Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
MIASTO:
JAK WYSZUKAŁEM:
KTÓRĄ OPCJE WYBRAŁEM:
CENA JAKĄ ZAPŁACIŁEM:

HOTEL KTÓRY PRZYDZIELIŁO:
DODATKOWE UDOGODNIENIA:

OPIS POBYTU:

To nie miał być temat z dyskusją, tylko swoje spostrzeżenia po pobycie!


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 110 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Autor Wiadomość
#61 PostWysłany: 17 Lis 2015 00:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Wrz 2014
Posty: 1629
niebieski
Gdybym dostaŁA pokój jednoosobowy w tej cenie, to bym napisaŁA, że cena jest adekwatna do tego, co się dostaje. A tak to niestety nie była. Mam rozumieć, że kurz, brud na oknach, odłażąca farba i niedomyty prysznic to też wina gości? Przykro mi, ale moja opinia jest taka, że hotel jest nowy, ale zapuszczony, a HW zawaliło sprawę. Nie zamierzam jej zmieniać, bo takie jest Twoje widzimisię.
_________________
Metia jest kobietą, powtarzam, metia jest kobietą.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast
Afryka mniej znana: loty z dużym bagażem do Togo, Kamerunu i Liberii z Warszawy od 1494 PLN Afryka mniej znana: loty z dużym bagażem do Togo, Kamerunu i Liberii z Warszawy od 1494 PLN
#62 PostWysłany: 17 Lis 2015 22:32 

Rejestracja: 16 Sty 2011
Posty: 7861
HON fly4free
MIASTO: Budapeszt
JAK WYSZUKAŁEM: Budapest
KTÓRĄ OPCJE WYBRAŁEM: Budapest central area***
CENA JAKĄ ZAPŁACIŁEM: $4,97

HOTEL KTÓRY PRZYDZIELIŁO: All-4U Apartments
DODATKOWE UDOGODNIENIA: brak

OPIS POBYTU: pobyt bezproblemowy, miła obsługa, otrzymałem 2-pokojowe mieszkanie w pełni wyposażone zlokalizowane w sąsiednim budynku, świetna lokalizacja w centrum miasta, bezpłatne, dobrze działające WiFi. Obowiązuje kaucja za klucz w gotówce: EUR lub HUF (10 EUR).

MIASTO: Ateny
JAK WYSZUKAŁEM: Athens
KTÓRĄ OPCJE WYBRAŁEM: Omonia area***
CENA JAKĄ ZAPŁACIŁEM: 9,89$

HOTEL KTÓRY PRZYDZIELIŁO: Aristoteles
DODATKOWE UDOGODNIENIA: śniadanie w cenie

OPIS POBYTU: typowy budżetowy hotelik w okolicach (nie)sławnego placu Omonia - często się zatrzymuje tam w Atenach i póki co ani razu nie miałem żadnych przygód wracając późno wieczorem, a zaletą są niższe ceny hoteli i ogromny wybór knajp/sklepów z cenami dla lokalsów a nie turystów + do monastiraki i syntagma można spokojnie dojść spacerem, sam hotel okej, bez luksusów z miłą obsługą, bezpłatne WiFi, generalnie czysto choć wyposażenie raczej stare, śniadania nie jadłem bo nie miałem czasu rano.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#63 PostWysłany: 17 Lis 2015 22:41 

Rejestracja: 10 Maj 2014
Posty: 1743
Loty: 106
Kilometry: 170 376
niebieski
Czy moglibyście pisać jaką cenę wyjściową miał hotel i ewentualnie jaką wykorzystaliście zniżkę. Ułatwia to ogląd sytuacji gdy nie ma kodów zniżkowych :)
_________________
http://ineedatrip.pl/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#64 PostWysłany: 17 Lis 2015 22:42 

Rejestracja: 16 Sty 2011
Posty: 7861
HON fly4free
u mnie w obu przypadkach była zniżka 25$ od ceny wyjściowej
Góra
 Profil Relacje PM off
jekyll lubi ten post.
 
