Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 21 Kwi 2014 16:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Sty 2013
Posty: 131
Loty: 14
Kilometry: 27 931
Dzień dobry,
planuję ze znajomymi jechać w lipcu na Ibizę i mam pytanie do ludzi, którzy tam byli.
Większość noclegów jest albo w Sant Antoni de Portmany, albo w mieście Ibiza. Amnesia leży w środku wyspy, tak samo Privilege, za to Pacha jest w Ibizie.
Czy jeśli i tak główne kluby leżą w centrum wyspy a nie w tych dwóch miasteczkach, to jakie znaczenie ma w praktyce wybór miejsca noclegu?
Czy mam się skupiać na szukaniu noclegu w Ibizie, czy może to być Sant Antoni de Portmany i również tam toczy się ciekawe nocne życie?

Oprócz wypadów do tych znanych klubów (oczywiście nie codziennie, tak z 2-3 razy w ciągu tygodniowego pobytu) planuję też posiedzieć wieczorem w knajpie itp.

Czy w obu rejonach wyspy są fajne plaże?

Pytam o to, bo może się okazać, że np. cena noclegu będzie w którymś z miejsc niższa i się skuszę, a potem się okaże, że codziennie trzeba jechać busem/iść na piechotę ileś kilometrów na imprezę/na plażę/do sklepu, zamiast mieć wszystko pod nosem.
_________________
Image Ibiza 2013
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Odkryj Afrykę: loty do Kilimandżaro z dużym bagażem z Warszawy od 2768 PLN Odkryj Afrykę: loty do Kilimandżaro z dużym bagażem z Warszawy od 2768 PLN
Boże Ciało w Egipcie: all inclusive w 4* hotelu za 2189 PLN. Wylot z Katowic Boże Ciało w Egipcie: all inclusive w 4* hotelu za 2189 PLN. Wylot z Katowic
#2 PostWysłany: 21 Kwi 2014 17:05 

Rejestracja: 22 Maj 2012
Posty: 714
Loty: 312
Kilometry: 479 773
srebrny
wszytkie knajpy before sa w saint antonio

cafe mabo
cafe del mare itd...

w saint antonio sa dwa kluby duże
el paradisso
i cos tam jescze
do reszty dojedziesz busem
za darmo lub za nie wielka opłata

ibisa to wielkie miasto

saint antonio jest bardziej kameralne plaże są w obydwu
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 21 Kwi 2014 17:06 

Rejestracja: 22 Maj 2012
Posty: 714
Loty: 312
Kilometry: 479 773
srebrny
wstęp na imprezę 30-70 eur ale rozumiem że tego jesteś świadomy
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 21 Kwi 2014 17:10 

W San Antoni jest taniej niż w Ibiza Town.A do dyskotek i tak trzeba dojechać. W sezonie jest transport publiczny.Plaże w Ibiza City to syf.Trzeba iść w bok od miasta.Tylko żebyś się nie rozczarował.Te dyskoteki to wielkie baraki i drogo.Jak już to polecam San Antoni.ładne i jest pełno lokali w mieście.
Cafe del Mar przereklamowane. Nic specjalnego.Siadasz obok i też podziwiasz słynny zachód słońca na Ibizie
Góra
 PM off  
      
#5 PostWysłany: 21 Kwi 2014 18:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Sty 2013
Posty: 131
Loty: 14
Kilometry: 27 931
miloszp - jestem świadomy cen, głównie interesuje mnie Matinee, Cream (Amnesia) i F*** Me I'm Famous (Pacha), coś z tego wybiorę.

jacakatowice - widziałem na street view jak to wygląda. Nie jest to rewelacja, nie wygląda jak Miami Beach, prędzej jak Manieczki.

Raz się żyje i za kilka lat po 30/40 już raczej nie planuję się wybierać na Ibizę, lecz prędzej na Majorkę/Kanary :)
Wiem, że jest to strasznie drogie i być może przereklamowane, ale płaci się za to, że grają konkretni ludzie, ale mimo wszystko zaryzykuję, bo od kilku lat marzę o tym i lepiej się zawieźć niż potem żałować, że się nie pojechało :)

Dzięki za opinie, zauważyłem że noclegi w Ibizie są droższe niż w Sant Antoni, a wolałem dopytać, żeby się nie okazało, że wybierając tańszy Sant Antoni będę tracił czas i pieniądze na transport do Ibizy, a pewnie i tak jak 1x pojadę do Pachy i 1-2x do Amnesii to będzie wystarczająco, a resztę będę się kręcił po Sant Antoni i plażował :)

Jakąś plażę na maps google w okolicy Sant Antoni wskażesz? A może warto gdzie indziej podjechać (jakimś busem)?
_________________
Image Ibiza 2013
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 01 Maj 2014 18:19 

Rejestracja: 04 Sie 2011
Posty: 61
Nocleg koniecznie w okolicach bora bora :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 01 Maj 2014 18:26 

Rejestracja: 22 Maj 2012
Posty: 714
Loty: 312
Kilometry: 479 773
srebrny
warto jechać rowerem jak masz chęc i siłe na lotnsiku poproś o mape ścieżek są takie któr biegną brzegiem morza.

Do nie których klubów da się dostac darmowe wejściówki napewno el paradiss rozdaja opaski na plaży tak było przynajmniej w saint antonio które daja darmowy wstęp do jakiejeś określonej godziny

co do cen lepiej zapłaci za audioriver 150zł impreza tak sama
a rwa dwa dni to mniej niz 40 eur
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 14 Maj 2014 19:10 

Rejestracja: 28 Mar 2012
Posty: 275
niebieski
Polecam Pachę. (Z tych imprez, które zaproponowałeś)

Nie udało mi się dotrzeć do Ushuai, ale podobno tam możesz imprezować właśnie od popołudnia do północy.
(Wydaję mi się, że to są cykliczne imprezy - wiem to z relacji poznanych ludzi, którzy przychodzili do nas z beforu)

Poza tym spróbuj zapytać na miejscu (jak się dogadasz z gościem od sprzedaży biletów powie Ci, który klub dzisiaj będzie najbardziej oblegany) - my nie pytaliśmy i trafiliśmy raz na bananową imprezę - w sensie DJ grał rewelacyjną muzykę,
ale ludzie w środku przyszli jej posłuchać i popijać koktajle. (drogie koktajle).

Poza tym nie zdziw się jak barman albo animator zapyta Cię czy nie chcesz działki, warto uzbroić się w cierpliwość
bo za nami chodzili cały czas.

Życzę przyjemnych wrażeń ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group