Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 104 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Autor Wiadomość
#41 PostWysłany: 24 Lip 2015 21:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Wrz 2011
Posty: 2588
Loty: 371
Kilometry: 601 471
donmateo napisał(a):
przelew weryfikujący robiłem z gdańska

Mialoby to sens, bo bluecash ma siedzibe w Sopocie a oni obslugiwali te przelewy :lol:
Góra
 Profil Relacje PM off
cichociemny56 lubi ten post.
 
      
Singapur i Bali za 3986 PLN. Loty z Warszawy + 13 noclegów Singapur i Bali za 3986 PLN. Loty z Warszawy + 13 noclegów
Zbiór okołoweekendowych lotów do Francji z Krakowa od 186 PLN Zbiór okołoweekendowych lotów do Francji z Krakowa od 186 PLN
#42 PostWysłany: 24 Lip 2015 21:10 

Rejestracja: 22 Maj 2013
Posty: 511
niebieski
Nie chce bronić banku, ale większość zapewne nie rozróżnia ksera od skanu.
Skan dokumentu nie robi się skanując ksero, a zapewne większość z Was tak robiła bo ma gotowe takie ksera przy okazji innych promocji.
Skan się robi skanując bezpośrednio dowód, a nie ksero dowodu.
Robiłem skany dla dwóch kont z dwóch różnych skanerów jeden 1200 drugi 600 dpi - oba przeszły.
Myślę że jak bym ustawił 200 dpi to też by przeszło.

System jest wygodny, a raczej może być wygodny jeżeli kurier nie ma dostępu do skanu dowodu.
Jeżeli przyjedzie mimo wszystko ze skanem aby porównywać z dowodem to to jest SKANDAL.
Pytajcie się o to podczas rozmowy z konsultantem i zażądajcie braku dostępu do dokumentu przez kuriera!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#43 PostWysłany: 24 Lip 2015 22:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Lip 2011
Posty: 274
niebieski
Nawet nie próbuj ich bronić :twisted:
Banda nieudaczników. W mailu od konsultantki dostałem polecenie, że mój skan nie jest wyraźny, gdzie skanowałem skanerem (sic!) i mam zrobić zdjęcie telefonem komórkowym bez flesza, bo wtedy najlepiej wychodzi (-:
W gimpie wyedytowałem skany i już dali mi spokój.

PS. Dla porównania, wczoraj złożyłem wniosek w mbanku (dla ojca) w aktualnej ofercie 500 pln, dziś konto potwierdzone. Żadnego dokumentu nie chcieli. XXI wiek. Niebo a ziemia.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#44 PostWysłany: 25 Lip 2015 11:58 

Rejestracja: 03 Kwi 2015
Posty: 24
Ja wybrałem kuriera z nadziei, że nie będę musiał bawić się już w skanowanie dowodu. Niestety, trzeba je dołączyć. Można to zrobić tak jak przy przelewie - załączyć zdjęcia, albo wydrukować ksero, które należy dać kurierowi.

Przypomniało mi się jeszcze, że gdy próbowałem założyć konto z przelewem i po którejś próbie wysłania czytelniejszych skanów odezwała się miła pani prosząc mnie o dosłanie rewersu prawa jazdy. Wysłała do mnie maila, w którym prosili o awars, a nie rewers. Wysłałem to i to, a po kilku minutach otrzymałem wiadomość dot. anulowania wniosku. :D

Ostatnio również zakładałem konto w mbanku i obyło się bez skanów dowodu, a cała procedura otwarcia trwała naprawdę szybko.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#45 PostWysłany: 29 Lip 2015 11:29 

Rejestracja: 26 Paź 2014
Posty: 59
ListekFcB napisał(a):
U mnie teraz problem z zalogowaniem się do aplikacji mobilnej, jak na razie mi się to nie udaje, pokazuje jakiś błąd urządzenia.


Też tak miałem. Wygenerowałem drugi kod aktywacyjny poprzez konto online i poszło bez problemu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#46 PostWysłany: 29 Lip 2015 12:14 

Rejestracja: 23 Mar 2015
Posty: 61
U mnie problem jest tego typu, że za pierwszym razem kod nie działał, za drugim to samo - błąd urządzenia. Nie wiem czy problemem jest to, że numer który podałem jest obsługiwany w starszym telefonie i kartę muszę przełożyć do smartfona żeby odpalić internet. W obu jednak przypadkach nic to nie dało i pokazał się ten błąd, pytanie czy ja muszę najpierw coś aktywować w internecie (co w sumie za drugim razem też już robiłem w kontekście aplikacji mobilnej) ale i tak nie działało. Spróbuję pewnie jeszcze raz.