      
#65 PostWysłany: 18 Lis 2015 00:05 

Rejestracja: 17 Kwi 2011
Posty: 3298
HON fly4free
MIASTO: Amsterdam
JAK WYSZUKAŁEM: Amsterdam
KTÓRĄ OPCJE WYBRAŁEM: Amsterdam Schiphol Airport (AMS) - Shuttle Service area hotel
CENA JAKĄ ZAPŁACIŁEM: 23,91 USD (zniżka 20 USD)
HOTEL KTÓRY PRZYDZIELIŁO: Dornit Hotel Amsterdam Airport
DODATKOWE UDOGODNIENIA: darmowy autobus lotniskowy, ponieważ autobus kursuje dość często, można go wykorzystać do transportu do centrum z przesiadką na lotnisku np autobus 69 (GVB) a dalej np tramwaj (GVB). Przystanki obok hotelu obsługują autobusy (Connexxion) a te kosztują 5 EUR za przejazd i nie obejmują 24godzinnego biletu czy karty turystycznej I AMSTERDAM.
OPIS POBYTU: Bez problemu, drugi nocleg w tym samym hotel odbył sie dwa dni później.

MIASTO: Amsterdam
JAK WYSZUKAŁEM: Amsterdam
KTÓRĄ OPCJE WYBRAŁEM: Amsterdam Schiphol Airport (AMS) - Shuttle Service area hotel
CENA JAKĄ ZAPŁACIŁEM: 22,85 USD (zniżka 25 USD)
HOTEL KTÓRY PRZYDZIELIŁO: Dornit Hotel Amsterdam Airport
DODATKOWE UDOGODNIENIA: darmowy autobus lotniskowy
OPIS POBYTU: Bez problemu. Drugi nocleg był klepnięty pierwotnie na jedną osobę, ale po wcześniejszym kontakcie z hotelem, bezpłatnie zezwolili na nocleg dla dwóch osób.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#66 PostWysłany: 18 Lis 2015 00:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Wrz 2012
Posty: 1512
Loty: 608
Kilometry: 970 638
srebrny
MIASTO: Lion
JAK WYSZUKAŁEM: Lion
KTÓRĄ OPCJE WYBRAŁEM: Part Dieu Train Staion 4*
CENA JAKĄ ZAPŁACIŁEM: 180,56 USD za 3 noce, od tego zostało odjęte 50 HotDollars oraz 15 USD w promocji urodzinowej, w sumie wyszło 115,56 USD

HOTEL KTÓRY PRZYDZIELIŁO: Kyriad Prestige Lyon Centre
DODATKOWE UDOGODNIENIA: parking podziemny12 EUR/noc, śniadanie 9,95/ osobę

OPIS POBYTU: nasz hotel nazywał się całkiem inaczej: Campanile Lyon Centre - Berges Du Rhône, mieścił się na szczęście pod tym samym adresem a z rezerwacją nie było problemu. Trochę dziwne, że Hotwire nie odnotował zmiany nazwy, która nastąpiła 5 lat temu, na szczęście przyznał kolejne 25 HotDollars. Hotel prawie OK, raczej 3*, niestety na 1 piętrze, gdzie nas zakwaterowano, na korytarzu panował nieziemski smród z rur kanalizacyjnych. Początkowo w pokoju nie było czuć smrodu, ale brzydki zapach narastał i ostatecznie zmieniliśmy pokój na bardzo dobre piętro 8, recepcja znała problem i szybko zaoferowała rozwiązanie. Obsługa hotelu bardzo pomocna, zawsze chętnie odkorkowywali dla nas wino, w pokojach niestety brak korkociągów.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#67 PostWysłany: 19 Lis 2015 01:55 

Rejestracja: 23 Lis 2012
Posty: 1447
Loty: 8
Kilometry: 7 105
niebieski
MIASTO: Praga
JAK WYSZUKAŁEM: odkupiłem na forumowej giełdzie
KTÓRĄ OPCJE WYBRAŁEM: jak wyżej
CENA JAKĄ ZAPŁACIŁEM: Niecałe 30 pln

HOTEL KTÓRY PRZYDZIELIŁO: Royal Court Boutique Hotel and Spa
DODATKOWE UDOGODNIENIA: Internet, śniadanie, upgrade do pokoju superior

