Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 11 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 09 Lip 2014 12:25 

Rejestracja: 17 Cze 2012
Posty: 246
Loty: 40
Kilometry: 67 613
niebieski
Kochani mam pytanko apropo lotów , w czym i jak kładliście swoje niemowlaki :) ?
Mamy w planach dwa pierwsze loty z naszą córką :) jeden krótki ( 1,5 godz. ) - Alaia będzie miała wtedy 4 miesiące i drugi długi ( ok. 6 godz. ) - Mała będzie miała wtedy 5 miesięcy

w przypadku pierwszego lotu jakoś sobie damy rade ( cycek Mamy , bujanie u Taty :) ) , natomiast zastanawiam sie co wziąć dziecku na drugi lot aby wygodnie mogło się zdrzemnąć , czy jakiś materacyk pompowany ? wiadomo ze miejsca w samolocie jest mało a i na tak małe dziecko nie przysługuje jeszcze oddzielne miejsce :)

Doczytałem tez ze jest coś takiego jak łóżeczko do spania dla niemowląt w samolotach " skycots " , spotkaliście się może z czymś takim ?

z góry dzięki za Wasze porady
pozdrawiam
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN
Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN
#2 PostWysłany: 09 Lip 2014 12:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 7695
Loty: 15
Kilometry: 58 252
srebrny
W sumie moje dzieciaki już wyrosły z kołysania, ale przychodzi mi do głowy zwyczajna poduszka do położenia na kolanach, może być nawet tania gąbkowa "ortopedyczna" (ma delikatne wgłębienie i ładnie się kompresuje po zwinięciu w rulonik).
_________________
Dancehall Masak-Rah
Junior Stress - Za Mało Cichej Wody W Rzece
ImageImage
Góra
 Profil Relacje PM off
Łysolek lubi ten post.
 
      
#3 PostWysłany: 09 Lip 2014 12:47 

Rejestracja: 02 Cze 2014
Posty: 36
Jak byłem mały to cos takiego miałem

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 09 Lip 2014 13:17 

Rejestracja: 02 Paź 2011
Posty: 806
niebieski
Jeśli tylko LF nie będzie wynosił 100%, to zawsze możecie poprosić przy check-in o przyblokowanie trzeciego miejsca koło Was, żebyście mogli tam jakoś usadowić maluszka.
Linie lotnicze z reguły nie robią z tym problemu.

Jeśli w kraju docelowym wypożyczacie samochód, dobrym rozwiązaniem może być np. zabranie fotelika samochodowego dla niemowląt, wtedy można go na tym trzecim wolnym miejscu w nim położyć we w miarę anatomicznej pozycji.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 09 Lip 2014 21:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Gru 2013
Posty: 203
Loty: 523
Kilometry: 1 223 783
niebieski
Nie wiem jaką linią będziesz leciał, ale w tradycyjnych liniach można zamówić sobie tzw. baby basket.
_________________
Image

Śledźcie mnie na instagramie: https://www.instagram.com/travelela/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 09 Lip 2014 21:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Wrz 2013
Posty: 1190
Loty: 104
Kilometry: 466 167
niebieski
syrop uspokajajacy
_________________
Europa /USA /Kanada /Dominikana /Martynika /Gwadelupa/ St.Lucia /Barbados /Brazylia /Argentyna /Chile /Urugwaj /Egipt /Izrael /ZEA /Dubai /Katar /Etiopia /RPA /Suazi /Tanzania /Singapur /Tajlandia /Indonezja /Filipiny /Australia /Nowa Zelandia /Fidżi /Hawaje /Korea /Japonia
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 09 Lip 2014 22:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Sty 2012
Posty: 4146
Loty: 1
Kilometry: 282
platynowy
Jak zobaczą takiego małego bąbla w checkin to powinni sami usadzić Was na siedzeniach na początku segmentu - jeśli nie to poproście o to -dostaniecie taka miedniczkę-lozeczko. Sam przy lotach solo proszę o te miejsca bo dzieci od 5 lat przestały mi przeszkadzać :) i na tych lotach w TD, LH i AF stewardessy same pytały czy pasażerowie sobie życzą , nie wiem czy nie było to wcześniej zamawiane, ale nie sadze.

