Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 17 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 06 Mar 2015 00:53 

Rejestracja: 03 Sty 2014
Posty: 306
niebieski
na niemieckiej wersji HRS DEALS jest fajna oferta na FUERTEVENTURZE
cena od osoby 12 euro w cenie śniadaniem bufetowe / BEZPŁATNY PARKING / póżny check out o 15.00
daty od kwietnia do czerwca 2015
tylko 7 km od lotniska

La Piramide Apartamentos 3 *** / 50 % TANIEJ
link do oferty:

http://www.hrs.de/deals/spanien/costa-d ... entos.html
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa) Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa)
Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast
#2 PostWysłany: 06 Mar 2015 01:27 

Rejestracja: 28 Lut 2010
Posty: 426
Loty: 7
Kilometry: 5 251
niebieski
Byłem tam pod koniec stycznia. Polecam to miejsce, blisko lotniska (dojazd autobusem miejskim za niecałe 2 euro), dobre jedzenie, świetny punkt wypadowy do zwiedzania wyspy, w recepcji pracuje Polak. Plusów jest więcej..
_________________
Zapraszam na swojego bloga o podróżach i nie tylko...
http://zajebistepodroze.pl
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
kkku uważa post za pomocny.
 
      
#3 PostWysłany: 06 Mar 2015 15:30 

Rejestracja: 06 Kwi 2011
Posty: 801
niebieski
Trzeba pamiętać, że Costa Antigua to zasadniczo najtańsza, ale i mająca najmniej do zaoferowania miejscówka na Fuercie. Najbliższa piaszczysta plaża w Caleta de Fuste.

Jako miejsce wypadowe do zwiedzania wyspy samochodem - może być, ale generalnie nic tam nie ma ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
michcioj lubi ten post.
 
      
#4 PostWysłany: 06 Mar 2015 15:42 

Rejestracja: 03 Sty 2014
Posty: 306
niebieski
mikerus napisał(a):
Trzeba pamiętać, że Costa Antigua to zasadniczo najtańsza, ale i mająca najmniej do zaoferowania miejscówka na Fuercie. Najbliższa piaszczysta plaża w Caleta de Fuste.

Jako miejsce wypadowe do zwiedzania wyspy samochodem - może być, ale generalnie nic tam nie ma ;)


cena 84 euro za tydzień ( 380 zł ) z gwarancją pogody / basenem i śniadaniem .... jest bardzo atrakcyjna nawet jak na fuerte bo wcale nie jest taka tania , faktem jest że to bardzo spokojne miejsce dla ludzi szukających spokoju , ale w pobliżu jest PUERTO DEL ROSARIO " stolica wyspy " a tuż obok trochę bardziej tetniąca życiem Caleta de Fuste , uważam że cena jest ciekawa , pozdrawiam :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 06 Mar 2015 16:02 

Rejestracja: 06 Kwi 2011
Posty: 801
niebieski
Oczywiście, cena jest atrakcyjna, ja tylko znam Fuertę i lojalnie ostrzegam, że sama miejscówka nie jest atrakcyjna, bo to typowe "osiedle" apartamentów położone z dala od np. centrum handlowego czy właśnie plaży. Ale jeżeli ktoś się nastawia wyłącznie na spędzania czasu w hotelu to nie będzie mu to przeszkadzać.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 06 Mar 2015 17:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Mar 2011
Posty: 173
Loty: 199
Kilometry: 285 031
Czy ktoś może wyczytał czy pokoje posiadają kitchenette?
_________________
Image

