Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 321 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17  Następna
Autor Wiadomość
#241 PostWysłany: 01 Sie 2014 10:26 

Rejestracja: 21 Kwi 2014
Posty: 256
Ktoś korzystał z kodu w hotelu B1 w Berlinie? Czy wszystko w porządku?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
#242 PostWysłany: 01 Sie 2014 10:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Wrz 2011
Posty: 2588
Loty: 371
Kilometry: 601 471
Juz po noclegu w Dreznie, rezerwacja na pokoj DBL do wykorzystania SGL, recepcjonistka usilnie chciala doliczyc za druga osobe, chociaz takowej nie bylo :D Widocznie cena musiala jej sie zgadzac, bo w ten sposob doszla do kwoty przed rabatem. Ostatecznie udalo jej sie wyjasnic i zaplacic zgodnie z voucherem.

Mam info ze Stambulu, ze hotel.de skasowal rezerwacje, poniewaz sprzedal miejsca w pelnym hotelu. Warto codziennie sprawdzac poczte, zeby nie zostac na lodzie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#243 PostWysłany: 01 Sie 2014 12:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Paź 2012
Posty: 150
Loty: 16
Kilometry: 20 944
Pawel_T napisał(a):
Juz po noclegu w Dreznie, rezerwacja na pokoj DBL do wykorzystania SGL, recepcjonistka usilnie chciala doliczyc za druga osobe, chociaz takowej nie bylo :D Widocznie cena musiala jej sie zgadzac, bo w ten sposob doszla do kwoty przed rabatem. Ostatecznie udalo jej sie wyjasnic i zaplacic zgodnie z voucherem.

Mam info ze Stambulu, ze hotel.de skasowal rezerwacje, poniewaz sprzedal miejsca w pelnym hotelu. Warto codziennie sprawdzac poczte, zeby nie zostac na lodzie.


hotel.de nie ma obowiązku znalezienia noclegu w takim samym lub wyższym standardzie w tej samej cenie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#244 PostWysłany: 01 Sie 2014 12:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Wrz 2011
Posty: 2588
Loty: 371
Kilometry: 601 471
bkolakowski napisał(a):
hotel.de nie ma obowiązku znalezienia noclegu w takim samym lub wyższym standardzie w tej samej cenie?

Tego nie wiem, dostalem tylko smsem info od znajomych. Przeczytalem jeszcze raz tego smsa, hotel.de jednak nie poinformowal o tym, wiec dowiedzieli sie po przybyciu do hotelu. Swietna firma ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#245 PostWysłany: 01 Sie 2014 13:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Cze 2013
Posty: 2078
niebieski
niech piszą reklamację ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#246 PostWysłany: 01 Sie 2014 19:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Sty 2014
Posty: 117
Loty: 17
Kilometry: 31 857
Miałem jeden nocleg w Tallinnie i dwa w Rydze. Rezerwację zrobiłem już przy limicie min. 50 eur, ale żadnych najmniejszych problemów nie było, płaciłem kwotę -20 eur bez słowa od recepcjonistek.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#247 PostWysłany: 01 Sie 2014 23:25 
Moderator forum

Rejestracja: 04 Sie 2013
Posty: 1711
Witam,
a ja jestem zawiedziony kodem i hotel.de. Sytuacja miała miejsce w amsterdamie, MAx Hotel. Oczywiście przychodzę z wydrukowanym rachunkiem, ale recepcjonista mówi, że o żadnej zniżce 20 euro nie może być mowy. Pokazuję mu tę informację, o tej niby karcie kredytowej, do której hotel miał dostać dostęp, ale on mówi że nie wie o co chodzi. Każe dzwonić do hotel.de, co też czynię. Odbiera gość, przedstawiam sytuację, oddaję go recepcjoniście, po 5 minutach zwrócił mi telefon, i Pan z infolinii przeprasza, ale voucher nie może być zrealizowany, i żebym płacił całość... Dodam, że rezerwacja przed zniżką opiewała na 65 Euro.

