Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Proszę o nie postowanie informacji o tym, że dostaliście bilety lub nie.
Gratulujemy lub współczujemy, ale nie potrzebujemy tutaj takich niemerytorycznych wpisów.
Tego typu posty proszę wrzucać :
euro-2016-aktualna-sytuacja-na-platformie,1563,90326

Sprzedaż, wymiana i oddawanie biletów jest niezgodne z regulaminem UEFA.
Wszystkie próby sprzedaży, wymiany lub oddawania biletów niezgodnie z regulaminem UEFA będą skutkowały skasowaniem i ostrzeżeniem!


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3613 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130 ... 181  Następna
Autor Wiadomość
#2521 PostWysłany: 06 Maj 2016 15:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lut 2012
Posty: 527
niebieski
Admus-Malaka napisał(a):
Kupię 1 bilet na mecz Polska-Niemcy na Euro...3-4 kategoria. proszę o realne propozycje cenowe... na priv....


w sumie info o kupnie biletów nie jest zabronione na tym forum :D

Cytuj:
Wszystkie próby sprzedaży, wymiany lub oddawania biletów niezgodnie z regulaminem UEFA będą skutkowały skasowaniem i ostrzeżeniem!
Góra
 Profil Relacje PM off
Admus-Malaka lubi ten post.
 
      
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
#2522 PostWysłany: 06 Maj 2016 21:58 

Rejestracja: 04 Lut 2016
Posty: 167
Panowie co do opłat za autostrady jest może jakiś kalkulator czy coś w tym stylu który policzy wszystkie opłaty na danej trasie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2523 PostWysłany: 06 Maj 2016 22:06 

Rejestracja: 07 Gru 2011
Posty: 473
Loty: 147
Kilometry: 197 752
niebieski
tak się zastanawiam
na forach , alledrogo , ludzie fotografują bilety i wklejają zdjęcia z kodem kreskowym, za jakis czas uefa będzie rozsyłała bilety do wydruku w domu , przecież każdy będzie mógł w ten bilet wkleić kod z udostępnionych biletów
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2524 PostWysłany: 06 Maj 2016 22:08 

Rejestracja: 06 Kwi 2015
Posty: 36
kyrtap1992 napisał(a):
Panowie co do opłat za autostrady jest może jakiś kalkulator czy coś w tym stylu który policzy wszystkie opłaty na danej trasie?


Wszystko masz na viamichelin. Wiarygodnie, precyzyjnie, aktualne ceny paliw i koszty autostrad. Polecam. Sprawdzone osobiście :)
Góra
 Profil Relacje PM off
kyrtap1992 uważa post za pomocny.
 
      
#2525 PostWysłany: 06 Maj 2016 22:41 

Rejestracja: 04 Maj 2016
Posty: 2
art77 napisał(a):
tak się zastanawiam
na forach , alledrogo , ludzie fotografują bilety i wklejają zdjęcia z kodem kreskowym, za jakis czas uefa będzie rozsyłała bilety do wydruku w domu , przecież każdy będzie mógł w ten bilet wkleić kod z udostępnionych biletów

Każdy kto to zrobi będzie musiał ponieść odpowiedzialność karną :?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2526 PostWysłany: 06 Maj 2016 22:46 

Rejestracja: 07 Gru 2011
Posty: 473
Loty: 147
Kilometry: 197 752
niebieski
wiadomo, zastanawia mnie tylko bezmyślność zamieszczających kody kreskowe
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2527 PostWysłany: 07 Maj 2016 09:20 

Rejestracja: 06 Kwi 2015
Posty: 36
Sądzicie, że przy takiej ochronie, parokrotnym sprawdzaniu można wejść z podrobionymi biletem lub tylko na kod kreskowy?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2528 PostWysłany: 07 Maj 2016 09:33 

Rejestracja: 10 Mar 2016
Posty: 54
Parokrotnym sprawdzaniu? Biletów nikt nie będzie sprawdzał - jak już ktoś wcześniej napisał w bilecie nic nie wniesiesz kontrola będzie obejmować rewizję osoby wchodzącej i to pewnie nie zawsze. Wczoraj czytałem wypowiedź kogoś z PZPN odnośnie meczu finałowego Pucharu Polski na Narodowym - jeśli chcieliby wszystkich sprawdzić trwałoby to ok 8-10 godzin - czyli wchodzenie na stadion od rana : gdzie większość i tak przychodzi ok 2 godzin przed meczem - byłyby dantejskie sceny.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2529 PostWysłany: 07 Maj 2016 20:11 

