Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 753 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 38  Następna
Autor Wiadomość
#221 PostWysłany: 02 Kwi 2015 13:17 

Rejestracja: 02 Kwi 2015
Posty: 1
Właśnie wróciłem z Rzymu :) lot powrotny miałem z Fiumcino. Nie kupowałem wcześniej żadnych biletów online (stwierdziłem ze na miejscu się zobaczy). Do teravission kolejki duże- cena 6 Euro, ja wybrałem autobus kursujący z drugiej strony termini jeździ co 30 minut i jest tańszy- 4 Euro od osoby i w dodatku nie było kolejki.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa
Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN
#222 PostWysłany: 03 Kwi 2015 10:03 

Czy ktoś ostatnio korzystał z Sitbus shuttle z lotniska Fiumicino? Czy też trzeba wymieniać bilety zakupione przez internet na karty pokładowe? Czy są jakieś problemy z zabieraniem ludzi którzy już mają bilet, a mimo to nie ma dla nich miejsc? Czy polecacie Sitbus zamiast Teravision?
Góra
 PM off  
      
#223 PostWysłany: 07 Kwi 2015 18:22 

Korzystałem z Sitbusa shuttle i wszystko było ok (mimo wielu bardzo złych opinii na trip advisor). Odjeżdża z przystanku nr 3, a nie pierwszego jak ktoś wyżej napisał. Bilety powrotne innych linii autobusowych są tańsze, bo kosztują w kasach 8 EURo ale Sitbus zatrzymuje się blisko Watykanu (przy Zamku Św. Anioła) i jeśli ktoś chce zwiedzać te okolice to bardzo dobre rozwiązanie.
Góra
 PM off  
      
#224 PostWysłany: 07 Kwi 2015 20:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 797
Loty: 59
Kilometry: 98 063
niebieski
Higflyer - sam sobie odpowiadasz? Masz rozdwojenie jaźni czy nie zdążyłeś się przelogować na inne konto :lol:
Góra
 Profil Relacje PM off
Davide Kov lubi ten post.
 
      
#225 PostWysłany: 07 Kwi 2015 20:35 

Rejestracja: 15 Wrz 2011
Posty: 541
Loty: 58
Kilometry: 98 553
Myślę, że Higflyer chciał się po prostu podzielić informacją, a skoro nikt mu nie odpowiedział, to prawdopodobnie po powrocie sam dopisał, aby ci, którzy takiej informacji szukają, mogli przeczytać.
Trochę zaufania i wiary w dobre intencje ludzi nie zaszkodzi.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#226 PostWysłany: 23 Maj 2015 12:05 

Rejestracja: 23 Paź 2014
Posty: 31
Witam kolegów i koleżanki,
czy widzicie jakąś opcje transportu z Fiumincio do centrum Rzymu po godzinie 23:30 ?
Planowo tak laduje easyjet...
z góry dziękuje za pomoc!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#227 PostWysłany: 23 Maj 2015 18:57 

Rejestracja: 03 Lip 2012
Posty: 1283
niebieski
david_fg napisał(a):
Witam kolegów i koleżanki,
czy widzicie jakąś opcje transportu z Fiumincio do centrum Rzymu po godzinie 23:30 ?
Planowo tak laduje easyjet...
z góry dziękuje za pomoc!


Autobus Sitbusshuttle (23:50; 0:30):

http://www.sitbusshuttle.com/pdf/ORARI_ ... O_ROME.pdf

Autobus Cotral (1:15, 2:15 - na dole piątej strony rozkładu):

http://www.cotralspa.it/PDF_Orari_Comun ... micino.pdf
Góra
 Profil Relacje PM off
david_fg uważa post za pomocny.
 
      
#228 PostWysłany: 08 Cze 2015 21:05 

Rejestracja: 23 Paź 2014
Posty: 31
Dzięki za odpowiedź!

Coraz bardziej przekonuje się do SIT-a. Tylko że podobno by wejść do autobusu trzeba mieć kartę pokłądową. Jak to wygląda ?
Gdzie trzeba iść by taką kartę zdobyć.
Planowo lądujemy o 23:35 a autobus jest 00:30 lotnisko jest dość duże, zastanawiam się czy starczy nam czasu...
Z kąd wyjeżdża SIT ? gdzie kierować się po wyjściu z terminala ?

Czy ktoś ma jakieś doświadczenie z jazdą komunikacją nocną ? Z termini kolejny przystanek to Piazza Bologna (hotel).
Widzę że Włosi uaktualniją rozkłady jazdy z miesiąca na miesiąc bo na dziś znajduje interesujące mnie połączonia, a na lipiec nima.
Dzięki za pomoc!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#229 PostWysłany: 08 Cze 2015 22:44 

Rejestracja: 15 Wrz 2011
Posty: 541
Loty: 58
Kilometry: 98 553
Ja bym wzięła taksówkę lub NCC, bo jednak takie jeżdżenie po nocy w dodatku nie znając miasta, może być trochę skomplikowane.
A może twój hotel ma możliwość wysłania po was transportu? Warto się o to zapytać.
Oczywiście rozumiem, że jeśli nastawiasz się głównie na oszczędność, to taki sposób odrzucisz, ale czasem warto przemyśleć, czy opłaca się nerwówka i jeżdżenie nocnym transportem z tobołami niż wygodne podjechanie pod sam hotel, które w przypadku większej ilości pasażerów (nawet dwóch) może się lepiej opłacać.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#230 PostWysłany: 09 Cze 2015 18:23 

