Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Proszę o nie postowanie informacji o tym, że dostaliście bilety lub nie.
Gratulujemy lub współczujemy, ale nie potrzebujemy tutaj takich niemerytorycznych wpisów.
Tego typu posty proszę wrzucać :
euro-2016-aktualna-sytuacja-na-platformie,1563,90326

Sprzedaż, wymiana i oddawanie biletów jest niezgodne z regulaminem UEFA.
Wszystkie próby sprzedaży, wymiany lub oddawania biletów niezgodnie z regulaminem UEFA będą skutkowały skasowaniem i ostrzeżeniem!


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3613 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51 ... 181  Następna
Autor Wiadomość
#941 PostWysłany: 04 Lut 2016 00:01 

Rejestracja: 03 Lut 2016
Posty: 57
Jeżeli ktoś jest z okolic Dolnego śląska to polecam lot z Pragi do Paryża 15.06 i powrót 18.06 za 99 EUR bez przesiadki. Lot liniami Air France i Vueling.

Co do czarteru, to pomysł jest jak najbardziej trafny, jednak trzeba poczekać te kilka dni, aż każdy dostanie potwierdzenie na maila i na portalu UEFA.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Stena Line: 24-godzinny rejs przez Bałtyk z noclegiem na statku od 119 PLN/osoba (kod zniżkowy) Stena Line: 24-godzinny rejs przez Bałtyk z noclegiem na statku od 119 PLN/osoba (kod zniżkowy)
Przygoda w Wietnamie: Ho Chi Minh, Da Nang i Hanoi w jednej podróży z Warszawy za 3365 PLN Przygoda w Wietnamie: Ho Chi Minh, Da Nang i Hanoi w jednej podróży z Warszawy za 3365 PLN
#942 PostWysłany: 04 Lut 2016 01:06 

Rejestracja: 30 Sie 2011
Posty: 877
niebieski
Ale, że nikt FMT nie wylosował to bardzo podejrzane.

W ogóle to chyba narazie losowano tylko te pule krajowe, a nie było jeszcze losowania aplikacji z okresu 18 stycznia - 1 lutego bo na te konta dopiero wczoraj uefa wysyłała maile, że było duże zainteresowanie i będzie losowanie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#943 PostWysłany: 04 Lut 2016 01:07 

Rejestracja: 05 Lut 2012
Posty: 230
niebieski
Hill83 napisał(a):
http://www.joe.ie/sport/if-you-entered-the-euro-2016-ticket-lottery-using-a-debit-card-you-need-to-change-your-application-urgently/527732
Dla wszystkich którzy pytaja dlaczego karta debetowanie działa w Irlandii.




na visa debit bez problemu
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#944 PostWysłany: 04 Lut 2016 01:47 

Rejestracja: 03 Lut 2016
Posty: 8
Lancaiero napisał(a):
polecam lot z Pragi do Paryża 15.06 i powrót 18.06 za 99 EUR bez przesiadki. Lot liniami Air France i Vueling.


Widziałem, że jest lot z Wrocławia do Paryża w dniu meczu 16.06 z Wrocławia w niezłej cenie, jak komuś brakuje urlopu to w sam raz. Ryanair.
Niestety powrót trzeba kombinować innymi liniami.
Ja znalazłem przelot z Berlina za 500 PLN tam + powrót (15-17.06) - linie Air France, alternatywnie z Berlina można spróbować też liniami EasyJet/GermanWings - podobne ceny. W zależności od linii lotniczej jest albo lotnisko Tegel albo Schoenefeld.

Może ktoś coś podpowiedzieć ogólnie co do zakwaterowania?
Może coś polecić?

Pozdrawiam!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#945 PostWysłany: 04 Lut 2016 02:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Wrz 2014
Posty: 293
Loty: 446
Kilometry: 724 949
dyneck napisał(a):
Ale, że nikt FMT nie wylosował to bardzo podejrzane.

W ogóle to chyba narazie losowano tylko te pule krajowe, a nie było jeszcze losowania aplikacji z okresu 18 stycznia - 1 lutego bo na te konta dopiero wczoraj uefa wysyłała maile, że było duże zainteresowanie i będzie losowanie.