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 06 Mar 2015 17:38 

Rejestracja: 28 Lut 2010
Posty: 426
Loty: 7
Kilometry: 5 251
niebieski
Wszystkie pokoje skladają sie z salonu z kanapą, kuchnią wyposażoną w kuchenkę elektryczna, zestaw szklanek i garnków, jest też lodówka. W łazience wanna i jest jeszcze jedno male oddzielne pomieszczenie - sypialnia. W salonie jest płaski telewizor. Dodatkowo za bodajże 6 euro można dokupić kolację dania gorące (bardzo dobre). W Caleta de Fuste jest biuro Cabrera Medina gdzie tanio wypozyczycie auto (pracownik wypozyczalni przyjechal po nas do hotelu i zabrał nas do biura, gdzie czekało na nas auto). Dojazd autobusem do Caleta de Fuste w 5 min. za 1.40 euro. Słuze mapa w Google Earth z trasa autobusu z lotniska, którą dostałem w mejlu z hotelu :) Niedaleko są sklepy a 3 km od hotelu, obok stacji benz. centrum handlowe z dużym sklepem i IKEA gdzie można wpaść na klopsiki i hotdogi. Hod-dog 1 euro, nie bylem ale można. Powtarzam super miejscówka, wszedzie dojedziesz tanio i szybko. Umiejscowienie na środku wyspy daje możliwość zwiedzenia 2 cześci osobno. Miejsca przed hotelem do zaparkowania samochodu dużo. Chetnie odpowiem na pytania jeśli ktoś ma. Benzyna była w cenie 0,84 Euro, stacja benz. 3 km od hotelu.

fragment korespondencji z hotelem:
Taxi z/do lotniska ok 12€
Ceny za poszczegolne posilki przedstawiaja sie nastepujaca. Sniadanie - 4,00€ Obiad - 6,50€ Kolacja - 6,50€
Z lotniska kursuje autobus numer 3, należy wybrać kierunek na Caleta de Fuste
Hotel w chwili obecnej nie oferuje transferu na plaże, jednakże w pobliżu znajduje się inny hotel spod którego odjeżdża bezpłatny autobus który ma przystanek obok Centrum Handlowego Atlantico skąd do plaży jest 3 minuty. Plaża znajduje się za CC Atlantico.
Ceny posiłków pozostają bez zmian.
Na terenie hotelu znajduje się minimarket z podstawowymi produktami, i nieopodal znajduje się market z większa oferta produktów, jest to ok 10 minut drogi od hotelu pieszo.
W piątki i soboty odbywają się imprezy karaoke, w każda sobotę jest BBQ na wolnym powietrzu i muzyka na żywo. Zaś w niedziele w podobnej atmosferze serwuje się Paella ( ryz z owocami morza).
Woda w basenie nie jest podgrzewana

Wszystkie przystanki sa a zadanie wiec po wyjeździe z lotniska, minie pan trzy ronda za trzecim po lewej będzie sklep IKEA i na czwartym autobus skreci w lewo i na następnym skrzyżowaniu znowu w lewo i zaraz będzie przystanek po opuszczeniu tego przystanku i przejechaniu paru metrow może pan nacisnąć przycisk przystanku na zadanie i na następnym proszę wysiać, patrzac na wschod powinno być widać napis na murze La Piramide trzeba to obejść
_________________
Zapraszam na swojego bloga o podróżach i nie tylko...
http://zajebistepodroze.pl


Ostatnio edytowany przez dos70, 06 Mar 2015 22:42, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
kkku uważa post za pomocny.
 
      
#8 PostWysłany: 06 Mar 2015 21:10 

Rejestracja: 30 Gru 2012
Posty: 430
niebieski
Jakby ktoś szukał w miarę taniego lotu, to myślę, że to niezła oferta:
Akurat na tydzień:
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 06 Mar 2015 21:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Paź 2011
Posty: 121
Co to za bzdura o klopsikach i hotdogach? W Ikei na fuercie która jest tak mała ze nie ma towaru tylko trzeba go zamówić? Mam nadzieje ze to spekulacje.
Poza tym tankuje auto co tydzień i ani razu nie zatankowalam za 84centy,miesiąc temu kosztowała 88,aktualnie 94.
_________________
siempre Canarias <3
http://mividaencholas.blogspot.com.es/ moje życie na Wyspach Kanaryjskich
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 06 Mar 2015 22:00 

Rejestracja: 03 Sty 2014
Posty: 306
niebieski
mikerus napisał(a):
Oczywiście, cena jest atrakcyjna, ja tylko znam Fuertę i lojalnie ostrzegam, że sama miejscówka nie jest atrakcyjna, bo to typowe "osiedle" apartamentów położone z dala od np. centrum handlowego czy właśnie plaży. Ale jeżeli ktoś się nastawia wyłącznie na spędzania czasu w hotelu to nie będzie mu to przeszkadzać.



