Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 549 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28  Następna
Autor Wiadomość
#501 PostWysłany: 03 Kwi 2015 12:28 

Rejestracja: 05 Mar 2014
Posty: 464
niebieski
Tak, pomyślałem też o tym, ale podziałam po świętach i dam znać, jak poszło.

-- 09 Kwi 2015 05:59 --

Wczoraj załatwiłem odwołanie dyspozycji zamknięcia konta w oddziale, bez problemu. Pokićkało mi się z citi, gdzie warunku utrzymania przez rok nie było :oops: . Tyle, że w tej chwili mam zastrzeżona kartę - ktoś tak ma? Pobierają opłatę za kartę za brak obrotu (w początkowych postach była dyskusja, ale opinie sprzeczne)?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Singapur i Bali za 3986 PLN. Loty z Warszawy + 13 noclegów Singapur i Bali za 3986 PLN. Loty z Warszawy + 13 noclegów
Zbiór okołoweekendowych lotów do Francji z Krakowa od 186 PLN Zbiór okołoweekendowych lotów do Francji z Krakowa od 186 PLN
#502 PostWysłany: 09 Kwi 2015 21:02 

Rejestracja: 09 Sie 2012
Posty: 53
Ja mam już kartę całkowicie zlikwidowaną - nie ponoszę żadnych kosztów. Należy tylko pamiętać aby zapewnić comiesięczne wpływy na konto (minimum 1000 PLN) :D
Góra
 Profil Relacje PM off
krzychfra uważa post za pomocny.
 
      
#503 PostWysłany: 12 Kwi 2015 08:50 

Rejestracja: 20 Maj 2014
Posty: 1288
Loty: 253
Kilometry: 427 726
srebrny
Po jakim czasie widoczne są w systemie płatności kartą ? Pierwszy raz się z czymś takim spotkałem ze nie widać blokad.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#504 PostWysłany: 12 Kwi 2015 10:18 

Rejestracja: 23 Maj 2013
Posty: 160
Płatności kartą są widoczne w systemie po około 48 godzinach.Kwotę blokad zobaczysz:Rachunki>Wyciągi>Kwota zablokowana.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#505 PostWysłany: 12 Kwi 2015 20:09 

Rejestracja: 27 Sty 2014
Posty: 163
Loty: 17
Kilometry: 15 969
Się przyzwyczaj, bo BNP to bank niespodzianek :P Negatywnych oczywiście(poza przyznaniem tabletu)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#506 PostWysłany: 12 Kwi 2015 20:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Lis 2012
Posty: 1098
Loty: 137
Kilometry: 161 438
niebieski
Np potrafią pobrać ni z gruchy ni z pietruchy 400zł z konta, nie wiadomo za co, a ile pałowania się z reklamacjami...
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#507 PostWysłany: 13 Kwi 2015 08:36 

Rejestracja: 05 Mar 2014
Posty: 464
niebieski
Rzeczywiście niewidoczne blokady są wysoce irytujące, ale jeżeli chodzi o reklamacje, to muszę przyznać, że miło mi się skończyła. Przez moje niedopatrzenie wymagany przelew uznaniowy nie wszedł mi na koniec miesiąca, tylko na pierwszy dzień kolejnego, więc naliczyła mi się opłata za prowadzenie rach. (bodajże 9 zł), napisałem reklamację uzasadniając to odpowiednio (regularne wpływy co miesiąc itp. ble, ble) i reklamacja została uznana. W takim citi np. nie przeszedł ten sam manewr - byli twardzi, nie uznali.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#508 PostWysłany: 08 Cze 2015 18:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Mar 2011
Posty: 1072
Loty: 14
Kilometry: 31 648
srebrny
warto przypomnieć punkt regulaminu

Uczestnik przystępując do Sprzedaży Premiowej wyraża zgodę na to że w przypadku, gdy
wypowie umowę o prowadzenia iKonta BNP Paribas Banku Polska S.A.w okresie do 12
miesięcy od daty jej zawarcia jest zobowiązany do zwrotu Bankowi wartości nagrody, - 400 zł

czyli nie można złożyć wypowiedzenia wcześniej niż data zawarcia umowy + 12 miesięcy
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#509 PostWysłany: 27 Lip 2015 17:21 

Rejestracja: 30 Sie 2011
Posty: 35
ktoś się orientował czy można już wypowiedzieć konto? czy nie robią żadnych z tym problemów?
Ja właśnie zakąłdałem jakoś koniec lipca i musze jeszcze ttrochę dla pewności poczekać
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#510 PostWysłany: 27 Lip 2015 20:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Kwi 2010
Posty: 2801
niebieski
sobsti napisał(a):
ktoś się orientował czy można już wypowiedzieć konto? czy nie robią żadnych z tym problemów?
Ja właśnie zakąłdałem jakoś koniec lipca i musze jeszcze ttrochę dla pewności poczekać

Akcja wystartowała w sierpniu, więc nie mogłeś zakładać końcem lipca ;)

Sam planuje zamknąć konto pod koniec września - dla pewności.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#511 PostWysłany: 28 Lip 2015 00:50 

Rejestracja: 11 Kwi 2015
Posty: 1221
ja mam maila jeszcze o otwarcie to wiem kiedy zakładalem :D 10.08.2014r.