Ja trafiłem z puli Follow My Team tzn o tą opcję aplikowalem i taką sumę mi szanowna UEFA zabrała
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#946 PostWysłany: 04 Lut 2016 08:37 

Rejestracja: 27 Maj 2012
Posty: 260
niebieski
Fannn-> napisał(a):
Lancaiero napisał(a):
polecam lot z Pragi do Paryża 15.06 i powrót 18.06 za 99 EUR bez przesiadki. Lot liniami Air France i Vueling.


Widziałem, że jest lot z Wrocławia do Paryża w dniu meczu 16.06 z Wrocławia w niezłej cenie, jak komuś brakuje urlopu to w sam raz. Ryanair.
Niestety powrót trzeba kombinować innymi liniami.
Ja znalazłem przelot z Berlina za 500 PLN tam + powrót (15-17.06) - linie Air France, alternatywnie z Berlina można spróbować też liniami EasyJet/GermanWings - podobne ceny. W zależności od linii lotniczej jest albo lotnisko Tegel albo Schoenefeld.

Może ktoś coś podpowiedzieć ogólnie co do zakwaterowania?
Może coś polecić?

Pozdrawiam!


Powrót w piątek przed Mediolan (Bergamo) też w dobrych cenach - Wczoraj RT razem 529 zł
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#947 PostWysłany: 04 Lut 2016 10:04 

Rejestracja: 03 Lut 2016
Posty: 12
dla zorientowanych przy poprzednich turniejach,

jakie są kolejne kroki po wylosowaniu?
po prostu przychodzą pocztą? podaje się jakieś nazwiska na biletach?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#948 PostWysłany: 04 Lut 2016 10:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Gru 2011
Posty: 285
Loty: 147
Kilometry: 219 847
niebieski
Bilety przychodzą kurierem. Na EURO 2012 na wszystkich biletach było tylko nazwisko osoby składającej wniosek. Danych innych osób się nie podawało.
Góra
 Profil Relacje PM off
skalisty uważa post za pomocny.
 
      
#949 PostWysłany: 04 Lut 2016 10:29 

Rejestracja: 03 Lut 2016
Posty: 12
maciek89 napisał(a):
Bilety przychodzą kurierem. Na EURO 2012 na wszystkich biletach było tylko nazwisko osoby składającej wniosek. Danych innych osób się nie podawało.



ja chyba nawet miałem bez nazwiska na euro 2012
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#950 PostWysłany: 04 Lut 2016 10:29 

Rejestracja: 31 Maj 2013
Posty: 441
niebieski
Jeśli UEFA sprawnie ściągnęła Ci kase z karty i otrzymałeś e-maila że wylosowałeś zamówione bilety czekasz do maja w którym otrzymasz e-maila w którym będzie nr. przesyłki kurierskiej ( w 2012 było to UPS ) , możesz sobie śledzić trasę przesyłki do twojego domku . Wszystkie zamówione bilety będą z nazwiskiem osoby która zamawiała i wylosowała bilety ( na dziś nie było żadnej info by podawać dane osób towarzyszących i chyba tak zostanie ) :ugeek:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#951 PostWysłany: 04 Lut 2016 11:05 

Rejestracja: 03 Lut 2016
Posty: 195
niebieski
brazilmik napisał(a):
myślę że jeszcze jest wiele osób na forum które pamiętają ile można było kupić biletów na platformie, ...... :lol: :lol: :lol: , jak pisano i gadano w tv że juz bilety są niedostępne ,.............a nocami spokojnie można było kupić bilety :ugeek:


Dokładnie, Już nie mogę się doczekać tych "nocek" i tych emocji :lol:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#952 PostWysłany: 04 Lut 2016 11:08 

Rejestracja: 03 Lut 2016
Posty: 9
co to ta platforma i jak to działa ? chętnie zapoluje na wejściówki na Niemcy :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#953 PostWysłany: 04 Lut 2016 11:21 

Rejestracja: 31 Maj 2013
Posty: 441
niebieski
........na allegro już szaliki i długopisy z dodatkiem "BILET" w sprzedaży. Bilety zakupione na platformie już przed samym Euro odbiera się w punktach przed stadionem ( bilet już ma wtedy inny wygląd , nie jest już tak atrakcyjny jak ten wysłany kurierem ). Może ktoś pamięta czy .......bilet zakupiony na platformie przed samym meczem ( 48h/24h) drukowało się samemu czy tez odbierało się w punktach przed stadionem ??? :ugeek:

PS....smak zakupu bileciku na platformie jak smak dzisiejszego pączka :lol: :lol: :lol: :lol: , ciekawie czy będzie łatwiej ??? , wtedy euro było w PL i chętnych było sporo, rarytas POL -GER z tym mogą być większe trudności. :ugeek:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#954 PostWysłany: 04 Lut 2016 11:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Gru 2011
Posty: 285
Loty: 147
Kilometry: 219 847
niebieski
brazilmik napisał(a):
Może ktoś pamięta czy .......bilet zakupiony na platformie przed samym meczem ( 48h/24h) drukowało się samemu czy tez odbierało się w punktach przed stadionem ???

Kupowałem bilety na półfinał Niemcy - Włochy jakoś 2 dni przed meczem i bilety odebrałem pod stadionem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#955 PostWysłany: 04 Lut 2016 11:25 

Rejestracja: 19 Sty 2016
Posty: 36
Mam pytanie do osób co były na wcześniejszych Euro.

Czy jeśli mamy bilety Kat3 i Kat2 da się jeszcze jakoś ustawić aby być w miarę blisko siebie czy to już ślepy los uefa?

Jak pamiętam, na Euro 2008 mieliśmy farta i byliśmy w miarę blisko siebie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#956 PostWysłany: 04 Lut 2016 11:28 

Rejestracja: 02 Sty 2013
Posty: 2049
Loty: 4
Kilometry: 17 154
srebrny
Platforma odsprzedażowa rusza 1 marca?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#957 PostWysłany: 04 Lut 2016 11:35 

Rejestracja: 31 Maj 2013
Posty: 441
niebieski
UEFA podała teraz tylko info że rusza w marcu bez konkretnej daty, ale chyba coś więcej będzie wiadomo w II lutego, cała platforma na pewno nie będzie wyglądała tak samo jak to było przed Euro 2012 ( działa też w trakcie euro ) , jedno jest tylko pewne do zakupu biletu będzie doliczone 10% do ceny biletu ( hahaha lub więcej ).......zysk w kasie UEFA musi się zgadzać :ugeek:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#958 PostWysłany: 04 Lut 2016 11:42 

Rejestracja: 20 Sty 2016
Posty: 219
Zbanowany
skalisty napisał(a):
maciek89 napisał(a):
Bilety przychodzą kurierem. Na EURO 2012 na wszystkich biletach było tylko nazwisko osoby składającej wniosek. Danych innych osób się nie podawało.



ja chyba nawet miałem bez nazwiska na euro 2012


U mnie na Euro 2012 było jeszcze inaczej. Bilety nabyłem na platformie odsprzedaży - jedna transakcja, dwa bilety na jeden mecz. Do mnie przyszły kurierem dwa bilety, jeden na moje nazwisko, drugie na nazwisko narzeczonej. W moim przypadku to były bilety na mecz we Lwowie.

Ogólnie, czy imienne czy też nie, tego nigdy nikt nie sprawdzał przy wejściu na stadion.
Góra
 Profil Relacje PM off
skalisty uważa post za pomocny.
 
      
#959 PostWysłany: 04 Lut 2016 11:46 

Rejestracja: 03 Lut 2016
Posty: 12
moje też były z platformy odsprzedaży,

no tak, ale mogą zaostrzyć przepisy na ten turniej, z drugiej strony chyba wtedy stadiony byłyby puste ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#960 PostWysłany: 04 Lut 2016 11:48 

Rejestracja: 03 Lut 2016
Posty: 195
niebieski
skunk napisał(a):
Mam pytanie do osób co były na wcześniejszych Euro.

Czy jeśli mamy bilety Kat3 i Kat2 da się jeszcze jakoś ustawić aby być w miarę blisko siebie czy to już ślepy los uefa?

Jak pamiętam, na Euro 2008 mieliśmy farta i byliśmy w miarę blisko siebie.


Na Euro 2012 w PL był to ślepy traf, jak na poprzednich to nie wiem
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3613 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51 ... 181  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group