Rejestracja: 23 Paź 2014
Posty: 31
Taksówka z lotniska do termini to pewnie duży koszt więc traktuje to jako ostateczność :)
Wydaje mi się że najrosądniej będzie pojechać SIT-em, nie wiem tylko o co chodzi z tymi kartami pokładowymi bo nigdy sie z czymś takim nie spotkałem.
Nasz hotel jest przy Piazza Bologna więc z termini do hotelu mam nadzieje znaleźć autobus nocny.
Nikt w nocy nie lądował w Rzymie ?? :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#231 PostWysłany: 09 Cze 2015 21:45 

Rejestracja: 15 Wrz 2011
Posty: 541
Loty: 58
Kilometry: 98 553
Taksówka z Fiumicino do centrum Rzymu - stała cena 48 euro.
NCC od 35 euro.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#232 PostWysłany: 09 Cze 2015 22:01 

david_fg napisał(a):
Dzięki za odpowiedź!

Coraz bardziej przekonuje się do SIT-a. Tylko że podobno by wejść do autobusu trzeba mieć kartę pokłądową. Jak to wygląda ?
Gdzie trzeba iść by taką kartę zdobyć.
Planowo lądujemy o 23:35 a autobus jest 00:30 lotnisko jest dość duże, zastanawiam się czy starczy nam czasu...
Z kąd wyjeżdża SIT ? gdzie kierować się po wyjściu z terminala ?

Czy ktoś ma jakieś doświadczenie z jazdą komunikacją nocną ? Z termini kolejny przystanek to Piazza Bologna (hotel).
Widzę że Włosi uaktualniją rozkłady jazdy z miesiąca na miesiąc bo na dziś znajduje interesujące mnie połączonia, a na lipiec nima.
Dzięki za pomoc!


SIT bus odjeżdża z przystanku nr 3. Dojście z płyty lotniska do przystanku to maksymalnie 10 minut. Nie ma żadnych kart pokładowych jest po prostu bilet kupiony w internecie albo na przystanku.
Góra
 PM off  
      
#233 PostWysłany: 09 Cze 2015 22:26 

Rejestracja: 23 Paź 2014
Posty: 31
Ok. Bilety na SITa jakoś stanialy z 16 do 11 EUR (2os) wiec zdecydowanie wybiorę te opcje.
Lot powrotny mam za dnia, wylot 18:30 czy widzicie jakieś inne opcje transportu, czy np jechać SITbusem czy kombinować Cotralem? Dodam że będzie to środek sezonu.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#234 PostWysłany: 09 Cze 2015 22:36 

Też SIT busem tylko z zapasem czasu. Do kontroli bezpieczeństwa może być spora kolejka. Trzeba być 15 minut przed odjazdem SIT busa na przystanku i nie czekać w kolejce kupujących bilety jeśli już się ma bilet!!!

-- 09 Cze 2015 22:42 --

Trzeba ominąć kolejkę kupujących podejść z biletem i pani powie "prego" to znaczy, że można wsiadać ;)
Góra
 PM off  
      
#235 PostWysłany: 11 Cze 2015 09:13 

Rejestracja: 23 Paź 2014
Posty: 31
Ok. Bilety na SITbusa kupione. Dzięki za pomoc!

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#236 PostWysłany: 23 Cze 2015 13:13 

Rejestracja: 23 Paź 2014
Posty: 31
Informacja dla wszystkich chcących kupić bilety do fiumicino. Właśnie otrzymałem maila z EasyJet ze prawdopodobnie loty będą przekierowanie do ciampino z powodu pożaru który niedawno miał miejsce na fiumicino.
Ja juz niestety zdążyłem kupić bilety na SITbusa....

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#237 PostWysłany: 23 Cze 2015 13:27 

Rejestracja: 07 Lut 2014
Posty: 429
niebieski
Ale do kiedy te loty będą przekierowywane?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#238 PostWysłany: 23 Cze 2015 13:43 

Rejestracja: 23 Paź 2014
Posty: 31
Na razie nic nie wiadomo, trzeba obserwować stronę swojego operatora lotniczego.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#239 PostWysłany: 23 Cze 2015 14:16 

Rejestracja: 15 Wrz 2011
Posty: 541
Loty: 58
Kilometry: 98 553
No właśnie, w związku z niedawnym pożarem na Fiumicino obecnie jest tam ogromne zamieszanie i wiele lotów, a szczególnie linii niskokosztowych, jest przekierowywanych na Ciampino. A tam znowuż jest totalny chaos. Więc przed lotem powrotnym warto tam być przynajmniej 3 godziny wcześniej, bo są również problemy z kartami pokładowymi i nie da się ich wydrukować, więc trzeba je odebrać na lotnisku.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#240 PostWysłany: 23 Cze 2015 16:11 

david_fg napisał(a):
Informacja dla wszystkich chcących kupić bilety do fiumicino. Właśnie otrzymałem maila z EasyJet ze prawdopodobnie loty będą przekierowanie do ciampino z powodu pożaru który niedawno miał miejsce na fiumicino.
Ja juz niestety zdążyłem kupić bilety na SITbusa....

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka


Może w takiej sytuacji zmienią Ci bilet w SITbusie z fiumicino na ciampino?
Góra
 PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 753 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 38  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group