Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 474 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 24  Następna
Autor Wiadomość
#261 PostWysłany: 22 Sie 2014 15:19 

Rejestracja: 27 Lis 2013
Posty: 360
Loty: 124
Kilometry: 227 163
niebieski
JIK napisał(a):
invasion napisał(a):
JIK napisał(a):

Ten samo hotel, noc po nocy.
Rezerwacje robione o 5:40


Czyli może potwierdzić się to, że szansę mają jedynie osoby z rezerwacjami bezzwrotnymi w różnych hotelach bądź pojedyncze. No nic, czekam.


Taką też miałem i została anulowana


Też mam dwie bezzwrotne rezerwacje w Confortelu 4* w Walencji, w jednym hotelu, dzień po dniu, Hotel połączył mi rezerwację i mam jedną, wysłali mi potwierdzenie połączenia na rezerwacji, ponieważ napisałem do nich, iż pod pretekstem "dokumentu do pracy" muszę otrzymać taki papier. Rezerwacja jest opłacona, czekają na mój przyjazd :)

Trzecią rezerwację zrobiłem w Paryżu, pojedynczą, także wszystko bez problemów. Co więcej, popełniłem błąd przy rezerwacji (złe daty!!), rezerwacja była non-refuntable, ale na szczęście hotel mi przesunął noc o jeden dzień :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
#262 PostWysłany: 22 Sie 2014 15:20 

Rejestracja: 22 Sie 2014
Posty: 35
MUC2014 napisał(a):
coś jest nie tak , mi anulowali wczoraj Maltę 2 x 1 nocy ( REZERWACJA z 100 % płatnością bez możliwości anulacji) , napisali że środków nie pobrali ale była blokada ,wchodzę przed chwilą w transakcje na karcie i przed 20 minutami mam pobrane 100 % płatności ale w rozliczonych płatnościach , czyli nie mam rezerwacji a pobrane i zaksięgowane 100 % należności za pobyt - coś chyba ta PROMOCJA ich przerosła :)

Mam tak samo, za wszystkie 4 rezerwacja już został rozliczony, czekam na 2 refund od nich =/ nie wiem ile to będzie trwało :p
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#263 PostWysłany: 22 Sie 2014 15:22 

Rejestracja: 20 Lut 2011
Posty: 353
Loty: 44
Kilometry: 49 173
niebieski
Jak myślicie, czy pisząc do hotelu z prośbą o połącZenie rezerwacji zwiększamy szansę na uznanie pobytu?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#264 PostWysłany: 22 Sie 2014 15:24 

Rejestracja: 23 Wrz 2012
Posty: 991
niebieski
To nie powinno mieć znaczenia. Ale jak rezerwacja przejdzie, to zawsze wygodniej na miejscu mając połączone.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#265 PostWysłany: 22 Sie 2014 15:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lip 2012
Posty: 736
niebieski
JIK napisał(a):

Taką też miałem i została anulowana


Miałeś rezerwację w jednym hotelu na 2 noce pod rząd. Chodzi mi o rezerwacje 1x jeden hotel. Na razie wygląda to tak, że wylatują rezerwacje zwrotne, bezzwrotne wykonywane więcej niż raz w jednym hotelu. Wszystkie dodatkowe są anulowane chyba z automatu (a jak tego nie zrobili to wygląda raczej na szczęście).
_________________
Żyję dla takich chwil, kiedy bierzesz haust powietrza i krzyczysz: chwilo, proszę, bądź wieczna!
Eldo
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#266 PostWysłany: 22 Sie 2014 15:41 

Rejestracja: 09 Mar 2014
Posty: 3597
srebrny
Ponawiam pytanie: czy ktoś już dostał drugiego maila z anulacjami? czy na razie wszyscy po jednym?


