Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Podczas zamieszczania postów w tym temacie prosimy o skorzystanie z następującego szablonu:

Kod:
Nazwa hotelu:[b].......[/b]

Twój status w programie lojalnościowym:[b].......[/b]

Rodzaj zarezerwowanego pokoju:[b].......[/b]

Przywileje otrzymane w związku ze statusem:[b].......[/b]

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG):[b].......[/b]

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś):[b].......[/b]

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?:[b].......[/b]

Inne uwagi:[b].......[/b]


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 567 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 29  Następna
Autor Wiadomość
#181 PostWysłany: 21 Paź 2014 00:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Maj 2013
Posty: 1361
niebieski
kubucha napisał(a):
No tylko, co jakby nie stanęło na Twoim? :)

Jedno jest pewne - śniadanie było już zjedzone :lol:
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Zbiór okołoweekendowych lotów do Francji z Krakowa od 186 PLN Zbiór okołoweekendowych lotów do Francji z Krakowa od 186 PLN
Nowość! Wakacyjne loty Ethiopian Airlines do RPA i Tanzanii z bagażem z Warszawy od 2376 PLN Nowość! Wakacyjne loty Ethiopian Airlines do RPA i Tanzanii z bagażem z Warszawy od 2376 PLN
#182 PostWysłany: 26 Paź 2014 20:47 

Rejestracja: 11 Gru 2010
Posty: 3940
platynowy
Holiday Inn Łódź

- upgrade do Executive
- voucher na punkty (500)
- late check-out

edit: platyna
_________________
Life is short and the world is wide.


Ostatnio edytowany przez mucha, 26 Paź 2014 22:44, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#183 PostWysłany: 26 Paź 2014 22:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lip 2013
Posty: 614
Loty: 65
Kilometry: 157 723
niebieski
Czy muszę mieć jakiś konkretny status (inny niż club), aby móc otrzymać cokolwiek ekstra? Obecna promocja ITN zachęciła mnie do poznania IHG. Zarejestrowałem się jak trzeba, odbyłem nocleg w HI Józefów, odbyłem noclegi w HI Łódź (z wczoraj na dziś) i w obu przypadkach nie było żadnych "dodatków" poza listem powitalnym w HI Jóżefów. Jak z tym jest?

ps. Swoją drogą, w Łódzkim HI dają świetne śniadania! 8-)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#184 PostWysłany: 26 Paź 2014 22:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Gru 2013
Posty: 198
Loty: 29
Kilometry: 29 080
Zgodnie z polityką IHG tylko członkowie posiadający status ELITE mogą liczyć na jakieś konkretne przywileje. Osoby posiadające status Club mogą między innymi korzystać z darmowego internetu w hotelach (to też jest przywilej!), brać udział w specjalnych promocjach i zdobywać punkty na koncie. Większość hoteli nie przewiduje większych benefitów dla członków Club.

więcej: https://www.ihg.com/hotels/us/en/global ... /member-tc
_________________
http://www.cultureup.pl - kulturalne podróżne kulinarne

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#185 PostWysłany: 11 Lis 2014 22:56 

Rejestracja: 16 Sty 2011
Posty: 7921
HON fly4free
Crowne Plaza Copenhagen Towers

Status: Platinum

- upgrade do Club Room
- wszesny check-in o 9 rano, propozycja późnego check-out o 16 (nie skorzystałem)
- propozycja śniadania od razu po przyjeździe (w restauracji albo Club Lounge)
- wstęp do Club Lounge (bufet śniadaniowy, kanapki itp. popołudniu, open bar z przekąskami wieczorem, cały czas kawa/herbata, napoje, drobne przekąski)
- 600 pkt IHG

Bardzo sympatyczna obsługa. Hotel oferuje darmowy transfer z/na lotnisko w CPH. Obok hotelu stacja metra, z której do ścisłego centrum można dojechac w ok. 12 minut.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#186 PostWysłany: 13 Lis 2014 09:54 

Rejestracja: 17 Kwi 2011
Posty: 3306
HON fly4free
Holiday INN Józefów, status Gold
-upgrade pokoju do executive,
-drink powitalny albo voucher (musiałem się dopomnieć, otrzymałem przy wymeldowaniu na 300 pkt)
-podstawowy internet bardzo kiepski, po kontakcie telefonicznym otrzymałem voucher na szybsze łącze
-woda gazowana i niegazowana
-1 pralina, bardzo dobra:)
-zestaw do spania na oczy
-list powitalny (w nim m.in. informacje przywilejach):
· wydłużony czasy wymeldowania do 14,
· prasa dostarczona do pokoju,
· możliwość bezpłatnego wypożyczenia rowerów
-szlafroki dla dwojga oraz kapcie,
-darmowe filmy (filmy są przypisane raczej do tego typu pokoju)


