Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 22 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Goa
#1 PostWysłany: 26 Wrz 2013 14:51 

Rejestracja: 30 Sie 2013
Posty: 5
Witam. W okolicach 4-9 stycznia będę na Goa. Pytanie- czy w tym okresie mogę mieć problem ze znalezieniem taniego noclegu na miejscu? Noclegi w internecie to koszt ok. 100 zł ( szukam w miejscowościach Palolem i Arambol), tymczasem mnie interesuje cena do 50-60 zł za pokój. Słyszałam że ceny w internecie są mocno przesadzone ale nie chciałabym skończyć pod chmurką na plaży albo w mega drogim hotelu. Czy ktoś był w tym okresie? Może macie namiary na jakieś niedrogie noclegi? Niekoniecznie w ww miejscowościach chociaż wolałabym.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
 Temat postu: Re: Goa w styczniu
#2 PostWysłany: 26 Wrz 2013 15:42 

Rejestracja: 19 Paź 2011
Posty: 92
Loty: 14
Kilometry: 26 318
Ceny w internecie rzeczywiście mogą być zawyżone, jednak okres noworoczny to szczyt sezonu. Myślę, że na miejscu mógłbyś znaleźć pokoje/chatki za ok 1000 INR. Dla porównania w listopadzie za chatkę płaci się mniej niż 500 INR.
Najlepiej będzie chyba jak poprostu przyjedziesz i na miejscu poszukasz noclegu. Raczej nie powinno być z tym problemu.
Na Goa będę w październiku to później moge podrzucić Ci kontakt do miejsca, w którym wyląduję.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Goa w styczniu
#3 PostWysłany: 27 Kwi 2014 00:40 

Rejestracja: 14 Sie 2010
Posty: 114
Loty: 94
Kilometry: 139 004
Polecam Palolem Resort, mały hotelik oddalony ok. 200 m od plaży w linii prostej.
Super warunki, codziennie zmieniana pościel, klimatyzacja, ciepła woda. cena 1700/noc
W porównaniu z chatkami na plaży to niebo a ziemia. Chyba bałbym się spać w tych chatkach, podobno pełno insektów.
Dla ludzi oczekujących europejskiego standardu resort godny polecenia.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Goa w styczniu
#4 PostWysłany: 05 Paź 2014 11:55 

Rejestracja: 02 Maj 2013
Posty: 266
niebieski
No wlasnie tez nie wiem co zrobic
Jade w 19.10. Czy domki na plazy juz beda?
Jak myslicie jaka teraz bedzie cena?
Na booking.com 100zl na nocleg w 2 gwiazdlach za 2 osoby, ze sniadaniem, klima przy samej plazy https://www.booking.com/hotel/in/castle ... 561;dcid=2
Rozumie ze 2 razy drozej ale mam nocleg zagwarantowany oraz tragedii chyba nie ma choc wolalbym taniej :)
Macie moze fotki tych domkow?
Na ile wazna jest klima w okresie 19.10?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Goa w styczniu
#5 PostWysłany: 05 Paź 2014 19:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Kwi 2014
Posty: 975
niebieski
gibson007 napisał(a):
Polecam Palolem Resort, mały hotelik oddalony ok. 200 m od plaży w linii prostej.
Super warunki, codziennie zmieniana pościel, klimatyzacja, ciepła woda. cena 1700/noc
W porównaniu z chatkami na plaży to niebo a ziemia. Chyba bałbym się spać w tych chatkach, podobno pełno insektów.
Dla ludzi oczekujących europejskiego standardu resort godny polecenia.


Nie ma się co bać chatek wcale nie są straszne. Nie potwierdzam opinii o insektach. Chatki są super. Cała zabawa polega właśnie na tych chatkach na plaży. Bo Goa to nie są rajskie plaże. Goa to ogólny klimat tego miejsca. Jak mieszkasz w chatce to ten klimat łapiesz - śpisz na plaży, jesz na plaży, opalasz się, bawisz... Nie wiem jak to ująć ale jeżeli zamieszkasz w resorcie o europejskim standardzie to obawiam się że możesz tego klimatu nie złapać.
Byłam w listopadzie. Nie było klimy ale nie przypominam sobie żeby mi to przeszkadzało. Ciepłej wody nie było ale przypominam sobie, że mi to nie przeszkadzało :) Ceny nie pamiętam ale to chyba oznacza, że była na tyle dobra, że jej nie zapamiętałam. Mieszkałam w chatkach w pierwszej linii.
Dodatkowo powiem, że chatka chatce nierówna. Kwestia ceny i masz bardzo wypasioną chatkę :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
jobi lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Goa w styczniu
#6 PostWysłany: 05 Paź 2014 19:43 