OPIS POBYTU: Nocleg bez zastrzeżeń, szwedzki stół również (w tym Becherovka, szampan - dla chętnych).
Trafiliśmy do pokoju o wyższym standardzie, być może z powodu wcześniejszej prośby o osobne łóżka. Obsługa miła, nie narzucająca się.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#68 PostWysłany: 19 Lis 2015 21:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Cze 2011
Posty: 1245
Loty: 156
Kilometry: 186 401
niebieski
MIASTO: Qawra
JAK WYSZUKAŁEM: Bugibba
KTÓRĄ OPCJE WYBRAŁEM: St Paul's bay area

CENA JAKĄ ZAPŁACIŁEM: $12 za 3 noce (zniżka 20$, 3 oddzielne rezerwacje)

HOTEL KTÓRY PRZYDZIELIŁO: Hotel Sunflower
DODATKOWE UDOGODNIENIA: mały basenik wewnątrz hotelu

OPIS POBYTU: pobyt bezproblemowy, choć na początku pani na recepcji trochę się szukała, ze względu na 3 osobne rezerwacje, miła obsługa, otrzymałem pokój dwuosobowy, stare umeblowanie, ale czysto, lokalizacja 15 min od centrum miasta, blisko do przystanku Fugass linia 221do Cirkewwy i 223 do Ghajn Tuffieha, wifi bezpłatne i działające na 4 piętrze

MIASTO: Corralejo
JAK WYSZUKAŁEM: Corralejo
KTÓRĄ OPCJE WYBRAŁEM: Corralejo area
CENA JAKĄ ZAPŁACIŁEM: 64$ za 4 noclegi (zniżka 20$, 4 osobne rezerwacje)

HOTEL KTÓRY PRZYDZIELIŁO: Hesperia Bristol Playa
DODATKOWE UDOGODNIENIA: bezpłatne wifi

OPIS POBYTU: zameldowanie z małymi problemami, otrzymaliśmy "apartament" mocno wyeksploatowany, nie zamykające się drzwi od strony basenu, nieprzyjemny zapach a wręcz smród, zardzewiała lodówka, wklęsłe materace na łóżkach itp, pokoje wymagające remontu.
Za dopłatą 10,70 euro/noc zamieniliśmy apartament na odnowiony. Warunki przyzwoite, wygodne podwójne łóżko, lodówka, mikrofalówka, czajnik, toster, widok na ocean, ładna łazienka, działające wifi w apartamencie.
Generalnie połowa apartamentów jest wyremontowana, pozostałe apartamenty są odpychające.
Lokalizacja 10 min do centrum miasta, w pobliżu ośrodka Supermarket Hiperdino.

MIASTO: Madryt
JAK WYSZUKAŁEM: Madrid Airport
KTÓRĄ OPCJE WYBRAŁEM: Madrid Bajaras area

CENA JAKĄ ZAPŁACIŁEM: $50 za 2 noce (zniżka 20$, 2 oddzielne rezerwacje)

