Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 176 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9  Następna
Autor Wiadomość
#41 PostWysłany: 29 Sty 2015 20:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lis 2013
Posty: 836
Loty: 204
Kilometry: 285 320
niebieski
Oprócz numeru karty Pre-paid Aliora, na karcie wydrukowany jest także kod paskowy z alfanumerycznym kodem KK. Podejrzewam, że w trakcie zakupu będzie trzeba podać PESEL oraz ten właśnie numer.

Samej karty bankowej prawdopodobnie nie trzeba aktywować i prawdopodobnie nie trzeba ją płacić za bilety (można przelewem lub inną kartą). Po dłuuuuugiej batalii w banku, w czasie której pracownika wspomagał wielokrotnie ktoś w słuchawce telefonu, zapewniono mnie o tym. Tak, jak pisałem wcześniej, pracownicy banku w ogóle nic o karcie KK nie wiedzieli, poza tym, że jest i że mają zweryfikować gościa (czyt. mnie) przed jej wydaniem.

Jak będzie...czas pokaże :) :) :)
_________________
Image


Ostatnio edytowany przez Pacyfa, 30 Sty 2015 15:25, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Zbiór lotów do Grecji od 160 PLN. Bilety z 4 polskich miast Zbiór lotów do Grecji od 160 PLN. Bilety z 4 polskich miast
Luksus na Riwierze Tureckiej. Tydzień w świetnym 5* hotelu z all inclusive od 2290 PLN. Wyloty z 2 miast Luksus na Riwierze Tureckiej. Tydzień w świetnym 5* hotelu z all inclusive od 2290 PLN. Wyloty z 2 miast
#42 PostWysłany: 30 Sty 2015 09:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Gru 2011
Posty: 284
Loty: 147
Kilometry: 219 847
niebieski
Pacyfa napisał(a):
Samej karty bankowej prawdopodobnie nie trzeba aktywować i prawdopodobnie nie trzeba ją płacić za bilety (można przelewem lub inną kartą). Po dłuuuuugiej batalii w banku, w czasie której pracownika wspomagał wielokrotnie ktoś w słuchawce telefonu, zapewniono mnie o tym.


Co do płatności za bilety, to możecie być spokojni. Koleżanka pracująca w Aliorze pokazała mi prezentację, którą dostał każdy pracownik nt. karty kibica i było w niej wyraźnie napisane, że płatność można dokonać przelewem, kartą kibica lub inną kartą płatniczą.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#43 PostWysłany: 30 Sty 2015 10:03 

Dostałem odpowiedź z profilu FB laczynaspilka: "Trzeba mieć właśnie przygotowany nr karty."
:)
Góra
 PM off  
      
#44 PostWysłany: 30 Sty 2015 14:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lis 2013
Posty: 836
Loty: 204
Kilometry: 285 320
niebieski
Anonymous napisał(a):
Dostałem odpowiedź z profilu FB laczynaspilka: "Trzeba mieć właśnie przygotowany nr karty."
:)



Karty kibica (czyli jak mniemam ów kod alfanumeryczny poniżej kodu kreskowego), a nie karty płatniczej Aliora ;)
Chyba ??? :roll:
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#45 PostWysłany: 30 Sty 2015 18:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Wrz 2014
Posty: 293
Loty: 444
Kilometry: 719 366
Pacyfa napisał(a):
Anonymous napisał(a):
Dostałem odpowiedź z profilu FB laczynaspilka: "Trzeba mieć właśnie przygotowany nr karty."
:)



Karty kibica (czyli jak mniemam ów kod alfanumeryczny poniżej kodu kreskowego), a nie karty płatniczej Aliora ;)
Chyba ??? :roll:

Dokładnie ten kod z tyłu karty pod kodem kreskowym!
Jest on również dostępny na profilu na łączynaspilka.pl w zakładce "karta kibica".
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#46 PostWysłany: 01 Lut 2015 01:05 

Ruszyła sprzedaż. Złożyłem zamówienie.
Kurier 19,95 pln i nie można go ominąć. Płatność przelewem. Trzeci świat...
Góra
 PM off  
      
#47 PostWysłany: 01 Lut 2015 01:45 

Rejestracja: 24 Lip 2014
Posty: 23
Witam,
czy orientujecie sie,w ktorym momencie cena biletu zostanie pomniejszona o te 25 pln,ktore trzeba bylo wydac na karte???Na rachunku za 3 bilety,ktore zamówiłem, do zapłaty widnieje pełna kwota a wedle zapewnien pZPN-u powino byc w sumie o 75 pln mniej.

Pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#48 PostWysłany: 01 Lut 2015 02:29 

Rejestracja: 12 Lis 2014
Posty: 25
swiety73 napisał(a):
Witam,
czy orientujecie sie,w ktorym momencie cena biletu zostanie pomniejszona o te 25 pln,ktore trzeba bylo wydac na karte???Na rachunku za 3 bilety,ktore zamówiłem, do zapłaty widnieje pełna kwota a wedle zapewnien pZPN-u powino byc w sumie o 75 pln mniej.

Pozdrawiam


Chyba "zapomnieli". Pewnie odliczą przy zakupie biletów na mecz z Gruzją.O ile w ogóle odliczą.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#49 PostWysłany: 01 Lut 2015 09:26 

Rejestracja: 05 Gru 2011
Posty: 120
neslaw napisał(a):
swiety73 napisał(a):
Witam,
czy orientujecie sie,w ktorym momencie cena biletu zostanie pomniejszona o te 25 pln,ktore trzeba bylo wydac na karte???Na rachunku za 3 bilety,ktore zamówiłem, do zapłaty widnieje pełna kwota a wedle zapewnien pZPN-u powino byc w sumie o 75 pln mniej.

Pozdrawiam


Chyba "zapomnieli". Pewnie odliczą przy zakupie biletów na mecz z Gruzją.O ile w ogóle odliczą.


Też się zastanawiałem, ale zapewne zniżka będzie udzielana na pierwszy zakup biletu na mecz organizowanego przez PZPN (czyli granego w PL). Na mecze wyjazdowe oni tylko odsprzedają bilety otrzymane od innej federacji więc byliby boleśnie w plecy dając rabat.

Ale szkoda, że nie wynikało to z komunikatów odnośnie karty kibica i trzeba się domyślać...
_________________
mam wszystko co chciałem ;))
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#50 PostWysłany: 01 Lut 2015 10:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lut 2012
Posty: 118
Loty: 270
Kilometry: 451 543
Anonymous napisał(a):
Ruszyła sprzedaż. Złożyłem zamówienie.
Kurier 19,95 pln i nie można go ominąć. Płatność przelewem. Trzeci świat...


Dostałeś już konkretnie przypisane miejsce czy jest to tylko bilet "na sektory 129-141" a o miejscu dowiesz się gdy przyjedzie do Ciebie kurier?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#51 PostWysłany: 01 Lut 2015 10:52 

Nie mam przypisanego miejsca.
Góra
 PM off  
      
#52 PostWysłany: 01 Lut 2015 11:12 

Rejestracja: 12 Lis 2014
Posty: 25
[quote][/quote]UWAGA! Nie ma możliwości wyboru miejsc ani sektora. Bilety przydzielane są podczas pakowania losowo ze wszystkich sektorów.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#53 PostWysłany: 01 Lut 2015 15:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Maj 2012
Posty: 793
Loty: 143
Kilometry: 238 089
niebieski
I co ? Musi być numer KK czy jakiś numer który znajduje się od razu na stronie łączynaspiłka po wykonaniu przelewu ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#54 PostWysłany: 01 Lut 2015 15:31 

Ten z laczynaspilka czyli ten sam co masz na odwrocie KK.
Góra
 PM off  
      
#55 PostWysłany: 01 Lut 2015 15:52 

Anonymous napisał(a):
Płatność przelewem.


