Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 38 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 07 Kwi 2014 21:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Cze 2012
Posty: 3396
Loty: 67
Kilometry: 146 355
srebrny
Położony niedaleko Hamburga, największy w północnych Niemczech park rozrywki oferuje 2 bilety w cenie 1 za okazaniem karty Ikea Family. (Szczerze mówiąc nie mam pojęcia czy musi być niemiecka czy może być polska, trzeba spróbować ;)) Cena za dwie osoby = 42EUR
Link do oferty na stronie niemieckiej Ikea: http://www.ikea.com/de/de/store/luebeck/ikea_family
Strona Parku: http://www.heide-park.de/heide-park/

Oferta ważna od 12.04 do 09.11

Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
#2 PostWysłany: 07 Kwi 2014 21:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lut 2012
Posty: 5438
Loty: 153
Kilometry: 313 223
srebrny
Do końca maja wystarczy wydrukować ten kupon:

Załączniki:
Zrzut ekranu 2014-04-07 o 21.43.09.png
Zrzut ekranu 2014-04-07 o 21.43.09.png [ 80.52 KiB | Obejrzany 10484 razy ]
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Niva lubi ten post.
 
      
#3 PostWysłany: 07 Kwi 2014 22:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Paź 2012
Posty: 150
Loty: 16
Kilometry: 20 944
wszystko fajnie tylko dojazd tam nie nalezy do najtanszych niestety, ale park jest wspaniały!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 07 Kwi 2014 22:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Cze 2012
Posty: 3396
Loty: 67
Kilometry: 146 355
srebrny
Są na forum też tacy, którzy mają po drodze :) Sama nie wiem czy nie skoczę, bo mi chłop marudzi.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 07 Kwi 2014 22:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lut 2012
Posty: 5438
Loty: 153
Kilometry: 313 223
srebrny
Jeżdżę od 5 lat co rok. Samochodem z Poznania w dwie strony paliwo wychodzi 350-400zł. 600km w 5 godzin, więc nie jest źle, wychodzi 100zł od osoby + wejście w tym wypadku niecała stówka, więc za mniej niż 200zł jest fajny wyjazd. Ja co prawda jeżdżę na 2-3dni, ale w jeden dzień też da się ogarnąć.

Jeśli z Poznania to wyjazd o 4 rano, powrót o północy ;) Polecam jechać w tygodniu ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 07 Kwi 2014 22:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Cze 2012
Posty: 3396
Loty: 67
Kilometry: 146 355
srebrny
szymonpoznan1 napisał(a):
Polecam jechać w tygodniu ;)


Na pewno mi ktoś urlop da :p
Ale rozważałam terminy świateczne. Próbowałeś kiedyś wizyty w takim 'dziwnym' terminie? Bardzo zatłoczone? W sumie to mam rzut beretem, 300km po autobahnie ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 07 Kwi 2014 22:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lut 2012
Posty: 5438
Loty: 153
Kilometry: 313 223
srebrny
Jeżdżę zawsze w weekend majowy. Więc w sumie w Niemczech nie ma wtedy święta, czasem wypadało w tygodniu, czasem w weekend. W weekend zdecydowanie większy ruch, choć nigdy nie trafiłem na tragiczny jak np mój kolega który jeździł w weekendy wakacyjne i stał czasem po 2h w kolejce do Collososa...

Jest też opcja na miejscu jak są mega kolejki dokupić za około 20€ jakiś tam express pass i wchodzi się poza kolejką. Ja nie korzystałem, bo zawsze byliśmy 2 dni, a kolejki nie były jakieś mega długie, ale przy jednym dniu warto to rozważyć, po ocenie sytuacji na miejscu.