PS. Czy pisać do supportu o np. podanie nowego kodu, na przyszłe rezerwacje?
_________________
Tu był link do flightradar
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#248 PostWysłany: 02 Sie 2014 02:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Lip 2013
Posty: 682
Loty: 2
Kilometry: 14 922
Jak nie może być zrealizowany? Zawarłeś umowę z hotel.de i powinni się jej trzymać. Nie powinieneś w ogóle wyrażać zgody na płacenie pełnej kwoty. Ale skoro zapłaciłeś, to pisz do nich teraz, że są niepoważni, niesłowni i nieprofesjonalni i oczekujesz nie tylko tych 20 EUR, które Ci wcześniej zaoferowali, ale także dodatkowej rekompensaty za kłopoty w hotelu, stres z tym związny i zepsute wakacje :)
_________________
Dlaczego polski maluch (126p) jeździ po ulicach Kuby? Jak zostać papieżem? Jak wielbłąd może żyć bez wody? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań w filmach WłóczyMiSie na YouTube
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#249 PostWysłany: 02 Sie 2014 02:42 

korpus napisał(a):
Jak nie może być zrealizowany? Zawarłeś umowę z hotel.de i powinni się jej trzymać. Nie powinieneś w ogóle wyrażać zgody na płacenie pełnej kwoty. Ale skoro zapłaciłeś, to pisz do nich teraz, że są niepoważni, niesłowni i nieprofesjonalni i oczekujesz nie tylko tych 20 EUR, które Ci wcześniej zaoferowali, ale także dodatkowej rekompensaty za kłopoty w hotelu, stres z tym związny i zepsute wakacje :)


Że tak powiem ,to mi nie chciało się "wojny" Opisałem sytuacje po tygodniu od wprowadzenia kodu. Zapłaciłem po cenie hotelu minus kod 20 eur. w rezultacie dopłaciłem za 1 nocleg 12 eur czyli 300 CZK
Rezerwując pokój na Hotel de widniała cena 20 eur jednak Czesi poszli na swoje i w/g ich cennika hotel kosztował 800 CZK czyli po oszukańczym kursie dawało 32 eur z których dopłaciłem owe 12 eur w koronach aby mieć wszystko w gdzieś.
Góra
 PM off  
      
#250 PostWysłany: 02 Sie 2014 15:48 

Rejestracja: 26 Cze 2014
Posty: 109
Loty: 42
Kilometry: 83 387
A ja korzystałem z dwóch noclegów, każdy z rabatem 20euro. Pierwszy w Wiedniu, bez problemów wiedzieli o zniżce. We Włoszech nie mieli o tym info, ale pokazałem im swój wydruk i obiecali sprawdzić. Za 15 minut telefon z recepcji że potwierdzają że mają dane karty i sobie 20 eur ściągną. Częściej takie promocje. :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#251 PostWysłany: 04 Sie 2014 19:48 

Rejestracja: 02 Maj 2013
Posty: 266
niebieski
na slowacji bylo lepiej. Zlodzejskie czechy jak u was policzyly sobie troche bandycki kurs. Ale i tak bylo warto
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#252 PostWysłany: 10 Sie 2014 16:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Cze 2013
Posty: 2203
Loty: 807
Kilometry: 1 954 890
srebrny
Hej, kto z Was był w Hotel Extol Inn Praha? Czy nie ma problemów?
_________________
Relacje: weekend w Australii i na Alasce.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#253 PostWysłany: 10 Sie 2014 19:05 

Rejestracja: 08 Kwi 2013
Posty: 101
Ja mam hotel w Porto. Najpierw napisałem z pytaniem wstępnym, czy mają moją rezerwację i odpowiedź przyszła bardzo szybko. No to dopytałem o cenę końcową, informując że korzystałem z vouchera, przez 2 tygodnie się nie odzywali. No to napisałem jeszcze raz cytując tą informację o dostępie hotelu do karty z hotel.de, która znajduje się na potwierdzeniu rezerwacji. Dalej brak odzewu w sumie od ~ 3 tygodni. Sam nie wiem co robić.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#254 PostWysłany: 10 Sie 2014 19:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lut 2012
Posty: 5438
Loty: 153
Kilometry: 313 223
srebrny
Tak jak pisalem juz tutaj olejcie temat, w hotelu w razie problemow poproscie zeby pokazali wam to co dostali od HRS (bo to od nich przychodzi rezerwacja do hotelu) i na drugiej stronie na samym dole jest jasna informacja oraz numer i dane KK z ktorej maja skorzystac by pobrac te 20€.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#255 PostWysłany: 10 Sie 2014 19:25 