PS. Czy PIN do karty dostaliście w osobnej przesyłce czy ustala się go gdzieś po zalogowaniu ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#47 PostWysłany: 29 Lip 2015 12:41 

Rejestracja: 23 Maj 2013
Posty: 160
Jeżeli wybrałeś PIN do karty na sms to zaloguj się do swojego konta online i wykonaj:
1.kliknij w kopertę
2.kliknij na "wniosek o konto numer xxxxx"
3.kliknij na wydruk dodatkowych dokumentów umowy konta pdf. - zapisz
4.na stronie piątej "potwierdzenie wygenerowania kodu do pobrania PIN za pośrednictwem sms
Góra
 Profil Relacje PM off
squadraazzuri uważa post za pomocny.
 
      
#48 PostWysłany: 29 Lip 2015 12:48 

Rejestracja: 26 Paź 2014
Posty: 59
squadraazzuri napisał(a):
U mnie problem jest tego typu, że za pierwszym razem kod nie działał, za drugim to samo - błąd urządzenia. Nie wiem czy problemem jest to, że numer który podałem jest obsługiwany w starszym telefonie i kartę muszę przełożyć do smartfona żeby odpalić internet. W obu jednak przypadkach nic to nie dało i pokazał się ten błąd, pytanie czy ja muszę najpierw coś aktywować w internecie (co w sumie za drugim razem też już robiłem w kontekście aplikacji mobilnej) ale i tak nie działało. Spróbuję pewnie jeszcze raz.


Przełożenie karty nie jest problemem, gdyż aplikacja jest przypisana do urządzenia, a nie do numeru.
U mnie na początku też był błąd.

1. Zalogowałem się na konto w kompie.
2. Ustawienia -> Aplikacja Mobilna -> Aktywacja
3. Wybierasz System, wpisujesz jakąś nazwę i dostajesz nowy (u mnie był inny niż ten co dostałem najpierw) kod aktywacyjny poprzez SMS.

Po tym zabiegu aplikacja się aktywowała i nie mam problemów z używaniem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#49 PostWysłany: 29 Lip 2015 15:11 

Rejestracja: 23 Mar 2015
Posty: 61
Dzięki za podpowiedzi.

Niestety 3 kod pobrany i nadal to samo, nie mogę aktywować aplikacji mobilnej.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#50 PostWysłany: 03 Sie 2015 18:17 

Rejestracja: 04 Cze 2013
Posty: 772
niebieski
przez stronkę można jednorazowo przelać 500 PLN
nie da się tego zmienić on-line, pewnie potrzebna wizyta w banku

ale można zmienić limity dla aplikacji mobilnej

pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#51 PostWysłany: 03 Sie 2015 21:30 

Rejestracja: 29 Kwi 2014
Posty: 38
Limity przelewów netowych można zmienić na infolinii, ale trzeba wcześniej ustalić TELEKOD (długa i śmieszna procedura z oddzwanianiem). A limity max. w necie to tylko 20k.
_________________
fly or fly!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#52 PostWysłany: 06 Sie 2015 22:16 

Rejestracja: 06 Sie 2015
Posty: 8
to 1500 zł przelew może być z mojego konta w innym banku?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#53 PostWysłany: 06 Sie 2015 22:17 

Rejestracja: 20 Maj 2014
Posty: 1288
Loty: 253
Kilometry: 427 726
srebrny
Tak
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#54 PostWysłany: 09 Sie 2015 22:30 

Rejestracja: 13 Lip 2015
Posty: 268
Jak to jest z tym kodem polecajacym w programie Rodzina i Przyjaciele, gdy chce sie byc osoba poleconą? teraz podczas promocji z grouponem we wniosku internetowym o konto nie bylo mozliwosci wpisania kodu otrzymanego od osoby polecajacej, wiec czy juz po otwarciu konta podczas przystepowania (np. na infolinii) do programu R i P można jeszcze podac ten kod i on sie zaliczy?
(§ 4 Zwolnienie z opłaty za prowadzenie konta
Polecony, w okresie uczestnictwa w Programie zwolniony jest z opłaty za prowadzenie pierwszego Konta założonego po przystąpieniu do Programu.)