Nie wiem jak w tym roku, ale zawsze na przełomie kwietnia i maja zmienia się tam nazwijmy to 'zaangażowanie' wagoników na kolejkach. To znaczy w kwietniu np na Collososie jeździł jeden skład, a w maju już dwa więc, wszystko szło 2x szybciej. Podobnie na innych kolejkach, np.: Limit w kwietniu miał 2 składy, a w maju 3.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 07 Kwi 2014 22:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Cze 2012
Posty: 3396
Loty: 67
Kilometry: 146 355
srebrny
Czaję. Dzięki za info, będziemy kombinować. Jeszcze jedno pytanie - czy po wejściu na teren obiektu można z niego wyjść i wrócić?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 07 Kwi 2014 22:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lut 2012
Posty: 5438
Loty: 153
Kilometry: 313 223
srebrny
Można, tylko przy wyjściu dostaniesz karteczkę, na którą wejdziesz z powrotem, a nie na bilet.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Niva lubi ten post.
 
      
#10 PostWysłany: 14 Kwi 2014 12:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lut 2012
Posty: 5438
Loty: 153
Kilometry: 313 223
srebrny
szymonpoznan1 napisał(a):
Do końca maja wystarczy wydrukować ten kupon:

Image



Kilka świeżych informacji z wczoraj.

Kupon jak najbardziej działa, można wydrukować tyle kuponów ile potrzeba.

Bilet kosztuje 42€/os., więc z kuponem po 21€ za osobę.

Jadąc w ilości nieparzystej nie ma problemu ze znalezieniem kogoś do pary pod kasami. Byliśmy we trójkę i w zasadzie znalezienie kogoś do pary dla jednej osoby z nas zajęło nam mniej niż minutę, a w zasadzie nawet nie zdążyliśmy zacząć się rozglądać, a już ktoś nas wy haczył w drodze do kas. Więc jeśli jedziecie we 3, 5, 7 itp osób wydrukujcie więcej kuponów i w drodze z parkingu do kas szukajcie osób w również nieparzystej ilości :) Warto trzymać kupon w ręce wtedy ludzie sami podchodzą, pod kasami widzieliśmy kilka osób które tak samo łączyły się w pary. A gra warta zachodu, bo w kieszeni zostaje 90zł ;)

Z samych informacji o parku i dojeździe, ja byłem 4 raz, zawsze jeździliśmy na 2 dni w promocji z Neckermanna (nocleg + wstęp za około 100zł), jednak w tym roku ceny noclegów podrożały 3-4krotnie, więc zdecydowaliśmy się na jednodniowy wyjazd. Jadąc z Poznania wyjechaliśmy o 5 rano, na miejscu byliśmy o 10, czyli w chwili otwarcia parku i z chwilą zamknięcia parku, czyli o 18 udaliśmy się w drogę do domu, w którym byliśmy między 23 a 24.
Dojazd jak zawsze prosty i łatwy cała droga autostradą, jednak te 4-5h trzeba liczyć, odcinków bez ograniczeń jest dość mało, na 400km, które dzieli Świecko a Soltau, ograniczeń prędkości nie ma na około 100 - max. 150km. Reszta to ograniczenie do 120km/h, do tego kilkukrotnie są zwężenia i remonty, kilkukilometrowe odcinki po 80km/h.
Koszt dojazdu: paliwo + opłata dla Pana Kulczyka :D wyszedł nam na około 550zł, jednak tym razem jechaliśmy mniej ekonomicznym samochodem i z racji tego że na jeden dzień trochę szybciej, we wcześniejszych latach wychodziło 400-450zł.

W parku mało ludzi, kolejki po 5-15 minut w zależności od atrakcji. Najnowsze atrakcje warto zostawić sobie na po południu. Już nie pierwszy raz zauważyliśmy, że wszyscy zaraz po otwarciu parku biegną do tego co najnowsze, więc nie warto się tam pchać w 1-2godzinną kolejkę. Po godzinie 15 wystarczy 10-20 minut żeby wejść, a godzinkę przed zamknięciem praktycznie na bieżąco. Wiadomo, że w sezonie będzie to dłużej, ale proporcje i tak zostaną zachowane ;)

Najnowszy jest oczywiście Flug der Damonen otwarty w tym roku oraz Krake otwarty 2 lata temu.

Zamknięta była wieża - Scream, nie wiem dlaczego, rano ją testowali, ale nie została otwarta.

W remoncie jest WILDWASSERBAHN - choć wg mnie to żadna strata :D

Ogólnie każdą atrakcję dało się 'obskoczyć' kilkukrotnie w ciągu dnia.

