Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 12 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: HAWAJE
#1 PostWysłany: 31 Sie 2014 12:05 

Rejestracja: 31 Sie 2014
Posty: 5
Skąd
  • Warszawa lub inne miasto europejskie z połaczeniem z Wawy lowcostem

Dokąd
  • Kona lub inne miasto na Hawajach

Data wylotu
  • 08.11.2014

Data powrotu
  • 29.11.2014

Długość pobytu
  • 3 tygodnie

Bagaż
  • Bagaż rejestrowany

Ilość pasażerów
  • 2

Sam znalazłem
  • 3300 zł

Dodatkowe informacje
  • Daty mogą być ruchome +/- kilka dni
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Bezpośrednie loty do Alicante z Gdańska za 260 PLN. Dużo terminów Bezpośrednie loty do Alicante z Gdańska za 260 PLN. Dużo terminów
Lato w Algarve za 2131 PLN. Loty KLM z Warszawy, 6 noclegów w hotelu + auto Lato w Algarve za 2131 PLN. Loty KLM z Warszawy, 6 noclegów w hotelu + auto
 Temat postu: Re: HAWAJE
#2 PostWysłany: 31 Sie 2014 23:27 

na chwile obecna wg mnie najtansze polaczenie:
http://www.kayak.de/flights/OSL-OGG/201 ... 2015-02-09

aczkolwiek spoznilas/es sie o pare dni.. dawalo sie za 1500 poleciec i to z pragi ;)
Góra
 PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: HAWAJE
#3 PostWysłany: 01 Wrz 2014 09:19 

Rejestracja: 31 Sie 2014
Posty: 5
Dziękuję.
Czy jest szansa na złapanie< jeszcze teraz na jesieni jakiejś dobrej promocji w tamtym kierunku?
Szkoda tej Pragi bardzo!!!
Może ktoś jeszcze coś podpowie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: HAWAJE
#4 PostWysłany: 01 Wrz 2014 09:24 

<1% ze znajdziesz cos tanszego
Góra
 PM off
Zeus lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: HAWAJE
#5 PostWysłany: 01 Wrz 2014 09:44 

Rejestracja: 31 Sie 2014
Posty: 5
A może masz namiary na dobrą Boliwię w takim razie lub jakiś przyjazny kraj z Ameryki Sr. np. Meksyk?
Wiem, że była promocja niedawno;-)
Też listopad ok. 08.11-29.11
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: HAWAJE
#6 PostWysłany: 01 Wrz 2014 10:07 

mam :19.4333° N, 99.1333° W

a od kiedy to Meksyk jest przyjazny? doloty sa drogie chyba ze latasz z UK czarterem do Cancun, ale to tak na powaznie to jak poleciec do Hiszpani..
a tak serio to wez rzuc okiem na (http://www.backpackonly.com) i zajrzyj na zakladke North America - masz przeglad lotow z Europy
bo widac ze chcesz leciec gdziekolwiek..

badz tez zrob tak jak my, przyszykuj sobie 2000zl, wloz karte do kieszeni i czekaj.. i czekaj.
Góra
 PM off  
      
 Temat postu: Re: HAWAJE
#7 PostWysłany: 01 Wrz 2014 10:15 

Rejestracja: 31 Sie 2014
Posty: 5
dzięki za namiar na bacpackonly!

jak znalazłeś te Hawaje?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: HAWAJE
#8 PostWysłany: 01 Wrz 2014 11:29 

tak:
http://www.fly4free.pl/mega-hit-tanie-p ... na-hawaje/
Góra
 PM off  
      
 Temat postu: Re: HAWAJE
#9 PostWysłany: 03 Wrz 2014 20:20 

Rejestracja: 03 Lip 2012
Posty: 1283
niebieski
Anonymous napisał(a):


niestety dzisiaj na maila przyszła smutna wiadomość z flipo ;-) trochę myląca, bo po pierwsze bilet wystawili po mojej płatności kartą, a po drugie tego zwrotu na kartę niestety jeszcze nie ma ;-) niemniej rozumiem, że mam już tylko bezwartościowy kawałek papieru ;-) a już zapisywałem się na korespondencyjny kurs surfingu ;-)

"Szanowny Kliencie,

z powodu anulowania przez linie lotnicze jednego z odcinków zarezerwowanego przez Pana biletu lotniczego oraz pomimo wielokrotnych prób odnowienia Pańskiej rezerwacji,które nie zakończyły się sukcesem, informujemy, że nie jesteśmy wstanie wystawić zarezerwowanego biletu lotniczego, a zapłacona przez Pana suma została zwrócona na kartę, z którejj dokonano zapłaty.
Jest nam niezmiernie przykro z zaistniałej sytuacji, niemniej jednak mamy nadzieję, że w przyszłości nadal będzie Pan korzystał z usług serwisu flipo.pl.


Dziękujemy i życzymy miłego dnia.
Pozdrawiam"
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: HAWAJE
#10 PostWysłany: 03 Wrz 2014 20:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Sty 2013
Posty: 576
Loty: 268
Kilometry: 525 273
niebieski
niepokojąca informacja :/ wiesz który odcinek Ci anulowali?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: HAWAJE
#11 PostWysłany: 03 Wrz 2014 20:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Wrz 2012
Posty: 185
Loty: 107
Kilometry: 270 851
niebieski
Grzegorz40 napisał(a):
Anonymous napisał(a):


niestety dzisiaj na maila przyszła smutna wiadomość z flipo ;-) trochę myląca, bo po pierwsze bilet wystawili po mojej płatności kartą, a po drugie tego zwrotu na kartę niestety jeszcze nie ma ;-) niemniej rozumiem, że mam już tylko bezwartościowy kawałek papieru ;-) a już zapisywałem się na korespondencyjny kurs surfingu ;-)

"

Co za klapa... Serdecznie współczuję, ja rezerwowałam bezpośrednio na stronie BA i wszystko jak na razie ok (i oby tak dalej). Życzę szybkiego zwrotu na kartę ;-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: HAWAJE
#12 PostWysłany: 03 Wrz 2014 20:52 

Rejestracja: 03 Lip 2012
Posty: 1283
niebieski
maciass napisał(a):
niepokojąca informacja :/ wiesz który odcinek Ci anulowali?


za bardzo się na tym nie znam; po tym mailu sprawdziłem kontrolę rezerwacji; opłacenie rezerwacji wykazane było 0 zł; przy drukowaniu biletu: 5 odcinków na 6 miało wykazany status HX (HAVE CANCELLED), a jeden UN (UNABLE TO CONFIRM, FLIGHT NOT OPERATING); lot był Praga-Kone przez Londyn i Los Angeles

po 15 minutach jeszcze raz wchodzę w kontrolę rezerwacji; opłacenie rezerwacji nadal 0 zł, ale te statusy jakby wróciły do normy :-) Economy (S), Economy (Q)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 12 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group