Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Gran Canaria na szybko
#1 PostWysłany: 05 Lut 2016 21:09 

Rejestracja: 22 Maj 2014
Posty: 20
Wybieram się w marcu na Gran Canarię, ale mam tylko 3 dni na zwiedzanie. Metę będę miał na południu w San Agustin.
Polećcie proszę coś co na prawdę warto zobaczyć. Must see bez którego nie można opuścić wyspy :)

Wstępnie myślałem tak:

1 dzień:
Plażing na wydmach Maspalomas i Amadores i zwiedzenie Puerto de Mogan

2 dzień:
Podróż wgłąb na szczyt Pico De Las Nieves / Rogue nublo + powrót przez Tamadaba Natural Park i zachodnie wybrzeże

3 dzień:
Las palmas - stare miasto i Teror

Czy ten plan ma sens i jest do zrealizowania? Dam radę komunikacją miejską czy lepiej wynająć samochód (quad?)
Nie ukrywam, że interesują mnie też ciekawe, lokalne miejsca, niekoniecznie otoczone stadem nagich Niemców :)

Dzięki za wszelką pomoc
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Boże Ciało w Egipcie: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2105 PLN. Wyloty z 3 miast Boże Ciało w Egipcie: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2105 PLN. Wyloty z 3 miast
Podróż na Okinawę za 3581 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi w 4* hotelu Podróż na Okinawę za 3581 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi w 4* hotelu
#2 PostWysłany: 06 Lut 2016 00:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lis 2012
Posty: 2939
Loty: 348
Kilometry: 658 488
niebieski
Doradzić nie doradzę, ale spytam kiedy się wybierasz? Ze względu na rajd samochodowy w dniach 11-12.03 cały środek wyspy (na pewno Pico de Las Nieves) będą odcięte.
_________________
Azory => Egzotyka tuż za rogiem, czyli azorski "double decker" :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 06 Lut 2016 10:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Wrz 2014
Posty: 1629
niebieski
Cytuj:
1 dzień:
Plażing na wydmach Maspalomas i Amadores i zwiedzenie Puerto de Mogan


To da się spokojnie zrobić bez auta, nawet lepiej, bo odpada Ci kwestia parkowania. Z San Augustin dojdziesz sobie do wydm (i dalej) plażą/promenadą. Do Puerto de Mogan jeździ komunikacja (autobus nr 1 bodajże), kwestia dogrania godzin. Natomiast czy plażing na wydmach się uda, to już kwestia gustu. Dla mnie wydmy się do tego nie nadają, a i nagusów nie brakuje ;) Na szczęście plaż w tej okolicy masz masę, coś sobie wybierzesz na pewno. Aczkolwiek weź pod uwagę, że tamte okolice to pełna plażowa komercjalizacja, hotele prawie jak w Vegas i tłumy nawet poza sezonem. Dla mnie było to nie do zniesienia.

Cytuj:
2 dzień:
Podróż wgłąb na szczyt Pico De Las Nieves / Rogue nublo + powrót przez Tamadaba Natural Park i zachodnie wybrzeże

Tu raczej przyda się samochód. Weź pod uwagę, że trasa przez Tamadaba Natural Park jest dość trudna z powodu tysięcy zakrętów. Nie da się tego przejechać szybko. Zaplanuj sobie odpowiednio czas, żebyś nie wylądował tam po ciemku.

Cytuj:
3 dzień:
Las palmas - stare miasto i Teror

Da się spokojnie zrobić komunikacją. Natomiast ja bym najpierw jechała do Teror, a potem do stolicy - łatwiej będzie Ci ogarnąć czas i wrócić.

Cytuj:
Czy ten plan ma sens i jest do zrealizowania? Dam radę komunikacją miejską czy lepiej wynająć samochód (quad?)
Nie ukrywam, że interesują mnie też ciekawe, lokalne miejsca, niekoniecznie otoczone stadem nagich Niemców :)

Jeżeli interesują Cię lokalne miejsca, to trzymaj się z dala od południa ;) Mam rozpisane trasy na 5-6 dni - z San Augustin właśnie, bo tam mieszkaliśmy - mogę Ci podesłać, może sobie coś poskładasz :) Pisz na priv.
_________________
Metia jest kobietą, powtarzam, metia jest kobietą.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 06 Lut 2016 12:09 

Rejestracja: 22 Maj 2014
Posty: 20
TOM K, dobrze wiedzieć, bo ten termin zahacza o moją podróż.
Wtedy odpuszczę sobie zwiedzanie szczytów ;)
Co to za rajd?

Metia, już uderzam na priv. DZIĘKI! :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 06 Lut 2016 17:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lis 2012
Posty: 2939
Loty: 348
Kilometry: 658 488
niebieski
Rally Islas Canarias - druga (a w zasadzie pierwsza, po odwołaniu Rajdu Lipawy) runda FIA ERC - Mistrzostw Europy.
_________________
Azory => Egzotyka tuż za rogiem, czyli azorski "double decker" :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 10 Lut 2016 01:59 

Rejestracja: 29 Lis 2014
Posty: 51
A 13 marca coś dla fanów piłki nożnej - w Las Palmas zagra Real Madrid ligowy mecz. Właśnie zastanawiam się jak wkręcić na to wydarzenie ;-)
Góra
 Profil Relacje PM off
Tom K lubi ten post.
 
      
#7 PostWysłany: 10 Lut 2016 12:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lis 2012
Posty: 2939
Loty: 348
Kilometry: 658 488
niebieski
W mordkę...dzień za późno :( To już pewny terminarz?
_________________
Azory => Egzotyka tuż za rogiem, czyli azorski "double decker" :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 10 Lut 2016 12:25 

Rejestracja: 22 Maj 2014
Posty: 20
Tak, pewny
Najtansze bilety jakie znalazłem to 102 Euro.
Trochę drogo jak na najgorszą miejscówkę
Góra
 Profil Relacje PM off
Tom K lubi ten post.
 
      
#9 PostWysłany: 19 Lut 2017 01:36 

Rejestracja: 12 Maj 2014
Posty: 5
Tom K napisał(a):
Rally Islas Canarias - druga (a w zasadzie pierwsza, po odwołaniu Rajdu Lipawy) runda FIA ERC - Mistrzostw Europy.


Na stronie http://www.rallyislascanarias.com/index.php?lang=en jest mowa o Maju. Mogę poprosić jakieś linki zeby sprzwdzić marzec?

-- 19 Lut 2017 00:38 --

o kurcze 2016 - proszę wykasować 2 moje posty. :lol: :( :oops:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group