Tak jak poprzednio widzę możliwość płacenia z prowizją dowolną kartą za pomocą Dotpay (na szczęście tym razem nie jadę, bo mimo odbioru na początku grudnia karta jako karta kibica jest nieaktywna)
Góra
 PM off  
      
#56 PostWysłany: 01 Lut 2015 16:04 

To widocznie czegoś musiałem wczoraj nie zauważyć.
Może dałbyś radę kupić bez KK w kolejnym etapie? Zawsze to jedno gardło więcej :)
Góra
 PM off  
      
#57 PostWysłany: 01 Lut 2015 16:28 

Rejestracja: 12 Lis 2014
Posty: 25
Opcja płatności kartą została dodana chyba dziś rano.Kilka minut po północy nie widziałem innej niż przelew.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#58 PostWysłany: 01 Lut 2015 16:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lut 2012
Posty: 118
Loty: 270
Kilometry: 451 543
Anonymous napisał(a):
Anonymous napisał(a):
Płatność przelewem.


Tak jak poprzednio widzę możliwość płacenia z prowizją dowolną kartą za pomocą Dotpay (na szczęście tym razem nie jadę, bo mimo odbioru na początku grudnia karta jako karta kibica jest nieaktywna)


Mam dokładnie to samo. Karta odebrana w grudniu i od tego czasu aktywna, stała się nagle nieaktywna tuż przed wrzuceniem biletów na Irlandię. Byłem już dziś w placówce Alior Express. Nic nie wiedzą - twierdzą, że wszystko jest ok, a ewentualny powód leży po stronie PZPN. Transport zarezerwowany... Nie jest dobrze.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#59 PostWysłany: 01 Lut 2015 16:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Kwi 2011
Posty: 1416
niebieski
Tak czytam ten wątek, bo mieszkam w Belfaście i do Dublina mam 2h autobusem.
Pomyślałem, że podjadę i obejrzę.
Ale widzę, że ciężka jest dola kibica - bilet 230 zł i jeszcze go sprzedać dobrze nie potrafią / nie chcą / robią łachę.
To są jakieś jaja - brak wyboru miejsc, przymusowy kurier, płatność przelewem dla najbardziej zaagnażowanych, kupujących pierwsze bilety, przedziwne schody z ich własnym projektem karty kibica (osobisty odbiór, karta nieaktywna kiedy potrzebna), obiecanki macanki co do upustu (przy 230 zł te obiecane 25 upustu by ich nie zabiło).
A stronka kupbilet wygląda jakby chodziło o firmę sprzedającą sadzonki z przydomowego ogródka.
Obejrzę w telewizji, nie zrobią ze mnie fana :lol:
Góra
 Profil Relacje PM off
Abcn lubi ten post.
 
      
#60 PostWysłany: 01 Lut 2015 18:21 

Rejestracja: 12 Lis 2014
Posty: 25
Daleko mi do teorii spiskowych, ale...
Za kartę kibica nie można było zapłacić w kasie banku, który ją wydaje.Tylko przelew, jedynie ze swojego konta.Jeśli konto na własną firmę - przelew był odrzucany.Podobnie w przypadku wspólnego konta na małżeństwo.Koledze po dwóch odrzuconych przelewach zasugerowano, by założył konto tylko po to, żeby dokonać wpłaty tych 25 złotych za kartę.Inaczej się nie da, bo "system nie pozwala". Domyślam się, że najlepiej, gdyby to konto było założone w banku, który KK wydaje.Sytuacja trwała od połowy grudnia, teraz niestety jest już za późno, przynajmniej jeśli chodzi o możliwość kupna biletu w 1 turze.Ze strony PZPN, portalu ŁNP zero odzewu na zapytania, typowe chowanie głowy w piasek.O obiecanej zniżce, czy biletach na finał PP dla pierwszych 1000 osób, które złożyły wniosek o kartę - cisza.Przykro to pisać, ale dotychczasowa karta, wydawana jeszcze za czasów poprzedniego prezesa PZPN przy tym bublu to było mistrzostwo.Mi się jakoś udało, ale wiele osób, pomimo wielodniowych starań, zostało na lodzie.Tak się nie powinno traktować kibiców.Szkoda i...wstyd.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 176 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group