Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 549 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 28  Następna
Autor Wiadomość
#421 PostWysłany: 23 Paź 2014 07:17 

Rejestracja: 30 Gru 2012
Posty: 430
niebieski
taa 429zł ;) Oni hurtowo to kupią pewnie za mniej niż 300zł/sztuka.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Tydzień na Langkawi za 2841 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu Tydzień na Langkawi za 2841 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu
Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN
#422 PostWysłany: 23 Paź 2014 08:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Maj 2012
Posty: 925
Zbanowany
Image

Ostatnie zdanie wymiata, mam jednak nadzieje ze tablet bedzie lepszy niż usługi banku.

Jak tylko go dostanę to składam reklamacje dotyczącą terminu.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#423 PostWysłany: 23 Paź 2014 09:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Kwi 2010
Posty: 2801
niebieski
korpus napisał(a):
Nie siejmy już zamętu z tymi kartami. Trzeba było zrobić obrót, nie ma konieczności utrzymywania karty. Bank przyznał się już do swojej błędnej interpretacji regulaminu, nie bijmy piany, że jeszcze będą kombinować, żeby się z niego nie wywiązać.

to jest właśnie ciekawe, bo... bank nigdzie nie przyznał się do błędnej interpretacji regulaminu. Oni tylko powiedzieli, że dadzą nam tablety [ale i tak nie umiemy czytać] ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#424 PostWysłany: 23 Paź 2014 09:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Lip 2013
Posty: 682
Loty: 2
Kilometry: 14 922
Nie powiedzieli tego wprost, ale fakt, że mają wydać tablety jest niczym innym, jak przyznaniem się, że nie mieli racji.
_________________
Dlaczego polski maluch (126p) jeździ po ulicach Kuby? Jak zostać papieżem? Jak wielbłąd może żyć bez wody? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań w filmach WłóczyMiSie na YouTube
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#425 PostWysłany: 23 Paź 2014 09:20 

Rejestracja: 26 Cze 2014
Posty: 191
Loty: 90
Kilometry: 169 440
korpus napisał(a):
Nie powiedzieli tego wprost, ale fakt, że mają wydać tablety jest niczym innym, jak przyznaniem się, że nie mieli racji.


Bardziej bym stawiał na sprawy wizerunkowe, woleli wydać kasę na tablety niż naprawiać wizerunek po burzy w necie, która pewnie pojawiła by się prędzej czy później w innych mediach.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#426 PostWysłany: 23 Paź 2014 09:27 

Rejestracja: 15 Lis 2011
Posty: 51
Jak kontener będzie miał opóźnienie to jest szansa, że będzie to prezent jak znalazł pod choinkę.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#427 PostWysłany: 23 Paź 2014 09:34 

Rejestracja: 26 Cze 2014
Posty: 191
Loty: 90
Kilometry: 169 440
lorenc napisał(a):
Jak kontener będzie miał opóźnienie to jest szansa, że będzie to prezent jak znalazł pod choinkę.


Jak dla mnie idealnie bo i tak na to został już dawno przeznaczony :lol:
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#428 PostWysłany: 24 Paź 2014 19:22 

Rejestracja: 15 Lut 2011
Posty: 561
Loty: 31
Kilometry: 59 624
niebieski
Jako że nie otrzymałem od BNP żadnego powiadomienia o tym że przyznano mi tablet, postanowiłem złożyć reklamację oraz zapytanie dotyczące tabletu.
Taką oto odpowiedź otrzymałem:
Kod:
Szanowny Panie

W odpowiedzi na otrzymaną reklamację na wstępie pragniemy podziękować za zgłoszenie nam Pana uwag. Uprzejmie informujemy, iż w BNP Paribas Banku Polska SA zwracamy szczególną uwagę na priorytetowe rozwiązywanie problemów, z jakimi zwracają się do nas Klienci.
Odnosząc się do Pana zgłoszenia w sprawie nagrody w Sprzedaży Premiowej "iKonto BNP Paribas
z Tabletem" potwierdzamy prawo do otrzymania tabletu Samsung Galaxy Tab P3 Lite SM-T110. Jednocześnie informujemy, że wysyłka i dostarczenie tabletu nastąpi niezwłocznie po dostarczeniu przez dostawcę zamówionej praz Bank partii nagród. Zgodnie z informacją, którą otrzymaliśmy od dostawcy zaplanowane jest to na trzeci tydzień listopada br. Dziękujemy za zrozumienie i cierpliwość okazaną wobec wydłużonego czasu oczekiwania na nagrodę.
Pragniemy również wyrazić ubolewanie, że dotychczas nie otrzymał Pan żadnej korespondencji
z Banku w przedmiotowej sprawie oraz przepraszamy za wszelkie niedogodności z tym związane.
Raz jeszcze dziękujemy za wybór iKonta oraz aktywny udział w sprzedaży Premiowej "iKonto BNP Paribas z Tabletem" i mamy nadzieję, że otrzymana nagroda już niedługo będzie dostarczała równie pozytywnych emocji, co obsługa wybranego przez Pana iKonta.
Wyrażamy nadzieję, iż powyższe wyjaśnienia będą dla Pana satysfakcjonujące a dalsza współpraca będzie przebiegała bez zakłóceń.

