Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1081 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 ... 55  Następna
Autor Wiadomość
#601 PostWysłany: 17 Kwi 2015 14:22 

Rejestracja: 12 Kwi 2011
Posty: 2174
niebieski
Opcja kombinowana: Milano Centrale - Chiasso za chyba nieco ponad 5e i pociągami szwajcarskimi. Ja kombinowałem z biletami regionalnymi, całodniowymi. Jechałem do Lugano za łącznie 15e
Bilety szwajcarskie szukaj tutaj:
http://www.sbb.ch/en/home.html
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Lato w Algarve za 2131 PLN. Loty KLM z Warszawy, 6 noclegów w hotelu + auto Lato w Algarve za 2131 PLN. Loty KLM z Warszawy, 6 noclegów w hotelu + auto
Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa) Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa)
#602 PostWysłany: 02 Maj 2015 22:49 

Rejestracja: 16 Mar 2015
Posty: 3
Dzień dobry!

Czy ktokolwiek orientuje się, czy jest szansa na jakiś normalny przejazd z Bergamo do Bolzano?
Oraz z Bergamo do Werony?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#603 PostWysłany: 02 Maj 2015 22:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Kwi 2012
Posty: 1843
Loty: 266
Kilometry: 487 169
niebieski
Jeśli chodzi o werone to albo busem do Bergamo i dalej pociąg do Werony albo bus do Bresci i pociąg do Werony/ ew. stamtad bus do Werony.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#604 PostWysłany: 02 Maj 2015 22:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 5178
Zbanowany
a co jest nienormalnego w jeździe pociągiem z 3 przesiadkami (trevilgio, brescia, verona)? - to do bolzano, 21€, regionalne, OW
a do verony 11 euro, jw
_________________
Marzy Ci się wycieczka rowerowa po Hiszpanii? Zapytaj! Coś podpowiem ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#605 PostWysłany: 03 Maj 2015 09:13 

Rejestracja: 22 Gru 2013
Posty: 3046
srebrny
Ludzie boją się przesiadek jak diabeł wody święconej. Nie rozumiem tego. W efekcie w Polsce nie da się zrobić dobrej sieci komunikacji miejskiej, bo zaraz przychodzi z protestem stado starowinek, co muszą mieć bezpośrednio do każdej przychodni.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#606 PostWysłany: 08 Maj 2015 21:20 

Rejestracja: 08 Maj 2015
Posty: 1
Witam, serdecznie. Przeczytałem kilka stron, ale chciałem się upewnić, czy jadąc Z Mediolanu na lotnisko, też można kupić na miejscu bilety za 5 euro i nie ma sensu kupować ich przez internet ?

Z góry dziękuję za odpowiedź.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#607 PostWysłany: 12 Maj 2015 23:20 

Rejestracja: 06 Lip 2013
Posty: 39
Nie ma sensu kupować wcześniej, byłem w Bergamo w ostatnim tygodniu, też mialem taki dylemat, zdecydowałem się nie kupować i całe szczęście. Samolot miał opóźnienie i nie zdążyłbym na autobus, na który chciałem kupić bilet. Przed wejściem na lotnisko są naganiacze, zapłaciłem 5 EUR i nie czekałem w zasadzie ani chwili ( chyba zagonił mnie do Orioshuttle). Podejrzewam, że w drugą stronę jest tak samo. Nie wiem na 100% bo wracałem pociągiem, ale nie widzę powodu, dla którego miałoby być inaczej.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#608 PostWysłany: 13 Maj 2015 18:45 

Rejestracja: 09 Sty 2012
Posty: 256
Loty: 38
Kilometry: 72 453
niebieski
MarekWolska napisał(a):
Witam, serdecznie. Przeczytałem kilka stron, ale chciałem się upewnić, czy jadąc Z Mediolanu na lotnisko, też można kupić na miejscu bilety za 5 euro i nie ma sensu kupować ich przez internet ?

Z góry dziękuję za odpowiedź.


Info z wczoraj: bez problemu kupisz bilet na lotnisko w Bergamo na Milano Centrale.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#609 PostWysłany: 18 Maj 2015 15:13 

Rejestracja: 26 Kwi 2014
Posty: 361
niebieski
Witajcie,
wybieram sie do Bergamo z 4 letnią córką. Czy ktokolwiek wie czy takie dziecko może podóżować bezpłatnie autobusami miejskimi(sobie chcę zakupić 24h bilet). Na stronie http://www.atb.bergamo.it/ nie mogę znaleźć informacji o taryfach dla dzieci...czy moze zachodzi potrzeba zakupu normalnego biletu...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#610 PostWysłany: 18 Maj 2015 15:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 5178
Zbanowany
:arrow: http://www.atm.it/it/ViaggiaConNoi/Bigl ... logie.aspx

Oferujemy do rodziny
Jeśli towarzyszy im osoba dorosła trzyma ważny dokument podróży, dzieci podróżują za darmo, co następuje:
do 5 roku życia, jeden lub więcej dzieci w czasie; nawet ich wózki inwalidzkie jeździć i ich darmowe
od 6 do 10 lat, dwoje dzieci na raz
_________________
Marzy Ci się wycieczka rowerowa po Hiszpanii? Zapytaj! Coś podpowiem ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#611 PostWysłany: 18 Maj 2015 15:48 