InterContinental Warszawa: status Ambassador (Gold)
Ponieważ statusu Ambassador nie było widać jeszcze w systemie - pending, (nie widać go w sumie nadal a minął tydzień),
wydrukowałem sobie potwierdzenie o przystąpieniu a o najważniejsze rzeczy musiałem się upominać:
-upgrade do pokoju narożnego z widokiem na pałac Kultury (musiałem się upomnieć)
-karteczka powitalna napisana odręcznie od menadżerki,
-wstawka: butelka wina, ciasteczka, mandarynka, suszone morele + 4 wody (musiałem się upomnieć)
-wydłużony czasy wymeldowania potrzebowaliśmy do 15 (musiałem znów przedstawić wydruk)
-dwie wody
-express do kawy
Z reszty co dla Ambasadorra oficjalnie przeznaczone nie korzystaliśmy, pewnie i tak trzeba byłoby się upominać
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#187 PostWysłany: 13 Lis 2014 11:40 

Rejestracja: 01 Kwi 2012
Posty: 810
niebieski
Holiday INN Józefów, status Platinum

-upgrade do dwóch pokojów łączonych executive (2 rezerwacje, każda na 1 osobę dorosłą i dziecko)
-drink powitalny albo voucher (padło pytanie co wolę, wybrałem punkty ale vouchera nie otrzymałem - myślałem, że zostaną dodane do mojego konta - po tygodniu zadzwoniłem, żeby się upomnieć - po telefonie 2 x 500pkt zostało do konta dodane)
-internet free bardzo słaby, trzeba się upomnieć w recepcji o szybszy, który normalnie jest płatny
-woda gazowana i niegazowana w obydwu pokojach
-taca w owocami w jednym pokoju
-1 duża mufinka w 1 pokoju
-wieczorem na poduszkach pojawiły się cukierki (dla dorosłych z alkoholem, dla dzieci krówki)
-zestaw do spania na oczy
-list powitalny (w nim m.in. informacje przywilejach):
· wydłużony czasy wymeldowania do 14,
· prasa dostarczona do pokoju,
· możliwość bezpłatnego wypożyczenia rowerów
-szlafroki i kapcie w sumie dla 4 osób dla dwojga oraz kapcie,
-darmowe filmy
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#188 PostWysłany: 19 Lis 2014 21:01 

Rejestracja: 27 Lip 2013
Posty: 887
niebieski
Status: GOLD

Holiday Inn Paris Opera-Grands Boulevards

Rezerwacja za punkty - jedna noc za 30k pkt.

- upgrade do pokoju Executive
- voucher na jeden darmowy drink/300pkt - wybrałem drink ale nie dałem rady skorzystać więc przy check-out dostałem voucher na punkty
- darmowe 2 butelki wody, czekoladki Toblerone - być może to w każdym pokoju Executive dostępne

Późnego wymeldowania nie sprawdzałem ale obsługa bardzo sympatyczna, pewnie nie byłoby problemu. Przechowanie bagażu bez żadnego problemu.

Ogólnie fajny hotel, dobra lokalizacja. Pokój Executive bardzo przestronny, widok na główną ulicę ale dość cicho. Jedynie dziwna łazienka - drzwi otwierały się do środka i trochę problematyczne wchodzenie gdy ktoś już jest. Drzwi nie otwierały się całkowicie bo potem muszla klozetowa blokowała :) Ogólnie wszystko super tylko te drzwi naprawdę głupio rozwiązane ...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#189 PostWysłany: 19 Lis 2014 21:06 

Rejestracja: 15 Kwi 2013
Posty: 17
Mam parę pytań do "starych wyjadaczy" :P
Jako że ostatnio trochę podróżuję zdecydowałem się na zakup kart IC Ambasador i tym samy dostałem Kartę Gold. Jakie wiążą się z tym przywileje i na jakiej zasadzie są one przyznawane. Oczywiście znam benefity z Ambasadora ale skąd biorą się te dla Golda skoro w regulaminie jest że przysługują one dopiera platynie????

W najbliższym czasie będę w IC Warszawa i HI Bratysława...... Czy ktoś ma jakieś doświadczenie z pobytów w tych hotelach przy Goldzie - zwłaszcza w Bratysławie........