HOTEL KTÓRY PRZYDZIELIŁO: Tryp Diana (poprawna nazwa Be Live City Airport Madrid Diana)
DODATKOWE UDOGODNIENIA: free wifi
OPIS POBYTU: w cenie wliczony darmowy transfer z i na lotnisko (z lotniska należy zadzwonić do hotelu i poprosić o transfer, dzisiaj czekałem godzinę na busa) pobyt bezproblemowy, miła obsługa, otrzymałem pokój dwuosobowy, czysto i wygodnie, lokalizacja 5min jazdy busem od lotniska, bezpłatne i działające wifi
_________________
Moje podróże - http://www.huntfortravel.blogspot.com
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#69 PostWysłany: 25 Lis 2015 12:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Kwi 2011
Posty: 1647
srebrny
MIASTO: Stambuł
KTÓRĄ OPCJE WYBRAŁEM: Sultanahmet area hotel
CENA JAKĄ ZAPŁACIŁEM: od 8$ do 14$/noc (po zastosowaniu kodu -15$)
HOTEL KTÓRY PRZYDZIELIŁO: Art City Hotel oraz Tulip House
DODATKOWE UDOGODNIENIA: śniadanie w formie bufetu
OPIS POBYTU: Pobyt na początku listopada. 4 osobne rezerwacje. Hotwire przydzieliło 2 hotele na przemian i myślałem, że będę musiał się przenosić do hotelu w budynku obok. Na miejscu okazało się, że hotel Tulip House już nie funkcjonuje, a wszystkie jego rezerwacje przejmuje Art City Hotel. Niestety konieczna była codzienna zmiana pokoju, bo codziennie potrzebowali tego konkretnego pokoju (z widokiem na morze, 3-osobowy, rodzinny etc.). Boy hotelowy przenosił mi wszystkie rzeczy do innego pokoju podczas mojego zwiedzania, a wieczorem odbierałem klucz do nowego pokoju.
Do Błękitnego Meczetu 5 min. na pieszo. Do przystanku tramwajowego też 5 minut. Śniadanie, szybki internet i TV satelitarna w cenie.
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#70 PostWysłany: 01 Gru 2015 16:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Cze 2011
Posty: 1245
Loty: 156
Kilometry: 186 401
niebieski
MIASTO: Malaga
JAK WYSZUKAŁEM: Malaga
KTÓRĄ OPCJE WYBRAŁEM: Benalmadena area

CENA JAKĄ ZAPŁACIŁEM: $15 za 2 noce (zniżka 20$, 3 oddzielne rezerwacje)

HOTEL KTÓRY PRZYDZIELIŁO: Hotel Betania
DODATKOWE UDOGODNIENIA: free wifi
OPIS POBYTU: pobyt bezproblemowy, miła obsługa, otrzymaliśmy dwa pokoje dwuosobowe przy tarasie z widokiem na morze, czysto i wygodnie, lokalizacja 10min pieszo od stacji Benalmadena de la Miel, bezpłatne i działające wifi (działa do 2 piętra)
_________________
Moje podróże - http://www.huntfortravel.blogspot.com
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#71 PostWysłany: 07 Gru 2015 20:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Maj 2013
Posty: 292
Loty: 217
Kilometry: 450 288
niebieski
MIASTO: Bangkok
Ktora opcję wybrałem: siam square area hotel 3*
Cena jaka zaplacilem: 6$
Który hotel przydzielono : NANTRA EKAMAI
Dodatkowe udogodnienia : sniadanie, darmowe wi fi
Opis pobytu: hotel ok jak za ta cene. Mielismy 2 noclegi na oddzielnych rezerwacjach , 2 dnia recepcjoniska miala maly problem ze znalezeniem naszej rezerwacji.
Hotel blisko stacji ekkmai.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#72 PostWysłany: 07 Gru 2015 22:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Lip 2014
Posty: 1435
srebrny
MIASTO: Mediolan
JAK WYSZUKAŁEM: Mediolan
KTÓRĄ OPCJE WYBRAŁEM: nie pamiętam, ale centrum i 4 gwiazdki
CENA JAKĄ ZAPŁACIŁEM: $33,84 (pokój 2-osobowy, zniżka $20)

HOTEL KTÓRY PRZYDZIELIŁO: Idea Hotel Milano Bicocca
DODATKOWE UDOGODNIENIA: wifi, śniadanie

OPIS POBYTU: pokój przestronny, bardzo czysto,
komplet ręczników, żel, szampon, śniadanie bardzo dobre, duży wybór wszystkiego - pieczywo, płatki, owoce, dżemy, miód, nasiona, sery, wędliny, sałatki, pyszne desery i ciasta
lokalizacja bardzo dobra, blisko do centrum i dworca głównego , nie było problemu z darmowym przechowaniem bagażu po check out
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#73 PostWysłany: 08 Gru 2015 14:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Sie 2013
Posty: 3980
Loty: 451
Kilometry: 660 334
platynowy
MIASTO: Budapeszt
JAK WYSZUKAŁEM: Budapeszt
KTÓRĄ OPCJE WYBRAŁEM: Gellert Hill Citadel - Statue of Liberty - Botanical Gardens area condo
CENA JAKĄ ZAPŁACIŁEM: 0 USD (kosztował ok. 18 USD, zniżka -20 USD)
HOTEL KTÓRY PRZYDZIELIŁO: Korona Hotel Panzio
DODATKOWE UDOGODNIENIA: internet darmowy, śniadanie
OPIS POBYTU: Przyjechaliśmy o 1:30 w nocy ale nie było problemu ponieważ pan na nas czekał i dał klucze - pensjonat mieści się w 2 budynkach (duże wille z lat 70'). W środku skromnie, meble i wyposażenie starawe ale czysto. Łóżko bardzo wygodne. 400 HUF podatek miejscowy/osoby. Pod samym pensjonatem przystanek autobusu 53, który dowiezie nas do pętli tramwaju 59 (bodajże 2 przystanki). Śniadanie bardzo przyzwoite z dużym wyborem.
_________________
Image