Rejestracja: 08 Kwi 2013
Posty: 101
szymonpoznan1 napisał(a):
Tak jak pisalem juz tutaj olejcie temat, w hotelu w razie problemow poproscie zeby pokazali wam to co dostali od HRS (bo to od nich przychodzi rezerwacja do hotelu) i na drugiej stronie na samym dole jest jasna informacja oraz numer i dane KK z ktorej maja skorzystac by pobrac te 20€.


Dzięki @szymonpoznan1. Właśnie się zastanawiałem jak oni tą informację otrzymują, czy z każdą rezerwacją, czy jakoś jednorazowo przed całą akcją. Wcześniej niestety przeoczyłem Twojego posta. Teraz już jestem wyluzowany :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#256 PostWysłany: 10 Sie 2014 20:45 

Rejestracja: 14 Maj 2013
Posty: 138
przemos74 napisał(a):
Hej, kto z Was był w Hotel Extol Inn Praha? Czy nie ma problemów?

Ja mam w przyszłym tygodniu. Pisałem do nich maila, potwierdzili zniżkę 20€ oraz zapewnili, że na miejscu będzie do zapłaty tylko 3€.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#257 PostWysłany: 10 Sie 2014 21:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 436
Loty: 196
Kilometry: 323 953
niebieski
Miałam pechową rezerwację w Istambule 10 dni temu. Dla pewności do hotelu zgłosiliśmy się dzień wcześniej, bo emailowo mi nie potwierdził hotel rezerwacji przed przyjazdem. Na miejscu ukazało się, ze wiedzieli o niej, ale podobno hotel.info sprzedawał miejsca mimo że nie było dostępnych już fizycznie w hotelu. Pracownik hotelu pokazał mi nawet fax z HRS informujący, że w przypadku braku miejsca hotel jest zobligowany do znalezienia nam miejsca w innym, ale recepcjonista w skrócie tylko wzruszył ramionami.
Tego samego dnia napisałam skargę do hotel.info - do dziś bez odzewu. Za to w dniu noclegu dostałam popołudniem od nich ich anulację...

Chyba trzeba będzie coś więcej zrobić, bo to absurd, żeby tak duża firma tak traktowała klientów.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#258 PostWysłany: 10 Sie 2014 21:59 

Rejestracja: 26 Paź 2012
Posty: 2334
Loty: 129
Kilometry: 292 570
niebieski
kuba201 napisał(a):
przemos74 napisał(a):
Hej, kto z Was był w Hotel Extol Inn Praha? Czy nie ma problemów?

Ja mam w przyszłym tygodniu. Pisałem do nich maila, potwierdzili zniżkę 20€ oraz zapewnili, że na miejscu będzie do zapłaty tylko 3€.


Nie ma żadnych problemów. Można spokojnie zostać w tym samym pokoju, gdy masz rezerwacje na więcej niż jedną noc. Poza tym świetny hotel i obfite śniadanie, a i lokalizacja nie najgorsza.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#259 PostWysłany: 10 Sie 2014 22:28 

Rejestracja: 09 Lip 2014
Posty: 14
Był ktoś w Hotelu ARON PRAGUE? :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#260 PostWysłany: 10 Sie 2014 22:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Lis 2013
Posty: 267
niebieski
kuba201 napisał(a):
przemos74 napisał(a):
Hej, kto z Was był w Hotel Extol Inn Praha? Czy nie ma problemów?

Ja mam w przyszłym tygodniu. Pisałem do nich maila, potwierdzili zniżkę 20€ oraz zapewnili, że na miejscu będzie do zapłaty tylko 3€.


Dobrze wiedzieć nocuję tam w czwartek z kodem. Dam znać jak poszło.
_________________
Moje strony: nowe technologie i tanie latanie
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 321 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group