Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 400 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 20  Następna
Autor Wiadomość
#241 PostWysłany: 24 Paź 2014 15:00 

Rejestracja: 02 Lip 2014
Posty: 17
GGG napisał(a):
A czy ktokolwiek miał styczność z tą walizką: http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/00253064/ ?

Wymiary ma prawie idealne na mały podręczny, ale jeszcze nie było czasu podjechać na lotnisko i zmierzyć w koszu Wizz'a.


Gdyby ktoś był ciekawy, to walizka została sprawdzona w koszu Wizzair'a i NIE mieści się :(
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Lato w Czarnogórze za 845 PLN. Loty z Katowic + 5 noclegów w Budvie Lato w Czarnogórze za 845 PLN. Loty z Katowic + 5 noclegów w Budvie
Majówka w Indiach: Nowe Delhi, Mumbaj i Goa lub Dehradun z Warszawy od 3137 PLN Majówka w Indiach: Nowe Delhi, Mumbaj i Goa lub Dehradun z Warszawy od 3137 PLN
#242 PostWysłany: 24 Paź 2014 15:21 

Rejestracja: 30 Wrz 2014
Posty: 21
Przecież od razu z samych wymiarów wynika, że jest za duży na podręczny Wizz......
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#243 PostWysłany: 24 Paź 2014 15:42 

Rejestracja: 02 Lip 2014
Posty: 17
creo napisał(a):
Przecież od razu z samych wymiarów wynika, że jest za duży na podręczny Wizz......


Prawda, ale wcześniej nie leciałam z małym podręcznym i liczyłam, że może jakoś się uda. Podobno walizki firmy Bubule, które są chyba na Allegro, pasują na styk, ale też nie wiem jak to wygląda w rzeczywistości.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#244 PostWysłany: 24 Paź 2014 16:57 

Rejestracja: 23 Wrz 2014
Posty: 1010
Loty: 130
Kilometry: 249 917
Jeśli chodzi o wymiarową i pakowną torbę podróżną do WizzAira, to bardzo polecam to, co kupiłem przed ostatnim wyjazdem:
http://travelite.sklep.pl/produkt,306,9 ... elony.html

Wiem, że cena, ale naprawdę wpakowałem do niej niemal wszystko, co było mi niezbędne.
_________________
ImageImage
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#245 PostWysłany: 24 Paź 2014 17:06 

Rejestracja: 30 Wrz 2014
Posty: 21
GGG napisał(a):
creo napisał(a):
Przecież od razu z samych wymiarów wynika, że jest za duży na podręczny Wizz......


Prawda, ale wcześniej nie leciałam z małym podręcznym i liczyłam, że może jakoś się uda. Podobno walizki firmy Bubule, które są chyba na Allegro, pasują na styk, ale też nie wiem jak to wygląda w rzeczywistości.


Tak, Bubule pasuje na 100%, jest bardzo fajna, wysokiej jakości i można ją kupić niekoniecznie na Allegro (chyba razem z przesyłką 225zł). Sprawdzałem ją sam w koszu Wizza, a dodatkowo sprawdzano mi ją na CRL. Wchodzi idealnie na styk.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#246 PostWysłany: 24 Paź 2014 17:11 

Rejestracja: 02 Cze 2014
Posty: 427
niebieski
I ręczysz honorem forumowym Tjw, że osobiście włożyłeś do MAŁEGO kosza i pasowała ta torba? :D . Bo wymiary wymiarami, a życie życiem... Wygląda fajnie i pojemnie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#247 PostWysłany: 24 Paź 2014 17:19 

Rejestracja: 02 Lip 2014
Posty: 17
creo napisał(a):
GGG napisał(a):
creo napisał(a):
Przecież od razu z samych wymiarów wynika, że jest za duży na podręczny Wizz......


Prawda, ale wcześniej nie leciałam z małym podręcznym i liczyłam, że może jakoś się uda. Podobno walizki firmy Bubule, które są chyba na Allegro, pasują na styk, ale też nie wiem jak to wygląda w rzeczywistości.


Tak, Bubule pasuje na 100%, jest bardzo fajna, wysokiej jakości i można ją kupić niekoniecznie na Allegro (chyba razem z przesyłką 225zł). Sprawdzałem ją sam w koszu Wizza, a dodatkowo sprawdzano mi ją na CRL. Wchodzi idealnie na styk.


Dzięki za info. Pytałam sprzedawcę na All i jest odbiór osobisty i chyba zaryzykuję. Podjadę na Chopina i sprawdzę też sama dla pewności :)

Planuję wyjazd na trzy/cztery dni - da radę coś spakować do tej Bubule?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#248 PostWysłany: 24 Paź 2014 17:30 

Rejestracja: 23 Wrz 2014
Posty: 1010
Loty: 130
Kilometry: 249 917
asiasz napisał(a):
I ręczysz honorem forumowym Tjw, że osobiście włożyłeś do MAŁEGO kosza i pasowała ta torba? :D . Bo wymiary wymiarami, a życie życiem... Wygląda fajnie i pojemnie.


