Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 53 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
#41 PostWysłany: 14 Wrz 2014 03:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Wrz 2014
Posty: 86
Przez przypadek trafiłem w Tk Maxx:

Roncato Smart 55x40x20
Miękka, 4 kółka, kłódka TSA, 2,4 kg, 33 l
199,-

Kilka razy miałem w podróży podobną (trochę mniejszą i z zamkiem).
+ Porządny materiał i kółka, staranne wykonanie
- Rączka luźna po wysunięciu
Oraz oczywiście zalety i wady 4 kółek:
+ Lekkie prowadzenie
- Potrafi sama odjechać
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa) Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa)
Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast
#42 PostWysłany: 29 Wrz 2014 23:46 

Rejestracja: 29 Wrz 2014
Posty: 1
Zamierzam kupić tę walizkę do Ryanaira: http://pl.sportsdirect.com/dunlop-troll ... e=70804291 w rozmiarz 22 inche. Gdyby ktoś z Warszawy był chętny na zamówienie takiej samej to możnaby podzielić koszty dostawy z UK (które są trochę wyższe niż cena samej walizki :P).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#43 PostWysłany: 04 Paź 2014 21:39 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Wrz 2011
Posty: 2597
Loty: 243
Kilometry: 297 179
Jak to jest dokładnie z tymi walizkami, czy rozmiary walizek podawane są z kółkami i wystającymi częściami u góry walizki takimi jak rączka czy raczej bez i należałoby to doliczać? Chciałbym sobie kupić jakąś droższą walizkę która pasowałaby do koszyka 55x40x20 bo to raczej uniwersalny rozmiar bagażu podręcznego w większości linii lotniczych i zastanawiam się czy celować w dokładnie takie wymiary walizki czy lepiej brać trochę mniejszą?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#44 PostWysłany: 04 Paź 2014 22:07 

Z kółkami musi mieć ten wymiar.
Raz w karierze mi sprawdzali, ale się w bólach zmieściła. :D
I jeszcze jedno.
Nie kupuj taniochy w markecie.
Raz taką nadałem rejestrowanym, bo była możliwość w enterze, i odebrałem na taśmie bez kółek.
Odpadły , gdzieś przy rozładunku. ;)
Góra
 PM off  
      
#45 PostWysłany: 04 Paź 2014 22:32 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Wrz 2011
Posty: 2597
Loty: 243
Kilometry: 297 179
Korcą mnie walizki marki Wittchen bo na allegro jest sporo modeli za 199zl z ABSu który wiem że nie jest jakoś super wytrzymały ale walizka służyłaby tylko jako podręczny.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#46 PostWysłany: 04 Paź 2014 22:38 

No to zaszalej i kup taką. To porządna firma. Sam u nich kupowałem , oczywiście na wyprzedaży :D Jako rasowy lowcostowiec. Mają takie stoisko w Fashion House w Mysłowicach. Tylko pilnuj wymiaru, bo jak Cię zmierzą na lotnisku, to zapłacisz więcej za nadbagaż, niż u Witchena. :mrgreen:
Góra
 PM off  
      
#47 PostWysłany: 04 Paź 2014 22:40 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Wrz 2011
Posty: 2597
Loty: 243
Kilometry: 297 179
Anonymous napisał(a):
No to zaszalej i kup taką. To porządna firma. Sam u nich kupowałem , oczywiście na wyprzedaży :D Jako rasowy lowcostowiec. Mają takie stoisko w Fashion House w Mysłowicach. Tylko pilnuj wymiaru, bo jak Cię zmierzą na lotnisku, to zapłacisz więcej za nadbagaż, niż u Witchena. :mrgreen:

Dzięki, chyba tam podjadę i osobiście ją zobaczę :P
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#48 PostWysłany: 19 Paź 2014 14:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lip 2014
Posty: 1327
Loty: 104
Kilometry: 191 467
srebrny
klapio napisał(a):
Anonymous napisał(a):
Mają takie stoisko w Fashion House w Mysłowicach.