Rejestracja: 06 Kwi 2015
Posty: 36
Myślę sobie, a nawet jestem przekonany, że standardy kontroli na ME będą zdecydowanie inne, niż były na PP :o Nawet inne niż na naszych ME 2012. Porównywanie tych dwóch imprez jest po prostu nieporozumieniem.Procedura ma być podobna, jak podczas ostatniego meczu Pucharu Narodów (06.02.2016). Jedna osoba mogłabyć sprawdzona nawet 4 razy. No i z oficjalnych komunikatów jest jasny przekaz, żeby na stadion przychodzić jednak wcześniej,bo procedury kontroli będą bardziej szczegółowe, z ostrzeżeniem, że po pierwszym gwizdku już nikt nie będzie wpuszczony na stadion. Dlatego myślę sobie, że na zwykły kod kreskowy nikt nie wejdzie :) No i chyba nie po to UEFA zadała sobie tyle trudu i wydała tyle pieniędzy na zabezpieczenia biletu porównywalne z zabezpieczeniami banknotów :shock: żeby jakiś leszcz przejechał przy kołowrocie kodem z drukarki laserowej wydrukowanym na zwykłym offsecie wciętym od linijki ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2530 PostWysłany: 07 Maj 2016 22:30 

Rejestracja: 31 Maj 2013
Posty: 441
niebieski
..a na takich stronkach gdzie chcą sprzedać bilety............POL-UKR można kupić za cenę za którą byś nie kupił na platformie :lol: :lol: :lol:
.......tzn, kupisz taniej.......co się narobiło :lol: :lol: :lol: .. :ugeek:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2531 PostWysłany: 08 Maj 2016 12:51 

Rejestracja: 30 Cze 2012
Posty: 455
niebieski
adalkoo napisał(a):
Myślę sobie, a nawet jestem przekonany, że standardy kontroli na ME będą zdecydowanie inne, niż były na PP :o Nawet inne niż na naszych ME 2012. Porównywanie tych dwóch imprez jest po prostu nieporozumieniem.Procedura ma być podobna, jak podczas ostatniego meczu Pucharu Narodów (06.02.2016). Jedna osoba mogłabyć sprawdzona nawet 4 razy. No i z oficjalnych komunikatów jest jasny przekaz, żeby na stadion przychodzić jednak wcześniej,bo procedury kontroli będą bardziej szczegółowe, z ostrzeżeniem, że po pierwszym gwizdku już nikt nie będzie wpuszczony na stadion. Dlatego myślę sobie, że na zwykły kod kreskowy nikt nie wejdzie :) No i chyba nie po to UEFA zadała sobie tyle trudu i wydała tyle pieniędzy na zabezpieczenia biletu porównywalne z zabezpieczeniami banknotów :shock: żeby jakiś leszcz przejechał przy kołowrocie kodem z drukarki laserowej wydrukowanym na zwykłym offsecie wciętym od linijki ;)


Procedury procedurami, a życie życiem.

Komunikaty o tym by jak najwcześniej przychodzić na stadion są zawsze. Lecz ciekawe jak chcieliby wytłumaczyć Irolom, Angolom czy nawet Polakom, że już mecz się zaczął i zakończyliśmy wpuszczanie ? Proszę Cię.

Jestem w stanie założyć się o dobrą flaszkę, że procedura kontroli na EURO nie będzie się różnic niczym specjalnym, od tego co było wcześniej na tego typu imprezach. Oczywiście teraz wkraczamy w sferę moich domysłów, ale byłem już po zamachach na meczach w Niemczech czy Francji (w tym w Niemczech zaraz po odwołaniu meczu reprezentacji bodajże w Hanowerze) i kompletnie niczym się kontrole nie różniły od zwykłych meczów sprzed zamachów.

No chyba że nagle coś im się odwidzi, będą kontrolować nas po 10 razy z czego 5 już na stadionie. Najwyżej... byłbym flaszkę do tyłu ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
R_W lubi ten post.
 
      
#2532 PostWysłany: 09 Maj 2016 12:07 

Rejestracja: 06 Kwi 2012
Posty: 2739
Loty: 15
Kilometry: 12 258
niebieski
Ciekawy artykuł Justyny Kowalczyk o kibicach ;)
http://ekstra.sport.pl/ekstra/1,151827, ... rects=true

Podoba mi się określenie kibic - celebryta :-D Teraz już wiem jak takich fanów nazywać :-D

A poniżej Abstrachuje



Ostatnio edytowany przez luck1991, 09 Maj 2016 20:05, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2533 PostWysłany: 09 Maj 2016 19:17 

Rejestracja: 09 Maj 2016
Posty: 2
Hej, jestem tu nowa, przeszukałam temat i nie znalazłam odpowiedzi na swoje pytanie, a nie ukrywam,że od paru dni bardzo mnie męczy pewna kwestia... mam nadzieję,że ktoś będzie wiedział, jak mi pomóc.
Otóż wylosowałam bilety warunkowe na euro i już w tej chwili jestem pewna,że nie będę mogła pojechać- nagły ślub bliskiej mi osoby. Jak dobrze wiemy, procedura wymianu vouchera na bilet w teorii jest taka,że to osoba, na którą jest bilet ( w tym przypadku niestety jestem to ja ) po okazaniu dokumentu może dokonać tej wymiany w mieście, gdzie rozgrywane będzie spotkanie ( jeśli się mylę, poprawcie mnie proszę ).
Oczywistym jest,że nie mogę pojawić się osobiście po odbiór biletów i stąd moje pytanie- czy jest cokolwiek, co mogę zrobić ? Bzdurą byłoby, gdyby przez taką głupią formalność 4 bilety przepadłyby, a ja zostałabym z kosztem rzędu 2 tysięcy złotych.. Mam znajomych, którzy są chętni na wyjazd na ten mecz. Nie da się jakoś upoważnić kogoś, zmienić 'właściciela biletu' ,czy cokolwiek ? UEFA powinna przewidywać jakieś rozwiązanie, oczywistym jest ,że różne losowe sytuacje mogą się zdarzyć...

