Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 20 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 08 Wrz 2014 13:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Paź 2013
Posty: 576
niebieski
Załącznik:
krakow.jpg
krakow.jpg [ 112.77 KiB | Obejrzany 4047 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
Urlop w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive za 2190 PLN. Wylot z Warszawy Urlop w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive za 2190 PLN. Wylot z Warszawy
United Airlines: bezpośrednie loty do Nowego Jorku z Berlina za 1576 PLN. Dużo terminów United Airlines: bezpośrednie loty do Nowego Jorku z Berlina za 1576 PLN. Dużo terminów
#2 PostWysłany: 08 Wrz 2014 14:37 

Rejestracja: 18 Lut 2013
Posty: 112
dzienks :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 08 Wrz 2014 19:15 

Rejestracja: 02 Kwi 2013
Posty: 405
niebieski
już przechwycone, dzięki
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 08 Wrz 2014 19:39 

Rejestracja: 06 Kwi 2012
Posty: 2739
Loty: 15
Kilometry: 12 258
niebieski
Chociaż pokój osobowy za 10zł udało się łyknąć,polskibus z Łodzi za 23zł w dwie strony i jeszcze bilet na walkę trzeba kupić
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 08 Wrz 2014 20:41 

Rejestracja: 20 Lut 2012
Posty: 8
Uważajcie na ten hostel. Pracuję blisko i wydaje mi się, że ostatnio był zamknięty.
Moje koleżanki mówiły mi, że widziały w drzwiach taśmę "zakaz wstępu, niebezpieczeństwo" czy jakoś tak.

Jak nie chcecie odwoływać super ofert - chociaż zadzwońcie. :)
Góra
 Profil Relacje PM off
frantic lubi ten post.
 
      
#6 PostWysłany: 10 Wrz 2014 19:51 

Rejestracja: 23 Wrz 2012
Posty: 991
niebieski
Ceny nadal są dostępne. Z opinii wynika, że warunki w hostelu są raczej spartańskie, ale dobrze by było wiedzieć gdzie tu jest haczyk. Te pokoje są dostępne tylko w listopadzie, więc może są w tej zamkniętej części? Ktoś się orientował/kontaktował?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 10 Wrz 2014 20:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Kwi 2014
Posty: 522
Loty: 81
Kilometry: 99 157
niebieski
Mieszkam niedaleko, zajrzę tam w tym tygodniu i postaram się wybadać sytuację.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 10 Wrz 2014 20:32 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22498
Jeżu, ile razy z stamtąd pijany wyszedłem razem na Nathanem. Good old times :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 11 Wrz 2014 05:51 

Rejestracja: 13 Lip 2012
Posty: 158
raz tam zajrzałem, wart tej ceny ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 17 Wrz 2014 20:57 

Rejestracja: 23 Wrz 2012
Posty: 991
niebieski
I coś się wyjaśniło? Ceny dalej aktualne.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 05 Paź 2014 19:13 

Rejestracja: 23 Wrz 2012
Posty: 991
niebieski
Pokoje, które były po 10 zł poznikały ze strony hostelu i z hostelworld. Najchętniej bym odzyskał zaliczkę z hostelworld i zapomniał o sprawie ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 19 Paź 2014 17:12 

Rejestracja: 02 Kwi 2013
Posty: 405
niebieski
p27 napisał(a):
I coś się wyjaśniło? Ceny dalej aktualne.

Dzisiejszy e-mail:
"Wystąpił błąd na serwerze, gdyż cena pokoju prywatnego wynosi nie 10 złotych od osoby, a 184 złote za pokój. Moglibyśmy zaoferować niższą cenę, 140 złotych.
Mamy także dostępne miejsca w pokojach wieloosobowych".

