Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost

Wszystkie próby obrotu biletami na mecze "wymiana" lub sprzedaż zostaną nagrodzone w sposób ostateczny więc proszę nie próbować


Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 2677 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 130, 131, 132, 133, 134
Autor Wiadomość
#2661 PostWysłany: 24 Maj 2016 22:33 

Rejestracja: 02 Sty 2013
Posty: 2049
Loty: 4
Kilometry: 17 154
srebrny
Ceny na pol-irl pn w pierwszej kategorii naprawdę bardzo dobre. Tak jak ktoś napisał , godziny spędzone na platformie , wkur...ie się na F5 , a teraz takie rzeczy. Ciekawe tylko dlaczego bilety na ten mecz tak staniały?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Tydzień na Malcie za 1195 PLN. Loty z Katowic + 4* hotel Tydzień na Malcie za 1195 PLN. Loty z Katowic + 4* hotel
Loty do Nowej Zelandii (+ zwiedzanie Rzymu) z Krakowa od 2920 PLN! Loty do Nowej Zelandii (+ zwiedzanie Rzymu) z Krakowa od 2920 PLN!
#2662 PostWysłany: 24 Maj 2016 22:36 

Rejestracja: 31 Maj 2013
Posty: 441
niebieski
hahahhaha....a mówili ze biletów nie będzie styczeń, luty :lol: :lol: :lol: ,,, :ugeek:

-- 24 Maj 2016 23:44 --

brazilmik napisał(a):
hahahhaha....a mówili ze biletów nie będzie styczeń, luty :lol: :lol: :lol: ,,, :ugeek:


..........jedno co na "nasze" bilety to jeszcze ruszą "niemiaszki" oni dopiero zaczynają powoli wchodzić w euro, bundesliga, finał w berlinie finito............teraz euro, w sklepach,reklamy itp........np z Kóln do Paris ok.480-490km... :ugeek:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2663 PostWysłany: 25 Maj 2016 08:47 

Rejestracja: 05 Kwi 2012
Posty: 993
niebieski
Viagogo to ch..., obstawiem że na Allegro jeśli mecz z Ukrainą będzie decydujący, to do akcji wkroczą Janusze biznesu jak ten z Polak z Holandii, który za 1szt. 3 kat. z Niemcami chciał 3000 zł/szt. :lol:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2664 PostWysłany: 25 Maj 2016 09:41 

Rejestracja: 28 Mar 2016
Posty: 47
ukrainiec napisał(a):
Właśnie myślę do jakiego pułapu to dojdzie? myślę że dzień przed Irlandią da nam odpowiedz co do możliwych cen viagoogo na resztę. a co do koni to ja się bardzo ciesze że popłyną może w końcu w normalny sposób będzie można kupować na następne mecze.


Nie badz naiwny.
Na viagogo ploteczki sprzedaja. Konie juz dawno po biletach maja. Chodzily w necie zamowienia po setki sztuk.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2665 PostWysłany: 25 Maj 2016 09:49 

Rejestracja: 05 Kwi 2012
Posty: 993
niebieski
@grazek12 To prawda, mój ziomek miał 100 szt. na Pol-Niem rozeszły się szybko jak różańce na spotkaniu rodziny Radia Maryja :D Viagogo jest dla amatorów, takich jak ja. Dla wtajemniczonych, stanowisko łowieckie Dareckiego, to z grubsza to jakim sprzętem i jakimi skryptami dysponowali nasi stajenni. Ekipie z 2012 r. dodam tylko, tak był w tym roku tzw. powiadamiacz bezproblemowo działający w pierwszej fazie i "nasi kochani" stajenni obeszli zarówno captchę i obrazki w parę godzin po ich wprowadzeniu, bo sam byłem beneficjentem tychże rozwiązań - trochę późno, bo najpierw sami musieli się nachapać, a u mnie był ch... nie biznes, także tylko sfinansowałem eskapadę do żabojadów i wydatki :D A i jeszcze jedno jakby ktoś został z Ukrainą i chciał się jej pozbyć przed meczem w Marsylii, to polecam znaleźć azjatyckiego turystę tzw. przysłowiowego Japończyka z aparatem i wcisnąć mu to gówno (tzn. do 16.06 gówno, potem najbardziej poszukiwana wejściówka w Polsce) :twisted:


Ostatnio edytowany przez Maniek1986 25 Maj 2016 10:13, edytowano w sumie 4 razy
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2666 PostWysłany: 25 Maj 2016 09:52 

Rejestracja: 28 Mar 2016
Posty: 47
wlasnie dlatego nadzieje ze koniki posrane siedza bo bilety na viagogo tanieja sa smieszne :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2667 PostWysłany: 25 Maj 2016 10:32 

Rejestracja: 03 Mar 2016
Posty: 85
Uwaga. Oszust na Allegro 4 bilety Polska Niemcy kat.2 Euro 2016 użytkownik IZATA Warszawa telefon 602195550 Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski S.A. 48102010420000820203412178 niby konto należące do Izabela Szczepnik http://allegro.pl/bilety-euro-2016-pols ... 04687.html Wpłaciłem 2,5 tysiąca poza Allegro na konto podane przez niego w zakładce dostawa i płatność. Jak dzwoniłem pierwszy raz przywitał mnie tekstem o Pan kupował u mnie na Euro 2008 itp .Dałem się nabrać.Konto już ma zawieszone.Zgłaszam sprawę na Policje. Uważajcie
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2668 PostWysłany: 25 Maj 2016 11:00 

Rejestracja: 03 Kwi 2012
Posty: 146
rick_blaine01 napisał(a):
Dzień przed meczem nie kupisz na viagogo bo nie zdążą doreczyć. Weź to pod uwagę ;)

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka


No to właśnie tak jest, jak jest się Januszem kupowania na viagogo. Takie eventy jak EURO 2016 mają oferty również odbioru osobistego, więc sprzedawca Ci dostarczy bilet w zębach osobiście, na umówione miejsce przed meczem. Nie mówiąc już o punktach odbioru viagogo... ale co tam, liczycie na obniżki cen... obawiam się jednak że trend teraz będzie odwrotny, koniec miesiąca (tygodnia), wypłaty, reklamy w telewizji... i popyt bardzo może podskoczyć...

-- 25 Maj 2016 11:08 --

@Maniek1986 chyba się właśnie pogrążyłeś na dobre... "(...)a u mnie był ch... nie biznes, także tylko sfinansowałem eskapadę do żabojadów i wydatki :D(...)". Jesteś handlarz i spadaj stąd !!!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2669 PostWysłany: 25 Maj 2016 11:22 

Rejestracja: 28 Mar 2016
Posty: 47
Nie Ty tu jestes od wywalania ludzi, nie rozumiem dlaczego tak mowisz do niego? :?:
Bo bilet na viagogo przehandlowal? :lol: :lol:
Hah, bez hipokryzji prosze, portal fly4free w swoich newsleterach wrecz zacheca do kupna biletu przez viagogo, podajac cene na wyjazd + bilet. oto przyklad z brzegu https://www.fly4free.pl/bundesliga-hertha-bayern/
Nikt tu nie handluje przez forum biletami.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2670 PostWysłany: 25 Maj 2016 11:22 

Rejestracja: 18 Maj 2016
Posty: 10
Maniek1986 napisał(a):
@grazek12 To prawda, mój ziomek miał 100 szt. na Pol-Niem rozeszły się szybko jak różańce na spotkaniu rodziny Radia Maryja :D Viagogo jest dla amatorów, takich jak ja. Dla wtajemniczonych, stanowisko łowieckie Dareckiego, to z grubsza to jakim sprzętem i jakimi skryptami dysponowali nasi stajenni. Ekipie z 2012 r. dodam tylko, tak był w tym roku tzw. powiadamiacz bezproblemowo działający w pierwszej fazie i "nasi kochani" stajenni obeszli zarówno captchę i obrazki w parę godzin po ich wprowadzeniu, bo sam byłem beneficjentem tychże rozwiązań - trochę późno, bo najpierw sami musieli się nachapać, a u mnie był ch... nie biznes, także tylko sfinansowałem eskapadę do żabojadów i wydatki :D A i jeszcze jedno jakby ktoś został z Ukrainą i chciał się jej pozbyć przed meczem w Marsylii, to polecam znaleźć azjatyckiego turystę tzw. przysłowiowego Japończyka z aparatem i wcisnąć mu to gówno (tzn. do 16.06 gówno, potem najbardziej poszukiwana wejściówka w Polsce) :twisted:


a moj ziomek mial 500 sztuk na niecmy polska, wszystkie obok siebie ! szybko sie rozeszły ! sprzedal za conjamniej podwójną cene! obszedł wszystkie zabezpiczenia, zhakował uefa i wystawial dla siebie bilety i kupował. Teraz buduje dom w centrum miasta i liczy hajs w walizkach.
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#2671 PostWysłany: 25 Maj 2016 11:27 

Rejestracja: 03 Kwi 2012
Posty: 146
Obrońca konika następny... ??? Jakbyś nie zauważył na samej górze masz DUŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻY WIDOCZNY NAPIS...
Po co tu jesteś? Żeby się chwalić jaki to słaby/dobry biznes nie zrobiłes na imprezie???
Mnie nie interesuje co kto sobie robi z biletami, ale zostaw sobie to dla siebie a nie wypisuj że biznes do d...
Są tutaj niektórzy, którzy nie mogli nic kupić, a czytać takich wypocin, że się nie zarobiło - to wybacz nie mam ochoty i chyba inni co pojadą do Francji nie na zarobek, a na doping dla naszych również NIEEEEEEE !!!
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#2672 PostWysłany: 25 Maj 2016 11:45 

Rejestracja: 03 Kwi 2012
Posty: 146
grazek12 napisał(a):
Nie Ty tu jestes od wywalania ludzi, nie rozumiem dlaczego tak mowisz do niego? :?:
Bo bilet na viagogo przehandlowal? :lol: :lol:


Bo jak ktoś pisze, że słabo bo: miznerny zysk i że on się nie nahapał, bo inny byli szybsi i że zarobił tylko na wyjazd to jest to dla mnie KON SPEKULANT = HANDLARZ, a nie osoba która chce jechać dla drużyny, oprawy i dopingu do zwycięstwa, przy okazji zwiedzić obcy kraj... i która jest KIBICEM a nie spekulantem !!! Jestem tu na forum od Euro2012 i idzie czasami wywnioskować po postach niektórych że próbują coś spekulować albo badają grunt, ale pisanie już o tym wprost jaki to zysk był niski, to bezczelność i obraza dla tych co naprawdę polowali i mieli problem aby coś wyłapać (np. użytkowniczka SIM14). Poza tym to przyznanie się publiczne do czegoś, co w regulaminie f4f jest zabronione. JUŻ Zrozumiałeś????


grazek12 napisał(a):
Hah, bez hipokryzji prosze, portal fly4free w swoich newsleterach wrecz zacheca do kupna biletu przez viagogo, podajac cene na wyjazd + bilet. oto przyklad z brzegu https://www.fly4free.pl/bundesliga-hertha-bayern/
Nikt tu nie handluje przez forum biletami.


Portal niech sobie reklamuje co chce, przypominam że viagogo jest portalem na którym nie sprzedaję się tylko po wyższych cenach, a są np. kluby (m.in Chelsea Londyn) które tam prowadzą oficjalną dystrybucję swoich wejściowek bez żadnych marż i cen z kosmosu.

I na koniec wkurza mnie typ, który robi z siebie jakiegoś mentora i senseja zaradności, jacy to niektórzy nie są januszami i żeby lepiej nie jechali do Francji...a teraz okazuje się że to przemądrzały spekulant i cwaniak...