Z poważaniem
Ewa Król
Starszy Specjalista ds. Reklamacji i Należności


Jeśli więc ktoś nie otrzymał żadnej informacji, a warunki spełnił, niechaj pisze reklamację.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#429 PostWysłany: 03 Lis 2014 19:31 

Rejestracja: 11 Lut 2014
Posty: 83
Do dziś mieli dostać tablety od producenta - ma ktoś wiadomość od BNP na temat wysyłki??
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#430 PostWysłany: 03 Lis 2014 19:33 

Rejestracja: 23 Sie 2014
Posty: 60
wrześniowy napisał(a):
Do dziś mieli dostać tablety od producenta - ma ktoś wiadomość od BNP na temat wysyłki??


Już mamy trzeci tydzień listopada? :roll:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#431 PostWysłany: 03 Lis 2014 19:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Lip 2013
Posty: 682
Loty: 2
Kilometry: 14 922
BlackT napisał(a):
wrześniowy napisał(a):
Do dziś mieli dostać tablety od producenta - ma ktoś wiadomość od BNP na temat wysyłki??


Już mamy trzeci tydzień listopada? :roll:

Jeśli zastosujemy rebus tydzień, to tak :)
_________________
Dlaczego polski maluch (126p) jeździ po ulicach Kuby? Jak zostać papieżem? Jak wielbłąd może żyć bez wody? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań w filmach WłóczyMiSie na YouTube
Góra
 Profil Relacje PM off
Digzy lubi ten post.
 
      
#432 PostWysłany: 03 Lis 2014 20:05 

Rejestracja: 11 Lut 2014
Posty: 83
BlackT napisał(a):
wrześniowy napisał(a):
Do dziś mieli dostać tablety od producenta - ma ktoś wiadomość od BNP na temat wysyłki??


Już mamy trzeci tydzień listopada? :roll:

:oops: ok rozpędziłem się trochę... :oops:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#433 PostWysłany: 03 Lis 2014 21:11 

Rejestracja: 12 Lip 2014
Posty: 42
Eryk napisał(a):
aby podtrzymać status konta i nagrody należy wpłacać co miesiąc 1k zł

Nie trzeba, ale...

Prowadzenie Konta osobistego w PLN (miesięcznie):
9 PLN jeśli miesięczne wpływy na Konto osobiste wyniosą mniej niż 1000 PLN

Użytkowanie karty debetowej MasterCard (miesięcznie):
6 PLN jeśli wartość transakcji bezgotówkowych dokonanych kartą debetową w miesiącu wyniesiemniej niż 200 PLN

Eryk napisał(a):
ciekawe czy gdyby ktoś wpłacił np. 3 tygodnie później i napisał do nich, że wpłata się przesunęła bo.... (tak jak oni)
to by byli zdenerwowani? może uważaliby że umowa nie została dotrzymana? :mrgreen:

Ja na ich miejscu bym się ucieszył ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#434 PostWysłany: 05 Lis 2014 14:38 

Rejestracja: 24 Sty 2014
Posty: 74
Loty: 55
Kilometry: 66 321
Czy komuś z forumowiczów minął już miesiąc od zastrzeżenia karty i może potwierdzić, że przy jej zastrzeżeniu opłata w kolejnych miesiącach nie jest pobierana? Mam wątpliwość czy taka droga przyniesie oczekiwany dla mnie skutek bo od pracowników banku usłyszałam dwie różne wersje - w oddziale zapewnili, że samo zastrzeżenie karty wystarczy i opłata nie będzie pobierana, natomiast na infolinii Pani twierdziła że zastrzeżenie nie zwalnia z ponoszenia opłat i konieczne jest złożenie wypowiedzenia na piśmie ;/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#435 PostWysłany: 05 Lis 2014 15:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Lut 2012
Posty: 1225
srebrny
Zastrzeżenie to coś innego niż rezygnacja.
Z rezygnacji wynika zastrzeżenie karty, ale odwrotnie już nie.
Należy być precyzyjnym, bo po samym zastrzeżeniu (z powodu np. zgubienia albo przez system transakcyjny banku), z reguły przysyłają nową.
Wystarczy przejść się do oddziału i dokonać dyspozycji REZYGNACJI (nie zastrzeżenia) z karty. Na kartce z potwierdzeniem mamy wówczas zaznaczone wprost:
- rezygnuję z karty w okresie jej ważności,
- rezygnuję ze wznowienia karty na nowy okres jej ważności,
- przyjmuję do wiadomości, że z dniem zgłoszenia rezygnacji karta zostanie zastrzeżona.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#436 PostWysłany: 05 Lis 2014 16:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Mar 2011
Posty: 1071
Loty: 14
Kilometry: 31 648
srebrny
Marianna777 napisał(a):
Czy komuś z forumowiczów minął już miesiąc od zastrzeżenia karty i może potwierdzić, że przy jej zastrzeżeniu opłata w kolejnych miesiącach nie jest pobierana? Mam wątpliwość czy taka droga przyniesie oczekiwany dla mnie skutek bo od pracowników banku usłyszałam dwie różne wersje - w oddziale zapewnili, że samo zastrzeżenie karty wystarczy i opłata nie będzie pobierana, natomiast na infolinii Pani twierdziła że zastrzeżenie nie zwalnia z ponoszenia opłat i konieczne jest złożenie wypowiedzenia na piśmie ;/