Niestety w HP coraz gorzej z jedzeniem. Jest po prostu niedobre, z roku na rok coraz gorsze. My zawsze jadamy obiad w restauracji przy jeziorku, wygląda jak biały dom, w tym roku cena 16€ za opcję jesz i pijesz ile chcesz. Pizza, makarony, sałatki... Ale co roku jedzenie tam smakuje gorzej, choć może to tylko moje odczucie.

W różnych budkach na terenie parku można kupić też pizzę na kawałki, 5,49€ za kawałek pizzy lub całą za 16,49€ za sztukę, frytki za 2,65€, Hamburgery + frytki za 6,49€, cola 2-3€ itp.

W tym roku zdrożały także noclegi, co już pisałem wcześniej. Różnica jest spora, kiedyś za domek dla 4 osób płaciliśmy około 100€, teraz jest to 3-4x więcej. Niby dodali opcję all inc. która daje w sumie tylko kolację i napoje, ale różnica w cenie tego nie odzwierciedla. Niestety też w związku z podniesieniem cen w campie Heide Parku podniesiono też ceny w hotelach w miasteczku Soltau kilka km od Heide Parku. Tym razem nawet nie planowaliśmy spać, bo wyjazd był spontaniczny, jednak jeśli ktoś chce jechać z noclegiem to od tego roku jest to nie tania impreza.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#11 PostWysłany: 16 Kwi 2014 08:46 

Rejestracja: 17 Lut 2014
Posty: 1439
Loty: 8
Kilometry: 22 290
niebieski
szymonpoznan1 - tez jestem z Poznania. Widze,że jesteś oblatany w tym parku :) powiedz mi proszę czy dla 3 latka są jakies fajne atrakcje czy to bardziej dla starszych dzieciaków bardziej
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 16 Kwi 2014 11:21 

Rejestracja: 15 Mar 2014
Posty: 555
Loty: 82
Kilometry: 203 467
niebieski
hm szkoda ze nie wiedzialem o tym Parku jak wracalem z Kopenhagi do anglii samochodem :(
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 16 Kwi 2014 11:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lut 2012
Posty: 5438
Loty: 153
Kilometry: 313 223
srebrny
klimas napisał(a):
szymonpoznan1 - tez jestem z Poznania. Widze,że jesteś oblatany w tym parku :) powiedz mi proszę czy dla 3 latka są jakies fajne atrakcje czy to bardziej dla starszych dzieciaków bardziej


Nie jestem 3-latkiem, ani nigdy z nim nie byłem w HP, jednak z pewnością mogę powiedzieć, że znajdą się ciekawe atrakcje dla młodszych dzieci. Są różne małe kolejki, łabędzie, łódki do pływania, małe karuzele, kolejka typu ciuchcia dookoła parku i milion innych. Do tego sklepy lego, od tego roku mały cyrk i inne.

Zastanawiałbym się jednak czy jest sens jechać tam z 3-latkiem, czy jest tam coś czego nie ma u nas w przyjezdnych Cyrkach czy Wesołych Miasteczkach?
Wydaje mi się, że jeśli chcecie tam jechać tylko ze względu na dziecko to chyba cena i odległość nie będą adekwatne do jakości. Jeśli jednak chcecie się sami wyszaleć, ale też żeby dziecko miało co robić to jak najbardziej polecam ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 16 Kwi 2014 21:02 