-- 25 Maj 2016 11:51 --

@Maniek1986 chyba się właśnie pogrążyłeś na dobre... "(...)a u mnie był ch... nie biznes, także tylko sfinansowałem eskapadę do żabojadów i wydatki :D(...)". Jesteś handlarz i spadaj stąd !!![/quote] Możesz mi skoczyć, z tego co się chwaliłeś ludziom na priv to miałeś 80 szt. i chętnie sprzedasz, więc goń się ! A ktoś z nas wrzucał ofertę sprzedaży, roluj dywany Alladynie :)[/quote]

Hehehe 80 sztuk słyszałeś? Hehehe nie potrzebuje tylu, mam tylko FMT, a informatora proponuje wymienić, bo taka sama z niego profeska jak i z Twojego kibicowania, KONIUUUUUUU !!!
Każdy kto czyta forum odróżni spekulanta (w twoim przypadku mizernego sprzedawczyka z kompleksami) od reszty która kocha futbol i jedzie kibicować naszym :)
A ja bilety jedynie mam z FMT (4 sztuki na naszych od początku do finału) i wszyscy co umieją czytać forum ze zrozumieniem, o tym wiedzą...

I tyle na ten temat....
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2673 PostWysłany: 25 Maj 2016 11:54 

Rejestracja: 28 Mar 2016
Posty: 47
meliske se zaparz dla uspokojenia.

mnie Ci handlarze ani ziebia ani parza.
mam bilety dla siebie i to najwazniejsze. koniki, handlarze byli i beda - taki urok rozrywek sportowych. a narzekanei na nich jest tak naiwne, a wyganianie z forum bo ktos napisal ze bilet na VG dal? - zalosne:) sa osoby od tego, Ty do nich nie nalezysz.
to ze ktos jest, bez obrazy, srednio zaradny to nie moja wina, ale ostatnia rzecza jak bym obwinial to konika, za to ze nie moge kupic biletu przez klikanie f5:) co z tego ze byly progranym haj zwykli ludzie kupowali na f5 bilety w dziesiatki?
sim 14 dostala bilet i to wlasnorecznie.
i na koniec - mowia to ludzie forum f4f gdzie w twierdzy szyfrow uwierz sa 10x razy bardziej cwaniacke rzeczy omawiane na kupno biletu po tanich prajsach - vide. wymyslone niemowlaki. wiec obronco moralnosci, ja nie mam 18 latek by na jakies naiwne gadki o tym jak ciezko kupic bilet dla przecietnego zjadacza chleba. chcesz to kupisz. proste jak budowa cepa.
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#2674 PostWysłany: 25 Maj 2016 12:00 

Rejestracja: 03 Kwi 2012
Posty: 146
Wiem że spekulacji się nie zlikwiduje.... sam uważam, że wolność to wolność :)
Ale ciśnienie mi typ podniósł, jak zaczął tutaj opisywać swoje niskie zarobki i swoich DUŻYCH kolegów...
Ludzie którzy dużo mogą, raczej za dużo nie mówią...
Więcej pokory życzę najpierw sobie (bo własnie przez takich "gwiazdorów" mi siada) a potem Wam :)
Do zobaczenia na EURO 2016 na meczach naszych :P
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2675 PostWysłany: 25 Maj 2016 12:12 

Rejestracja: 03 Kwi 2012
Posty: 146
Maniek1986 napisał(a):
Nie zauważyłeś że to forum daje dużą anonimowość yntelygencie :lol: Wierz mi balasie są na tym forum osoby, które miały po 200 sztuk :)


Wierzę Ci że byli co mieli i ponad 500, ale oni w przeciwieństwie do Cb - nie chwalili się o tym. I ja nie będe pisał o tym skąd wiem i czy ich znam, ale masz rację, są tacy którzy mogą i mają dużo...
Ty mnie po prostu nie zrozumiałeś - mi chodzi o to, po kiego wylewasz swoje żale że Ty należysz lub chciałbyś należeć do nich... I dlatego napisałem że masz kompleksy - wobec większych...
A ja dla doprecyzowania uważam że pokorne ciele 2 matki ssie... A co sobie robisz i jak zarabiasz - to już Twoje i nie koniecznie ja muszę o tym wiedzieć...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2676 PostWysłany: 25 Maj 2016 12:21 

Rejestracja: 06 Cze 2014
Posty: 312
Halo, Policja? @lahcimmm2, trzeba tu usunąć ostatnią stronę wywodów naszych polskich rekinów biznesu ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
sunxem lubi ten post.
 
      
#2677 PostWysłany: 25 Maj 2016 12:36 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22425
Temat do sprzątania...

Oj będą nagrody!
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 2677 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 130, 131, 132, 133, 134

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group