Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 1814 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80 ... 91  Następna
Autor Wiadomość
#1521 PostWysłany: 22 Lut 2015 01:00 

jak ktoś cię odbierze samochodem to może bezpośrednie piątkowe z Barcelony do Pyrzowic, bo stamtąd masz ok. 150 km, a z Wrocławia ok. 100 km? (te przesiadkowe i czasy to niestety loteria)
Góra
 PM off  
      
Lato na Korfu za 950 PLN. Loty z Warszawy + 5 noclegów Lato na Korfu za 950 PLN. Loty z Warszawy + 5 noclegów
Po najlepsze frytki i czekoladę! Zbiór tanich lotów do Brukseli z polskich miast od 118 PLN Po najlepsze frytki i czekoladę! Zbiór tanich lotów do Brukseli z polskich miast od 118 PLN
#1522 PostWysłany: 22 Lut 2015 01:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 3225
srebrny
droga do Pyrzowic to mordęga, niby nie jest dużo dalej niż do Wro ale do Wro się jedzie S8 [czyli koniec końców, w dwie strony, to mniej więcej 2.20h vs minimum 4h - moja familia nie ma na tyle czasu niestety]

w sumie w momencie wsiadania na pokład w BCN będę na jakieś 98% wiedział, czy zdążę się przesiąśc w BGY na lot do Wro [zakładając oczywiście że nic nadzwyczajnego nie zdarzy się w BGY]

więc jeśli by było opóźnienie już w BCN, to wtedy po prostu szybko obczaję czy bardziej opłaca mi się kupic bilet do krakowa [z BGY - czyli wtedy po prostu wsiadam do samolotu w BCN, nawet jeśli jest opóźniony] czy też na wieczorny kurs BCN->BVA->Wro :) [wtedy zostaję na lotnisku w BCN i staram się przesiąśc w 55 minut w BVA :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ]


ogólnie mógłbym leciec rano 6:20 z Barcelony, miałbym wtedy 6 godzin na przesiadkę w BGY, ale raz że nie chce mi się wstawac tak wcześnie a jeszcze bardziej nie chce mi się kwitnąc 6 godzin w BGY
_________________
"lepiej nie jechać i nie żałować niż jechać i żałować" - Tony Halik
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1523 PostWysłany: 22 Lut 2015 01:40 
Redaktor F4F

Rejestracja: 08 Kwi 2012
Posty: 3878
Loty: 39
Kilometry: 33 222
W BGY mozna skoczyc na zakupy do Oriocenter ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1524 PostWysłany: 22 Lut 2015 10:22 

Rejestracja: 02 Lut 2014
Posty: 311
rw30 napisał(a):
[...] więc jeśli by było opóźnienie już w BCN, to wtedy po prostu szybko obczaję czy bardziej opłaca mi się kupic bilet do krakowa [z BGY - czyli wtedy po prostu wsiadam do samolotu w BCN, nawet jeśli jest opóźniony] czy też na wieczorny kurs BCN->BVA->Wro :) [wtedy zostaję na lotnisku w BCN i staram się przesiąśc w 55 minut w BVA :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ]


ogólnie mógłbym leciec rano 6:20 z Barcelony, miałbym wtedy 6 godzin na przesiadkę w BGY, ale raz że nie chce mi się wstawac tak wcześnie a jeszcze bardziej nie chce mi się kwitnąc 6 godzin w BGY


chcesz powiedzieć, że masz zamiar ewentualny kupić bilety (kilka, bo jak napisałeś dla rodzinki) tuż przed lotem?
przesiadka w 55 minut przy tym wydaje mi się błahostką ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1525 PostWysłany: 22 Lut 2015 10:25 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8990
Albo dla spokoju kup wszystkie możliwości wcześniej i będziecie sobie rozważać na miejscu :p
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1526 PostWysłany: 22 Lut 2015 14:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 3225
srebrny
drop napisał(a):
rw30 napisał(a):
[...] więc jeśli by było opóźnienie już w BCN, to wtedy po prostu szybko obczaję czy bardziej opłaca mi się kupic bilet do krakowa [z BGY - czyli wtedy po prostu wsiadam do samolotu w BCN, nawet jeśli jest opóźniony] czy też na wieczorny kurs BCN->BVA->Wro :) [wtedy zostaję na lotnisku w BCN i staram się przesiąśc w 55 minut w BVA :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ]


