Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 524 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 27  Następna
Autor Wiadomość
#181 PostWysłany: 27 Lip 2015 08:13 

Rejestracja: 22 Sty 2014
Posty: 833
Tak na szybko znalazłem o 11 sparing Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Hutnik Warszawa. Sprawdzaj najlepiej bliżej soboty na Mazowieckiej Piłce, powinna być rozpiska.
Góra
 Profil Relacje PM off
nicez lubi ten post.
 
      
Urlop w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive za 2190 PLN. Wylot z Warszawy Urlop w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive za 2190 PLN. Wylot z Warszawy
United Airlines: bezpośrednie loty do Nowego Jorku z Berlina za 1576 PLN. Dużo terminów United Airlines: bezpośrednie loty do Nowego Jorku z Berlina za 1576 PLN. Dużo terminów
#182 PostWysłany: 27 Lip 2015 14:43 

Rejestracja: 21 Lip 2015
Posty: 206
Legion1 napisał(a):
To ja mam pytanie, czy był ktoś na meczu Lille? Bo jakby nie patrzeć kombinacją ryanair-flibco mozna bardzo tanio dostać się na Lille. Grają mecze na supernowoczesnym stadionie, bilety są w przystępnych cenach(od 20 euro) i mają w kalendarzu jeszcze kilka ciekawych gier min Lyon, PSG, Bodeaux. Ciekaw jestem czy ktoś był i może podzielić się wrażeniami ;)

Odkopuje pytanie z tamtego roku, byc moze ktos od tego czasu byl w Lille i moze cos pokrotce napisac.
Wstepnie planuje wybrac sie na mecz z Olympique Marseille 24 pazdziernika (jade Eurostarem z Londynu), jest ktos chetny zeby spotkac sie przed meczem, albo jechac razem (w przypadku emigrantow lub przesiadkowiczow w UK)?

Ewentualnie jesli ktos cos wie o innych ciekawych kibicowsko meczach w Europie zaplanowanych na weekend 24-25.10 (moze byc tez piatek 23go) to jestem otwarty na sugestie o ile beda loty w przystepnych cenach. Rzadko zdarza mi sie weekend do dyspozycji na dalszy wypad, wiec chce to wykorzystac :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#183 PostWysłany: 27 Lip 2015 15:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Lis 2012
Posty: 1111
niebieski
Jako ciekawostkę dorzucę, że i w Polsce są mecze, które mogą być odbierane jako atrakcja turystyczna.

Byłem w piątek w Krakowie akurat i wybrałem się na Cracovia - Wisła. Bilety były już tylko na jeden sektor, więc wszyscy kibice last minute dostali tam bilety. Efekt?
Obok mnie grupka 4 londyńczyków (2 za Arsenalem, 2 za WHU), przede mną byli Amerykanie, za mną, sądząc po języku przedstawiciele któregoś z krajów byłej Jugosławii. Generalnie połowa sektora wyglądała na turystów, a nie kibiców ;)


Ostatnio edytowany przez Abcn, 13 Sie 2015 22:35, edytowano w sumie 1 raz
A
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#184 PostWysłany: 27 Lip 2015 15:48 

Rejestracja: 12 Kwi 2010
Posty: 681
niebieski
Szkoda, że Wisła miała zakaz, mecz byłby inny:)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#185 PostWysłany: 27 Lip 2015 15:48 

Rejestracja: 22 Sty 2014
Posty: 833
Od lat wielu groundhopperów przyjeżdża do Polski na najróżniejsze mecze, więc absolutnie nic w tym dziwnego, zwłaszcza że mamy jedną z najlepszych scen w Europie. ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#186 PostWysłany: 27 Lip 2015 16:24 

Rejestracja: 18 Lip 2014
Posty: 37
U mnie w województwie (Zachodniopomorskie) które jest ubogie pod względem piłki nożnej, ekip itd - spotykam turystów stadionowych z zagranicy. W Szczecinie najczęściej można spotkać Niemców, co ze względu na bliskość granicy nie może dziwić. Północno -Wschodnie Niemcy pod względem piłkarskim są tak ubogie, że muszą ratować się Ekstraklasą

W Landzie który graniczy z Zachodniopomorskim kibicuje się Hansie Rostock. Widać to wszędzie - jadąc przez wsie poprzez wywieszone flagi w oknach, szaliczki za szybami aut, po barwach które noszą ludzie na meczach niskich klas rozgrywkowych.

