Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 95 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
#61 PostWysłany: 02 Wrz 2014 20:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Lut 2014
Posty: 55
Loty: 29
Kilometry: 45 500
Brać ten wcześniejszy ;) My jak wracaliśmy to też jechaliśmy wcześniejszym. Zresztą, w jeden dzień da się sporo zobaczyć, pod koniec byliśmy już zmęczeni tylko, też będziecie. Pewnie też dlatego, że w naszym wypadku była też 3 godzinna podróż do Wa-wy i potem powrót do domu i na 8 do pracy :D
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Miesiąc na Phuket za 4040 PLN. Loty z Warszawy (z dużym bagażem) i noclegi w 4* hotelu Miesiąc na Phuket za 4040 PLN. Loty z Warszawy (z dużym bagażem) i noclegi w 4* hotelu
Bezpośrednie loty first minute do Nowego Jorku i Miami z Berlina od 1541 PLN. Dużo terminów Bezpośrednie loty first minute do Nowego Jorku i Miami z Berlina od 1541 PLN. Dużo terminów
#62 PostWysłany: 03 Wrz 2014 06:32 

Rejestracja: 10 Sty 2013
Posty: 105
Loty: 70
Kilometry: 143 287
No ja też byłem na jednodniowce w Londynie. Wylecieliśmy opóźnieni ponad 2 godziny, bilety Easybusa stracily ważność, kierowcy nas po prostu olali. Pozostało kupić nowe, już na National Express - po krótkich negocjacjach 30£ /4os od naganiacza na przystanku... z powrotem już jechaliśmy niesamowicie ciasnym busem Easybusa. I chyba mam nauczkę, nigdy więcej :)

Wysłane z mojego GT-P5110 przy użyciu Tapatalk
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#63 PostWysłany: 04 Wrz 2014 13:27 

Rejestracja: 25 Sie 2011
Posty: 8849
Loty: 990
Kilometry: 952 329
platynowy
Efektywnego zwiedzania mamy 6-7 godzin, więc 2-godzinna obsuwa (abstrahując od straty biletów) może nieco zburzyć plany.

Dlatego ja zdecydowałem się na nieco wydłużoną jednodniówkę, żeby uniknąć takich sytuacji wynikających z np. opóźnień.

Autobus powrotny na lotnisko ok. północy i tam poczekanie do porannego lotu kolejnego dnia. Na pewno będzie to bardziej męczące, ale przy uwzględnieniu w planie zwiedzania odpoczynków, jakiejś wizyty np. w teatrze lub w kinie powinno pozwolić na zaczerpnięcie sił, a jednocześnie zyskujemy więcej czasu i większą swobodę.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#64 PostWysłany: 04 Wrz 2014 18:46 

Rejestracja: 09 Sie 2012
Posty: 53
Sudoku napisał(a):
Efektywnego zwiedzania mamy 6-7 godzin, więc 2-godzinna obsuwa (abstrahując od straty biletów) może nieco zburzyć plany.

Dlatego ja zdecydowałem się na nieco wydłużoną jednodniówkę, żeby uniknąć takich sytuacji wynikających z np. opóźnień.

Autobus powrotny na lotnisko ok. północy i tam poczekanie do porannego lotu kolejnego dnia. Na pewno będzie to bardziej męczące, ale przy uwzględnieniu w planie zwiedzania odpoczynków, jakiejś wizyty np. w teatrze lub w kinie powinno pozwolić na zaczerpnięcie sił, a jednocześnie zyskujemy więcej czasu i większą swobodę.


Ciekawe rozwiązanie tym bardziej, że z niektórych lotnisk w Polsce są tylko wyloty i powroty rano. Skąd wylatujesz?
Jakieś doświadczenia w takim nocnym koczowaniu na tym lotnisku?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#65 PostWysłany: 04 Wrz 2014 19:40 

Rejestracja: 10 Maj 2013
Posty: 483
niebieski
Marcin_GWE napisał(a):
kierowcy nas po prostu olali.


wasze bilety stracily waznosc to co innego mieli zrobic ??
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#66 PostWysłany: 04 Wrz 2014 21:32 

Rejestracja: 02 Sie 2012
Posty: 179
Loty: 33
Kilometry: 36 038
TK_88 napisał(a):

Ciekawe rozwiązanie tym bardziej, że z niektórych lotnisk w Polsce są tylko wyloty i powroty rano. Skąd wylatujesz?
Jakieś doświadczenia w takim nocnym koczowaniu na tym lotnisku?

Bezpiecznie, żadnych kłopotów.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#67 PostWysłany: 04 Wrz 2014 22:55 

Rejestracja: 25 Sie 2011
Posty: 8849
Loty: 990
Kilometry: 952 329
platynowy
TK_88 napisał(a):
Skąd wylatujesz?


Z Gdańska. Mamy loty to LTN 2, a w niektóre dni nawet 3 razy dziennie. Ale wydaje mi się, że jest to dość korzystne rozwiązanie uwzględniając współczynnik ceny do jakości.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#68 PostWysłany: 06 Wrz 2014 00:02 

Rejestracja: 02 Lis 2012
Posty: 413
Loty: 145
Kilometry: 309 536
niebieski
yoyoga napisał(a):
Lecimy w środę. Czyli co, jeszcze wcześniej się wstrzelić do busa? O 17.00?

Na stronie EasyBusa dla dwóch osób przejazd obecnie 15f w obie strony. To dobra cena, brać? Będzie to rosło już tylko?