Rejestracja: 20 Gru 2012
Posty: 301
niebieski
Kupiłem bilet na Goa na 5 czerwca, jak myślicie cały czas będzie padało, da się wytrzymać, kupując nie sprawdziłem ,że w tym czasie może być tam monsun. Był tam ktoś na początku czerwca?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Goa w styczniu
#7 PostWysłany: 05 Paź 2014 21:00 

Rejestracja: 04 Gru 2012
Posty: 45
Pogodę w Indiach ciężko przewidzieć ale początek czerwca to raczej nie jest jeszcze szczyt monsunu szczególnie na zachodnim wybrzeżu więc we znaki wda ci się prędzej upał niżeli deszcz aczkolwiek bezchmurnego nieba nikt już nie zagwarantuje :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Goa w styczniu
#8 PostWysłany: 06 Paź 2014 15:34 

Rejestracja: 02 Maj 2013
Posty: 266
niebieski
dzieki
rozumie ze te chatki sa normlanie zamykane itd?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Goa w styczniu
#9 PostWysłany: 06 Paź 2014 18:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Kwi 2014
Posty: 975
niebieski
Tak, oczywiście, Na kłódkę na ogół:)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Goa w styczniu
#10 PostWysłany: 09 Paź 2014 12:02 

Rejestracja: 20 Wrz 2011
Posty: 72
Witam, zadalam to pytanie w innym miejscu na forum ale widze ze to jest bardzie odpowiednie.

Mam pytania odnosnie bezpieczenstwa i ogolnie gdzie trzymac rzeczy.
Jako ze z zamiarem inwestycji w lustrzanke nosze sie od paru lat to dopiero ten wyjazd naprawde motywuje mnie do zakupu... tyko od razu mysl gdzie to wszystko bezpiecznie zostawiac ?? Jedziemy w 2 osoby... kurcze gdzie trzymac paszporty, pieniadze, sprzety ... Czy bezpiecznie jest zostawic w chatce ktory sie wynajmuje ? czy zawsze wszedzie ze soba nosic i ewentualnie albo 1 osoba pilnuje albo prosic sasiadow z recznika obok o przysluge :?

Jedziemy 18.02 mam nadzieje ze najwieksze tlumy juz wtedy opuszcza Goa ??
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 22 Gru 2014 22:04 

Rejestracja: 26 Gru 2010
Posty: 157
Hej,
Goa Palolem moge polecic Om Sai Guest House.
Czysto, blisko plaży, cena akceptowalna.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Goa w styczniu
#12 PostWysłany: 22 Gru 2014 22:08 

Rejestracja: 26 Gru 2010
Posty: 157
Bylismy w Palolem pod koniec lutego, raczej mało ludzi a plaże puste.
Jeśli chodzi o bezpieczeństo, generalnie jest bezpiecznie ale lustrzanki bez opieki nie zostawilbym na ręczniku nawet u nas, więc pod tym względem sprawa wydaje sie byc oczywista.
Standardowy zdrowy rozsądek i bedzie swietny wyjazd.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Goa w styczniu
#13 PostWysłany: 26 Sty 2015 20:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Mar 2011
Posty: 244
w odpowiedzi na PW od grzesznikAdam wklejam fotki domków na Palolem
fotki z 2012 roku,

cytuję kawałek wpisu z mojego bloga o cenach:

Cytuj:
Proponowano nam chatki już od 400INR - bez targowania się - więc przy większej ilości nocy na bank można zejść niżej. My wybraliśmy chatkę za 600INR (wyjściowa 700) na podwyższeniu i z widokiem na morze :D

Załączniki:
Palolem Beach 6.JPG
Palolem Beach 6.JPG [ 168.21 KiB | Obejrzany 2103 razy ]
Palolem Beach 5.JPG
Palolem Beach 5.JPG [ 162.79 KiB | Obejrzany 2103 razy ]
Palolem Beach 3.JPG
Palolem Beach 3.JPG [ 126.77 KiB | Obejrzany 2103 razy ]
Palolem Beach 2.JPG
Palolem Beach 2.JPG [ 122.29 KiB | Obejrzany 2103 razy ]
_________________
www.arleta.geoblog.pl
Góra
 Profil Relacje PM off
grzesznikAdam lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Goa w styczniu
#14 PostWysłany: 27 Sty 2015 12:24 

Rejestracja: 12 Sty 2011
Posty: 23
froggy89 napisał(a):
Witam, zadalam to pytanie w innym miejscu na forum ale widze ze to jest bardzie odpowiednie.

