Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1 post ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 25 Paź 2014 12:27 

Rejestracja: 26 Kwi 2012
Posty: 184
Witam,
z racji iż niedawno wróciłem z Hiszpanii, chciałbym podzielić się znaleziskiem karty SIM Mundo w ofercie orange która działa w całej UE. Za 10E mamy 1GB internetu a za 15E 2GB. Ogólnie jestem z niej bardzo zawodolony widziałem, że można ją także kupić na róznych portalach w tym ebay. Jednak osobiście polecam operatora. Oprócz pakietu daty mamy do dyspozycji ok 5E na rozmowy które z hiszpanii do innych krajów UE są naprawdę tanie. Więcej możecie poczytać po hiszpańsku lub jak ja z google translate:

http://www.simmundo.es/


może się komuś przyda. Uwaga - w hiszpanii istnieje prawo które mówi, że aby świadczyć usługi telekomunikacyjne należy posiadać dane abonaneta nawet w ofertach prepaid tak jak ta, więc niech was nie zdziwi jak poproszą o potwierdzenie danych i ksero dowodu ( stąd polecam bezpośrednio operatora ). W Barcelonie dla przykładu punktów orange mnóstwo. Karta ważna 12 miesięcy od ostatniego doładowania/aktywacji. Pakiet danych po doładowaniu ważny 30 dni.

calls between SIM Mundo customers
during 30 days just for topping up from
free
unlimited Spanish national calls
during 7 days just for topping up from
0 €/min
call set up fee 18 cents (VAT included)
mobile browsing 600MB/1GB/2GB depends on top up
Góra
 Profil Relacje PM off
oskiboski lubi ten post.
 
      
Loty do Johannesburga z dużym bagażem z Berlina od 2345 PLN Loty do Johannesburga z dużym bagażem z Berlina od 2345 PLN
Wakacyjny city break w Rumunii za 939 PLN. Bezpośrednio PLL LOT z Warszawy + 4* hotel (3 noce) Wakacyjny city break w Rumunii za 939 PLN. Bezpośrednio PLL LOT z Warszawy + 4* hotel (3 noce)
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1 post ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group