przeginasz z tą opinią a już tym bardziej ostrzeżeniem , byłem rezydentem na fuercie :) i znam 90 % wszystkich hoteli , za tą cenę i z śniadaniem to dobra miejscówka * bo w tej cenie nie znajdziesz nic na fuercie z śniadaniem i serwisem
w każdej miejscowości na fuercie masz osiedla apartamentowców , położone 1-2 km od plaży pod górę - sorry ale 168 euro / za 2 osoby / z śniadaniem to bardzo niska cena wręcz śmieszna..... a że nie jest to takie dno które wynika z Twojego przekazu świadczy fakt że oferta jest dostepna tylko w wersji niemieckiej HRS DEALS , nie ma na polskiej
Góra
 Profil Relacje PM off
dos70 lubi ten post.
 
      
#11 PostWysłany: 06 Mar 2015 22:17 

Rejestracja: 20 Lut 2011
Posty: 353
Loty: 44
Kilometry: 49 173
niebieski
Moim zdaniem, jeżeli jedziecie na Fuerteventura i chcecie pożyczyć auto to jest to bardzo dobre miejsce. Sam mieszkałem w costa antigua i jest to świetna baza wypadowa. Blisko market mercadona oraz Lidl, gdzie w tym drugim ceny są bardzo atrakcyjne, poza tym blisko do Corralejo bo około 30 km, rzut beretem do caleta de fuste, Antigui czy innych ciekawych miejsc. Do morro jable 80 km. Ja osobiście bardzo polecam miejscówkę.

Wysłano z Galaxy Note 4
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
dos70 lubi ten post.
 
      
#12 PostWysłany: 06 Mar 2015 22:37 

Rejestracja: 28 Lut 2010
Posty: 426
Loty: 7
Kilometry: 5 251
niebieski
b.montana napisał(a):
Co to za bzdura o klopsikach i hotdogach? W Ikei na fuercie która jest tak mała ze nie ma towaru tylko trzeba go zamówić? Mam nadzieje ze to spekulacje.
Poza tym tankuje auto co tydzień i ani razu nie zatankowalam za 84centy,miesiąc temu kosztowała 88,aktualnie 94.

Tak jak pisałem, nie byłem w tej konkretnej Ikei, ta informację dostałem na infolinii Ikea w Hiszpanii, ale jak widać ktoś wprowadził mnie w błąd. Nie w każdej Ikei jest restauracja, ale na Lanzarote jest np: http://www.islas.ikea.es/lanzarote/desk ... nu_semanal
Co do ceny paliwa to rzeczywiście nie podałem jej precyzyjnie, paliwo było po 0,885 Euro

Załączniki:
IMAG0495.jpg
IMAG0495.jpg [ 20.37 KiB | Obejrzany 1318 razy ]
_________________
Zapraszam na swojego bloga o podróżach i nie tylko...
http://zajebistepodroze.pl
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 06 Mar 2015 23:20 

Rejestracja: 20 Lut 2012
Posty: 5148
srebrny
mikerus napisał(a):
Trzeba pamiętać, że Costa Antigua to zasadniczo najtańsza, ale i mająca najmniej do zaoferowania miejscówka na Fuercie. Najbliższa piaszczysta plaża w Caleta de Fuste.

Jako miejsce wypadowe do zwiedzania wyspy samochodem - może być, ale generalnie nic tam nie ma ;)

przykro mi ale mikerus ma racja. tam poprostu nic nie ma, najmniej ciekawe, najnudniejsze miejsce na wyspie,
bez samochodu nie ma to wogole sensu.

-- 06 Mar 2015 22:22 --

MUC2014 napisał(a):
w każdej miejscowości na fuercie masz osiedla apartamentowców , położone 1-2 km od plaży pod górę - sorry ale 168 euro / za 2 osoby / z śniadaniem to bardzo niska cena wręcz śmieszna.....

prosze cie... ok, moze i smieszna cena, ale wynajmowalem mieszkania w corralejo za 180 euro ok bez sniadania, ale blisko bylo wszedzie...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 06 Mar 2015 23:25 