Hertha czy Union, czyli kluby z Berlina, są w ogóle niepopularne. Mimo że do Berlina jest bliżej niż do Rostocku, a kluby grają w wyższych ligach. Kiedyś wytworzyły się nawet kontakty kibicowskie na linii Pogoń - Hansa, ale szybko z sielankowego picia browaru zmieniło się to na napinki i o sobie zapomnieli. Jakiś czas temu na meczu Pogoni spotkałem kilku Niemców którzy po meczu wyciągneli pare szali Hansy i robili sobie zdjęcia.

Spotkałem też Czecha, który był typowym groundhopperem ( a nie rodzinką z Niemiec która przyjechała sobie z nudów na mecz.)
Ze Szczecina miał jeszcze zahaczyć o Stargard i Kołobrzeg. Kupił kilka odznak w sklepie, zostawił wlepke-wizytówke (Nawet się do dzisiaj trzyma :) ) I poszedł w swoją stronę, głównie robić zdjęcia trybun.

Oprócz tego stadion w Szczecinie odwiedzają też Węgrzy z Ujpestu i Niemcy (znowu...) z BFC Dynamo, ale to już w ramach innych spraw w które są wtajemniczeni ludzie z młyna. :ugeek:

W Świnoujściu, z którego można dojść plażą do pierwszych miasteczek niemieckich też wpadało dużo zwykłych ludzi na mecze. Teraz Flota w A klasie, więc się to zmieni.

Czytam różne blogi i np. Jeden z Groundhopperów ze Szwecji ma w "CV" kilka meczów w Polsce.

Na Lechie, strzelam, że wpada dużo Skandynawów. Ładne miasto, ważne historycznie, dobry stadion co też jest magnesem. Strona Lechii Gdańsk na której można kupować bilety działa też np. po duńsku, więc to o czymś świadczy.


Ostatnio edytowany przez Abcn 13 Sie 2015 22:40, edytowano w sumie 2 razy
drobne ort-y
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#187 PostWysłany: 27 Lip 2015 16:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Lis 2012
Posty: 1111
niebieski
H778 napisał(a):
Od lat wielu groundhopperów przyjeżdża do Polski na najróżniejsze mecze, więc absolutnie nic w tym dziwnego, zwłaszcza że mamy jedną z najlepszych scen w Europie. ;)


To wiadoma sprawa, tylko że Ci zazwyczaj obecni to ludzi ze świata kibicowskiego lub okolic. Tutaj to byli piłkarscy turyści typowi, a nie kibice. To nie zawodowi groudhoppersi, tylko zwykli ludzie, którzy byli w Krakowie turystycznie i jako atrakcję polecono im mecz. Chłopakom z UK zareklamowano mecz jako coś w stylu Arsenal - Tottenham albo West Ham - Millwall.

Także polska liga potrafi być tej atrakcyjna dla ludzi z zewnątrz ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
H778 lubi ten post.
 
      
#188 PostWysłany: 29 Lip 2015 15:22 

Rejestracja: 29 Sie 2014
Posty: 4
Już odbyła się jedna kolejka nowego sezonu u naszych południowych sąsiadów, a jeszcze lepsza wiadomością jest to iż w najbliższą sobotę o godzinie 15 odbędzie się klasyk tamtejszej ligi czyli mecz pomiędzy stołeczną Spartą z Banikiem Ostrawa. Jak wiadomo to jeden z lepszych meczy w Czechach, a więc każdy kto tylko ma możliwość powinien się tam pojawić zwłaszcza że dzięki Simple Express będziemy mogli odbyć podróż do Pragi z Wrocławia i z powrotem za 70 zł, dodatkowo po meczu Sparty z Banikiem możemy udać się na drugi mecz, gdzie stołeczna Dukla zagra z Viktoria Pilzno.