Osobiście ręczę, że ma wymiary małego bagażu, przetestowane w blachach Wizza w Katowicach.

Teraz zmierzyłem rozpakowaną. Ma 40x30x20.
Jedyne co ci się powiększa po spakowaniu, to ten ostatni wymiar, ale więcej jak 5 cm nie upakujesz.

Spakowałem do torby z 10 koszulek i koszul, krótkie spodenki dżinsowe (2 pary), skarpety, slipy, kosmetyki, gadżety typu tablet, ładowarka.
Wyjazd był na 5 pełnych dni, 6 dzień powrót.

Dodam jeszcze, że ma fajną opcję "przypięcia" do uchwytu walizki na kółkach. Dzięki czemu zamiast dźwigać, była podpięta do dużej walizki kolegi :)
_________________
ImageImage
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#249 PostWysłany: 24 Paź 2014 18:12 

Rejestracja: 02 Cze 2014
Posty: 427
niebieski
No dobra, kupię. I jak będzie cos nie tak - to Cię będę straszyć po śmierci. :twisted:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#250 PostWysłany: 24 Paź 2014 18:36 

Rejestracja: 24 Maj 2012
Posty: 418
niebieski
Latam Wizzem czasem na jeden dzien a czasem na tydzien lub dluzej. To czy wystarczy Ci miejsca zalezy od dobrego pakowania i planu co wziac. Jak sie pakowac sa filmiki genialne na YT. W lipcu bylem z zona i corka 12 dni w Izraelu i 3 male bagaze nam wystarczyly. W droge powrotna zmiescilismy jeszcze rozne pamiatki kupione na miejscu w tym spora paczka hummusu, sandaly, kilka opakowan soli i blotka, torebka dziecka i pare drobiazgow.
Ja mam torbe szyta pod te wymiary z allegro, ma nadruk BenWild i jest calkiem fajna. Tez ja mozna zaczepic o walizke i kosztowala chyba 42 zl z przesylka. Po napchaniu wymiary nie sa przekroczone.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#251 PostWysłany: 25 Paź 2014 21:23 

Rejestracja: 30 Wrz 2014
Posty: 21
GGG napisał(a):
creo napisał(a):
GGG napisał(a):
creo napisał(a):
Przecież od razu z samych wymiarów wynika, że jest za duży na podręczny Wizz......


Prawda, ale wcześniej nie leciałam z małym podręcznym i liczyłam, że może jakoś się uda. Podobno walizki firmy Bubule, które są chyba na Allegro, pasują na styk, ale też nie wiem jak to wygląda w rzeczywistości.


Tak, Bubule pasuje na 100%, jest bardzo fajna, wysokiej jakości i można ją kupić niekoniecznie na Allegro (chyba razem z przesyłką 225zł). Sprawdzałem ją sam w koszu Wizza, a dodatkowo sprawdzano mi ją na CRL. Wchodzi idealnie na styk.


Dzięki za info. Pytałam sprzedawcę na All i jest odbiór osobisty i chyba zaryzykuję. Podjadę na Chopina i sprawdzę też sama dla pewności :)

Planuję wyjazd na trzy/cztery dni - da radę coś spakować do tej Bubule?


Dla spokoju oczywiście sprawdź. Tylko zobacz kiedy są odprawy Wizza, bo oni poza czasem odpraw często chowają te kosze i nie zmierzysz wtedy. Na 3-4 dni spakujesz się jeśli nie przesadzisz z ciuchami. Moja żona spakowała się na Maltę na 5 dni (4 noce). Aż się zdziwiłem :o Znasz przecież kobiety :P
Góra
 Profil Relacje PM off
GGG lubi ten post.
 
      
#252 PostWysłany: 26 Paź 2014 09:55 

Rejestracja: 20 Maj 2014
Posty: 1287
Loty: 253
Kilometry: 427 726
srebrny
Kupilem walizke i okazalo sie ze jest za gleboka o ok 2 cm. czy jak trafi na mnie kontrol wymiarow to bede mogl wlozyc
rozpieta walizke do stelaza bo w taki sposob bez problemu zmiesci sie w nim. Lece ryanarem. Wiem ze to nie ten dzial ale w innym nie otrzymalem odpowiedzi a lece na dniach.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#253 PostWysłany: 26 Paź 2014 10:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Gru 2013
Posty: 1845
Loty: 76
Kilometry: 125 391
niebieski
Również potwierdzam, że Bubule pasuje idealnie i jest całkiem pojemna.
_________________
Image
MOJE RELACJE Z PODRÓŻY
Góra
 Profil Relacje PM off
GGG lubi ten post.
 