"Podróżować to żyć..."
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#74 PostWysłany: 15 Gru 2015 21:45 

Rejestracja: 06 Kwi 2012
Posty: 2739
Loty: 15
Kilometry: 12 258
niebieski
MIASTO: Praga
JAK WYSZUKAŁEM: Praga
KTÓRĄ OPCJE WYBRAŁEM: nie pamiętam
CENA JAKĄ ZAPŁACIŁEM: 9.55 USD (-15 USD)
HOTEL KTÓRY PRZYDZIELIŁO: Hotel Aron
DODATKOWE UDOGODNIENIA: internet darmowy, broszury turystyczne,nic po polsku,jeśli chodzi o pokój,pod łóżkiem kurz,sprawdziły się opinie,a poza tym czysta łazienka,tv,śniadanie przyzwoite,jeśli chodzi o poziom hotelu,pokój bagażowy
OPIS POBYTU: Żadnego problemu
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#75 PostWysłany: 15 Gru 2015 22:58 

Rejestracja: 20 Sty 2014
Posty: 663
MIASTO: Kijów
JAK WYSZUKAŁAM: Kiev
KTÓRĄ OPCJE WYBRAŁAM: Kiev South - Holosiivs'kyi District area hotel, 3*
CENA JAKĄ ZAPŁACIŁAM: 0$ (kod -25$, koszt przed zniżką - 1 night Hot Rate® Hotel@ $21.00/night $21.00 + Tax recovery charges & fees $2.39 = Subtotal $23.39 albo $19.00/night + $2.25 =$21.25)

HOTEL KTÓRY PRZYDZIELIŁO: Mir Hotel, 3 osobne rezerwacje
DODATKOWE UDOGODNIENIA: "Free parking, Free Internet, Smoke-free rooms, Fitness center, Business center, Internet access, Accessible path of travel"

OPIS POBYTU: Fajny hotel, przy samym metrze (ale w pokoju raczej cicho), nawet wyjście z metra ma oznaczenie "do hotelu Mir". Mieliśmy rezerwacje na 2 osobne noce przed + 1 noc po weekendzie, te 2 pierwsze noce bez problemu połączyli nam na recepcji, zameldowanie bez problemu mimo literówek w danych ;) Na tę kolejną noc, po przerwie, przydzielili ten sam pokój, nie wiem czy tak mają ustalone dla Hotwire/Expedii, ale jeśli nie, to przy ilości pokojów to było prawie jak wygrana w totka :D Piętro 12 (czyli 11), ale widok na centrum był z innej strony (okna na korytarzu). Na piętrze pomieszczenie z żelazkiem i deską do prasowania, baniak z wodą źródlaną, w łazience dozowniki z mydłem/żelem. Nie wiem gdzie mieli "fitness center", bo nawet o tym nie pamiętałam, a nikt nie informował. Internet działał beznadziejnie, przez większość czasu go praktycznie nie było. Z niektórymi paniami na recepcji można dogadać się po angielsku, inne wplatają rosyjskie słowa, ale łamanym rosyjskim też się udało porozumieć. Ciasna łazienka, stary telewizor i lodówka w pokoju. Łóżka wygodne, chociaż pościel starej daty - wykrochmalona, poduchy chyba z pierzem, a poszewka z tych z wykrojoną dziurą na środku :D Przynajmniej dzięki drugiemu pobytowi mogę zapewnić, że wymieniają też kołdry ;) Zresztą ogólnie bardzo czysto i schludnie, chociaż odkurzacze sprzątaczek warczące jak traktory fundowały czasem pobudkę :)



