 2014
Posty: 1498
Na dodatek, maj/ czerwiec to chyba najlepszy okres na przejażdżkę tradycyjną łodzią o płaskim dnie (punting) i szklaneczkę Pimm'sa z lemoniadą i owocami. :-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#31 PostWysłany: 26 Maj 2015 13:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Kwi 2014
Posty: 522
Loty: 81
Kilometry: 99 157
niebieski
Kara napisał(a):
Na dodatek, maj/ czerwiec to chyba najlepszy okres na przejażdżkę tradycyjną łodzią o płaskim dnie (punting) i szklaneczkę Pimm'sa z lemoniadą i owocami. :-)


Nic dodac, nic ujac, dodalabym piatki w Wetherspoon :D :) Choc pogoda chyba jeszcze nie sprzyja na tyle, by zdecydowac sie na punting. Jestes w Cambridge, Kara? ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#32 PostWysłany: 26 Maj 2015 13:33 

Rejestracja: 26 Sie 2014
Posty: 1498
Nie, ale zawsze jeździłam tam w maju lub czerwcu. Żeby zobaczyć wiosnę i uniwersytet od strony rzeki z kolejnymi gośćmi. I nieuchronnie skończyć w "Eagle and Child"...
Góra
 Profil Relacje PM off
lillymy lubi ten post.
 
      
#33 PostWysłany: 26 Sie 2015 21:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Maj 2014
Posty: 170
Loty: 36
Kilometry: 32 327
Chciałem się Was poradzić czy podczas jednodniowego pobytu w Cambridge warto podjechać (16 min OW CrossCountry) do Ely? Niby jest tam "tylko" katedra, ale za to jaka! Będę wdzięczny za opinię naocznych świadków i tambylców.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#34 PostWysłany: 26 Sie 2015 22:54 

Rejestracja: 03 Maj 2015
Posty: 6
Bournemouth co prawda piaszczysta plaza ale w lecie tlumy i mocno przereklamowane miasto. Hastings miasto dzieli sie na stare i nowe.. Ogolnie przez wiele angoli uwazane za gniazdo beneficiarzy ;-) 2 fajne kolejki i duzo tras do spacerowania naszczescis juz poza miastem. Brighton bardzo ciekawe oceanarium a pozniej dlugo nic.
Jak chcesz nad morze to tak jak ktos juz pisal Eastbourne miasto malo ciekawe ale kapitalne klify Beachy Head. Druga opcja to klify w Dover mozna zrobic dluzsza trase i przejsc z Dover do Folkestone. Co do Cambridge i Oxford jak jestes fanem architektury, lubisz muzea to spodoba Ci sie. Jak dla mnie to takie miasta na listopadowa pochmurna niedziele kiedy nie ma specjalnie opcji na nic ciekawszego ;-)

Sent from my XT1068 using Tapatalk
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#35 PostWysłany: 21 Wrz 2015 13:19 

Rejestracja: 02 Maj 2012
Posty: 152
Loty: 87
Kilometry: 133 780
Polecam Cheddar i Longleat Safari Park, ale zeby z nich zrobic jednodniowa wycieczke trzeba wczesnie wstac:)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#36 PostWysłany: 23 Wrz 2015 23:58 

Rejestracja: 04 Mar 2012
Posty: 500
mario852 napisał(a):
Bournemouth co prawda piaszczysta plaza ale w lecie tlumy i mocno przereklamowane miasto. Hastings miasto dzieli sie na stare i nowe.. Ogolnie przez wiele angoli uwazane za gniazdo beneficiarzy ;-) 2 fajne kolejki i duzo tras do spacerowania naszczescis juz poza miastem. Brighton bardzo ciekawe oceanarium a pozniej dlugo nic.
Jak chcesz nad morze to tak jak ktos juz pisal Eastbourne miasto malo ciekawe ale kapitalne klify Beachy Head. Druga opcja to klify w Dover mozna zrobic dluzsza trase i przejsc z Dover do Folkestone. Co do Cambridge i Oxford jak jestes fanem architektury, lubisz muzea to spodoba Ci sie. Jak dla mnie to takie miasta na listopadowa pochmurna niedziele kiedy nie ma specjalnie opcji na nic ciekawszego ;-)

Sent from my XT1068 using Tapatalk

w lecie tlumy bo caly Londyn na weekendy sie zjezdza i jednak jest to miasto jak sopot w polsce, majacy potezna turystyke. Czy przereklamowane? Moze dla tych co nie wiedza gdzie isc ;) Nie mozna sie tu nudzic od rana do poznych godzin nocnych i to 7dni w tygodniu :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#37 PostWysłany: 24 Wrz 2015 07:52 

Rejestracja: 10 Wrz 2015
Posty: 310
niebieski
Podaję tylko tropy do doczytania co wybraliśmy i polecamy.1.Bath. Megabusem rano start- powrót wieczorem, za kilka funtów.Naprawdę klimatyczne miejsce.Obeszliśmy górą miasto wokoło.Bardzo ładne posiadłości.Wypoczynek przedni.
2.Jeden dzień wypoczywaliśmy w Kew Garden.Bilety 2 w cenie 1.Niesamowite nagromadzenie roślin w pawilonach pozwalające poczuć konkretne rejony globu.Wieczrem zaliczyliśmy muzeum portretu.Kultura przede wszystkim.Dużo ludzi.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#38 PostWysłany: 30 Wrz 2015 11:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Cze 2012
Posty: 1368
Loty: 438
Kilometry: 626 851
niebieski
Polecam szczerze Cambridge. Wczoraj udało mi się wyskoczyć z Gdańska na 5h. Bilety ze Stansted za £14.80 (bilet Off Peak). Można kupić na lotnisku. W centrum wspaniały widok jest z wieży kościoła Great St. Mary (tuż obok Market Place). Koszt £3.50.

Załączniki:
Komentarz do pliku: Wieża kościoła Great St. Mary - 123 schody
DSC_3670.JPG
DSC_3670.JPG [ 218.51 KiB | Obejrzany 6153 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#39 PostWysłany: 07 Lis 2015 13:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Lis 2015
Posty: 1626
niebieski
6 pomysłów na jesienne wypady z TO: http://www.timeout.com/london/things-to ... rom-london
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#40 PostWysłany: 03 Lut 2016 15:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Lis 2015
Posty: 1626
niebieski
Strony z pomysłami na jednodniówki z Londynu:
http://www.beenthere-donethat.org.uk/lo ... trips.html,
http://www.buzzfeed.com/chelseypippin/2 ... rom-london,
http://www.frommers.com/destinations/london/666774.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 49 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group