Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 13 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 31 Mar 2016 11:16 

Rejestracja: 31 Mar 2016
Posty: 8
Biję się z myślami, gdzie w tym roku na wakacje. Wybór padł na Grecję tylko pytanie, która wyspa? Macie jakiś godny polecenia hotel z aqua parkiem?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop na Krecie za 1077 PLN. Loty SWISS z Warszawy + noclegi Urlop na Krecie za 1077 PLN. Loty SWISS z Warszawy + noclegi
Majówka w USA: Seattle + Bozeman lub Missoula od 2639 PLN Majówka w USA: Seattle + Bozeman lub Missoula od 2639 PLN
#2 PostWysłany: 31 Mar 2016 11:20 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22333
W Grecji znajdują się około 6000 wysp, i 179 to zamieskałe. Co wyspa to coś innego.

Co do Aquaparku, to "chyba" mają: Korfu, Rodos, Kreta (Chersonissos), Kos i Mykonos.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 01 Kwi 2016 11:20 

Rejestracja: 03 Mar 2014
Posty: 484
niebieski
Na Zakyntos na pewno są hotele z Aquaparkiem
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 07 Kwi 2016 09:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Wrz 2013
Posty: 495
Loty: 35
Kilometry: 111 384
myślę, że 8latek może mieć super zabawę przy wynajęciu zwykłego kajaka i pływaniu nim, a to praktycznie wszędzie dostępne;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 19 Kwi 2016 18:32 

Rejestracja: 31 Mar 2016
Posty: 8
właśnie on sobie wymarzył zjeżdżalnie, najlepiej w dużej ilości... myślimy też trochę o sobie, żeby było gdzie pojeździć, coś zobaczyć, a nie tylko siedzieć w hotelu... z jednej strony rozpatrujemy Kretę, bo ona rzeczywiście jest spora i dużo można zobaczyć, ale co myślicie o Korfu? znajdzie się tam coś ciekawego?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 19 Kwi 2016 18:53 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Kwi 2014
Posty: 4052
Zjeżdżalnie to w aquaparku na Krecie. A o dorośli tez będą się świetnie bawić.

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
_________________
Ιαπόνκα76
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 20 Kwi 2016 06:15 

Rejestracja: 03 Mar 2014
Posty: 484
niebieski
Z ciekawości sprawdziłam i na Korfu też coś jest:

http://www.aqualand-corfu.com/

@Japonka76, ten aquapark na Krecie jakoś się wyróżnia spośród tych na wszystkich innych wyspach?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 21 Kwi 2016 00:08 

Rejestracja: 21 Lut 2016
Posty: 27
Loty: 32
Kilometry: 38 262
@Marysiek , niewiem czym się aquapark na Krecie różni od innych na innych wyspach , ale naprawdę warto go odwedzić . Jest ogromy , dzieci i dorośli mają co w nim robić . Byłem w nim 5 lat temu , gdy miałem jeszcze -naście lat i było świetnie , a widok ojca bawiącego się w aquaparku jak dziecko - bezcenne ! Podrzucam link do strony aquaparku : http://www.watercity.gr/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 23 Kwi 2016 05:40 

Rejestracja: 03 Mar 2014
Posty: 484
niebieski
Ja nie byłam w tym na Krecie, ale moim zdaniem w każdym aquaparku jest z grubsza to samo. Parę zjeżdżalni, lazy river itp.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 05 Maj 2016 09:53 

Rejestracja: 31 Mar 2016
Posty: 8
a jak z okolicą tego aquaparku na Krecie, będzie coś tam do zrobienia, zobaczenia? i jak z tymi plażami na Krecie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 05 Maj 2016 10:32 

Rejestracja: 26 Cze 2015
Posty: 53
zacząłem pisać o Korfu a widzę, że pytasz o Kretę więc wykasowałem poprzedni tekst (moderatora proszę o wykasowanie mojego postu)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 05 Maj 2016 15:54 

Rejestracja: 24 Lip 2015
Posty: 9
a to musi być koniecznie Kreta? mam porownanie Krety, Korfu, Kos (Kreta jeszcze bez dziecka) ale chyba Korfu była najfajniejsza
zjezdzilismy całą z 2,5 rocznym Maluchem
gdzieś tu na forum jest moja relacja ale jak nie znajdziesz to podsyłam linka na bloga http://izaincharge.blogspot.de/2015/07/ ... ercem.html
chyba, ze koniecznie musi być aquapark, tutaj akurat nie pomogę
W razie pytań o Kos czy Korfu to pytaj śmiało bo byliśmy w zeszłym roku to jeszcze mam na świeżo

co do plaż na Krecie to moim zdaniem były najgorsze z tych trzech wysp, ale też nie zjezdziliśmy Krety tak mocno jak Korfu czy Kos
chyba że plaza Vai tam gdzie kręcili reklamę bounty- meeega bajka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 23 Maj 2016 15:59 

Rejestracja: 31 Mar 2016
Posty: 8
Korfu niby też widziałam że są jakieś aquaparki, więc wielkie dzięki za sugestię :))) czytam cały czas i się już dawno pogubiłam, ale chyba już do końca maja będziemy podejmować decyzje
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 13 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group