Ostatnio edytowany przez Misiatek, 22 Sie 2014 15:42, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#267 PostWysłany: 22 Sie 2014 15:42 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8990
A ja mam jeszcze jedno pytanie, czy w przypadku pomyłki, gdy hotel przesuwa zarezerwowana noc na np dzień później, to macie to tez poprawione w systemie hotels.com?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#268 PostWysłany: 22 Sie 2014 15:43 

Rejestracja: 11 Lut 2013
Posty: 21
Loty: 125
Kilometry: 265 458
U mnie sprawa wygląda tak:

Rezerwowaliśmy noclegi w 3 hotelach, ja i moja kobieta

1 hotel - rezerwacja zwrotna
ja 1 noc - anulowane
kobieta 1 noc - ok

2 hotel - sytuacja identyczna j.w

3 hotel - bezzwrotna
ja 3 noce - ok
kobieta 2 noce - ok

Z tego wnioskuję, że jasnych reguł anulowania nie ma
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#269 PostWysłany: 22 Sie 2014 16:03 

Rejestracja: 26 Paź 2012
Posty: 2334
Loty: 129
Kilometry: 292 570
niebieski
wawa_marcin napisał(a):
Jak myślicie, czy pisząc do hotelu z prośbą o połącZenie rezerwacji zwiększamy szansę na uznanie pobytu?


Mam rezerwacje w hotelu Novotel w Katowicach dwa pokoje na to samo nazwisko. Dzwoniłem do hotelu i pomimo, że jeszcze nie otrzymali pieniędzy to nie ma możliwości, żeby anulowali rezerwacje, jeśli to zrobią to i tak obciążą ich kartę :)

ps Pani niedowierzała, że można zatrzymać się w hotelu za 12 zł :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
dj3500 lubi ten post.
 
      
#270 PostWysłany: 22 Sie 2014 16:04 

Rejestracja: 31 Mar 2012
Posty: 786
niebieski
Nie rozumiem po co podpinaliście swoje rezerwacje do systemu hotels.com. Mimo, że posiadam u nich konto, to w tym przypadku celowo go nie używałem. Nie wiem, czy będą w stanie przejrzeć dokładnie wszystkie rezerwacje. Na pewno kwerendy do bazy danych z powtarzającymi się unikalnymi identyfikatorami jak numer karty czy adres email lub nawet telefon łatwiej zrobić. Raczej nie będzie to imię i nazwisko, bo nie unikalne. Po obiektach hotelowych tak sobie, ale może po kontach użytkowników?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#271 PostWysłany: 22 Sie 2014 16:26 

Rejestracja: 09 Mar 2014
Posty: 3597
srebrny
gmak napisał(a):
Nie rozumiem po co podpinaliście swoje rezerwacje do systemu hotels.com.

Po co? Bo tak jest wygodniej.
Jak widzisz rezerwacja zawiera chyba wszystkie możliwe informacje - to jest więc jedna baza - więc na pewno sortować i obrabiać można ją na każdy sposób. Można pewnie grupować po nazwiskach, kontach, numerach kart itd Nie wydaje mi się więc, aby jakiekolwiek zabiegi mogły tu pomóc - liczyć się będzie jedynie dobra lub zła wola Expedii i jej negocjacje z hotelami.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#272 PostWysłany: 22 Sie 2014 16:41 

Czy ktoś z was ma może T&C do tej oferty (które sobie np. ściągnął na dysk?). A jeżeli tak to mógłby udostępnić? Cache niestety nie jest dostępny :/
Góra
 PM off  
      
#273 PostWysłany: 22 Sie 2014 16:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lip 2012
Posty: 3078
Loty: 249
Kilometry: 415 497
srebrny
Pierwsza strona starego tematu
_________________
Zanim zadasz pytanie na forum poszukaj. Potem poszukaj jeszcze raz. Potem idź zrób sobie herbaty i poszukaj trzeci raz, tylko dokładniej.
Jest 90% szans że ktoś już pytał o to samo co Ty, tylko nie potrafisz/nie chce Ci się znaleźć odpowiedzi.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#274 PostWysłany: 22 Sie 2014 16:44 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8990
W Mercure wszystko nadal wisi potwierdzone:

Cytuj:
Szanowny Panie w odpowiedzi na Pana pytanie uprzejmie potwierdzam rezerwację jednego pokoju dwuosobowego w naszym hotelu w terminie (odpowiednim :D ) na nazwisko Pan (...) rezerwacja opłacona za pokój bez śniadania.