http://www.eurobank.pl/files/docs/Regulamin.Programu.Rodzina.i.Przyjaciele.pdf
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#55 PostWysłany: 11 Sie 2015 14:51 

Rejestracja: 23 Wrz 2012
Posty: 991
niebieski
Założyłem konto w sierpniu. Rozumiem, że aby uniknąć opłaty muszę w tym miesiącu przelać 1500 zł, ale jak jest z opłatą za kartę? Czy w pierwszym miesiącu jest się z niej zwolnionym, czy tez trzeba wyrobić transakcje za min. 200 zł?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#56 PostWysłany: 11 Sie 2015 19:08 

Rejestracja: 09 Sie 2015
Posty: 15
p27 napisał(a):
Założyłem konto w sierpniu. Rozumiem, że aby uniknąć opłaty muszę w tym miesiącu przelać 1500 zł, ale jak jest z opłatą za kartę? Czy w pierwszym miesiącu jest się z niej zwolnionym, czy tez trzeba wyrobić transakcje za min. 200 zł?

Tak, w tym miesiącu najlepiej przelać 1500zł, bo inaczej naliczą opłatę za prowadzenie konta w sierpniu w miesiącu kolejnym. W pierwszym miesiącu opłata za kartę nie jest naliczana, a najlepiej nie aktywować karty w sierpniu (za nieaktywne karty nie ma opłaty) i aktywować ją dopiero we wrześniu, bo i tak transakcje zrobione w sierpniu nie będą wliczone do promocji, gdyż bonus dostaje się za transakcje wykonane w miesiącu następującym po miesiącu, w którym zawarta została umowa. Informacja o karcie sprawdzona na infolinii, więc potwierdzona.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#57 PostWysłany: 11 Sie 2015 20:30 

Rejestracja: 23 Wrz 2012
Posty: 991
niebieski
Mam kartę niespersonalizowaną, która jest już aktywna w momencie wydania. Zresztą skoro nie pobierają opłaty za pierwszy miesiąc, to nie widzę sensu we wstrzymywaniu aktywowania, w kolejnych miesiącach i tak muszę zrobić 400 zł w transakcjach kartą, a z opłaty zwalnia już 200.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#58 PostWysłany: 11 Sie 2015 20:36 

Rejestracja: 09 Sie 2015
Posty: 15
p27 napisał(a):
...z opłaty zwalnia już 200.



Od października z opłaty zwalnia dopiero 400zł:( Ale właśnie tyle trzeba wydać w ramach promocji, więc to nie jest problem.

-- 11 Sie 2015 21:04 --

p27 napisał(a):
Mam kartę niespersonalizowaną....


Przypuszczam, że to Visa Electron, którą nie można płacić przez internet ani zbliżeniowo. Choć podobno Mastercard też może być niespersonalizowany.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#59 PostWysłany: 11 Sie 2015 21:09 

Rejestracja: 23 Wrz 2012
Posty: 991
niebieski
Mastercard, z Visy już się wycofują.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#60 PostWysłany: 11 Sie 2015 22:40 

Rejestracja: 09 Sie 2015
Posty: 15
p27 napisał(a):
Mastercard, z Visy już się wycofują.


Tak naprawdę dopiero co zaczynam przygodę z tym bankiem, więc nie wiem, jaka była historia ich kart, ale Twój wpis zachęcił mnie do dowiedzenia się więcej na ten temat, bo sam założyłem konto w sierpniu i chciałbym uniknąć opłaty za kartę za ten miesiąc. Skoro płatności do promocji liczą się dopiero od września, to nie opłaca się raczej wydawać kartą w sierpniu, tym bardziej, że za sierpień nie policzą opłaty, ponieważ opłatę pobierają na koniec poprzedniego miesiąca (z góry) za miesiąc następny, więc żeby pobrali za sierpień, konto musiałoby być otwarte w lipcu. A tak na koniec sierpnia pobiorą za wrzesień, przy czym oczywiście zwrócą tę opłatę po spełnieniu warunku zwrotu opłaty za kartę. Przynajmniej tyle zrozumiałem po rozmowie na infolinii.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 104 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group