Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 18 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 31 Mar 2015 19:48 

Rejestracja: 13 Sty 2015
Posty: 40
hej,

chcę skorzystac z promo: http://www.fly4free.pl/tanie-bilety-lot ... d-1226pln/

wylecieć we wrześniu i ustawić powrót na luty 2015. jest około 50% szans, że będę musiał awaryjnie wrócić do Polski (sprawy uczelni niestety) i wtedy czy mógłbym sobie przesunąć bilet powrotny na np. za tydzień (np. 1 grudnia dostaję info że musze wrócić i przesuwam bilet powrotny na 7 grudnia) - da się tak? ile bym musiał dopłacać biorąc pod uwagę "klasę" linii lotniczej (British Airways)??

będę mega wdzięczny za pomoc! : )
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Loty do Johannesburga z dużym bagażem z Berlina od 2345 PLN Loty do Johannesburga z dużym bagażem z Berlina od 2345 PLN
Wakacyjny city break w Rumunii za 939 PLN. Bezpośrednio PLL LOT z Warszawy + 4* hotel (3 noce) Wakacyjny city break w Rumunii za 939 PLN. Bezpośrednio PLL LOT z Warszawy + 4* hotel (3 noce)
#2 PostWysłany: 31 Mar 2015 20:03 

Rejestracja: 25 Sie 2011
Posty: 8898
Loty: 993
Kilometry: 955 401
platynowy
Musisz sprawdzić warunki taryfy na stronie, ale najprawdopodobniej są to bilety, z którymi nic nie można zrobić - anulować lub zmienić datę, nawet za opłatą.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
kamilosixtysix uważa post za pomocny.
 
      
#3 PostWysłany: 31 Mar 2015 20:11 

Rejestracja: 26 Sie 2014
Posty: 1498
@kamilosixtysix, wątpię. S jest jedną z najniższych taryf, a O to taryfa specjalna/ promocyjna. Nawet jeśli Twój bilet będzie dopuszczał zmiany, to jej koszt będzie się równał sumie opłaty za zmianę i ewentualnej dopłaty do taryfy, w której znajdzie się wolne miejsce na wybrany przez Ciebie lot. Im bliżej daty wylotu, tym większe prawdopodobieństwo, że trafisz na najdroższą taryfę (Y).

W skrócie: albo będziesz musiał kupić nowy (raczej dużo droższy) bilet, albo zmiana dotychczasowego będzie kosztowna.
Góra
 Profil Relacje PM off
kamilosixtysix uważa post za pomocny.
 
      
#4 PostWysłany: 31 Mar 2015 20:37 

Rejestracja: 13 Sty 2015
Posty: 40
oookej, dzięki za pomoc,

a nie wiecie ile może mniej więcej kosztować bilet OW z rejonu Azji SW gdybym chciał go "na teraz"- 1-2 tyg w przód?? zmieściłbym się w kwocie do 2000zł?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 31 Mar 2015 20:46 

Rejestracja: 26 Sie 2014
Posty: 1498
Nie wiem, ale możesz sobie wyrobić pogląd sprawdzając ceny na Skyscannerze czy Kayaku. Obstawiam 4000+, jeśli będzie to któraś z tzw. renomowanych linii lotniczych z jedną przesiadką.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 31 Mar 2015 20:46 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22445
jak-szukac-taniego-lotu-v-0-3-1,8,57900

Dajesz daty tak na za tydzień, i szukasz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 31 Mar 2015 20:48 

Rejestracja: 02 Lut 2014
Posty: 311
kamilosixtysix napisał(a):
hej,

chcę skorzystac z promo: http://www.fly4free.pl/tanie-bilety-lot ... d-1226pln/

wylecieć we wrześniu i ustawić powrót na luty 2015. [...]
będę mega wdzięczny za pomoc! : )


na luty 2015 nie ma żadnej możliwości zmiany ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
kamilosixtysix uważa post za pomocny.
 
      
#8 PostWysłany: 31 Mar 2015 21:22 

Rejestracja: 13 Sty 2015
Posty: 40
ok, bilet powrotny da się ogarnąć w terminie do 7 dni za ok 2300 z Kuala Lumpur i poniżej 2k z Kuala Lumpur/Bangkok w terminie do 3 tygodni albo za 2,5-3k w terminie 3 tygodni gdybym chciał bilet do Polski i po tygodniu z powrotem do Azji
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 31 Mar 2015 21:36 

Rejestracja: 26 Sie 2014
Posty: 1498
2 małe "ale" - 1) okres listopad - luty to "sezon" na Azję Płd.-Wsch. i 2) od 11. grudnia trzeba liczyć się z ruchem przedświątecznym (i wyższymi cenami).