MIASTO: Kijów
JAK WYSZUKAŁAM: Kiev
KTÓRĄ OPCJE WYBRAŁAM: Kiev area hotel, 3.5*
CENA JAKĄ ZAPŁACIŁAM: $3.96 (kod -20$)

HOTEL KTÓRY PRZYDZIELIŁO: Royal City Hotel
DODATKOWE UDOGODNIENIA: "Free parking, Free breakfast, Free Internet, Restaurant(s), Business center, Internet access, Spa services."

OPIS POBYTU: Hotel blisko cyrku, skąd można złapać transport do centrum, spacerem też nie jest bardzo daleko. Trochę trudno znaleźć wejście (trzeba wejść na podwórko przez bramę), na dodatek nie ma windy, a recepcja jest na piętrze. Korytarz zawalony płytami OSB, zrolowanymi dywanami, niby remont, ale po zdjęciach z internetu wnioskuję, że dłuuugo trwa. Za to jak już się wejdzie na hotelowe korytarze, można poczuć się faktycznie królewsko (wnętrze jak jakieś dworki czy muzea :D). Zameldowanie bez problemu, pokój przy samej recepcji - głośno. Za to chyba był to wyższy standard, pokój podobny do tego http://images.trvl-media.com/hotels/5000000/4110000/4100200/4100199/4100199_9_z.jpg, z balkonem i trzeszczącą podniesioną podłogą. Łazienka przyzwoitej wielkości, suszarka, kapcie, zestaw kosmetyków, a nawet szczoteczka z pastą. Mimo to, pokój chyba naszykowany na 1 osobę (po 1 zestawie wszystkiego, ręczniki doniesione przez recepcjonistkę), kołdra też wąska. Z korytarza drzwi do chyba ogólnodostępnej kuchni, z mikrofalówką. Nie widziałam za to restauracji, okazuje się, że śniadania nie ma w cenie. Recepcjonistka wręcza jakiejś kobiecie siatkę z czymś, co wyglądało na prowiant, więc może w ogóle nie serwują, chociaż w sieci można znaleźć zdjęcie sali śniadaniowej, a w informatorze hotelowym jest zapisane "kontynentalne śniadanie" (tylko po rosyjsku).
_________________
Relacje z podróży: http://www.sercewpodrozy.blogspot.com
Góra
 Profil Relacje PM off
hipeq69 lubi ten post.
hipeq69 uważa post za pomocny.
 
      
#76 PostWysłany: 18 Gru 2015 15:47 

Rejestracja: 02 Lip 2012
Posty: 930
niebieski
MIASTO: Kijów
JAK WYSZUKAŁEM: Kiev
KTÓRĄ OPCJE WYBRAŁEM: Kiev area hotel
CENA JAKĄ ZAPŁACIŁEM: 3.06 $ za noc /3odrebne noclegi/
HOTEL KTÓRY PRZYDZIELIŁO: Royal City Hotel
DODATKOWE UDOGODNIENIA:
OPIS POBYTU: na dzien dobry zapytano czy dokonam platnosci gotowka czy karta, po okazaniu potwierdzen rezerwacji po okolo 10 minutach stwierdzono, ze noclegi zostaly juz opłacone. Pokoj przestronny, czysty, komplet recznikow, poscieli, drobiazgow lazienkowych. Internet szybki, duzy wybor programow w TV. Dobrze i sprawnie dzialajace ogrzewanie. Lokalizacja bardzo dogodna zarowno dojazd na lotnisko jak i do centrum bezproblemowy. Rezerwacja obejmowala sniadania, ktorych z zadowoleniem stwierdzam w hotelu nie podano ;)

