Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 226 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Następna
Autor Wiadomość
#141 PostWysłany: 30 Kwi 2016 22:35 

Z użyciem kuponów kupowałem kosmetyki L'Occitane (w tamtym roku). I wydaje mi się, że kupowany w tym roku E.Wedel (serducho), też był w promocji. Oba zakupy we WRO.
Góra
 PM off  
      
Wycieczka do Bolonii za 953 PLN. Loty z Warszawy + 4 noclegi w hotelu Wycieczka do Bolonii za 953 PLN. Loty z Warszawy + 4 noclegi w hotelu
Relaks na Cyprze za 963 PLN. Loty do Pafos z Katowici 5 nocy w apartamencie Relaks na Cyprze za 963 PLN. Loty do Pafos z Katowici 5 nocy w apartamencie
#142 PostWysłany: 30 Kwi 2016 23:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Kwi 2015
Posty: 312
Podsumowując z kilku postów można wnioskować, że jednak z promocyjnymi rzeczami może być problem przy wykorzystaniu bonu ale jak pisze @MacKoz że wchodziło, to nie zawadzi spróbować kupić, a nuż system nie wyłapie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#143 PostWysłany: 30 Kwi 2016 23:32 

Tak sobie teraz przypominam, że faktycznie coś marudzili przy kasie. Zarówno w CPH (facet nie potrafił mi wyjaśnić o co chodzi), i 2x we WRO. Ale coś tam postukali (we WRO chyba koleżanka pomogła) i przeszło.
Góra
 PM off  
      
#144 PostWysłany: 01 Maj 2016 23:28 

Rejestracja: 20 Sty 2014
Posty: 663
Kovalsky napisał(a):
Tak, jeden przyszedł mi w marcu poprzedniego roku, drugi w marcu tego roku. Wyglądały identycznie, ten sam numer kodu kreskowego, nie było problemu choć wykorzystałem je na dwóch różnych kasach (nie wiem czy to miało znaczenie, raczej nie bo system przecież by odrzucił gdyby było coś nie tak).

Zaryzykowałbym stwierdzenie, że wszystkie kody są identyczne bo nie wiem czy chciałoby im się personalizować każdy kod do danej osoby ale jest to tylko przypuszczenie zweryfikowane na niedużej grupie badawczej dwóch voucherów :)

Faktycznie, oba moje (stary, wykorzystany i ten nowszy) mają ten sam kod - czy ten sam jest dla wszystkich, to już w razie czego do zweryfikowania przez PW :D
Wygląda na to, że przetestuję w przyszłości, czy będzie problem - byłam pewna, że oni jakoś oznaczają na koncie, że kupon już nie może być użyty, bo jest po terminie. Akurat zapominałam go zabrać na wszystkie wyjazdy, gdzie Heinemann był na lotnisku :roll:
_________________
Relacje z podróży: http://www.sercewpodrozy.blogspot.com
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#145 PostWysłany: 01 Maj 2016 23:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Kwi 2015
Posty: 312
Mi też jakoś zawsze wylatywało z pamięci żeby zabrać ze sobą i wykorzystać :) Nie wiem właśnie czy rejestrują na koncie realizację bonu bowiem jak wspomniałem nie wymagali ode mnie okazania karty przy kasie. Zawsze warto spróbować go dać przy zakupie, najwyżej nie przejdzie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#146 PostWysłany: 02 Maj 2016 01:39 

Rejestracja: 20 Lut 2012
Posty: 5151
srebrny
Kovalsky napisał(a):
Podsumowując z kilku postów można wnioskować, że jednak z promocyjnymi rzeczami może być problem przy wykorzystaniu bonu ale jak pisze @MacKoz że wchodziło, to nie zawadzi spróbować kupić, a nuż system nie wyłapie.

mi odmowiono realizacji bonu promocyjnego na lotnisku w Hamburgu w styczniu.

-- 02 Maj 2016 01:43 --

Kovalsky napisał(a):
Akurat miałem lot Wrocław - Warszawa i kilka dni przed przyszedł mi bon urodzinowy. Kilka spostrzeżeń:
kiedy przyszedl bon ? tj. ile dni przed urodzinami ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#147 PostWysłany: 02 Maj 2016 06:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Maj 2013
Posty: 1361
niebieski
michcioj napisał(a):
kiedy przyszedl bon ? tj. ile dni przed urodzinami ?

Do mnie bon przychodził zawsze 5-7 dni po urodzinach.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
michcioj lubi ten post.
michcioj uważa post za pomocny.
 
      
#148 PostWysłany: 02 Maj 2016 09:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Kwi 2015
Posty: 312
Bon przyszedł mi akurat kilka dni przed wylotem, a odnośnie dokładnego terminu było to kilka dni po urodzinach.
Góra
 Profil Relacje PM off
michcioj lubi ten post.
michcioj uważa post za pomocny.
 
