Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 142 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Następna
Autor Wiadomość
#41 PostWysłany: 07 Lut 2016 16:43 

Rejestracja: 01 Paź 2014
Posty: 82
peja napisał(a):
witam, orientuje się ktoś jaki jest koszt przejechania zaznaczonego prze zemnie odcinka? chodzi mi o koszty za autostradę ;) austria i czechy to wiem, bo winiety. I z tych trzech tras, która najlepsza?

a orientujesz się czy da się bez problemu zajechać na gazie?


Ostatnio edytowany przez Roku, 08 Lut 2016 17:32, edytowano w sumie 1 raz
Nieaktualna lub błędna treść zawarta w poście - aktualizacja lub poprawa danych.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Loty do Szanghaju z Gdańska, Poznania i Warszawy od 2056 PLN Loty do Szanghaju z Gdańska, Poznania i Warszawy od 2056 PLN
Tydzień w 4* hotelu (z wyżywieniem) w Dubaju z Poznania za 3329 PLN Tydzień w 4* hotelu (z wyżywieniem) w Dubaju z Poznania za 3329 PLN
#42 PostWysłany: 08 Lut 2016 17:00 

Rejestracja: 19 Sty 2016
Posty: 36
Za taką pomoc powinien być BAN

"Jest to strona typu landing page. Serwis VeObrN1Y1Ie jest usługą subskrypcyjną, dzięki której użytkownik otrzymuję dostęp do treści multimedialnych. Serwis dostępny jest na telefony komórkowe bądź inne urządzenia, posiadające kartę SIM w sieci Orange, Plus, T-Mobile i Play. Koszt usługi to 40.,9r2 zł brutto za każdy SMS otrzymany w ramach subskrypcji. W ramach usługi użytkownik otrzymuje maksymalnie 3 SMS/tydzień oraz dodatkowy SMS po aktywacji subskrypcji. Łączny koszt usługi w okresie miesiąca to: 6r3r,9r6 zł brutto. Pobranie wybranych elementów multimedialnych może ponadto wiązać się z opłatami za transfer danych, zgodnie z cennikami operatora. Usługa jest aktywowana na czas nieokreślony, do czasu rezygnacji przez użytkownika. Aby dokonać rezygnacji należy wysłać SMS o treści S.T7sOaP VeObrN1Y1I na numer 6,0w4e55 (koszt: 0 zł). Regulamin usługi jest dostępny : tutaj. Kontakt, również w sprawie reklamacji: b1oVk@pob_ie_r.z1230.pl "
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#43 PostWysłany: 08 Lut 2016 17:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Sty 2012
Posty: 4164
Loty: 1
Kilometry: 282
platynowy
W ogóle to dziwnie się w tych watkach EURO2016 robi.. niby forum lotnicze a tu jakieś trasy samochodowe :)
Może tak poszukalibyście jakichś lotów na areny Polaków ? (da się)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#44 PostWysłany: 08 Lut 2016 17:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Sty 2013
Posty: 416
niebieski
swieżaki robią już robote widzę :mrgreen:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#45 PostWysłany: 09 Lut 2016 20:31 

Rejestracja: 03 Lut 2016
Posty: 7
Przesyłam link do pliku z kilkoma propozycjami tras i kosztem przejazdu.
Można pobrać i aktualizować dla własnych potrzeb

https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... sp=sharing


Ostatnio edytowany przez lukasz044, 10 Lut 2016 14:00, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#46 PostWysłany: 09 Lut 2016 20:34 

Rejestracja: 09 Lut 2016
Posty: 17
Według mnie nie ma sensu szukać noclegów gdzieś w Cannes, chyba, że ktoś nie lubi zgiełku. na airbnb zapłaciliśmy z dziewczyną po 550 pln za prywatny pokój 200m od plaży za 8 nocy w Nicei. jeśli zaś chodzi o dojazd to opcją budżetową jest bezpośredni bus - z Katowic koszt 390 pln za osobę w tę i z powrotem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#47 PostWysłany: 10 Lut 2016 10:50 

Rejestracja: 21 Lip 2015
Posty: 206
W UK w gazecie Metro dzisiaj wzmianka o tym, ze UEFA dolozyla wiecej biletow dla kibicow Irlandii Pn po tym, jak wielu kibicow obecnych na kazdym meczu eliminacji nie wylosowalo biletow na mecze we Francji... Dobry pretekst, by przycisnac PZPN zeby zazadal tego samego dla Polakow. Byloby po rowno dla PL i NIR kosztem neutralnych kibicow. Jak logistycznie UEFA by to rozegrala to juz nie mam pojecia, ale pewnie z neutralnych im zostal spory przydzial skoro znalezli cos extra dla Irlandczykow.
Sam na meczu nie moge byc w tym terminie ale chyba niebawem skrobne jakiegos maila do UEFY z zapytaniem czy zamierzaja odpowiednio wiecej przydzielic Polsce.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#48 PostWysłany: 10 Lut 2016 13:00 