I na koniec jako yo temat o benefitach to się pochwalę że przy statucie Club podczas pobytu w zeszłym tygodniu w Crowne Plaza Madryt Airport dostałem czekoladki, 2 wody i dodatkowo 3 darmowe napoje w lodówce...... nie wiem może mają już taki standard :):):)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#190 PostWysłany: 26 Lis 2014 19:51 

Rejestracja: 20 Gru 2011
Posty: 3058
złoty
Robiłem Into The Nights w Lizbonie (GOLD):

Holiday Inn Express LISBON - ALFRAGIDE
-200 punktów lub drink

Holiday Inn Continental
-300 punktów lub drink
-propozycja późniejszego wymeldowania

Holiday Inn Lisboa
-300pkt. lub drink
-propozycja późniejszego wymeldowania
-talerz owoców,woda,list powitalny
-podwyższony standard pokoju (dodatkowo z tarasem)

Wszędzie bez problemu dwójka dzieci -dostawki lub przygotowana kanapa.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#191 PostWysłany: 26 Lis 2014 20:27 

Rejestracja: 09 Mar 2014
Posty: 3597
srebrny
I jaki jest ten Continental? ciekawy jestem bo mam tam rezerwację :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#192 PostWysłany: 27 Lis 2014 10:24 

Rejestracja: 20 Gru 2011
Posty: 3058
złoty
Pokój przeciętny dla Holiday Inn (z rozkładaną sofą), bardzo dobre i różnorodne śniadania (płatne). Bez problemu można bezpłatnie zaparkować samochód obok hotelu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#193 PostWysłany: 27 Lis 2014 11:18 

Rejestracja: 09 Mar 2014
Posty: 3597
srebrny
jasiub napisał(a):
Pokój przeciętny dla Holiday Inn (z rozkładaną sofą), bardzo dobre i różnorodne śniadania (płatne). Bez problemu można bezpłatnie zaparkować samochód obok hotelu.

dzięki za info. mieli dobrą stawkę z bonusem 5 tys. za noc, więc mam tam zarezerwowane 4 noce na Golda
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#194 PostWysłany: 02 Gru 2014 21:46 

Rejestracja: 16 Sty 2011
Posty: 7921
HON fly4free
Status: Platinum

Crowne Plaza Zurich

- upgrade do pokoju wyższej kategorii
- do wyboru: 600 pkt lub dwa drinki
- czekoladki w prezencie

Intercontinental Berlin

- upgrade do pokoju wyższej kategorii (pokoje świetne!)
- wcześniejsze zameldowanie nie było możliwe z uwagi na pełne obłożenie hotelu poprzednej doby (jakiś kongres), recepcja kilka razy przepraszała za to i obiecała że jak najszybciej przygotuje pokój i zadzwoni (co nastąpiło po ok. 40 minutach)
- czekoladki, lepsza woda mineralna itp. w prezencie
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#195 PostWysłany: 07 Gru 2014 22:39 

Rejestracja: 17 Kwi 2011
Posty: 3306
HON fly4free
Berlin Holiday INN City Ctr E.Prenzl.Allee, status Gold (dwa osobne noclegi)

-300 pkt albo drink, i starczy:)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#196 PostWysłany: 14 Gru 2014 22:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Maj 2013
Posty: 1361
niebieski
Holiday Inn Express, Puerto Montt, Chile - grudzień 2014. Status: Platyna. Pobyt 4-dniowy za punkty (15.000 pkt/noc).
Upgrade do naprawdę dużego pokoju z balkonem i pięknym widokiem na ocean.
Brak voucheru na darmowy welcome drink - w zamian 2 wody mineralne :D
Ogólnie bardzo przyjemny i zadbany hotel, standard znacznie wyższy niż w innych HIX w których bywałem. Miła i profesjonalna obsługa.

Holiday Inn City West, Berlin - grudzień 2014. Status: Platyna. 2 oddzielne pobyty za punkty (10.000 pkt/noc).
Brak upgrade ponieważ za 10k pkt dostępne były do wyboru executive lub suite, więc nie było do czego podwyższać :D .
Voucher na darmowy welcome drink z orzeszkami + voucher na szybki internet.
W executive dodatkowo w pokoju woda mineralna+ batonik mars.
Hotel taki sobie, wystrój i meble najlepsze lata mają zdecydowanie już za sobą. Obsługa hotelu silnie zamotana, ale w sytuacji trudnej umiejąca się odnaleźć. Miałem potwierdzony na mailu odbiór przez hotelowy shuttle bus z lotniska TXL. Shuttle niestety nie zjawił się. Wziąłem taxi do hotelu - po przedstawieniu sprawy w recepcji zwrócili mi od ręki bez gadania cash, który wydałem na taxi.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#197 PostWysłany: 14 Gru 2014 23:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lip 2012
Posty: 3078
Loty: 249
Kilometry: 415 497
srebrny
Spałem w tym Holiday Inn w Berlinie i z Golda dostałem tylko punkty/drink i voucher na internet - zwróćcie uwagę że jest tylko na jedno urządzenie - jak się zorientowaliśmy to już mi się nie chciało schodzić na dół i brać więcej, rano bez problemu dali. O checkin/checkout nie pytałem. Śniadanie nie przysługuje. O shuttlu nie wiedziałem - szkoda, ale komunikacją z dojściem to jest góra 25-30 minut.