Czy ktoś ma doświadczenia z hostelworld?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 19 Paź 2014 21:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Gru 2012
Posty: 1987
Loty: 123
Kilometry: 110 954
niebieski
nie lepszy był Ibis za 39PLN? ;)
ja już sie wyleczyłem z hosteli, za stary jestem...
_________________
vivere militare est
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 20 Paź 2014 19:41 

Rejestracja: 02 Kwi 2013
Posty: 405
niebieski
vivere napisał(a):
nie lepszy był Ibis za 39PLN? ;)
ja już sie wyleczyłem z hosteli, za stary jestem...


Pewnie byłby lepszy, ale nie było już tanich noclegów na terminy, których potrzebuję.

Czy ktoś pozytywnie zakończył reklamację na hostelworld w takiej sytuacji? Proszę o podpowiedź , bo zamierzam reklamować.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 28 Paź 2014 19:12 

Rejestracja: 09 Lip 2014
Posty: 14
ktoś coś więcej wie? ja mam zarezerwowany cały wieloosobowy pokój na listopad, do tej pory nie dostałam zadnego emaila z anulacją.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16 PostWysłany: 28 Paź 2014 20:17 

Rejestracja: 27 Mar 2014
Posty: 4065
złoty
Reklamacje rezerwacji przez hostelworld, to strata czasu. Portal bardzo nieprzyjaznie nastawiony do reklamacji klientowskich.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#17 PostWysłany: 29 Paź 2014 22:29 

Rejestracja: 02 Kwi 2013
Posty: 405
niebieski
Vanessa napisał(a):
ktoś coś więcej wie? ja mam zarezerwowany cały wieloosobowy pokój na listopad, do tej pory nie dostałam zadnego emaila z anulacją.


Odpowiedź dzisiejsza na moją reklamację:
"Uprzejmie informuje, ze skontaktowalismy sie z hostelem w celu wyjasnienia sytuacji.
Niestety w zwiazku z problemem z systemem podane ceny byly faktycznie bledne i w zwiazku z tym hostel nie moze uwzglednic tej rezerwacji.
Uprzejmie informuje tez, ze zwrocilismy depozyt wplacony nam uprzednio na konto i można dokonac rezerwacji w innym hostelu. "

Nadmieniam, że była rezerwacja niedopuszczająca zmian, ale jak widać, zmian nie może dokonać jedynie klient, a hostel i tak zrobi, co zechce.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#18 PostWysłany: 11 Lis 2014 14:20 

Rejestracja: 23 Wrz 2012
Posty: 991
niebieski
Hostel podobno w listopadzie nieczynny, poznikał też ze stron pośredników.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#19 PostWysłany: 13 Lis 2014 16:48 

Rejestracja: 09 Lip 2014
Posty: 14
Dosłownie tydzień temu dostałam od nich potwierdzenie rezerwacji. A dzis dostaje emaila od hostelword: Hi there,

Thank you for booking with tripadvisor.com

I am contacting you from Hosteworld regarding your booking for Nathan’s Villa Hostel in Krakow.

Unfortunately, due to unforeseen circumstances at the hostel they have been forced to close with immediate effect. I am very sorry for the problems caused as a result of this.

I will now credit the deposit you paid to make this reservation back to your Hostelworld account, so you can use it for future bookings (will be automatically linked to your email address).

Our sincere apologies for the inconvenience caused to you by this closure; unfortunately it was an event that we had no control over and our aim now is to make sure that any disruption caused is as minimal as possible.

If you have any questions, or need any assistance re-booking, please do not hesitate in contacting us back.

Kind regards,
Ktoś ma podobny problem?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#20 PostWysłany: 13 Lis 2014 17:23 

Rejestracja: 23 Wrz 2012
Posty: 991
niebieski
Wszystkim to wysłali. Jak się poczyta ostatnie opinie na Tripadvisor, to chyba nie ma czego żałować. Ale powinni dać jakaś rekompensatę, a nie zwracać pieniądze na konto hostelworld. Ja teoretycznie miałem rezerwację na jutro, więc gdybym się faktycznie wybierał do Krakowa to mógłbym w ogóle tego maila nie przeczytać i potem mieć problem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 20 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group