Image

Sam bilet na mecz możemy kupić w tym miejscu

Sam bilet na mecz kosztuje 250 czeskich koron co w przeliczeniu na polski złoty daje nam ok 38 zł za bilet.

Natomiast bilety na drugi mecz, czyli Dukla Praga – Viktoria Pilzno zakupicie TUTAJ

Bilety są w cenie 160 koron co możemy przeliczyć na ok 25 zł.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#189 PostWysłany: 29 Lip 2015 15:58 

Rejestracja: 22 Sty 2014
Posty: 833
Banik bojkotuje mecze, więc jeden ciekawy aspekt odpada.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#190 PostWysłany: 29 Lip 2015 17:54 

Rejestracja: 13 Maj 2015
Posty: 224
Loty: 3
Kilometry: 1 617
Zbanowany
Ja na razie robie sobie urlop od meczy ...
Niestety wizyta na IFK v Slask troche mnie "kosztowala" i musze troche sie ograniczyc .
Na razie planuje wyjazd na

Malmo v IFK
AIK - Djurgaarden

9/10 sierpnia

a potem dopiero we wrzesniu od mocnego uderzenia czyli derby Belgradu i Budapesztu o ile np nie zrobia Belgradu w srode

Ten sezon mial byc mocny jesli chodzi o mecze ale bedzie raczej kiepsko bo po wyjezdzie do Goeteborga dostalem mocno w kieszen i finanse na grundhopperke zostaly mocno nadwrezone
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#191 PostWysłany: 01 Sie 2015 23:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Maj 2014
Posty: 117
Loty: 578
Kilometry: 483 701
Może ktoś by się pisał na coś takiego: 6 dni, 6 krajów, 6 meczów piłki nożnej? :)
Kiedy? 7-14.10.2015 (ostatnie mecze eliminacji Euro 2016)
1) 8.10 - Węgry - Wyspy Owcze
2) 9.10 - Anglia - Estonia
3) 10.10 - Norwegia - Malta
4) 11.10 - Finlandia - Irlandia Północna
5) 12.10 - Estonia - Szwajcaria
6) 13.10 - Łotwa - Kazachstan
Wiem, że trzeba mieć mocno w głowie "narypane", aby na coś takiego się decydować, ale cóż.. kalendarz UEFA sprzyja, koszty też nie takie abstrakcyjne, a ja też do najnormalniejszych nie nalezę ;) Zainteresowani mogą zerknąć na mój kalendarz lotów jak i za ile ogarnąłem logistykę. Obecnie jest to 5 lotów za niecałe 500 zł.
Wiadomo, dochodzą bilety na mecze (najdroższe w Anglii, ok. 150 zł.) i spać też gdzieś trzeba. W każdym razie jeśli ktoś byłby realnie zainteresowany to niech pisze na PW :) Pzdr.
Góra
 Profil Relacje PM off
z0mb3k lubi ten post.
 
      
#192 PostWysłany: 03 Sie 2015 10:52 

Rejestracja: 30 Sie 2011
Posty: 878
niebieski
Kuba1976 napisał(a):
Ja na razie robie sobie urlop od meczy ...
Niestety wizyta na IFK v Slask troche mnie "kosztowala" i musze troche sie ograniczyc .

Ten sezon mial byc mocny jesli chodzi o mecze ale bedzie raczej kiepsko bo po wyjezdzie do Goeteborga dostalem mocno w kieszen i finanse na grundhopperke zostaly mocno nadwrezone


Czyzby jakas grzywna do zaplacenia ? ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#193 PostWysłany: 10 Sie 2015 09:47 

Rejestracja: 21 Lip 2015
Posty: 206
Orientuje sie ktos czy glowne ekipy PSG normalnie dzialaja na meczach? Cos kojarze niedawno jakis bojkot z ich strony, ale nie siedze na tyle gleboko w temacie i nie wiem czy nie myli mi sie z kims innym.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#194 PostWysłany: 10 Sie 2015 09:49 