Rejestracja: 05 Lut 2016
Posty: 4
lukasz044 napisał(a):
Przesyłam link do pliku z kilkoma propozycjami tras i kosztem przejazdu.
Można pobrać i aktualizować dla własnych potrzeb

https://drive.google.com/file/d/0B_byOv ... sp=sharing


Założyłeś, że winiety kupujesz w obie strony a przecież na jednej objedziesz tam i z powrotem. No chyba, że chcesz być dłużej niż 10 dni.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#49 PostWysłany: 10 Lut 2016 14:10 

Rejestracja: 03 Lut 2016
Posty: 7
Uaktualniłem plik, który teraz zakłada zakup po jednej winiecie terminowej na całą podróż (pod warunkiem, że powrót planujemy max. w ciągu 10 dni).

https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... sp=sharing
Góra
 Profil Relacje PM off
East Flyer lubi ten post.
East Flyer uważa post za pomocny.
 
      
#50 PostWysłany: 10 Lut 2016 15:30 

Rejestracja: 23 Sie 2015
Posty: 23
Polecam tą stronę --> https://www.autostrada-a2.pl/

Pokazuje najszybszą trasę wraz z kosztami za autostrady + ew. koszty paliwa wg. Waszego średniego spalania
Góra
 Profil Relacje PM off
East Flyer lubi ten post.
East Flyer uważa post za pomocny.
 
      
#51 PostWysłany: 10 Lut 2016 18:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lut 2014
Posty: 108
Loty: 195
Kilometry: 273 706
Spoko a jakieś jeszcze propozycje przelotów czy na tym koniec? :P
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#52 PostWysłany: 10 Lut 2016 19:26 

Spokojnie da się znaleźć na przedłużony weekend piątek - poniedziałek, sobota-wtorek oczywiście do/z Mediolanu (super cena Easyjet z Krakowa 11-14.06. za 267 zł RT przy 2 osobach na rezerwacji), Bergamo z Wrocławia na teraz 278 zł loty w dwie strony Ryanair, tą samą linię na taki sam okres też do Bergamo za łącznie 256 zł z Bratysławy
Na szybki wypad z Warszawy na teraz mamy ranne loty niedziela-poniedziałek 12-13.06.2016r. Wizzair Warszawa Chopin - Bergamo - Warszawa Chopin za dla wszystkich 498 zł (z wdc 408 zł/osoba), w tej opcji tylko wypożyczenie samochodu, by dotrzeć do/z Nicei
Z Bergamo jak wspomniano na str. 1 tego tematu wypożyczenie samochodu, autokar lub pociąg
Noclegi piątek-niedziela raczej raczej w okolicach Bergamo lub Mediolanu, chyba, że we Francji w okolicach Nicei jakieś pole namiotowe airbnb itp

Załączniki:
Bergamo 3.PNG
Bergamo 3.PNG [ 125.11 KiB | Obejrzany 5009 razy ]
Bergamo.PNG
Bergamo.PNG [ 20.23 KiB | Obejrzany 5113 razy ]
Bergamo 2.PNG
Bergamo 2.PNG [ 18.53 KiB | Obejrzany 5113 razy ]
Bergamo 2 A.PNG
Bergamo 2 A.PNG [ 20.61 KiB | Obejrzany 5113 razy ]
Góra
 PM off
tom971 lubi ten post.
 
      
#53 PostWysłany: 11 Lut 2016 22:00 

Rejestracja: 15 Gru 2015
Posty: 37
Czy ktoś z doświadczonych latających kibiców może odpowiedzieć na pytanie czy przed takimi zatłoczonymi terminami jak mecze Polaków zostaną uruchomione dodatkowe połączenia? Chodzi mi o to czy warto czekać na okazję do ostatniej chwili czy lepiej zarezerwować bilety teraz?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#54 PostWysłany: 12 Lut 2016 16:36 

Rejestracja: 12 Lut 2016
Posty: 73
Dla osób dysponujących małą ilością czasu polecam wylot z Berlina (SXF) do Bracelony o 6:45 w dniu meczu, potem przesiadka na EZY do Nicei o 10:50 na miejscu 12:10. Powroty to już masa różnych opcji.