W razie dodatkowych pytań służę pomocą.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#275 PostWysłany: 22 Sie 2014 16:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 2871
Loty: 119
Kilometry: 174 534
srebrny
ciekawe, czy to już koniec

ja mam 5 rezerwacji w tym 2 zwrotne, w 3 hotelach na 2 nazwiska, 3 daty, 1 kartę i 0 anulacji :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#276 PostWysłany: 22 Sie 2014 18:10 

Rejestracja: 26 Paź 2012
Posty: 2334
Loty: 129
Kilometry: 292 570
niebieski
Zadzwoniłem na infolinie i zostałem miło zaskoczony. Zapytałem się dlaczego moja rezerwacja została anulowana? Otrzymalem informacje ze ktoś to zrobił online, ale nie wiadomo dlaczego, zapytała się mnie czy ja tego nie zrobiłem. Ostatecznie powiedziała, że nie może przywrócić rezerwacji, ale może dać mi voucher na 50 $ w ramach rekompensaty :) Voucher powinien przyjść w ciągu 3 dni czy przyjdzie to jest inna sprawa, ale czekam i dam znać
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#277 PostWysłany: 22 Sie 2014 18:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Sty 2012
Posty: 2191
Loty: 408
Kilometry: 718 413
srebrny
ansbach1 napisał(a):
Zadzwoniłem na infolinie i zostałem miło zaskoczony. Zapytałem się dlaczego moja rezerwacja została anulowana? Otrzymalem informacje ze ktoś to zrobił online, ale nie wiadomo dlaczego, zapytała się mnie czy ja tego nie zrobiłem. Ostatecznie powiedziała, że nie może przywrócić rezerwacji, ale może dać mi voucher na 50 $ w ramach rekompensaty :) Voucher powinien przyjść w ciągu 3 dni czy przyjdzie to jest inna sprawa, ale czekam i dam znać


voucher może przyjść już z MWZ, daj znać jak będzie
_________________
Strona znajomego, gorąco polecam:
Zdjęcia, filmiki i ciekawostki z całego świata -> http://www.niezwyklyswiat.com
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#278 PostWysłany: 22 Sie 2014 18:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Gru 2012
Posty: 1987
Loty: 123
Kilometry: 110 954
niebieski
Cytuj:
Hi FENG,
Re:
Your recent Hotels.com bookings
We are writing to you regarding your booking itineraries listed below.
1.18283E+11
We have discovered that, in relation to these itineraries, coupon codes were inappropriately used to make speculative bookings or bookings in anticipation of demand as restricted by the terms and conditions found on www.hotels.com.
We are advising you that all of these bookings will be cancelled immediately in accordance with these terms and conditions. Any money that you paid will be refunded back to the credit card you used to make the booking. Hotels.com will process your refund within 24 hours. It may take your bank up to 30 days to post the credit back on your account.


takie coś dostałem

kto to jest ten FENG ?? bo na pewno nie ja

o numerze rezerwacji nie wspomnę ;)
_________________
vivere militare est
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#279 PostWysłany: 22 Sie 2014 19:11 

Rejestracja: 20 Lut 2011
Posty: 353
Loty: 44
Kilometry: 49 173
niebieski
Feng to z chin uciekał do stanów :-)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#280 PostWysłany: 22 Sie 2014 19:30 

Rejestracja: 21 Lut 2011
Posty: 879
Loty: 284
Kilometry: 598 745
złoty
Wykorzystałem już kod zniżkowy 10% który wszystkim (chyba) dosłano w ramach pocieszenia za anulowane rezerwacje.
Kod działa tylko na amerykańskiej wersji strony.
_________________
Image
http://robertsadlowski.com <- zdjęcia i relacje z podróży
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 474 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 24  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group