Już za pozno żeby było taniej . Byłem pare razy w Londynie i powiem szczerze ze jeszcze nigdy nie zdarzylo mi się jechać tak wcześnie na lotnisko . Easybus jedzie normalnie ok godz na luton , trzeba pamietac , ze to lotnisko lubi się trochę zakorkować jak jest duza fala przylotow/odlotow
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#69 PostWysłany: 18 Wrz 2014 18:57 

Rejestracja: 15 Cze 2014
Posty: 8
Na jakiej stronie int mogę kupić naprawdę tanie bilety do Londynu na jednodniówkę? Nie koniecznie w tym roku kalendarzowym. Patrzyłam na flipo - negatywne komentarze, easy - cena w jedną stronę niska, a powrót drogi, wizz air-bez rewelacji. Pomóżcie proszę!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#70 PostWysłany: 18 Wrz 2014 18:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Cze 2014
Posty: 115
Loty: 29
Kilometry: 34 491
A może polecieć jednym przewoźnikiem, a wrócić innym? :)
_________________
OdwiedziłamAlbania,Austria,Belgia,BiH,Bulgaria,Chorwacja,Czarnogóra,Czechy,Anglia,Francja,Macedonia,Niemcy,Gibraltar,Litwa,Luxemburg,Holandia,Norwegia, Portugalia, Słowacja, Słowenia, Hiszpania, Szwecja,Kosowo
czarnogora-albania-macedonia-i-kosowo-17-dni-w-raju,209,79465
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#71 PostWysłany: 18 Wrz 2014 19:01 

Rejestracja: 15 Cze 2014
Posty: 8
zapomniałam dodac ze wylot z Krakowa-nie umiem się w tym odnaleźć.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#72 PostWysłany: 18 Wrz 2014 19:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lut 2013
Posty: 1649
niebieski
Bez urazy, ale jak nie umiesz się odnaleźć z szukaniem lotów, to trochę kiepsko. Później dojdzie dojazd z/do Londynu, transport na miejscu itp, itd. Ale co tam - wchodzisz np na http://www.ryanair.com/ i szukasz, szukasz, szukasz... aż znajdziesz.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#73 PostWysłany: 19 Wrz 2014 08:25 

Rejestracja: 02 Lis 2012
Posty: 413
Loty: 145
Kilometry: 309 536
niebieski
bacha70 napisał(a):
Na jakiej stronie int mogę kupić naprawdę tanie bilety do Londynu na jednodniówkę? Nie koniecznie w tym roku kalendarzowym. Patrzyłam na flipo - negatywne komentarze, easy - cena w jedną stronę niska, a powrót drogi, wizz air-bez rewelacji. Pomóżcie proszę!

Co to znaczy "naprawdę tanie ?" Jak jesteś z Krk to proponowałbym szukac Wizza z Katowic .
Po za tym jak już ktoś wyżej napisał ,jak Ci nie pasuje cena to pokombinuj dwa loty roznymi przwoznikami .
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#74 PostWysłany: 19 Wrz 2014 10:42 
OFICJALNY PROFIL
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Sie 2013
Posty: 73
bacha70 napisał(a):
Na jakiej stronie int mogę kupić naprawdę tanie bilety do Londynu na jednodniówkę? Nie koniecznie w tym roku kalendarzowym. Patrzyłam na flipo - negatywne komentarze, easy - cena w jedną stronę niska, a powrót drogi, wizz air-bez rewelacji. Pomóżcie proszę!


Cześć
wyślij maila na info@flipo.pl nasi agenci znajdą Ci najlepsze połączenie + przekonają Cię, że nasz serwis jest bardzo dobry :)

Pozdrawiam
Jacek


Ostatnio edytowany przez Flipo.pl, 19 Wrz 2014 14:38, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#75 PostWysłany: 19 Wrz 2014 10:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Sie 2013
Posty: 61
Loty: 31
Kilometry: 49 469
Leci ktoś może 23 lub 24 września ?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#76 PostWysłany: 21 Wrz 2014 09:41 

Rejestracja: 15 Cze 2014
Posty: 8
Dziękuję za podpowiedzi!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#77 PostWysłany: 21 Wrz 2014 12:14 

Rejestracja: 02 Cze 2014
Posty: 427
niebieski
O, ja też lecę na 1 dzień, ale dwukrotnie :-). Mam pytanie: mój cel to British Museum, z Luton pojechać na przystanek Victoria, czy Liverpool? Jak będzie lepiej później z połączeniem metrem? I czy Oyster jest na okaziciela, czy imienne i trzeba ewentualnie zmieniać dane? Najpierw lecę z mężem, a po 3 tygodniach z córką, więc myślę o kupnie tych kart.
" from the mountain " thank you :lol:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#78 PostWysłany: 21 Wrz 2014 12:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Wrz 2012
Posty: 1512
Loty: 609
Kilometry: 970 938
srebrny
1.Oyster jest na okaziciela.
2. Oba przystanki są blisko BM, z Liverpool czerwoną linią bez przesiadki do Holborn, więc chyba trochę szybciej, tak naprawdę bez większej różnicy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#79 PostWysłany: 21 Wrz 2014 14:42 

Rejestracja: 02 Cze 2014
Posty: 427
niebieski
Dzięki dobry człowieku. Pozdrowienia z Gdyni.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#80 PostWysłany: 21 Wrz 2014 18:01 

Rejestracja: 15 Cze 2014
Posty: 8
Jak ze "spaniem" na lotnisku w Luton? Przylot ok. 24 więc trzeba przeczekać jakoś do rana.
A jakieś tanie noclegi na 1 noc blisko centrum?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 95 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group