Pytanie z innej beczki. Próbował ktoś rezerwowac nocleg przez AirBNB już chyba od trzeciej osoby nie dostaje żadnego potwierdzenia. Chyba bede musiał zmienic zdjęcie na fejsiku :roll:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#55 PostWysłany: 13 Lut 2016 14:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lis 2013
Posty: 2633
Loty: 196
Kilometry: 522 225
złoty
Ja próbowałem rezerwować przez AirBNB i finalnie mi się udało :)
Muszę jednak przyznać, że było ciężko - szukałem noclegu w Nicei dla 4 osób i jedyne wymagania jakie miałem to darmowy parking, min. 3 łóżka i depozyt max. 300 euro (bo różnie to bywa). Przez 6 dni prosiłem o rezerwację kilkanaście razy w tym dwa razy skorzystałem z opcji rezerwacji natychmiastowej - obie zostały po kilku dniach anulowane przez gospodarzy co wiązało się ze zwrotem kasy przez AirBnB. Nie mam pojęcia o co chodzi Francuzom - albo boją się Polaków tudzież kibiców albo oczekują, że zarobią dużo więcej (tylko czemu wystawiają już teraz swoje mieszkania?). Zazwyczaj po mojej odpowiedzi na pytanie ile będzie osób przestawali się odzywać i odrzucali prośbę o rezerwację... Powodzenia! :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#56 PostWysłany: 13 Lut 2016 14:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2011
Posty: 2832
Loty: 157
Kilometry: 403 841
niebieski
Jeśli ktoś wybiera się na mecz i leci do Mediolanu, to bilety na pociągi Mediolan-Nicea udostępniane są na 4 miesiące do przodu. Wczoraj pojawiły się bilety na 11-ego czerwca, dziś na 12-ego (dzień meczu). Cena biletu to 15€.

Do wyboru mamy 3 połączenia w trakcie dnia.

Image

Rezerwacja na thello.com
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#57 PostWysłany: 13 Lut 2016 18:20 

Rejestracja: 01 Paź 2014
Posty: 82
da radę się wyrobić z lotniska Bergamo do tej stacji w 50 minut?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#58 PostWysłany: 13 Lut 2016 18:26 

Rejestracja: 02 Lut 2016
Posty: 374
Loty: 192
Kilometry: 231 698
Mapa pokazuje 48 minut autem więc będzie ciężko. Ja przez to zostaje w Mediolanie na 1 noc.

Sent from my D6603 using Tapatalk


Ostatnio edytowany przez suszek, 15 Lut 2016 10:29, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off
peja lubi ten post.
 
      
#59 PostWysłany: 17 Lut 2016 02:07 

Rejestracja: 17 Lut 2016
Posty: 43
Loty: 74
Kilometry: 115 313
W 50 minut to raczej nie ma opcji. Pamiętaj jednak że ewentualnie o 17.05 jest jeszcze pociąg do Ventmiglii ( 9 euro). Z Ventmigli po 22- iej są jeszcze dwa pociągi do Nicei za bodajże 7 euro.
Ja ląduje ze znajomymi w bergamo o 13.50 i zostajemy na noc w Mediolanie ( tańsze noclegi niż w nicei i okolicy no i zawsze można trochę pozwiedzać ), a w sobotę 7.05 ruszamy do Monaco i dalej Nicea.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#60 PostWysłany: 17 Lut 2016 10:04 

Rejestracja: 21 Lip 2015
Posty: 206
monroe napisał(a):
Ja próbowałem rezerwować przez AirBNB i finalnie mi się udało :)
Muszę jednak przyznać, że było ciężko - szukałem noclegu w Nicei dla 4 osób i jedyne wymagania jakie miałem to darmowy parking, min. 3 łóżka i depozyt max. 300 euro (bo różnie to bywa). Przez 6 dni prosiłem o rezerwację kilkanaście razy w tym dwa razy skorzystałem z opcji rezerwacji natychmiastowej - obie zostały po kilku dniach anulowane przez gospodarzy co wiązało się ze zwrotem kasy przez AirBnB. Nie mam pojęcia o co chodzi Francuzom - albo boją się Polaków tudzież kibiców albo oczekują, że zarobią dużo więcej (tylko czemu wystawiają już teraz swoje mieszkania?). Zazwyczaj po mojej odpowiedzi na pytanie ile będzie osób przestawali się odzywać i odrzucali prośbę o rezerwację... Powodzenia! :)

Mi tez kilka osob odrzucilo rezerwacje, tyle ze to w Marsylii, nawet jak pisalem w wiadomosci, ze jade z druga polowka :) Ostatecznie znalezlismy B&B na wiosce. Tylko jedna rezerwacja z airbnb dalej wisi w Paryzu.
Tak jak piszesz, na pewno ludzie sie obawiaja, w koncu kazdy woli goscic turystow niz kibicow, a gramy w takich miastach i terminach, ze jacys turysci pozniej zawsze sie znajda.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 142 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group