Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1081 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 ... 55  Następna
Autor Wiadomość
#461 PostWysłany: 19 Lut 2014 11:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 218
niebieski
Z lotniska można dojechać autobusem nr 1 (z oznaczonym samolotem) na górne miasto. Tam też znajduje się jego końcowy przystanek. Od tego przystanku jest ok 100 metrów do drugiej kolejki Funicolare prowadzącej na wzgórze, gdzie uliczką i schodami można dotrzeć do punktu widokowego. Widok (przy ładnej pogodzie) jest ujmujący. Myślę że dotarcie do tego miejsca wynagrodzi nam widoki na Bergamo.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Po najlepsze frytki i czekoladę! Zbiór tanich lotów do Brukseli z polskich miast od 118 PLN Po najlepsze frytki i czekoladę! Zbiór tanich lotów do Brukseli z polskich miast od 118 PLN
Wczasy w Grecji: 7 dni na wyspie Lesbos z all inclusive od 1920 PLN. Wylot z Warszawy Wczasy w Grecji: 7 dni na wyspie Lesbos z all inclusive od 1920 PLN. Wylot z Warszawy
#462 PostWysłany: 19 Lut 2014 11:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 218
niebieski
Małe sprostowanie. Jadąc z lotniska autobus na napis Bergamo. A jadąc z górnego miasta 1 (z samolotem). Jeśli się mylę to poprawcie proszę. :oops:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#463 PostWysłany: 19 Lut 2014 15:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Kwi 2012
Posty: 771
Loty: 91
Kilometry: 123 256
niebieski
lalka150 napisał(a):
Czy ktoś się orientuje ile dokładnie się jedzie autobusem ORIOSHUTTLE z lotniska w Bergamo do Mediolanu Centralle


Około 50 minut.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#464 PostWysłany: 19 Lut 2014 22:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Wrz 2012
Posty: 1884
Loty: 262
Kilometry: 438 549
srebrny
Mam pytanie, czy bilety kupowane na terravision na lotnisku są jakoś droższe niż te rezerwowane online (9 euro w dwie strony) ? Wydaje mi się, że nie powinny, ale dawno tam nie byłem więc wolę się upewnić ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#465 PostWysłany: 19 Lut 2014 22:53 

Rejestracja: 04 Gru 2013
Posty: 30
Legion1 napisał(a):
Mam pytanie, czy bilety kupowane na terravision na lotnisku są jakoś droższe niż te rezerwowane online (9 euro w dwie strony) ? Wydaje mi się, że nie powinny, ale dawno tam nie byłem więc wolę się upewnić ;)


na trasie Fiumicino - Rzym - Fiumicino miało to znaczenie.

Online bilet 4 EUR w jedną stronę, na miejscu 5 EUR.

Zwróć uwagę czy na bilecie powrotnym na lotnisko (jeśli kupujesz online) nie ma podobnego zapisu:

"To guarantee your seat on the bus to Ciampino/Fiumicino airports, please make sure to go to the Terravision desk inside the Terracafè ( Via Marsala 29 Termini ) to pick up your boarding card. Boarding cards will be given 20 minutes before the bus is due to depart. You will need both your printed ticket and boarding pass to board the bus. Terravision recommends that you go to the bus stop at least 15 minutes prior to the scheduled departure time."
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#466 PostWysłany: 19 Lut 2014 23:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Wrz 2012
Posty: 1884
Loty: 262
Kilometry: 438 549
srebrny
Właśnie nie wiem o, której dokładnie będę wracał bo pociąg powrotny z Turynu mam po 19 w sobotę i planowo w Mediolanie powinienem być ok 21. Niestety sam już się przekonałem, że tam też mają opóźnienia dlatego waham się trochę co do kupna online biletów do Bergamo. No, a ostatni terravsion odjeżdza po 22 ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#467 PostWysłany: 23 Lut 2014 13:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Paź 2011
Posty: 355
niebieski
Mam plan by z lotniska jechac autobusem nr 1 do ostatniego przystanku na Citta Alta (okolo 30 minut) i nastepnie przejsc na gorna kolejke (okolo 100m), wjechac na wzgorze San Viglio, kilka zdjec i zjazd kolejka. Czy ktos korzystal z biletu 90-minutowego (tego za 2,10 euro) - rozumiem, ze podobnie jak bilet 24h obejmuje on takze kolejki i uda mi sie to rozegrac w ten sposob na jednym bilecie?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#468 PostWysłany: 23 Lut 2014 19:59 