Dzięki, chyba tam podjadę i osobiście ją zobaczę :P

@jacakatowice
Tak dla uściślenia: Fashion House jest w Sosnowcu, a nie w Mysłowicach.
@klapio
Pojedź, zobacz, zmierz i jak się spodoba i będzie w rozmiarze... poszukaj takiej w internecie. Fashion House zdaje się jużnie być tak outletowo tani jak kiedyś.

Ja do Ryanaira mogę polecić walizkę March - waży 1,75 kg, wymiarowo idealna, 5 lat gwarancji, dodatkowa kłódka na zamek, kupowana przez internet, przetestowana na Kos.
Image
_________________
Moje relacje: Bolonia & Trapani 2022Münster 2022
Góra
 Profil Relacje PM off
helka2003 lubi ten post.
helka2003 uważa post za pomocny.
 
      
#49 PostWysłany: 26 Sty 2015 13:08 

Rejestracja: 22 Gru 2013
Posty: 226
niebieski
Czy ktoś posiada albo ma doświadczenia z tą walizką?

https://www.sklep.wittchen.com/product/ ... ch-20.html

Nadaje się na podręczny do Ryanair?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#50 PostWysłany: 26 Sty 2015 13:22 

Rejestracja: 21 Lis 2014
Posty: 607
niebieski
Skoro już istnieje taki wątek, to skuszę się i polecę sklep, w którym sam niedawno kupiłem 2 walizki:

http://www.equip.pl - Equip.pl

Spory asortyment różnych firm (markowych) w dobrych cenach, do tego warto sprawdzić, czy nie dają przypadkiem 6% zniżki na pierwszy zakup po zapisaniu się na newsletter.
Przesyłka gratis, do tego paczkomaty (większość kabinówek wchodzi!) również. Przyjemnie się korzysta z tego sklepu- ma fajne opcje filtrowania i sortowania oraz dobre zdjęcia.
Dużo rzeczy wystawiają też na Allegro, w takich samych cenach jak w sklepie.

Przy kabinówkach wyszczególnione jest, do jakich linii pasują i tak samo można filtrować walizki po nazwie taniej linii.

Nie mam z tym sklepem żadnego związku, jakby co.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#51 PostWysłany: 26 Sty 2015 13:43 

Rejestracja: 03 Sty 2015
Posty: 14
Loty: 6
Kilometry: 8 646
@19elnino20 Nadaje się na podręczny do Ryanair. Masz na stronie podane wymiary i dopisek że to wymiary całej walizki
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
19elnino20 uważa post za pomocny.
 
      
#52 PostWysłany: 29 Maj 2015 10:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Maj 2015
Posty: 89
W TK MAXX praktycznie cały czas masz jakieś dobre oferty na walizki markowe. Sam kupiłem i jestem zadowolony, lekka i porządna.
_________________
http://skokispadochronowe-pl.blogspot.com
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#53 PostWysłany: 29 Maj 2015 10:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Kwi 2014
Posty: 522
Loty: 81
Kilometry: 99 157
niebieski
TK Maxx ma oferty na walizki, ale ceny raczej powalaja. Jesli mialabym teraz kupic walizke, zrobilabym to w Carrefourze. Kupilam tam swoja na bagaz 32kg w WizzAir, zaplacilam 190 a walizka wyjatkowo porzadna. Jej odpowiedniki w TK Maxx 500-600zl, niemal identyczne.

Co do podrecznego odradzam jeszcze te male walizeczki z allegro po 35zl. Dramat wykonania. Po 4 miesiacach uzytkowania i moze 12-14 lotach z nia odpadl stojak, gwozdzie po boku i rozlatuje sie zamek. Oczywiscie nie ma co wymagac za taka cene, ale walizka zaczela sie rozwalac bedac zaladowana w polowie, w PB Krakow->Warszawa w drodze na Modlin :P
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 53 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group