-- 31 Mar 2015 21:36 --

2 małe "ale" - 1) okres listopad - luty to "sezon" na Azję Płd.-Wsch. i 2) od 11. grudnia trzeba liczyć się z ruchem przedświątecznym (i wyższymi cenami).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 23 Kwi 2015 20:18 

Rejestracja: 13 Sty 2015
Posty: 40
Cześć, podbijam temat, mam pytanko:

kupiłem bilet: http://www.fly4free.pl/tanie-bilety-lot ... d-1226pln/ dla siebie (wrzesień-styczeń) i dla dziewczyny (sam wrzesień), ale dziewczę leci na erasmusa więc musi albo wcześniej wrócić albo w ogóle przylecieć kiedy indziej.

Jest to najtańsza taryfa niestety - jakie mam opcje?
-zmiana samej daty powrotu - da się u Expedii? Ile by to kosztowało? (chciałbym wiedzieć bo ktoś dawno temu to robił: viewtopic.php?t=3055?t=3055) i chciałbym wiedzieć mniej więcej ile da się ugrać
-zmiana całego lotu na późniejszy termin (w września na styczeń)?
-ewentualnie anulacja rezerwacji i wtedy kupienie w innym terminie - czy mogę liczyć na jakikolwiek zwrot? (było napisane non-refundable, ale może coś?)
-jakaś inna opcja?

Będę mega wdzięczny za pomoc! : ))
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 23 Kwi 2015 20:29 

Rejestracja: 26 Sie 2014
Posty: 1498
Bez warunków taryfy ciężko będzie precyzyjnie odpowiedzieć na Twoje pytania. Dla mnie "najtańsza taryfa" to synonim "bez zmian i bez prawa zwrotu". Pytanie, czy tak rzeczywiście jest w Twoim przypadku.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 23 Kwi 2015 20:35 

Rejestracja: 13 Sty 2015
Posty: 40
-We understand that sometimes plans change. We do not charge a cancel or change fee. When the airline charges such fees in accordance with its own policies, the cost will be passed on to you.
-Tickets are non-refundable, non transferable and name changes are not allowed.

i z linku
Cytuj:
Please note that the most restrictive set of rules below applies to your entire itinerary.
We have not received information regarding the rules or restrictions for this flight. When you purchase your ticket, you agree to the following rules and restrictions. Please assume that the fare is non-refundable and any change or cancellation will result in full forfeiture of the value of the ticket with no refund or credit available. Rules and restrictions as imposed by the airline(s) will be applicable to your fare should you need to change or cancel your flight(s). Airline tickets are non-transferable. Some flights do not qualify for frequent flyer mileage accrual.


Czyli wygląda nie za ciekawie ; / Jest jakiś cień szansy żeby coś zdziałać?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 23 Kwi 2015 20:44 

Rejestracja: 26 Sie 2014
Posty: 1498
Sprawdź, czy na stronie BA nie będziesz mógł dobić się do dokładnych warunków przez zarządzanie rezerwacją. Bo chwilowo "czarno widzę" patrząc na to, co wkleiłeś. ;-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 24 Kwi 2015 13:38 

Rejestracja: 13 Sty 2015
Posty: 40
gdyby kogoś to interesowało: płaci się 180 euro "kary" za przebukowanie u British Airways i różnicę w cenie, tylko typek mi nie mógł powiedzieć jaka jest różnica w cenie
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 27 Kwi 2015 10:58 

Rejestracja: 13 Sty 2015
Posty: 40
jeszcze jedno pytanko:

Pani w telefonie od Expedii powiedziała że gdybym się zdecydował na zmianę, to następnym krokiem jest przekazanie im danych karty kredytowej telefonicznie i oni to zrobią - to standardowa procedura? bo nigdy wcześniej nie podawałem nr karty przez telefon i się czuję trochę z tym nieswojo
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16 PostWysłany: 27 Kwi 2015 11:05 

Rejestracja: 26 Sie 2014
Posty: 1498
Tak. Rozmawiając bezpośrednio z BA też zostałbyś poproszony o podanie danych.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#17 PostWysłany: 27 Kwi 2015 15:19 

Rejestracja: 02 Lut 2014
Posty: 311
kamilosixtysix napisał(a):
jeszcze jedno pytanko:

Pani w telefonie od Expedii powiedziała że gdybym się zdecydował na zmianę, to następnym krokiem jest przekazanie im danych karty kredytowej telefonicznie i oni to zrobią - to standardowa procedura? bo nigdy wcześniej nie podawałem nr karty przez telefon i się czuję trochę z tym nieswojo


Co prawda to kiepsko wyglada, ale musisz im podać te dane łącznie z kodem cvv zeby mogli zrobić preautoryzacje i potem zwrócić ci pieniadze
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#18 PostWysłany: 28 Kwi 2015 14:09 

Rejestracja: 22 Paź 2012
Posty: 156
Co do lotów powrotnych sprawdzaj jeszcze strony touroperatorów i loty czarterami - w zeszłym roku pamiętam były loty OW za grosze ale to była loteria.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 18 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group