Rejestracja: 08 Maj 2013
Posty: 555
Loty: 375
Kilometry: 618 633
niebieski
Byłem w Bergamo w zeszłą sobotę, i tak:
Miałem bilet 24 godzinny więc nie zwracałem uwagi, ale mam ulotkę odnośnie tych kolejek i tam wspominają tylko o biletach 24 i 72 godzinnych (i oczywiście o pojedynczych za 2,10 euro). Jeśli masz zamiar kupować bilet powrotny w przeciągu doby, to lepiej kup bilet 24 godzinny za 5 euro, wtedy będziesz mógł korzystać z komunikacji miejskiej do woli :-)

Niestety wejścia na najwyższy punkt wzgórza są zamykane (nie wiem jak w tygodniu, ale w soboty już chyba o 16), a stamtąd jest najładniejszy widok na miasto i okoliczne góry...
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#469 PostWysłany: 19 Mar 2014 15:15 

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 122
Loty: 40
Kilometry: 80 330
Ktoś podróżował pociagiem z Mediolanu na Lazurowe Wybrzerze ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#470 PostWysłany: 01 Kwi 2014 20:46 

Rejestracja: 17 Lis 2013
Posty: 7
Loty: 18
Kilometry: 33 176
Mediolan w czasie świąt wielkanocnych.
Są otwarte sklepy?
Jak z autobusami?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#471 PostWysłany: 21 Maj 2014 20:46 

Rejestracja: 08 Lis 2013
Posty: 253
niebieski
Dosyć nietypowe pytanie - kupowałem znajomym bilety w WZ do Bergamo (mam WDC) i mam bilet za darmo dla siebie. Jest tylko problem, że lecą w jedną stronę i jak najtaniej byłoby wrócić do Polski? Wiem, że można samolotem, ale wychodzi około 140zł, a może są jakieś tańsze alternatywy? Np. transfer do Rzymu i potem samolotem, albo tani transfer do jakiegokolwiek lotniska, gdzie są tańsze loty?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#472 PostWysłany: 21 Maj 2014 21:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lut 2013
Posty: 1649
niebieski
mcichecki napisał(a):
Dosyć nietypowe pytanie - kupowałem znajomym bilety w WZ do Bergamo (mam WDC) i mam bilet za darmo dla siebie. Jest tylko problem, że lecą w jedną stronę i jak najtaniej byłoby wrócić do Polski? Wiem, że można samolotem, ale wychodzi około 140zł, a może są jakieś tańsze alternatywy? Np. transfer do Rzymu i potem samolotem, albo tani transfer do jakiegokolwiek lotniska, gdzie są tańsze loty?
Zapomniałeś chyba o czymś dość ważnym, tzn o datach. Bez tego to Ci nikt raczej nie pomoże.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#473 PostWysłany: 21 Maj 2014 22:21 

Rejestracja: 13 Kwi 2012
Posty: 118
mcichecki napisał(a):
Dosyć nietypowe pytanie - kupowałem znajomym bilety w WZ do Bergamo (mam WDC) i mam bilet za darmo dla siebie. Jest tylko problem, że lecą w jedną stronę i jak najtaniej byłoby wrócić do Polski? Wiem, że można samolotem, ale wychodzi około 140zł, a może są jakieś tańsze alternatywy? Np. transfer do Rzymu i potem samolotem, albo tani transfer do jakiegokolwiek lotniska, gdzie są tańsze loty?