Mam pytania odnosnie bezpieczenstwa i ogolnie gdzie trzymac rzeczy.
Jako ze z zamiarem inwestycji w lustrzanke nosze sie od paru lat to dopiero ten wyjazd naprawde motywuje mnie do zakupu... tyko od razu mysl gdzie to wszystko bezpiecznie zostawiac ?? Jedziemy w 2 osoby... kurcze gdzie trzymac paszporty, pieniadze, sprzety ... Czy bezpiecznie jest zostawic w chatce ktory sie wynajmuje ? czy zawsze wszedzie ze soba nosic i ewentualnie albo 1 osoba pilnuje albo prosic sasiadow z recznika obok o przysluge :?

Jedziemy 18.02 mam nadzieje ze najwieksze tlumy juz wtedy opuszcza Goa ??


Wezcie ze soba wlasna klodke,poza tym polecam Pacsafe- siatka,w ktora pakujesz plecak I przypinasz do np lozka,uzywam tego w hostelach I moge szczerze polecic:)
Udanych wojazy:)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Goa w styczniu
#15 PostWysłany: 14 Lut 2015 17:15 

Rejestracja: 10 Kwi 2011
Posty: 164
Spędziliśmy w Palolem 5 nocy 5 - 10 lutego. Po małych negocjacjach wynajęliśmy domki od San Pedru: http://sanpedrupalolem.com/index.php cena 500 rupii za dobę za domek. W domku łóżko, moskitiera, ze 2 szafki, wiatrak, łazienka z przysznicemej wody, jakieś 2 minuty spaceru do plaży, ogólnie warunki dość dobre, cały czas ktoś z właścicieli kręci się w pobliżu więc można bezpiecznie zostawić swoje rzeczy w domkach.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Goa w styczniu
#16 PostWysłany: 15 Lut 2015 18:43 

Rejestracja: 26 Sty 2013
Posty: 430
Loty: 267
Kilometry: 329 797
niebieski
A gdybyście wybrali Agondę, polecam Agonda Sun Set, ceny domków nieco wyższe- płaciliśmy 1000rs za domek9-11 lutego. Ale mają rewelacyjne jedzenie i goście, którzy to prowadzą są naprawdę niesamowici.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Goa we wrzesniu
#17 PostWysłany: 29 Lip 2015 10:13 

Rejestracja: 28 Lip 2015
Posty: 4
Jedziemy pierwszy raz na Goa we wrześniu na 9 dni bardzo proszę o wskazówki co najlepiej zobaczyć w tak krótkim czasie, gdzie plażować i imprezować. Gdzie i za ile możemy wypożyczyć skuter oraz jakie są ceny domków na plaży.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Goa we wrzesniu
#18 PostWysłany: 29 Lip 2015 10:24 

Rejestracja: 30 Sty 2013
Posty: 377
Loty: 46
Kilometry: 169 080
niebieski
Na forum masz tego pełno viewforum.php?f=967
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Goa we wrzesniu
#19 PostWysłany: 31 Lip 2015 09:51 

Rejestracja: 20 Sty 2015
Posty: 22
Loty: 11
Kilometry: 21 619
Info jest masa.
- pogoda w tym terminie to loteria..,
- o domkach na plaży możecie zapomnieć (są rozbierane),
- nocleg w zależności gdzie,jaki standard, od 200rupii,
- będzie kameralnie i bez tłumów wszędzie,
- Palolem chyba ma najlepiej rozbudowaną infrastrukturę, ale są też większe imprezownie (z rosjanami) na północy,
- skutery wszędzie dostaniecie bez problemu,
- pojedźcie na wycieczkę do Hampi koniecznie ;-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Goa w styczniu
#20 PostWysłany: 27 Lut 2016 18:42 

Rejestracja: 08 Cze 2015
Posty: 27
Loty: 2
Kilometry: 2 146
Stella1982 napisał(a):
Wezcie ze soba wlasna klodke,poza tym polecam Pacsafe- siatka,w ktora pakujesz plecak I przypinasz do np lozka,uzywam tego w hostelach I moge szczerze polecic:)


Czy w trakcie lotów też ją stosujesz? Lecę na Daleki Wschód, planuję też Indonezję "Bali" i zastanawiam się nad nią...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 22 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group