Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 69 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
#61 PostWysłany: 30 Gru 2015 22:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Wrz 2013
Posty: 2325
Loty: 296
Kilometry: 416 674
złoty
W obecnych warunkach polecam Konto Godne Polecenia 4%. Można założyć trzy takie konta i ulokować 12 tys. zł. Dodatkowo można założyć konta walutowe, które będą prowadzone za darmo, gdy tylko utrzymamy na nich bodajże 25 jednostek walut.

Kolejne dobre konto to Alior (Konto Wyższej Jakości + kantor.aliorbank.pl). Można wpłacać / wypłacać za darmo.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa) Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa)
Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast
#62 PostWysłany: 31 Gru 2015 15:42 

Rejestracja: 11 Paź 2015
Posty: 2
ja polecam konto wymarzone w banku raiffeisen. wszystko jest bezpłatne, płacisz 3 zł za karte miesiecznie ale konto jest oprocentowane i masz dodatkowo pakiet ubezpieczeń :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#63 PostWysłany: 15 Sty 2016 16:10 

Rejestracja: 02 Mar 2014
Posty: 52
Zbanowany
A ja potrzebuję jakiegoś kotna z kartą Visa i jak największą ilością darmowych bankomatów. Możecie mi polecić coś w tym zakresie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#64 PostWysłany: 15 Sty 2016 16:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Lut 2010
Posty: 1551
Loty: 98
Kilometry: 116 206
srebrny
Smart konto w SmartBanku daje Ci Visę i wszystkie darmowe bankomaty w kraju bez żadnych warunków
Góra
 Profil Relacje PM off
neteniela lubi ten post.
neteniela uważa post za pomocny.
 
      
#65 PostWysłany: 15 Sty 2016 16:37 

Rejestracja: 27 Lis 2015
Posty: 0
Loty: 6
Kilometry: 6 302
Widzę, że ktoś tu polecił Alior a czy kolega widział jakie kursy przewalutowań proponuje nam ten bank?

Powiem Wam tak, że wszystko zależy do czego chcecie mieć konto - jeśli ma być to konto które ma być świetne do wyjazdów za granicę to musi mieć podpiętą kartę do konta walutowego a to na ten moment proponuje garstka banków. Ja osobiście korzystam z konta w Citi Banku nie jest tanie bo jeśli mamy saldo mniejsze niż 25.000 zł na koncie to wtedy kosztuje 30 zł mc ale mam konto w 4 walutach :) Euro, Funt, Frank i Złoty (można jeszcze dolara ale nie mam) jednym kliknięciem w internecie zmieniamy konto na walutowe. Np. ostatnio będą w Barcelonie (kurs według banku - Master Card na euro to jakieś 4,5 - 4,6 w Aliorze pewnie z 4,8 :twisted: ) kupiłem na cinkciarzu euro po normalnej cenie i potem płaciłem na miejscu 1 do 1 :) Czyli nie tracimy kosztów przewalutowań :)

Wiem, że podobny wariant stosuje mBank z możliwością przypinania karty oraz T-mobile usługi finansowe. Ale nie wiem jak to wygląda praktycznie u nich. W Citi działa bez zarzutu ale nie jest to tanie konto :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#66 PostWysłany: 18 Sty 2016 16:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Lut 2014
Posty: 88
Jesli chodzi o mnie to nie za bardzo patrzę się na przewalutowanie na koncie bo mam konto walutowe oraz korzystam z kantorów internetowych. Nigdy nie korzystałem z przewalutowania bankowego. Oczywiście niektóre banki mają lepszą ofertę w tym zakresie, niektóre gorszą ale zawsze takie przewalutowanie będzie mniej korzystne niż o które oferuje pierwszy lepszy z brzegu kantor internetowy. Najlepsza ofertę na konto walutowe ma Smart bank, tutaj szczegóły: http://www.tanie-konto.pl/smart-bank/sm ... -walutowe/ . Wszystko jest za free ( w tym przelewy do innych banków czy wypłaty z bankomatu).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#67 PostWysłany: 18 Sty 2016 16:35 

Rejestracja: 19 Lip 2011
Posty: 9
Polecam milenium ;-)

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#68 PostWysłany: 25 Sty 2016 16:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Mar 2015
Posty: 16
Zbanowany
epikie napisał(a):
Smart konto w SmartBanku daje Ci Visę i wszystkie darmowe bankomaty w kraju bez żadnych warunków



Podopisuję się pod tym. Do podróży warto jest w smart banku założyć sobie konto walutowe. Aktualnie jest to najlepsze konto walutowe ze wszystkich. Po pierwsze jest całkowicie darmowe, po drugie koszta przewalutowania w smart banku nie są tak wysokie w porównaniu do innych banków ( chociaż sama i tak korzystam głównie z kantorów internetowych, z przewalutowania w banku kiedy nie mam już innego wyjścia). Na stronie są szczegóły konta: [usunięto spam-link] . Dodają do niego kartę visa, którą można płacić praktycznie wszędzie. Nie polecam natomiast karty maestro. Miałam raz oraz są na niej spore ograniczenia.


Ostatnio edytowany przez krasnal, 14 Lis 2016 23:08, edytowano w sumie 1 raz
Reklama, promowanie własnych stron internetowych, podawanie linków do innych, konkurencyjnych stron.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#69 PostWysłany: 25 Sty 2016 17:09 

Rejestracja: 04 Sty 2013
Posty: 2243
Loty: 285
Kilometry: 460 659
złoty
@neteniela - konto walutowe w Kantorze Alior Banku jest lepsze. Ma darmową jedną wypłatę w miesiącu i darmowe przelewy.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 69 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group