Powrót z Rzymu będzie raczej droższy niż z Bergamo. Dolicz jeszcze bilet z Bergamo do Mediolanu, pociąg do Rzymu + transfer na lotnisko - to minimum 30-40 Euro. Może loty z Bolonii, ale ciężko upolować coś za mniej niż 100 PLN
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#474 PostWysłany: 22 Maj 2014 12:07 

Rejestracja: 18 Mar 2014
Posty: 28
Runo-88 napisał(a):
Byłem w Bergamo w zeszłą sobotę, i tak:
Miałem bilet 24 godzinny więc nie zwracałem uwagi, ale mam ulotkę odnośnie tych kolejek i tam wspominają tylko o biletach 24 i 72 godzinnych (i oczywiście o pojedynczych za 2,10 euro). Jeśli masz zamiar kupować bilet powrotny w przeciągu doby, to lepiej kup bilet 24 godzinny za 5 euro, wtedy będziesz mógł korzystać z komunikacji miejskiej do woli :-)

Niestety wejścia na najwyższy punkt wzgórza są zamykane (nie wiem jak w tygodniu, ale w soboty już chyba o 16), a stamtąd jest najładniejszy widok na miasto i okoliczne góry...

Czy bilet o którym pisze Runo-88, 24 godzinny za 5€ dotyczy tez przejazdu z lotniska?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#475 PostWysłany: 22 Maj 2014 14:14 

Rejestracja: 06 Wrz 2012
Posty: 543
Loty: 225
Kilometry: 231 788
srebrny
0222 napisał(a):
Runo-88 napisał(a):
Byłem w Bergamo w zeszłą sobotę, i tak:
Miałem bilet 24 godzinny więc nie zwracałem uwagi, ale mam ulotkę odnośnie tych kolejek i tam wspominają tylko o biletach 24 i 72 godzinnych (i oczywiście o pojedynczych za 2,10 euro). Jeśli masz zamiar kupować bilet powrotny w przeciągu doby, to lepiej kup bilet 24 godzinny za 5 euro, wtedy będziesz mógł korzystać z komunikacji miejskiej do woli :-)

Niestety wejścia na najwyższy punkt wzgórza są zamykane (nie wiem jak w tygodniu, ale w soboty już chyba o 16), a stamtąd jest najładniejszy widok na miasto i okoliczne góry...

Czy bilet o którym pisze Runo-88, 24 godzinny za 5€ dotyczy tez przejazdu z lotniska?

Tak, dotyczy on rownież przejazdu z/na lotnisko. Na lotnisko jeździ autobus nr. 1 z symbolem samolotu obok numeru.


Sent from my iPhone using Tapatalk
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#476 PostWysłany: 22 Maj 2014 14:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2013
Posty: 3412
srebrny
Bilet 24-godzinny na pewno obowiązuje na kurs do lotniska, bo jest to zwyczajna linia miejska. Trochę niejasna jest dla mnie kwestia ceny tego biletu. Na forum prawie zawsze pojawia się cena 5 € ale ja będąc parę dni temu w Bergamo poprosiłem w kasie na dworcu autobusowym o bilet całodzienny i zapłaciłem tylko 3,5 €.
Coś mi się obiło o uszy, że są dwie różne ceny w zależności od zakresu stref i ten tańszy nie wystarczy na lotnisko ale jest dobry na jazdę autobusami po mieście + kolejkami funicolare. W każdym bądź razie na pewno na tym za 5 € dojedzie się na lotnisko.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#477 PostWysłany: 22 Maj 2014 23:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Cze 2012
Posty: 617
Loty: 136
Kilometry: 204 655
srebrny
Bilet 24h jest w dwóch wariantach- 3,5€ miejski, i 5€ z możliwością dojazdu na lotnisko. Jeśli kupujesz bilet 24h np. w kasie przy dworcu kolejowym, musisz powiedzieć, którą wersją jesteś zainteresowany. Na lotnisku dostaniesz ten za 5€. Bilety jednorazowe kosztują w zależności od przejechanych stref, w każdym autobusie jest mapka.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#478 PostWysłany: 26 Maj 2014 20:41 

Wiece jak dojechać z lotniska do Modeny?
Góra
 PM off  
      
#479 PostWysłany: 26 Maj 2014 21:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lut 2013
Posty: 1649
niebieski
Może to http://www.rome2rio.com/s/Milan-Bergamo/Modena Ci pomoże.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#480 PostWysłany: 26 Maj 2014 21:07 

Bardzo dziękuję za odpowiedź. Na pewno wezmę to pod uwagę.
Góra
 PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1081 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 ... 55  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group