Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 12 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Gdynia
#1 PostWysłany: 19 Sie 2011 18:58 

Rejestracja: 12 Kwi 2010
Posty: 346
niebieski
Absolutnie polecam Hostel Pepperland, doskonała lokalizacja, dobre ceny i miła obsługa, a sam hostel jest barką, więc atrakcja sama w sobie :)!
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
City break na Malcie za 909 PLN. Loty z Katowic i 5 nocy w hotelu dla pełnoletnich City break na Malcie za 909 PLN. Loty z Katowic i 5 nocy w hotelu dla pełnoletnich
Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa
 Temat postu: Re: Gdynia
#2 PostWysłany: 18 Sty 2012 16:31 

Rejestracja: 20 Kwi 2011
Posty: 312
niebieski
Ja polecam apartamenty w Gdyni Orłowie na ul. Perkuna. Ja korzystałem za 50 zł od osoby w sezonie.Jest to firma która ma wynegocjowane dobre warunki z apartamentami na Orłowie i nie tylko. W mojej lokalizacji było 10 min. do morza jak i do centrum handlowego.
Namiary:
otowakacje.noclegi@o2.pl
tel. 504924476
pozdr. Rafał
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Gdynia
#3 PostWysłany: 05 Sie 2014 11:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Sty 2011
Posty: 404
niebieski
Polećcie proszę jakiś tani hostel blisko centrum/dworca w Gdyni. Interesuje mnie pokój dwuosobowy. Jest szczyt sezonu i znaleźć hostel dostępny na cały mój najbliższy przedłużony weekend graniczy z cudem, zwłaszcza, gdy wyszukiwanie ogranicza się do booking.com i tamtejszych ofert.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Gdynia
#4 PostWysłany: 05 Sie 2014 20:00 

Rejestracja: 30 Lis 2011
Posty: 97
http://www.ochhostel.pl/
http://www.ingdyniahostel.pl/
http://www.luxhostel.pl/

Jedyne hostele jakie kojarzę. Zadzwoń jeszcze do akademików czy mają wolne miejsca.

http://www.akademiki.am.gdynia.pl
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Gdynia
#5 PostWysłany: 05 Sie 2014 20:25 

Rejestracja: 15 Kwi 2013
Posty: 27
polecam też http://ogloszenia.trojmiasto.pl/nieruch ... -turystow/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Gdynia
#6 PostWysłany: 20 Sie 2014 14:11 

Rejestracja: 02 Mar 2014
Posty: 52
Zbanowany
Aktualnie [reklama] jest spora baza kwater w Gdyni. W sumie sezon powoli się już konczy ( mimo,że w większych miejscowościach takich jak Gdańsk czy Gdynia nadal będzie sporo turystów) tak więc na pewno będzie łatwiej coś interesującego znaleźć niż na przykład w lipcu ( kiedy albo musimy liczyć na łut szczęścia, ze trafi się nam coś co ktoś odwołał albo zostają po prostu noclegi, których nikt nie chciał ze względu na cenę).
Czy koniecznie trzeba szukać nocleg w pobliżu dworca? W Trójmieście w końcu komunikacja działa bardzo sprawnie.


Ostatnio edytowany przez krasnal, 15 Lis 2016 20:08, edytowano w sumie 1 raz
Reklama, promowanie własnych stron internetowych, podawanie linków do innych, konkurencyjnych stron.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Gdynia
#7 PostWysłany: 22 Sie 2014 16:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lip 2012
Posty: 736
niebieski
karpek napisał(a):
Czy koniecznie trzeba szukać nocleg w pobliżu dworca? W Trójmieście w końcu komunikacja działa bardzo sprawnie.


No pewnie ktoś szuka, bo ma taką potrzebę. Ja w ubiegłym roku popełniłam błąd i zarezerwowałam nocleg w Gdańsku zaraz przy dworcu PKP - nie dalej, jak 5 minut z buta na dworzec. Dojeżdżanie do Gdyni na FPFF kolejką i później przesiadka w komunikację miejską, a nierzadko jeszcze chodzenie z buta kilkaset metrów rano, później wracanie późno w nocy po 22, 23 mnie dobiło. Teraz szukam blisko Multikina w Gdyni ;) Szkoda czasu i kasy za bilet.
_________________
Żyję dla takich chwil, kiedy bierzesz haust powietrza i krzyczysz: chwilo, proszę, bądź wieczna!
Eldo
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Gdynia
#8 PostWysłany: 14 Lut 2016 22:39 