ogólnie mógłbym leciec rano 6:20 z Barcelony, miałbym wtedy 6 godzin na przesiadkę w BGY, ale raz że nie chce mi się wstawac tak wcześnie a jeszcze bardziej nie chce mi się kwitnąc 6 godzin w BGY


chcesz powiedzieć, że masz zamiar ewentualny kupić bilety (kilka, bo jak napisałeś dla rodzinki) tuż przed lotem?
przesiadka w 55 minut przy tym wydaje mi się błahostką ;)


mam zamiar nie kupowac, ale jeśli nie będę miał innego wyjścia, to kupię

lece tylko ja, wiec w razie czego tylko jeden bilet. Rodzina byla tam wspomniana bo ktorys z jej czlonkow bedzie mnie odbieral z lotniska.

Ja juz kiedys [chyba z 2x] przesiaalem sie w Bergamo w 50-55 minut, moja byla kiedys przesiadala sie w 45, wiec wiem ze to jest do zrobienia, ale spytac nie zaszkodzi, może akurat ktoś ma jakieś ciekawe doświadczenia
_________________
"lepiej nie jechać i nie żałować niż jechać i żałować" - Tony Halik
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1527 PostWysłany: 23 Lut 2015 23:53 

Rejestracja: 23 Lut 2015
Posty: 1
Hej, rozważam kupno biletu PRG-DXB-CMB flydubai. W DXB jest 80 min na przesiadkę (w sensie od wylądowania pierwszego samolotu do startu drugiego), jaka jest szansa, że wyrobię się w tym czasie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1528 PostWysłany: 24 Lut 2015 00:41 

Rejestracja: 02 Lut 2014
Posty: 311
jeśli tylko podręczny, na jednym bilecie, to nie jest to niemożliwe, ale bardzo mało prawdopodobne...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1529 PostWysłany: 28 Lut 2015 01:05 

Rejestracja: 28 Lut 2015
Posty: 2
Lot z Modlina do Cork,

Ryanair, Warszawa Modlin (WMI) 6:30 -> Londyn Stansted (STN) 8:05
Ryanair, Londyn Stansted (STN) 8:35 -> Cork (ORK) 10:00

wykonalne ? dodam ze tylko z bagażem podręcznym.

Jest też opcja wylotu z Polski dzień wcześniej, w Londynie o 23:15.


Ostatnio edytowany przez kwiatu, 28 Lut 2015 01:07, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1530 PostWysłany: 28 Lut 2015 01:07 

Zapomnij, bo nie ma żadnych szans w opcji z porannymi lotami (tylko wchodzi w rachubę wariant z lotem nocnym do Stansted dzień wcześniej)


Ostatnio edytowany przez Anonymous, 28 Lut 2015 01:25, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 PM off
rw30 lubi ten post.
 
      
#1531 PostWysłany: 28 Lut 2015 01:20 

Rejestracja: 28 Lut 2015
Posty: 2
Anonymous napisał(a):
Zapomnij, bo nie ma żadnych szans

dzięki :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1532 PostWysłany: 03 Mar 2015 12:15 

Rejestracja: 14 Sty 2015
Posty: 14
Cześć, szukałem na forum, ale nie potrafiłem znaleźć satysfakcjonującej mnie odpowiedzi. A więc da się tak, że lot z Gdańska do Warszawy jest w godz. 16.00-16.45 (rayanair) a samolot z Warszawy do Wrocławia jest o 17.35 czyli teoretycznie jest 50 min. żeby ogarnąć sytuację. Próbował ktoś i mu się udało lub nie zdążył ? Jakie są wasze doświadczenia w tej kwestii ?

pozdrawiam.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1533 PostWysłany: 03 Mar 2015 12:18 
Redaktor F4F

Rejestracja: 08 Kwi 2012
Posty: 3878
Loty: 39
Kilometry: 33 222
Powinno się udać, aczkolwiek jak pierwszy samolot się opóźni to klops. Czy to ta sama maszyna?