Rejestracja: 28 Lut 2010
Posty: 426
Loty: 7
Kilometry: 5 251
niebieski
Dlatego dobrze jest wypożyczyć samochód. Osobiście nie wyobrażam sobie oglądania wyspy bez auta. Choć zawsze są jeszcze autobusy, a bilety w rozsądnej cenie.
_________________
Zapraszam na swojego bloga o podróżach i nie tylko...
http://zajebistepodroze.pl
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 06 Mar 2015 23:38 

Rejestracja: 20 Lut 2012
Posty: 5148
srebrny
ok, ale np. w corallejo nie musisz. moze jezdzic autobusami, albo siedziec na tylku na miejscu bo jest co robic.
w polecanym miejscu samochod to koniecznosc....
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16 PostWysłany: 07 Mar 2015 17:06 

Rejestracja: 06 Kwi 2011
Posty: 801
niebieski
MUC2014 napisał(a):
mikerus napisał(a):
Oczywiście, cena jest atrakcyjna, ja tylko znam Fuertę i lojalnie ostrzegam, że sama miejscówka nie jest atrakcyjna, bo to typowe "osiedle" apartamentów położone z dala od np. centrum handlowego czy właśnie plaży. Ale jeżeli ktoś się nastawia wyłącznie na spędzania czasu w hotelu to nie będzie mu to przeszkadzać.



przeginasz z tą opinią a już tym bardziej ostrzeżeniem , byłem rezydentem na fuercie :) i znam 90 % wszystkich hoteli , za tą cenę i z śniadaniem to dobra miejscówka * bo w tej cenie nie znajdziesz nic na fuercie z śniadaniem i serwisem
w każdej miejscowości na fuercie masz osiedla apartamentowców , położone 1-2 km od plaży pod górę - sorry ale 168 euro / za 2 osoby / z śniadaniem to bardzo niska cena wręcz śmieszna.....


Czytaj proszę ze zrozumieniem to co piszę, a piszę chyba wyraźnie 'cena jest atrakcyjna', a 'sama miejscówka nie jest atrakcyjna'. Przez 'miejscówkę' rozumiem nie konkretny hotel tylko lokalizację.

Jeśli znasz jako-tako Fuertę to uszereguj poniższe miejscowości od najlepszej do najgorszej, pod względem tego co ma do zaoferowania (plaża, restauracje, sklepy, oferta rozrywkowa itd.):
- Corralejo
- Costa de Antigua
- Caleta de Fuste
- Costa Calma
- Morro Jable

Jakiego kryterium byś nie przyjął, to Costa de Antigua musi wyjść zawsze na szarym końcu, po prostu nie widzę innej opcji ;)
Jedyną jej zaletą może być położenie w pobliżu pasa startowego, jeśli ktoś lubi (jak ja;) ) obserwować samoloty 150m metrów nad swoją głową, to będzie to stanowiło pewną atrakcję - z kolei innym może przeszkadzać hałas.

MUC2014 napisał(a):
a że nie jest to takie dno które wynika z Twojego przekazu świadczy fakt że oferta jest dostepna tylko w wersji niemieckiej HRS DEALS , nie ma na polskiej


Nie rozumiem za bardzo logiki "oferta musi być super, bo Niemcy ją mają, a Polakom nie dali". Nie sądzę, żeby w siedzibie HRS był jakiś dyrektor ds. dyskryminacji, który decydowałby, czy oferta nie jest przypadkiem za dobra dla Polaków, Czechów, Rumunów czy Węgrów... ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#17 PostWysłany: 07 Mar 2015 17:27 

Rejestracja: 28 Lut 2010
Posty: 426
Loty: 7
Kilometry: 5 251
niebieski
Jeszcze raz polecam to miejsce... zastrzegam, że hotel mi za to nie zapłacił :)
Jeśli ktoś już tam będzie, to trzeba zobaczyć: http://www.pieroscafe.com/PierosCafe.co ... Shows.html. Zamawiasz piwo i oglądasz "Wieczorne Show", podkreślam przedstawienie jest na bardzo dobrym poziomie. Żałuję jedynie, że tak późno to znalazłem, bo byłbym tam co wieczór. Naprawdę świetnie się bawiłem.
_________________
Zapraszam na swojego bloga o podróżach i nie tylko...
http://zajebistepodroze.pl
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 17 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group