@invasion, ja trzy lata temu spałam tu:
http://nocleg-gdy.pl/index.php?id=2
Doskonała miejscówka, do Gemini (a obecnie Centrum Gdynia Waterfront) jest 5 min. pieszo i jest zamykane podwórko gdzie można parkować, dla mnie na festiwal idealne miejsce ;) .
Góra
 PM off  
      
 Temat postu: Re: Gdynia
#9 PostWysłany: 15 Lut 2016 00:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lip 2012
Posty: 736
niebieski
Dzięki @singielka_1976. Obawiam się, że w 2015 r. był ostatni festiwal w najbliższym czasie, biorąc pod uwagę termin, w jakim się odbywa :( Ostatnio nocowałam w Rumi, nocleg z hotwire, hotel przy skm. Do Rumi jednak sporo bliżej, więc dojazd zajmował krócej, ale tym razem powroty o 1 albo o 3 w nocy to była norma :D
_________________
Żyję dla takich chwil, kiedy bierzesz haust powietrza i krzyczysz: chwilo, proszę, bądź wieczna!
Eldo
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Gdynia
#10 PostWysłany: 15 Lut 2016 09:35 

@invasion, festiwal został przeniesiony na wrzesień i to się już chyba raczej nie zmieni, mnie akurat termin wrześniowy pasuje ;) , choć w tym roku niestety nie będzie mi dane ukulturalniać się w tym mieście i muszę poczekać na 2017r. :(
Góra
 PM off  
      
 Temat postu: Re: Gdynia
#11 PostWysłany: 26 Lut 2016 08:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Mar 2015
Posty: 16
Zbanowany
Ewentualnie Gdańsk. Noclegi w Gdańsku mogą być nawet tańsze. Szczególnie jeśli rezerwujecie sobie nie pokój w hotelu ale całe mieszkanie. W przypadku wyjazdu w kilka osób opcja o wiele bardziej opłacalna bo cena wynajmu rozbija się na kilka osób i jest to nawet tańsze niż pokój w hostelu. Mozecie sobie zajrzeć na tę stronę: [jakaś tam strona] - jakis czas temu rezerwowaliśmy tam sobie apartament nad morzem razem z mężem. Mają na niej dobre ceny wynajmu mieszkań. Za 200 zł można wynająć sobie całkiem doby standard ( przy wcześniejszym jest taniej).


Ostatnio edytowany przez krasnal, 14 Lis 2016 09:10, edytowano w sumie 1 raz
Usunięto link reklamowy
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Gdynia
#12 PostWysłany: 14 Lis 2016 16:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Paź 2012
Posty: 1090
Loty: 51
Kilometry: 29 292
Moge polecic noclegi w Gdyni Kamiennej Gorze:
http://greenhousehostel.pl/home.html

Bylem teraz przez dwie noce... super lokalizacja (przy parku Kaczynskich) i bardzo cicho.
Trafilem przypadkiem na ten nowy hostel. Prowadza go od wrzesnia dwie panie, ktore sa niezwykle mile i pomocne, wkladaja serce i dbaja o gosci. Hostel nowiutki, wszystko swieze i pachnace, czysciutko.
- w pokojach duzo miejsca, wygodne lozka, szafki zamykane, duzo krzesel, czajnik, kawy, herbaty, kubki, itp. - w hotelach czesto tak nie ma
- w lazienkach suszarka, mydlo, pod prysznicami, szampon ziaja, nawet waciki i patyczki do uszu - w hotelach czesto tak nie ma
- codziennie rano sniadanie, mozna sie spokojnie dogadac, jesli ktos chce w innych godzinach, niz 8-10... wszystko swieze, toster, opiekacz, ekspress tchibo, wedlina, ser w porzadku, a nie syf najtanszy... do tego panie smazyly nalesniki, z pieczarkami lub z serem, crossainty, jablka... - w hotelach nie ma takich sniadan

Placilem 45 zl/noc i jestem zachwycony, polecam szczerze i jak tylko bede musial nocowac w Trojmiescie (bez kuponow, znizek) to tylko ten hostel... nic wiecej nie bede probowal.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 12 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group