W sumie okres zamykania to 30 dni, moze juz warto pomyśleć o złożeniu wniosku.
_________________
Pozdrawiam!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#512 PostWysłany: 28 Lip 2015 10:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Mar 2011
Posty: 1072
Loty: 14
Kilometry: 31 648
srebrny
mediolan napisał(a):
warto przypomnieć punkt regulaminu

Uczestnik przystępując do Sprzedaży Premiowej wyraża zgodę na to że w przypadku, gdy
wypowie umowę o prowadzenia iKonta BNP Paribas Banku Polska S.A.w okresie do 12
miesięcy od daty jej zawarcia jest zobowiązany do zwrotu Bankowi wartości nagrody, - 400 zł

czyli nie można złożyć wypowiedzenia wcześniej niż data zawarcia umowy + 12 miesięcy
Góra
 Profil Relacje PM off
mezzo lubi ten post.
 
      
#513 PostWysłany: 28 Lip 2015 13:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sty 2011
Posty: 1492
złoty
abelincoln napisał(a):
I dla potomności, Arbiter zawsze po zakończeniu postępowania informuje obie strony o wyniku, niezależnie od tego której stronie przyznał rację.


Przyznam się szczerze, że bardziej udałem się do Arbitra w imię zasad niż licząc na wygraną - ale życie bywa pełne niespodzianek. Jednak czasem bank powinien przstrzegać własnych regulaminów... ;)

Image

Kwotę 35,70 zł obliczyłem następująco: 30 zł za dwie reklamacje zignorowane przez bank (który zgodnie ze swoim TOiP liczy sobie 15 zł za wysłanie monitu) oraz 5,70 zł odsetek ustawowych od wartości tabletu (zgodnej z regulaminem promocji) za czas pomiędzy datą w której bank zadeklarował się wysłać tablety uczestnikom promocji a datą kiedy rzeczywiście je wysłał.

Miło że Arbiter wyrobił się z wydaniem orzeczeczenia przez zamknięciem przeze mnie konta. Bo jednak nie mam ochoty w jakikolwiek sposób być związanym z bankiem który olewa własne regulaminy...

ps.
Zachęcam innych do reklamowania w banku braku wypłaty tych odsetek karnych. A co! :twisted:
Góra
 Profil Relacje PM off
11 ludzi lubi ten post.
 
      
#514 PostWysłany: 28 Lip 2015 13:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2012
Posty: 3534
srebrny
a dałbym za to unlike ale takiej opcji niema
a szkoda
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#515 PostWysłany: 28 Lip 2015 13:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sty 2011
Posty: 1492
złoty
Ponieważ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#516 PostWysłany: 28 Lip 2015 13:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2012
Posty: 3534
srebrny
nie popieram takich działań
błąd każdemu się może przydarzyć, bank się poprawił, tablety rozdał
dla mnie rozdział zamknięty
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#517 PostWysłany: 28 Lip 2015 13:45 

Rejestracja: 04 Wrz 2013
Posty: 191
Loty: 18
Kilometry: 72 648
Czyli bankowi wolno, szaraczkowi już nie.
Nie popieram pieniactwa ale przy (nawet przypadkowym) niedotrzymaniu terminu umowy np. spłaty kredytu musimy zapłacić minimum odsetki a często także zwrot wydumanych kosztów egzekucji. Dlaczego wielki i bogaty bank nie ma być traktowany inaczej?
Jeżeli prawo jest po naszej stronie to może każdy sam oceni czy warto dla kilkudziesięciu złotych tracić czas?
Od razu unlike za wygłoszenie poglądów?! Może od razu ostrzeżenie?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#518 PostWysłany: 28 Lip 2015 13:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Mar 2011
Posty: 6419
Loty: 171
Kilometry: 188 843
srebrny
A ja daję like'a szczególnie za sposób wyliczenia roszczenia. Tak jak bank chce odsetki za nieterminowe działania tak od nich też można tego wymagać.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#519 PostWysłany: 28 Lip 2015 13:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Lis 2012
Posty: 1098
Loty: 137
Kilometry: 161 438
niebieski
Dziś za błędy się płaci. Jak Ty popełnisz błąd i zapłacisz ratę kredytu po terminie, to bank nie będzie wyrozumiały i swoje odsetki doliczy. Nie wiem, dlaczego miałoby to nie działać w drugą stronę. Bank nie przepuści żadnej okazji, żeby dostać należną mu kasę, więc jeżeli szaraczkowi również coś przysługuje, dlaczego miałby nie skorzystać?


PS. Bank się nie poprawił i nie przyznał do błędu, do końca wciskając kit, że tłum konsumentów nie zrozumiał regulaminu.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
dos70 lubi ten post.
 
      
#520 PostWysłany: 28 Lip 2015 13:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2012
Posty: 3534
srebrny
TomGSM napisał(a):
Czyli bankowi wolno, szaraczkowi już nie.
Nie popieram pieniactwa ale przy (nawet przypadkowym) niedotrzymaniu terminu umowy np. spłaty kredytu musimy zapłacić minimum odsetki a często także zwrot wydumanych kosztów egzekucji. Dlaczego wielki i bogaty bank nie ma być traktowany inaczej?
Jeżeli prawo jest po naszej stronie to może każdy sam oceni czy warto dla kilkudziesięciu złotych tracić czas?
Od razu unlike za wygłoszenie poglądów?! Może od razu ostrzeżenie?

biorąc pod uwagę ze 99% userow chciało tylko ten tablet mając gdzieś produkty banku nie uważam tego działania za słuszne
a kredyt i warunki jego to już zupełnie inna bajka
dla mnie jest to niemoralne (przecież chodziło o wykorzystanie błędu w regulaminie promocji)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 549 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group