Rejestracja: 22 Sty 2014
Posty: 833
Nie działają, w przedostatnim TMK+ było o tym sporo. Generalnie zarząd ich nie chce, ciężko wygrać taką bitwę.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#195 PostWysłany: 10 Sie 2015 12:14 

Rejestracja: 30 Cze 2012
Posty: 455
niebieski
Nie ma co się dziwić, praktycznie żaden zarząd nie jest zainteresowany posiadaniem fanatycznej grupy na stadionie, która wyrazi zawsze swoje zdanie. Lepiej mieć kibica, co przyjdzie i zje kiełbaskę, niż takiego co wykrzyczy co myśli ;) biznesowe myślenie.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#196 PostWysłany: 10 Sie 2015 14:30 

Rejestracja: 21 Lip 2015
Posty: 206
H778 napisał(a):
Nie działają, w przedostatnim TMK+ było o tym sporo. Generalnie zarząd ich nie chce, ciężko wygrać taką bitwę.

Dzieki. W takim razie niestety odpada mi jedna z opcji na szybki pilkarski wypad... oby sie to zmienilo.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#197 PostWysłany: 10 Sie 2015 16:03 

Rejestracja: 22 Sty 2014
Posty: 833
Zawsze możesz iść na Red Star Paris o ile Cię nie powstrzymują poglądy, tam ponoć jest ciekawiej. :)
Góra
 Profil Relacje PM off
R_W uważa post za pomocny.
 
      
#198 PostWysłany: 11 Sie 2015 17:12 

Rejestracja: 21 Lip 2015
Posty: 206
H778 napisał(a):
Zawsze możesz iść na Red Star Paris o ile Cię nie powstrzymują poglądy, tam ponoć jest ciekawiej. :)

Moge, jesli beda grac z kims "normalnym" :)
W sumie to zaciekawiles mnie tematem innych paryskich druzyn i wychodzi, ze moze warto kiedys sie wybrac na derby Racing/Paris FC/Creteil - domyslam sie, ze to porownywalne do siebie ekipy, czy sie myle?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#199 PostWysłany: 11 Sie 2015 17:23 

Rejestracja: 11 Maj 2012
Posty: 243
niebieski
Byłem na meczu Red Star. Nie wiem jak to wygląda obecnie i na którym stadionie grają, kiedyś reklamowano ich mecze jako fajny kibicowski folklor. Potem był upadek i myślałem, że nie istnieją, ale widzę, że wrócili do 2 ligi.
Góra
 Profil Relacje PM off
R_W uważa post za pomocny.
 
      
#200 PostWysłany: 12 Sie 2015 08:22 

Rejestracja: 22 Sty 2014
Posty: 833
R_W napisał(a):
H778 napisał(a):
Zawsze możesz iść na Red Star Paris o ile Cię nie powstrzymują poglądy, tam ponoć jest ciekawiej. :)

Moge, jesli beda grac z kims "normalnym" :)
W sumie to zaciekawiles mnie tematem innych paryskich druzyn i wychodzi, ze moze warto kiedys sie wybrac na derby Racing/Paris FC/Creteil - domyslam sie, ze to porownywalne do siebie ekipy, czy sie myle?


Aż takich informacji nie mam. :mrgreen: We Francji dla mnie taki must-go to mecz Saint-Etienne i to ich kapitalne zbieganie na dół po bramce. :) Na Rennes też ponoć fajnie. A tak niekibicowsko, to mecz Pucharu Francji między drużyną lokalną a zamorską - tam mają taki system, że w tych rozgrywkach biorą udział też drużyny z terytoriów zależnych - no i co roku zdarzają się spotkania z ekipami z Reunionu, Gwadelupy, Gujany Francuskiej... :)

Ja wczoraj wieczorem wróciłem ze zorganizowanego w ostatniej chwili wypadu do Szwecji, Malmo - IFK Goteborg i IV-ligowe derby Hassleholmu, może w wolnej chwili coś skrobnę. :wink:
Góra
 Profil Relacje PM off
R_W uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 524 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 27  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group