Rejestracja: 17 Lut 2014
Posty: 1439
Loty: 8
Kilometry: 22 290
niebieski
no własnie chodzi niestety tylko o niego :)
bo nie mam pomyslu na 1 maja - na termy w Poznaniu zadna nowosc. Tropical Island - tam za duzo atrakcji dla młodego nie ma. A tam wyglada ze park mały nie jest. No i blizej niz Legoland czy Disneyland :)
Mozesz napisać jaką trasę zawsze masz ? ja myslalem,zeby na wieczor zjechać do Hannoveru - rano 1 maja uderzyc tam i o 18.00 powrot do Poznania.
P.S. Ratuje mnie też to ze paliwo mam za darmo :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 17 Kwi 2014 09:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Lip 2013
Posty: 126
Loty: 19
Kilometry: 36 462
moim zdaniem dziecku się w HP na pewno spodoba, pod warunkiem, że nikt z jego towarzystwa nie będzie wchodził na niedozwolone dla dzieci atrakcje. Niemalże pod każdą kolejką można spotkać beczącego malucha - bo starszy brat/siostra mogą jechać a on nieeee ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16 PostWysłany: 18 Kwi 2014 00:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lut 2012
Posty: 5438
Loty: 153
Kilometry: 313 223
srebrny
klimas napisał(a):
Mozesz napisać jaką trasę zawsze masz ? ja myslalem,zeby na wieczor zjechać do Hannoveru - rano 1 maja uderzyc tam i o 18.00 powrot do Poznania.
P.S. Ratuje mnie też to ze paliwo mam za darmo :)


Wpisz w google trase Poznan - Soltau i tak wlasnie jade. A2 na Świecko, A12 do ringu, potem A10, nastepnie A2 na Hannover i przed Hannoverem w prawo na A7. Ja taka trase robie na raz, z malym dzieckiem moze gorzej choc wg mnie do zrobienia. Wyjazd o 5 rano, powrot o 23. Choc wszystko zalezy od was, jak macie czas to pewnie mozna sie przespac w Hannoverze, ale to w sumie godzina drogi z Hannoveru...

Skoro paliwo darmowe i macie czas to moze i warto, teren jest ogromny na pewno sie nudzic nie bedziecie.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#17 PostWysłany: 18 Kwi 2014 12:49 

Rejestracja: 17 Lut 2014
Posty: 1439
Loty: 8
Kilometry: 22 290
niebieski
no właśnie z powodu małego chciałem zjechać na wieczór do Hannoveru ( tam hotel z TravePony) :) a powrót zrobić po 18.00 jak rodzinka będzie spała. Bo 1 maja normalnie tam wszystko funkcjonuje. Nie wiem tylko czy jak prognoza sie sprawdzi że bedzie temperatura 15-16 stopni czy nie będzie za zimno na te atrakcje.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#18 PostWysłany: 13 Maj 2014 19:55 

Rejestracja: 17 Lut 2014
Posty: 1439
Loty: 8
Kilometry: 22 290
niebieski
mam jeszcze jedno pytanie - jak mam to rozumieć,że kupon trzeba wydrukować do końca maja a z promocji można skorzystać do 09 listopada? Przecież nikt nie będzie wiedział kiedy go sobie wydrukuję :)
Czy to oznacza bilety trzeba kupić do końca maja ? Bo nie jarzę :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#19 PostWysłany: 14 Maj 2014 08:56 

Rejestracja: 18 Sie 2012
Posty: 468
Loty: 30
Kilometry: 33 014
Skąd masz tą datę 09 listopada? Wydaje mi się, że kupon należy wykorzystać do końca maja.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#20 PostWysłany: 14 Maj 2014 09:07 

Rejestracja: 17 Lut 2014
Posty: 1439
Loty: 8
Kilometry: 22 290
niebieski
w pierwszym poście jest taka informacja -info ze strony niemieckiej Ikea. Nie znam niemieckiego ale wujek google coś wpomina,że niby oferta jest do 09.11:
Freu dich auf adrenalingeladene Action, atemberaubende Shows und fantastische Abenteuer im Heide Park Resort in Soltau zum IKEA FAMILY PREIS!
Vom 12.4. bis 9.11.2014 erhältst du gegen Vorlage der IKEA FAMILY Karte bei Bezahlung eines Tickets das zweite kostenlos. Es ist der jeweils höhere Tarif zu zahlen.

Das Angebot ist einmal pro IKEA FAMILY Karte einlösbar. Nicht kombinierbar mit anderen Aktionsvorteilen, Übernachtungspauschalen, Online-, Gruppen- oder Jahreskarten. Keine Rückerstattung oder Barauszahlung.
Choc na kuponie widnieje jakas data 31.05\
Do końca więc nie rozumiem tego.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 38 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group