My pierwszy lot, nie licząc brzucha, zaliczyliśmy w 13 miesiacu . Corka miala problem tylko przy znizaniu, cisnienie wdało się we znaki, córka trzymała się za uszy itd. I tu klasę pokazała stewardesa LO ( w wieku naszych rodziców) : pobiegła do kuchni po 2 kubki tekturowe napakowała do nich waty i przyłożyła do uszu dziecka, 10 sekund i cisza.. Wdzięczności nie było końca - dlatego doceniam doświadczenie. To taki maly tip.

Spokojnej podrozy
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 09 Lip 2014 22:10 

Rejestracja: 29 Mar 2012
Posty: 410
Czy ktoś kiedyś korzystał z takiego baby basketu? Jak to wygląda w praktyce? Nasz narodowy przewoźnik chyba nie ma czegoś takiego w ofercie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 09 Lip 2014 23:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 7695
Loty: 15
Kilometry: 58 252
srebrny
Lela napisał(a):
Nie wiem jaką linią będziesz leciał, ale w tradycyjnych liniach można zamówić sobie tzw. baby basket.

@ Łysolek Zgadza się, jak podasz linię będzie wiadomo na jakie wsparcie możesz liczyć.
_________________
Dancehall Masak-Rah
Junior Stress - Za Mało Cichej Wody W Rzece
ImageImage
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 10 Lip 2014 12:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Gru 2013
Posty: 203
Loty: 523
Kilometry: 1 223 783
niebieski
kibek napisał(a):
Czy ktoś kiedyś korzystał z takiego baby basketu? Jak to wygląda w praktyce? Nasz narodowy przewoźnik chyba nie ma czegoś takiego w ofercie?


Na rejsach interkontynentalnych baby basket jest w ofercie PLL LOT. Trzeba zadzwonić do call center, konsultant wyśle zapytanie do systemu. Odpowiedź będzie w czasie rozmowy lub na bardziej obleganych rejsach do 24h po rozmowie. Opcja dodania baby basketu do rezerwacji istnieje do 24h przed planowanym odlotem.

-- 10 Lip 2014 12:07 --

flus napisał(a):
Jeśli tylko LF nie będzie wynosił 100%, to zawsze możecie poprosić przy check-in o przyblokowanie trzeciego miejsca koło Was, żebyście mogli tam jakoś usadowić maluszka.
Linie lotnicze z reguły nie robią z tym problemu.

Jeśli w kraju docelowym wypożyczacie samochód, dobrym rozwiązaniem może być np. zabranie fotelika samochodowego dla niemowląt, wtedy można go na tym trzecim wolnym miejscu w nim położyć we w miarę anatomicznej pozycji.


Właśnie, jeśli tylko LF nie będzie wynosił 100%, ale takiej pewności nigdy nie masz i gdy nie będzie miejsca na fotelik to będziecie musieli go nadać jako dodatkowy bagaż rejestrowany, no chyba,że nie będziecie mieli dla dziecka wózka( jest za darmo i w tej sytuacji fotelik jest traktowany jak wózek, ale dwóch rzeczy bez opłaty pod pokładem nie weźmiecie) (tak jest w PLL LOT)
_________________
Image

Śledźcie mnie na instagramie: https://www.instagram.com/travelela/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 10 Lip 2014 14:00 

Rejestracja: 17 Cze 2012
Posty: 246
Loty: 40
Kilometry: 67 613
niebieski
mashacra napisał(a):
Lela napisał(a):
Nie wiem jaką linią będziesz leciał, ale w tradycyjnych liniach można zamówić sobie tzw. baby basket.

@ Łysolek Zgadza się, jak podasz linię będzie wiadomo na jakie wsparcie możesz liczyć.

krótki lot LOTem , długi Enter Air :P

do LOTu ( lot do Frankfurtu ) własnie będziemy brać nosidło ( fotelik samochodowy ) , natomiast Enter Airem ( Kanary ) pewnie wózek , ale to jeszcze zobaczymy moze sama chusta wystarczy i "COŚ" własnie na pokład do spania dla dziecka , bo fotelik dla Małej mamy w cenie wynajętego auta ;)


dziekuje Wszystkim z porady :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 11 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group