      
#149 PostWysłany: 02 Maj 2016 12:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Wrz 2012
Posty: 1520
Loty: 619
Kilometry: 992 187
srebrny
W BUD wykorzystałem kod urodzinowy Anno 2015 dopiero w lutym br. na promocyjne perfumy, przeszło.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#150 PostWysłany: 12 Maj 2016 15:26 

Rejestracja: 22 Maj 2013
Posty: 755
Loty: 91
Kilometry: 180 493
niebieski
Mnie się udało w Wiedniu użyć bonu na rzecz promocyjną, ale odjęło od ceny niepromocyjnej.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#151 PostWysłany: 07 Cze 2016 23:53 

Rejestracja: 01 Kwi 2012
Posty: 810
niebieski
Dzisiaj na lotnisku w Budapeszcie nie udało mi się użyć kodu z tego i z poprzedniego roku.
Pierwszy zakup bez problemu. Kiedy podszedłem do innej kasy za drugim razem to po zeskanowaniu karty i kuponu wyskoczył kasjerce komunikat, że kupon został już wykorzystany. Spróbowałem później jeszcze w trzeciej kasie i ten sam komunikat.
Oczywiście obydwa kupony były identyczne z tym samym kodem kreskowym.
Za każdym razem chcieli ode mnie kartę, jak mówiłem, że nie wiem czy mam przy sobie to odpowiadali, że nie da się wykorzystać kuponu bez karty.
Góra
 Profil Relacje PM off
Kovalsky uważa post za pomocny.
 
      
#152 PostWysłany: 08 Cze 2016 01:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Kwi 2015
Posty: 312
Z postów opisujących wykorzystanie kuponów wraz z moimi doświadczeniami można wnioskować że:

- kupony przychodzące co roku są takie same (z identycznym kodem kreskowym, który jest skanowany przy kasie)
- jeżeli używa się ich razem z kartą w roku kalendarzowym przechodzi na jedną kartę jeden kupon (tak jak opisał @kendi na lotnisku w Budapeszcie)
- jeżeli używa się ich bez podania karty (tak jak miałem ostatnio we Wrocławiu gdzie nie była wymagana) nie ma limitu ich użycia
- co do użycia na produkty promocyjne to raczej nie łapią się na wykorzystanie z bonem (choć tu doświadczenia są różne co mnie dziwi gdyż system powinien działać tak samo wszędzie)

Mam nadzieję, że wnioski są prawidłowe.
Góra
 Profil Relacje PM off
maczala1 lubi ten post.
 
      
#153 PostWysłany: 07 Sie 2016 10:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Kwi 2013
Posty: 181
Loty: 88
Kilometry: 106 774
Chyba już nie wysyłają kuponów urodzinowych pocztą w formie papierowej,bo kilka dni po urodzinach otrzymałem maila z kuponem i informacją,aby zapisać go w pliku PDF lub pokazać na smartfonie - taka informacja dla oczekujących papierowej wersji kuponu :-)
_________________
"Podróżować to żyć." (H.Ch.Andersen) - moje motto
Góra
 Profil Relacje PM off
Kovalsky lubi ten post.
futrzak uważa post za pomocny.
 
      
#154 PostWysłany: 06 Wrz 2016 21:42 

Sprawdźcie skrzynki: "Now is the perfect moment! With the attached coupons, you as a HEINEMANN& ME member receive a 20 € discount on your shopping at our selected brand boutiques, as well as a 10 € discount on a fragrance set of our range."
Na kupon 20 EUR jest minimalna 100 EUR. Zniżki dostępne poza granicami naszego pięknego kraju.
Góra
 PM off  
      
#155 PostWysłany: 06 Wrz 2016 23:23 

Rejestracja: 20 Lut 2012
Posty: 5151
srebrny
swietnie dostalem takiego maila, ale nie rozumiem na jakie produkty moge go wydac ?? co to sa selected brand boutiques ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#156 PostWysłany: 06 Wrz 2016 23:33 

Rejestracja: 06 Wrz 2015
Posty: 91
butiki wymienione z nazwy na rzeczy z ich kolekcji ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#157 PostWysłany: 07 Wrz 2016 00:24 

Rejestracja: 20 Lut 2012
Posty: 5151
srebrny
nie wiem ktore ? czy mozesz podac linka z nazwami produtkow gdzie moge wykorzystac kupon na 20 euro ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#158 PostWysłany: 07 Wrz 2016 02:05 
Król Ż
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Paź 2014
Posty: 6255
Loty: 478
Kilometry: 1 019 055
W TRondheim kupon urodzinowy nie działał na czekolady w promo szkoda.
_________________
Tolerancja kończy się tam, gdzie zaczynają się prawa człowieka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#159 PostWysłany: 07 Wrz 2016 09:11 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22485
Kurde, a miałem zamiar kupować bo spoko oferta była ;(
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#160 PostWysłany: 13 Wrz 2016 14:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Kwi 2013
Posty: 181
Loty: 88
Kilometry: 106 774
Dla posiadaczy karty Heinemann&Me na lotnisku Berlin Schonefeld,po przejściu kontroli bezpieczeństwa,jest opcja na bezpłatny napój z automatu w knajpce-sklepie QUICKER`S.Przetestowane ;) Po okazaniu karty,miła pani zeskanowała ją w terminalu i poprosiła o samoobsługę,wybór kaw przyzwoity....

Nie zdążyłem zrobić zakupów w sklepie Heinemann....więc swój urodzinowy kupon wykorzystam w listopadzie,gdy kolejny raz będę wylatywał z Schonefeld-a,hehe....

Załączniki:
Free drink.jpg
Free drink.jpg [ 384.5 KiB | Obejrzany 8193 razy ]
_________________
"Podróżować to żyć." (H.Ch.Andersen) - moje motto
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
invasion uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 226 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group