Rejestracja: 26 Kwi 2014
Posty: 361
niebieski
Tylko to jest Mediolan...Mi chodzi o transport w Bergamo. Czy obie firmy są ze sobą powiązane...i mają zastosowanie przepisy...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#612 PostWysłany: 18 Maj 2015 16:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 5178
Zbanowany
rzeczywiscie... to ATM mnie zmyliło i z ATB pomyliłem :roll:

:arrow: http://www.atb.bergamo.it/ENG/Default.a ... =4&NOT=330

An adult may accompany one child travelling free of charge, providing the child is less than one metre tall and does not occupy a seat.
_________________
Marzy Ci się wycieczka rowerowa po Hiszpanii? Zapytaj! Coś podpowiem ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
yogibabu uważa post za pomocny.
 
      
#613 PostWysłany: 18 Maj 2015 16:35 

Rejestracja: 28 Maj 2014
Posty: 64
My jak z małym wchodziliśmy do autobusu miejskiego na lotnisku w Bergamo to nie pytali się o wiek dziecka tylko mieli przy drzwiach kierowcy odmierzony wzrost. I jeżeli dobrze pamiętam to było to 100 cm lub 120 cm. Nasz mały się mieścił ale trochę się zdziwiłem, bo przed wyjazdem czytałem gdzieś, że dzieci do 4 lat podróżują za darmo.
I też ciekawostka z teravision czy orioshutle: na ich stronie można kupić bilety dla dziecka 2 letniego za 5E a na miejscu okazało się, że mały jedzie za darmo.
_________________
____________
Góra
 Profil Relacje PM off
yogibabu uważa post za pomocny.
 
      
#614 PostWysłany: 20 Maj 2015 12:00 

Rejestracja: 26 Kwi 2014
Posty: 361
niebieski
Czy ktoś może potwierdzić, iż dostępne są szafki na bagaże w centrum handlowym Orio. Ewentulanie ile kosztuje przechowalnia na lotnisku?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#615 PostWysłany: 20 Maj 2015 12:05 

Rejestracja: 07 Lut 2014
Posty: 431
niebieski
Bardzo dużo szafek w Orio jest, różnej wielkości. Głowy nie dam, ale wydaje mi się że były darmowe (wkładasz euro na wejsciu, przy odbiorze walizek wyciągasz je z zamka).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#616 PostWysłany: 20 Maj 2015 12:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 5178
Zbanowany
:arrow: http://www.orioaeroporto.it/Editorial/n ... ialID=2677
The service is managed by the company Autostradale and it is situated at the arrival area.

Passengers will be asked to produce an identification document.
The rate is the following: 4,00 Euro per day per piece of luggage


w autostradale na pewno ale te 4 euro może być nieaktualne choć pewnie więcej jak 5 to nie zawołają. godzin akurat nie znalazłem. to miejsce znajduje się na parkingu przed lotniskiem, przy chodniku prowadzącym do orio center. taka budka. zostawia się u człowieka, nie w skrzynce.

a w orio pewnie się nic nie zmieniło.
_________________
Marzy Ci się wycieczka rowerowa po Hiszpanii? Zapytaj! Coś podpowiem ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#617 PostWysłany: 20 Maj 2015 12:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2013
Posty: 3411
srebrny
Tylko pamiętajcie, że na lotnisku (autostradale) policzą oddzielnie za każdą sztukę małego bagażu, bo nie są to automatyczne skrzynki, gdzie można włożyć kilka sztuk do jednej skrzynki. Skrzynki są za to w centrum Bergamo na zapleczu dużej informacji turystycznej na przeciwko dworca głównego (aktualny koszt za skrzynkę: 3 € - mała, 4 € - duża).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#618 PostWysłany: 20 Maj 2015 23:27 

Rejestracja: 20 Maj 2015
Posty: 3
Cześć, jak najtaniej dostać się z Bergamo do Bogno (okolice Varese) ? Ląduje jakoś ok.14.30. Interesuje mnie jak najbardziej ekonomiczne rozwiązanie. Czy warto przejść się do Bergamo i dopiero stamtąd brać autobus/pociąg?
będę bardzo wdzieczna za pomoc! :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#619 PostWysłany: 21 Maj 2015 00:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 5178
Zbanowany
raczej autokar do mediolanu, potem pociąg do varese i jakiś bus do bogno
_________________
Marzy Ci się wycieczka rowerowa po Hiszpanii? Zapytaj! Coś podpowiem ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#620 PostWysłany: 21 Maj 2015 10:35 

Rejestracja: 20 Maj 2015
Posty: 3
Dziękuje za odpowiedzi :)
Na trenord.it wyświetliło mi się takie połączenie:
BERGAMO - PIOLTELLO LIMITO
PIOLTELLO LIMITO - GALLARTE
GALLARTE - BESOZZO ( a to jest praktycznie obok)
czy bilet kupię normalnie na stacji? Kupować bilet od razu na całą trasę? Jeśli nie zdążę na dany pociąg to bilet jest jescze ważny na kolejne połączenie na tej samej linii?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1081 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 ... 55  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group