-- 18 Gru 2015 15:15 --

MIASTO: Neapol
JAK WYSZUKAŁEM: Neapol
KTÓRĄ OPCJE WYBRAŁEM: Neapol Centrum?
CENA JAKĄ ZAPŁACIŁEM: 6,80$
HOTEL KTÓRY PRZYDZIELIŁO: Hotel La Pace
OPIS POBYTU: opinie z tripadvisor bardzo złe, z domu zabralem ze soba do plecaka wlasne przescieradlo, poszewke na poduszke i cienki spiwor. Na miejscu zaskakujaco dobrze. Rezerwacja na miejscu potwierdzona. Pokoj duzy, czysty, ale bardzo skromnie wyposazony. W łazience komplet przyborow, pachnace reczniki, sprawnie dzialajace WIFI, kiepskie TV. Rezerwacja ze sniadaniem nie skorzystalem gdyz bardzo wczesnie udawalem sie na pociag do Sorrento. Bardzo duzy plus mimo obaw.

Załączniki:
dd.jpg
dd.jpg [ 46.15 KiB | Obejrzany 6411 razy ]
cc.jpg
cc.jpg [ 16.7 KiB | Obejrzany 6411 razy ]
bb.jpg
bb.jpg [ 17.81 KiB | Obejrzany 6411 razy ]
aa.jpg
aa.jpg [ 17.11 KiB | Obejrzany 6411 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
ane.wald lubi ten post.
 
      
#77 PostWysłany: 04 Sty 2016 07:29 
Redaktor F4F
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Lis 2010
Posty: 6143
Loty: 228
Kilometry: 534 135
MIASTO: Kijów
JAK WYSZUKAŁEM:Kiev
KTÓRĄ OPCJE WYBRAŁEM: Kiev city center
CENA JAKĄ ZAPŁACIŁEM: 12.5 USD (jakoś tak)

HOTEL KTÓRY PRZYDZIELIŁO: Black Sea
DODATKOWE UDOGODNIENIA: Free Wi-Fi

OPIS POBYTU: Na recepcji już wszystko wiedzieli. Skserowali sobie paszporty i można było pakować się do hotelu

MIASTO: Kijów
JAK WYSZUKAŁEM: Kiev
KTÓRĄ OPCJE WYBRAŁEM: Kiev city center
CENA JAKĄ ZAPŁACIŁEM: 9 USD

HOTEL KTÓRY PRZYDZIELIŁO: Bakkara hotel
DODATKOWE UDOGODNIENIA: Free Wi-Fi, Free Breakfast

OPIS POBYTU: Mała kajuta na parterze. Brak śniadanie. Wszystko ok.
_________________
Image

https://www.instagram.com/jiku_ty_dziku/ | Serduszka i piwo :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#78 PostWysłany: 22 Sty 2016 23:58 

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 494
Loty: 49
Kilometry: 49 405
niebieski
MIASTO: Berlin
JAK WYSZUKAŁEM: Berlin
KTÓRĄ OPCJE WYBRAŁEM: Berlin schonefeld area hotel
CENA JAKĄ ZAPŁACIŁEM: ok 10$
HOTEL KTÓRY PRZYDZIELIŁO: Holiday Inn Berlin Schonefeld Airport
Dodatkowe udogodnienia: Darmowe wifi, Bezpłatne śniadanie.
OPIS POBYTU: Bardzo fajny hotel 5 minut bezpłatnym busem z lotniska. W cenie rezerwacji wliczone było śniadanie mimo, iż na potwierdzeniu nic o tym nie ma mowy, wystarczy dopytać w recepcji. Z resztą zwykle przy rezerwacji przez pośrednika warto dopytać o śniadania. Często się zdarza, że śniadanie jest wliczone, a ani recepcionista nic nie wspomni, ani na potwierdzeniu nie ma o tym mowy.
Góra
 Profil Relacje PM off
kacper451 lubi ten post.
 