Samym hotelem byłem raczej zaskoczony - wystrój pamięta chyba początek lat 90-tych, Suite może duże, ale mebli i gniazdek jak na lekarstwo, telewizory wielkością nie grzeszą, kosmetyki tragiczne, internet ledwo w pokoju łapało. Ale to by się dało przeżyć. Zwłaszcza za tak niską cenę 10000pkt/noc.

Najgorsze jednak że tam było po prostu brudno. Może wykładzina odkurzona, ale zaplamiona w wielu miejscach. Poduszki żółte - wystawały z poszewek i było widać obrzydliwe przebarwienie. A jeden z balsamów w łazience był na wpół zużyty. Opisałem to wszystko w ankiecie którą przysyłają - od prawie tygodnia brak odpowiedzi.

Generalnie jedynym plusem tego hotelu jest ta niska stawka punktowa i bliskość lotniska. Możliwe że mieliśmy pecha i trafiliśmy na kiepski pokój. Ale nie wiem czy się tam jeszcze raz pojawię...
_________________
Zanim zadasz pytanie na forum poszukaj. Potem poszukaj jeszcze raz. Potem idź zrób sobie herbaty i poszukaj trzeci raz, tylko dokładniej.
Jest 90% szans że ktoś już pytał o to samo co Ty, tylko nie potrafisz/nie chce Ci się znaleźć odpowiedzi.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#198 PostWysłany: 14 Gru 2014 23:46 

Rejestracja: 08 Lis 2011
Posty: 459
Indigo Alexander Platz - Status Plat

- Upgrade na 10 piętro do Suite z balkonem
- Welcome Drink okazał się pół litrowym Piwem + jednym daniem z karty do kwoty 20 EUR
- Odręcznie pisany list
-Wymelodawani 14:00
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#199 PostWysłany: 14 Gru 2014 23:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Maj 2013
Posty: 1361
niebieski
zbyhu napisał(a):
O shuttlu nie wiedziałem - szkoda, ale komunikacją z dojściem to jest góra 25-30 minut.

Mają płatny shuttle, ale nie codziennie i w ograniczonych godzinach. Cena kursu 4 EUR/os. Już przy 2 osobach to w sumie żadna rewelacja - cena taxi z TXL to 10-11 Eur.

zbyhu napisał(a):
Samym hotelem byłem raczej zaskoczony - wystrój pamięta chyba początek lat 90-tych, Suite może duże, ale mebli i gniazdek jak na lekarstwo, telewizory wielkością nie grzeszą, kosmetyki tragiczne, internet ledwo w pokoju łapało. Generalnie jedynym plusem tego hotelu jest ta niska stawka punktowa i bliskość lotniska. Możliwe że mieliśmy pecha i trafiliśmy na kiepski pokój. Ale nie wiem czy się tam jeszcze raz pojawię...

Generalnie 100% zgoda z powyższym. Dodatkowo podczas drugiego pobytu miałem executive na 1 piętrze, a na dole jakaś piątkowa impreza firmowa czy tam wesele. Muza waliła do 3 rano. Tylko dzięki temu, że wcześniej leciałem kilkanaście godzin zasnąłem snem sprawiedliwego. :D
Szczerze, ja bym nikomu go nie polecał, a jedynymi atutami tego hotelu jest bliskość lotniska oraz cena 10k pkt/noc.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#200 PostWysłany: 15 Gru 2014 12:42 

Rejestracja: 29 Mar 2012
Posty: 410
Holiday Inn Muskat nocleg za punkty - upgrade pokoju,owoce, wody w pokoju
Holiday Inn Bur Dubaj nocleg za punkty - upgrade pokoju, owce oraz wybór drinków do picia
Holiday Inn Abu Zabi nocleg za kasę - upgrade do pokoju
IC Warsaw - nic, piętro klubowe

Status GOLD
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 567 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 29  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: pabien oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group