Tak na marginesie, w Gdańsku jest strefa tranzytowa?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1534 PostWysłany: 03 Mar 2015 13:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Cze 2011
Posty: 108
Witam. Planuję pierwszą podróż poza strefę Schengen. Będzie to miesięczny wyjazd biznesowy do Chin

Wstępnie wybrałem ofertę Aeroflotu

Image

Mam tylko pytanie co do przesiadki w drodze powrotnej. Czy godzina z haczykiem to nie jest zbyt ryzykowny, za krótki czas?

W razie opóźnienia samolotu z Chin, kto za to odpowiada? Czy będę mógł bez problemu lecieć kolejnym rejsem do Warszawy a linia zapewni mi jakąś opiekę w strefie tranzytowej, czy to, że nie zdążyłem na przesiadkę będzie problemem wyłącznie moim?

Pozdrawiam :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1535 PostWysłany: 03 Mar 2015 13:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Maj 2012
Posty: 1671
Loty: 1
Kilometry: 122
niebieski
Jest to jeden bilet wiec w przypadku opóźnienia linie zaproponują następne połączenie do Warszawy. Generalnie lotniska maja określone minimalne czasy przesiadek tranzytowych wiec jeżeli są sprzedawane bilety na takie połączenie to znaczy że czas na przesiadkę w teorii jest wystarczający.
Góra
 Profil Relacje PM off
kravjec uważa post za pomocny.
 
      
#1536 PostWysłany: 08 Mar 2015 22:20 

Rejestracja: 14 Sty 2015
Posty: 14
ciacho_majonez napisał(a):
Powinno się udać, aczkolwiek jak pierwszy samolot się opóźni to klops. Czy to ta sama maszyna?

Tak na marginesie, w Gdańsku jest strefa tranzytowa?



Właśnie, można jakoś to sprawdzić czy to jest ten sam samolot ? Gdzieś jest to napisane ? Ktoś się orientuje ?
Druga sprawa czy w modlinie po wylądowaniu z Gdańska trzeba jeszcze raz przejść przez strefę bezpieczeństwa ?
Z tego co mi wiadomo to w Gdańsku nie ma strefy tranzytowej, chyba że jestem aż tak zakręcony :P . pozdrawiam :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1537 PostWysłany: 08 Mar 2015 22:24 
Redaktor F4F

Rejestracja: 08 Kwi 2012
Posty: 3878
Loty: 39
Kilometry: 33 222
To chyba nie jest ten sam samolot, no bo inaczej średnio obchodziłoby człowieka opóźnienie pierwszego ;) Modlin to malutkie lotnisko, ale z tego co wiem nie ma możliwości po wylądowaniu przemknąć od razu do kolejki do innego samolotu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1538 PostWysłany: 09 Mar 2015 16:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Maj 2013
Posty: 2392
niebieski
didier napisał(a):
ciacho_majonez napisał(a):
Powinno się udać, aczkolwiek jak pierwszy samolot się opóźni to klops. Czy to ta sama maszyna?

Tak na marginesie, w Gdańsku jest strefa tranzytowa?



Właśnie, można jakoś to sprawdzić czy to jest ten sam samolot ? Gdzieś jest to napisane ? Ktoś się orientuje ?
Druga sprawa czy w modlinie po wylądowaniu z Gdańska trzeba jeszcze raz przejść przez strefę bezpieczeństwa ?
Z tego co mi wiadomo to w Gdańsku nie ma strefy tranzytowej, chyba że jestem aż tak zakręcony :P . pozdrawiam :)


w Gdańsku jest Tranzyt
w Mgłodlinie nie ma :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1539 PostWysłany: 11 Mar 2015 21:31 

Rejestracja: 10 Maj 2014
Posty: 1745
Loty: 108
Kilometry: 175 682
niebieski
Przejrzałam kilka stron ale nie znalazłam, niby 2h to z palcem w nosie ;) ale w ogóle nie znam tych lotnisk.
Październik - przesiadki - przylot/wylot
Eindhoven 13:10/16:10 czyli całe 2h?
Paryż BVA 10:10/12:05 czyli prawie 2h?
_________________
http://ineedatrip.pl/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1540 PostWysłany: 11 Mar 2015 21:39 

Jeśli z podręcznym i o czasie to jeszcze się wynudzisz (sprawdź na stronie lotniska w Beuvais, z którego terminala masz drugi lot bo są 2 terminale)
Góra
 PM off
jekyll uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 1814 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80 ... 91  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Vojtas oraz 15 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group