tak, ale zrezygnowąłem z karty - zastrzeżenie po co robić ? jak zastrzeżonej nie można użyć
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#437 PostWysłany: 05 Lis 2014 23:49 

Rejestracja: 24 Sty 2014
Posty: 74
Loty: 55
Kilometry: 66 321
mezzo napisał(a):
Zastrzeżenie to coś innego niż rezygnacja.
Z rezygnacji wynika zastrzeżenie karty, ale odwrotnie już nie.
Należy być precyzyjnym, bo po samym zastrzeżeniu (z powodu np. zgubienia albo przez system transakcyjny banku), z reguły przysyłają nową.
Wystarczy przejść się do oddziału i dokonać dyspozycji REZYGNACJI (nie zastrzeżenia) z karty. Na kartce z potwierdzeniem mamy wówczas zaznaczone wprost:
- rezygnuję z karty w okresie jej ważności,
- rezygnuję ze wznowienia karty na nowy okres jej ważności,
- przyjmuję do wiadomości, że z dniem zgłoszenia rezygnacji karta zostanie zastrzeżona.


Ok, wydaje mi się że precyzyjnie nakreśliłam Panu w oddziale o co mi chodzi - on sam, pierwszy zastosował termin "zastrzeżenie" a nie "rezygnacja". Ostatecznie kartę zastrzegł, w systemie zaznaczył, że nie zamawiam nowej karty, dotychczasową zniszczył i zapewnił, zresztą po konsultacji z koleżanką, że powinno być ok i opłata nie będzie naliczana w kolejnych miesiącach. Kwitka w każdym bądź razie nie dostałam żadnego - karta w systemie widnieje jako zastrzeżona. No nic, dzięki za odpowiedzi. Albo jeszcze jutro zadzwonię kontrolnie na infolinię albo poczekam miesiąc a jak opłatę naliczą złożę reklamację. Szkoda tylko, że pytać muszę na forum bo pracownicy banku nie są zgodni co do podstawowych wydawałoby się procedur.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#438 PostWysłany: 06 Lis 2014 00:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Lip 2013
Posty: 682
Loty: 2
Kilometry: 14 922
Ja też jak kilka tygodni temu byłem w odziale banku, to powiedziałem, że chcę zrezygnować z karty, ale nikt nie powiedział mi o żadnym piśmie do rezygnacji. Pani tylko przecięła kartę i zastrzegła ją w systemie, a ja jej zaufałem, że na tym właśnie polega rezygnacja.

Edit: Właśnie sprawdziłem swoje konto i przy kartach nie mam już statusu "zastrzeżona", a informację "brak kart". Czyli jednak zrezygnowałem z karty bez podpisywania czegokolwiek.
_________________
Dlaczego polski maluch (126p) jeździ po ulicach Kuby? Jak zostać papieżem? Jak wielbłąd może żyć bez wody? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań w filmach WłóczyMiSie na YouTube


Ostatnio edytowany przez korpus, 06 Lis 2014 02:44, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off
Marianna777 uważa post za pomocny.
 
      
#439 PostWysłany: 06 Lis 2014 00:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Lut 2012
Posty: 1225
srebrny
Zawsze wymagajcie od banku, jeśli nie oryginału, to przynajmniej kopii dyspozycji z pieczątka/adnotacją pracownika "za zgodność z oryginałem". To tak dla "świętego spokoju".
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#440 PostWysłany: 06 Lis 2014 00:52 

Rejestracja: 21 Lis 2011
Posty: 174
U mnie tez cisza z tabletami, zapewniali ze 3 tygodniu pazdziernika, ale wciaz ciszaa
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 549 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 28  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group