      
#254 PostWysłany: 26 Paź 2014 23:39 

Rejestracja: 02 Lip 2014
Posty: 17
creo napisał(a):
GGG napisał(a):
creo napisał(a):
GGG napisał(a):
creo napisał(a):
Przecież od razu z samych wymiarów wynika, że jest za duży na podręczny Wizz......


Prawda, ale wcześniej nie leciałam z małym podręcznym i liczyłam, że może jakoś się uda. Podobno walizki firmy Bubule, które są chyba na Allegro, pasują na styk, ale też nie wiem jak to wygląda w rzeczywistości.


Tak, Bubule pasuje na 100%, jest bardzo fajna, wysokiej jakości i można ją kupić niekoniecznie na Allegro (chyba razem z przesyłką 225zł). Sprawdzałem ją sam w koszu Wizza, a dodatkowo sprawdzano mi ją na CRL. Wchodzi idealnie na styk.


Dzięki za info. Pytałam sprzedawcę na All i jest odbiór osobisty i chyba zaryzykuję. Podjadę na Chopina i sprawdzę też sama dla pewności :)

Planuję wyjazd na trzy/cztery dni - da radę coś spakować do tej Bubule?


Dla spokoju oczywiście sprawdź. Tylko zobacz kiedy są odprawy Wizza, bo oni poza czasem odpraw często chowają te kosze i nie zmierzysz wtedy. Na 3-4 dni spakujesz się jeśli nie przesadzisz z ciuchami. Moja żona spakowała się na Maltę na 5 dni (4 noce). Aż się zdziwiłem :o Znasz przecież kobiety :P


Niestety, o braku kosza Wizzair na lotnisku ostatnio się przekonałam na własnej skórze... Myślałam, że na Chopinie są one zawsze i nikt ich nie chowa, a specjalnie zrobiłam wielką wyprawę. Bubule na All zamówiona - dziękuję wszystkim za odpowiedzi i rady - mam nadzieję, że wyjazd z nią będzie udany ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#255 PostWysłany: 27 Paź 2014 00:34 

Rejestracja: 30 Wrz 2014
Posty: 21
sliwa122 napisał(a):
Kupilem walizke i okazalo sie ze jest za gleboka o ok 2 cm. czy jak trafi na mnie kontrol wymiarow to bede mogl wlozyc
rozpieta walizke do stelaza bo w taki sposob bez problemu zmiesci sie w nim. Lece ryanarem. Wiem ze to nie ten dzial ale w innym nie otrzymalem odpowiedzi a lece na dniach.


A jak rozepniesz to zawartość nie wypadnie :?: Może rozepnij suwaki, ale załóż jakąś taśmę-ona też trochę ściśnie walizkę.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#256 PostWysłany: 11 Lis 2014 21:34 

Rejestracja: 11 Lis 2014
Posty: 5
Witam,

Chciałbym się dowiedzieć czy jako mały bagaż mogę zabrać plecak większych rozmiarów tzn wysoki na 50cm i szeroki 35cm ale praktycznie pusty wezmę może ładowarki, aparat foto itp wiec spokojnie mogę go na chwile mierzenia zgnieść nawet o połowe ?

Pytam bo pierwszy raz lecę wizzarem. dodatkowo na karcie pokładowej w górnym rogu mam wpisane privilage pass co to oznacza ponieważ inne osoby z tej samej rezerwacji maja wpisane No priority dodam ze sprawdzałem i nic nie dokupowałem żądnych usług

Z góry dzięki za szybką odpowiedz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#257 PostWysłany: 11 Lis 2014 21:39 
Redaktor F4F

Rejestracja: 08 Kwi 2012
Posty: 3878
Loty: 39
Kilometry: 33 222
Mozesz go gniesc i miac do woli. Ma wejsc do koszyka :) czyli powinno byc ok.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#258 PostWysłany: 12 Lis 2014 11:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Sty 2012
Posty: 206
Loty: 30
Kilometry: 37 700
niebieski
Moya napisał(a):
http://www.esposport.pl/product-pol-26-Torba-podrozna-plecak-na-kolkach-4F-27L-czarny.html

Kupiłam, polecam :).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#259 PostWysłany: 12 Lis 2014 14:43 

Rejestracja: 30 Lis 2013
Posty: 2169
srebrny
Moya napisał(a):
Moya napisał(a):
http://www.esposport.pl/product-pol-26-Torba-podrozna-plecak-na-kolkach-4F-27L-czarny.html

Kupiłam, polecam :).

Mieści się jako podręczny? Nie wbijają się w plecy szyny?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#260 PostWysłany: 12 Lis 2014 17:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Sty 2012
Posty: 206
Loty: 30
Kilometry: 37 700
niebieski
Jest bardzo wygodny, całkiem pojemny i świetny na podręczny :).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 400 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 20  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group