Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 19 Paź 2014 21:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Cze 2012
Posty: 1366
Loty: 434
Kilometry: 623 989
niebieski
Dziś bookowałem noclegi na mój wyjazd do Dubaju by UIA (z tej promocji za 138euro - lecę 2.12 - 6.12). I znalazłem na bookingu 3za2 w Ibisie Al Rigga **. Za 3 noce wyszło 660AED ~ 140EUR (tyle mi ściągnęło z karty walutowej). Za ostatnią na nowej rezerwacji 330AED ~ 70EUR. Czyli faktycznie 1 noc za darmo. To samo jest przez stronę Accor'a, ale ci co mają konta AFL i zbierają ojro do ojro wolą pewnie rezerwować przez booking.

Do końcowej ceny dochodzą jeszcze opłaty lokalne ~ 30EUR.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Bezpośrednie loty first minute do Nowego Jorku i Miami z Berlina od 1541 PLN. Dużo terminów Bezpośrednie loty first minute do Nowego Jorku i Miami z Berlina od 1541 PLN. Dużo terminów
Okołoweekendowy city break w Weronie od 1176 PLN. Loty Lufthansą z 4 miast + apartament Okołoweekendowy city break w Weronie od 1176 PLN. Loty Lufthansą z 4 miast + apartament
#2 PostWysłany: 19 Paź 2014 21:28 

Rejestracja: 04 Sie 2011
Posty: 61
promocja trwa juz od dłuższego czasu :) ( ostatnio tez sie zastanawiałem nad podobną ofertą w Dubaju)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 19 Paź 2014 21:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Cze 2012
Posty: 1366
Loty: 434
Kilometry: 623 989
niebieski
Tyle tylko że dziś chyba się kończy ta promocja (info ze strony sieci). Stąd warto się zastanowić (jeżeli ktoś w najbliższym czasie się wybiera, a pewnie nie tylko ja korzystałem z tej promocji UIA). Ibis to zawsze pewien standard. Nie kupujesz kota w worku.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 19 Paź 2014 22:00 

Rejestracja: 05 Sty 2012
Posty: 128
Mialem okazje byc w tym hotelu i naprawde polecam.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 20 Paź 2014 00:52 

Rejestracja: 30 Paź 2012
Posty: 150
faktycznie, gdy biorę 5 dni cena to 379 euro bez oplat a gdy biore na 3dni i potem na 2 oddzielnie cena to 151+121=272 ponad 100 eur taniej

-- 20 Paź 2014 00:11 --

apropo miał ktoś doświadczenie z 2 rezerwacjami "sklejonymi" ? Obędzie się bez pakowania walizek ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 20 Paź 2014 07:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Cze 2012
Posty: 1366
Loty: 434
Kilometry: 623 989
niebieski
Ja na tej drugiej rezerwacji dopisałem numer poprzedniej, jakby jakiś niekumaty front manager był
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 20 Paź 2014 11:50 

Rejestracja: 04 Sie 2011
Posty: 61
joael napisał(a):
Tyle tylko że dziś chyba się kończy ta promocja (info ze strony sieci). Stąd warto się zastanowić (jeżeli ktoś w najbliższym czasie się wybiera, a pewnie nie tylko ja korzystałem z tej promocji UIA). Ibis to zawsze pewien standard. Nie kupujesz kota w worku.

ja zawsze czytam opinie o danym hotelu :) ogólnie w Dubaju jest z czego wybierać :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: elgigio, samaki9 oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group