Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 12 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 26 Lut 2015 14:28 

Rejestracja: 22 Lut 2014
Posty: 10
Loty: 6
Kilometry: 10 458
Dzień dobry

Planuję wyprawę do Iranu na dwa tygodnie (plus/minus) w okolicach Bożego Narodzenia/Sylwestra. No i rozglądam się za towarzyszami podróży :-) . Proszę o odzew gdyby ktoś był zainteresowany na serio.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#2 PostWysłany: 26 Lut 2015 14:40 

Rejestracja: 08 Sty 2013
Posty: 283
niebieski
oj, bez lampki szampana na Sylwka? :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 26 Lut 2015 15:19 

Rejestracja: 22 Lut 2014
Posty: 10
Loty: 6
Kilometry: 10 458
Przeżyłem nie raz i nie dwa więc i tym razem płakał nie będę :-)
A przy okazji - jestem z Opola, mam 38 lat i pracuję na uczelni. Nie będę wybrzydzał jeśli chodzi o płeć, wiek czy liczbę ewentualnych towarzyszy :-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 26 Lut 2015 15:33 

Rejestracja: 08 Sty 2013
Posty: 283
niebieski
Dr Kic napisał(a):
Przeżyłem nie raz i nie dwa więc i tym razem płakał nie będę :-)
A przy okazji - jestem z Opola, mam 38 lat i pracuję na uczelni. Nie będę wybrzydzał jeśli chodzi o płeć, wiek czy liczbę ewentualnych towarzyszy :-)


Nie no ... tak zaczepnie wpisalam komentarz. sama lepsza nie jestem - mam juz bilety na BN i Sylwestra w inne bezalkoholowe miejsce, a mianowicie do Omanu :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 26 Lut 2015 15:48 

Rejestracja: 22 Lut 2014
Posty: 10
Loty: 6
Kilometry: 10 458
A jak tam z bezpieczeństwem? Bo w Jemenie teraz się dzieje nieciekawie raczej. Jedziesz jakąś większą grupą?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 26 Lut 2015 16:02 

Rejestracja: 08 Sty 2013
Posty: 283
niebieski
No ale gdzie Rzym a gdzie Krym. W Jemenie to nie osotnio, tylko od jakich 4-5 lat niestety ("niestety" bo jemen tez mam na liscie, ale pewnie zdaze emerytury doczekac zanim tam sie uspokoi).

Poza tym raczej nie zdaze zahaczyc o Salalah. raczej bede sie krecic w poblizu Zatoki.

Tak jade grupa cztero-osobowa: partner + dwojka dzieci ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 26 Lut 2015 16:32 

Rejestracja: 22 Lut 2014
Posty: 10
Loty: 6
Kilometry: 10 458
Powodzenia w takim razie :-) a z tym Rzym-Krym to bez przesady. Turcja i Syria to jeden z kilku przykładów, które mogę podać :-)
Pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 26 Lut 2015 16:37 

Rejestracja: 08 Sty 2013
Posty: 283
niebieski
No i co z ta Turcja?
Przeciez po Turcji w tej chwili spokojnie mozna podrozowac. Nawet w Kurdystanie jest dosyc bezpiecznie. Jedynie kilka obozow uchodzcow wyroslo w poblizu Antepu, co niektorym dosyc przeszkadza (chyba bardziej miejscowym niz turystom).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 26 Lut 2015 16:46 

Rejestracja: 22 Lut 2014
Posty: 10
Loty: 6
Kilometry: 10 458
Dwa lata temu w Gaziantepie nie było zbyt wesoło. Teraz tez bym sie nie kręcił w pobliżu granicy syryjskiej skoro Turcja wysyła wojsko na teren Syrii po szczątki swojego założyciela.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 31 Mar 2015 01:11 

Rejestracja: 09 Sie 2014
Posty: 11
Salam,
ja rozważam ponowna podróż do Iranu. To byłaby moja trzecia podróż. Rozważam termin grudniowo-świąteczny lub styczeń/luty. Jeszcze nie zdecydowałem. Jeżeli chcesz pogadać podaję maila jatoja165@interia.pl
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 31 Mar 2015 01:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Sie 2013
Posty: 65
Loty: 545
Kilometry: 626 458
Równiez bym sie pisal na Iran, ale raczej 2016. od stycznia w góre. Pogadajmy na mailu: arpadusz@gmail.com
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 04 Maj 2015 13:39 

Rejestracja: 06 Lut 2014
Posty: 3
Jestem zainteresowana czy nadal aktualne?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 12 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group