      
#79 PostWysłany: 15 Lut 2016 19:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Wrz 2011
Posty: 597
niebieski
MIASTO: Tallin
JAK WYSZUKAŁEM: Tallinn
KTÓRĄ OPCJE WYBRAŁEM: Tallin area hotel 4*
CENA JAKĄ ZAPŁACIŁEM: ok 2$ x2
HOTEL KTÓRY PRZYDZIELIŁO: Hotel Bern by TallinnHotels
Dodatkowe udogodnienia: Darmowe wifi, Bezpłatne śniadanie.
OPIS POBYTU: Bardzo przyjemny, czysty hotel. Bardzo dobra lokalizacja ( dojście do rynku 5min, dojście do przystanku na Laikmaa 5min). Pokoje i łazienka czyściutkie, nie za duże. W pokoju dla każdego szlafrok i kapcie, brak czajnika. Personel bardzo uprzejmy, śniadania smaczne. W hotelu spędziłem dwie doby, nie było problemu z połączeniem dwóch rezerwacji w jedną.
Hotel zakupiony za pomocą hotdollarów (2x50$) pochodzących z rekompensaty za platinum residence i toruń mercure, ale co ciekawe za te rezerwacje dostałem jeszcze raz hotdollary (2x25$) bo Bern hotel ma 3*a nie 4.
_________________
Proszę, wejdź i kliknij. Możesz pomóc innym :)
www.pajacyk.pl
www.wyklikajzywnosc.pl
www.okruszek.org.pl
www.pustamiska.pl
Góra
 Profil Relacje PM off
Rockriderr lubi ten post.
 
      
#80 PostWysłany: 15 Lut 2016 21:48 

Rejestracja: 20 Sty 2014
Posty: 663
MIASTO: Wenecja
JAK WYSZUKAŁAM: Venice
KTÓRĄ OPCJE WYBRAŁAM: San Marco - Dorsoduro area hotel, 2*, 85% love it
CENA JAKĄ ZAPŁACIŁAM: 0$ (pobyt za HotDollars), cena przed podatkiem - 34$, łącznie 39$. Na liście cena przekreślona z jakiejś wysokiej, 80-100$.

HOTEL KTÓRY PRZYDZIELIŁO: Hotel Messner
DODATKOWE UDOGODNIENIA: Według Hotwire, chyba tylko "Darmowy internet". Reszta poniżej.

OPIS POBYTU: Fajnie położony hotel, z miłą obsługą (w tym pan na recepcji, który chętnie uczy się polskiego, bo jedzie w czerwcu na wesele do znajomych do Polski :D). Okazało się, że w cenę każdego pobytu wliczone jest śniadanie w formie bufetu, może bez wielkiego szału, ale na pewno dało się najeść. Dodatkowo zniżka na restaurację (nie skorzystaliśmy, miała średnie opinie w internecie) i... bilet na gondolę :D Nie była to ta typowo turystyczna gondola, tylko prom gondolowy na drugą stronę Canal Grande, ale i tak była to miła niespodzianka, bo sami nie znaleźliśmy czegoś takiego - tymczasem każdy może przeprawić się nią za 2 euro. W innym dziale dam wkrótce trochę szczegółów i wkleję tu link do posta, jakby ktoś chciał, pytać na PW.
Oprócz nas, było trochę Polaków, o czym łatwo się było przekonać - pokoje miały cienkie ściany, a okna i drzwi jeszcze gorsze :/ Duużo hałasów z korytarza i dworu przenikało do wewnątrz. Łóżko wygodne, ciepło, ale nie za czysto - poza tzw. "chodniczkiem" sporo kurzu, łazienka trochę zaniedbana i mała. Internet ok. Można zostawić bagaż, przed nami para pytała o przechowanie i pozwalają nawet do wieczora.
W sumie, szczerze bym dała te 2*, nawet 3, bo sam pokój ładnie wygląda, do tego śniadanie i klimat spania w Wenecji.
Tylko że przy wymeldowaniu okazało się, że mamy zapłacić podatek jak za 4-5* :/ Już wcześniej widziałam na drzwiach pokoju karteczkę a tam nasmarowane 4.5*. Hotel ma stronę internetową, na której są jakby trzy oddzielne jeśli chodzi o standard obiekty, tylko że nasz pokój nie przypominał apartamentów :/ Dalej nie wyszło źle jeśli chodzi o stosunek cena/jakość, ale założeniem był prawie darmowy nocleg, bo wiedzieliśmy o wysokich podatkach w Wenecji i specjalnie braliśmy 2*.
_________________
Relacje z podróży: http://www.sercewpodrozy.blogspot.com
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 110 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: seal oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
cron
phpBB® Forum Software © phpBB Group