Bardzo proszę o jakieś rady :) Będę ogromnie wdzięczna,
Pozdrawiam.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2534 PostWysłany: 09 Maj 2016 19:27 

Było to już tu kilkakrotnie poruszane i wyjaśniane, choć 100% pewności jak na pewno będzie nie ma
po kliknięciu w tym temacie na wyszukaj - "warunkowe"
search.php?t=70323

search.php?keywords=warunkowe&terms=all&author=&sc=1&sf=all&sk=t&sd=d&sr=posts&st=0&ch=300&t=0&submit=Szukaj
Góra
 PM off  
      
#2535 PostWysłany: 09 Maj 2016 20:08 

Rejestracja: 09 Maj 2016
Posty: 2
okej, dzięki ,widzę. ale nikt nie dostał żadnego oficjalnego potwierdzenia od UEFA,że np upoważnienie od notariusza i tłumaczenie tego dokumentu zadziała ? bo ja próbowałam pisać i dzwonić do UEFA, ale bezskutecznie jak dotąd...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2536 PostWysłany: 10 Maj 2016 13:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2013
Posty: 3412
srebrny
Mecze w TV kodowane - brawo TY (Polsat) ...
http://sportowefakty.wp.pl/euro-2016/60 ... ch-premium
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2537 PostWysłany: 10 Maj 2016 13:45 

Rejestracja: 04 Lut 2016
Posty: 167
A wiecie czy dla abonentów cyfrowego polsatu te kanały będą również płatne? Bo na MŚ2014 w siatke były za friko a teraz nigdzie nie mogę znaleźć informacji na ten temat. Szkoda że internet nie ma jeszcze takiej siły przebicia żeby dogadać się i wszystkie mecze nawet te co będą w otwartym polsacie obejrzeć na tvp ale byli by w plecy :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2538 PostWysłany: 10 Maj 2016 14:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2011
Posty: 2832
Loty: 157
Kilometry: 403 841
niebieski
Na razie nie ma informacji, ani ile będzie kosztować dostęp do kanałów Polsat Sport 2 HD i Polsat Sport 3 HD, ani też nie wiadomo, czy abonenci Cyfrowego Polsatu zapłacą dodatkowo. Kanały startują 10 czerwca, więc pewnie info wyjdzie na dniach.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2539 PostWysłany: 10 Maj 2016 18:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Mar 2013
Posty: 831
Loty: 8
Kilometry: 8 761
niebieski
kyrtap1992 napisał(a):
A wiecie czy dla abonentów cyfrowego polsatu te kanały będą również płatne? Bo na MŚ2014 w siatke były za friko a teraz nigdzie nie mogę znaleźć informacji na ten temat. Szkoda że internet nie ma jeszcze takiej siły przebicia żeby dogadać się i wszystkie mecze nawet te co będą w otwartym polsacie obejrzeć na tvp ale byli by w plecy :D


No i z czego się cieszysz? Jak Cię ktoś orżnie na kase to tak samo się zachowujesz?

Zapłacili, to chcą zarobić, nie ma nic za darmo dzisiaj! Za chwilę jeszcze nawet za mecze w TVP trzeba będzie płacić, czy się chce czy nie, a realizacja po stokroć gorsza i jeszcze z naszej forsy utrzymywać będziemy gości pokroju Szpakowskiego.
Góra
 Profil Relacje PM off
pascal lubi ten post.
 
      
#2540 PostWysłany: 10 Maj 2016 19:06 

Rejestracja: 04 Lut 2016
Posty: 167
Ciesze się bo mam taką ochotę to po pierwsze. Po drugie nie wiem co ty bierzesz ale lepiej sobie to odpuść albo bierz połowę. Zarobią na tym turniej kupe kasy nawet jeśli pokazali by wszystkie mecze w otwartym Polsacie ale im nigdy nie będzie dość i trzeba chapać kasę każdym możliwym sposobem byle jak najwięcej a po portfelu dostanie jak zawsze ten na samym dole czyli kibic. Jedyne co ode mnie dostaną to środkowy palec a mecze sobie obejrzę w TVP i na internecie. Ostatni ich turniej więc trzeba dla Pana Solorza zarobić pieniążki bo szykują się suche lata do 2022 będą sobie pokazywać siatkówkę co najwyżej :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3613 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130 ... 181  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group