Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 23 Wrz 2014 09:07 

Rejestracja: 28 Mar 2012
Posty: 16
Witam,

poszukuję osób, które spędzają dziś (23/24.09) nockę na lotnisku w BRU, aby się zebrać żeby było raźniej i bezpieczniej.

PS. Mam transport samochodem z CRL do BRU za 15 EUR/os, odjazd około 20:30-20:40. Po drodze możliwe będzie prawdopodobnie zatrzymanie się w jakimś sklepie.

Jeżeli ktoś się znajdzie wysyłajcie na priv nr telefonu, lecę WAW - CRL o 18:20. Forum sprawdzam do 17:00

pozdr
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa) Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa)
Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast
#2 PostWysłany: 23 Wrz 2014 09:27 

Rejestracja: 22 Cze 2014
Posty: 138
Zbanowany
Ode mnie jeden tip: radze miec kogos pod reka, kto nie bedzie spac - w Zaventem maja dosyc 'ruskie zasady'
(Polozycie sie spac nie tam gdzie trzeba = wizyta Policji/SG i min. kilka godzin na posterunku = 'szansa' przegapienia lotu
[osobiscie tego doswiadczylem; gorzej niz ja miala czarnoskora Pani lecaca do Chicago - przyczepili sie do jej bransoletki w walizce przez co przegapila lot - chwile po odlocie puscili ja wolno...].
Mnie za to wozili dookola lotniska pod pretekstem... szczerze mowiac nawet nie mam pojecia, bo gadali do mnie po holendersku* albo slabym angielskim) :/

I ok. 5 budza wszystkich i kaza sie przeniesc.


*wazne: o ile Bruksela na moje oko jest bardziej francuskojezyczna, o tyle Zaventem jest juz scisle holenderskojezyczne :P


Ostatnio edytowany przez Kopciuszek, 23 Wrz 2014 20:25, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 23 Wrz 2014 09:42 

Rejestracja: 08 Sty 2013
Posty: 283
niebieski
Zaventem jest flamandzkie a nie holenderskie.
Co zreszta jest oczywiste, bo lezy we Flandrii.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 23 Wrz 2014 09:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Gru 2012
Posty: 1571
Loty: 565
Kilometry: 709 491
niebieski
Kopciuszek napisał(a):
Polozycie sie spac nie tam gdzie trzeba = wizyta Policji/SG
Czyli gdzie???
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 23 Wrz 2014 09:45 

Rejestracja: 28 Mar 2012
Posty: 16
@Kopciuszek, dzięki za ostrzeżenie. Będę uważał, póki co czytałem tylko przychylne opinie. Czyli gdzie mam się nie kłaść?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 23 Wrz 2014 20:29 

Rejestracja: 22 Cze 2014
Posty: 138
Zbanowany
Gdzie nie - wszelkie prywatne siedzenia/ławki/krzesła należące do lokali.
A problem jest w tym że innych za duzo nie ma.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 23 Wrz 2014 21:00 

Rejestracja: 14 Mar 2014
Posty: 1239
Loty: 114
Kilometry: 156 105
niebieski
sofizmat napisał(a):
Zaventem jest flamandzkie a nie holenderskie.
Co zresszta jest oczywiste, bo lezy we Flandrii.

Flamandzki język równa się prawie językowi holenderskiemu, drobne różnice, powszechnie uznawany za język holenderski. Prawdą jest, że leży we Flandrii. :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 23 Wrz 2014 23:39 

Rejestracja: 22 Cze 2014
Posty: 138
Zbanowany
"Panie, jo żem Ślůnzok od kolebki, jo to na kopalni wyngiel żem dla Rodziny szmuglowoł. I co, i pan sie mnie pytosz kto ja jestem? Jaaaaaaki Polak, panie, ja Ślůnzok.
A jednak oficjalnie gadacie po polsku na Śląsku...

oczywiście chodziło mi tylko o różnice językowe, nie o to gdzie leży.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 23 Wrz 2014 23:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Maj 2014
Posty: 1689
Loty: 205
Kilometry: 463 041
srebrny
Jak latałem do BRU to na początku terminala były takie fajne fotele do odpoczynku. Ale nie wiem czy w nocy da się coś z nimi zrobić.
_________________
R.

Pierwsze raz w Afryce: https://www.fly4free.pl/forum/a-na-koniec-ktos-ci-powie-ze-nic-z-tej-afryki-nie-widziales,213,175117
Pojechaliśmy z nastolatkami w kilkumiesięczną podróż dookoła świata: W sto dni dookoła świata
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group