Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost

Wszystkie próby obrotu biletami na mecze "wymiana" lub sprzedaż zostaną nagrodzone w sposób ostateczny więc proszę nie próbować


Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 2677 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110 ... 134  Następna
Autor Wiadomość
#2121 PostWysłany: 29 Kwi 2016 15:53 

Rejestracja: 13 Lis 2014
Posty: 155
Ja tam na razie nic nie mam, ale co tam, będę się martwić jak nie dostanę biletów do końca maja.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
Wakacje w Chorwacji za 713 PLN. Loty do Dubrownika z Krakowa + apartament na 3 dni Wakacje w Chorwacji za 713 PLN. Loty do Dubrownika z Krakowa + apartament na 3 dni
#2122 PostWysłany: 29 Kwi 2016 19:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sie 2011
Posty: 272
niebieski
widze, że bardzo słabo idzie sprzedaż na mecz otwarcia, skoro są dostępne bilety w 3 kategoriach i jeszcze UEFA rozsyła @ o ich dostępności.
_________________
https://czlowiek360.wordpress.com/ Blog o biegach i podróżach
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2123 PostWysłany: 30 Kwi 2016 13:13 

Rejestracja: 09 Mar 2012
Posty: 995
niebieski
Maniek1986 napisał(a):
Anglicy piszą na forach, że nadają im numery trackingowe na biletach z platformy, według zasady jedno konto jeden nr trackingowy, zaczęła się dostawa Panie i Panowie :D !!!

Znajomy mieszkajacy w Niemczech też już dostał, my pewnie na początku przyszłego tygodnia. :)

Szkoda, że już POL-GER się nie pojawia, jeszcze 1 sztuka potrzebna by była, no ale nic... :P
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2124 PostWysłany: 30 Kwi 2016 13:23 

Rejestracja: 20 Sty 2016
Posty: 219
Zbanowany
@Bandziorno - to, że jest jeszcze tak wiele biletów na mecze otwarcia jest spowodowane tym, że Francuzi obawiają się, że gdyby miało dojść - broń Boże - do zamachów terrostycznych w trakcie EURO 2016, to najbardziej zagrożony może być ten konkretny mecz. Sporo "oficjeli", mega zainteresowanie (mecz otwarcia zawsze cieszy się sporym zainteresowaniem, nieważne kto z kim gra). Jeśli terrości będą chcieli zepsuć piłkarskie święto, to idealnie będzie dla nich uderzyć w mecz otwarcia - w takiej sytuacji cała EURO 2016 byłoby "sparaliżowane".

To co wyżej ja podaję, to informacje, które można na bieżąco wyczytać na francuskich portalach internetowych.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2125 PostWysłany: 30 Kwi 2016 13:33 

Rejestracja: 06 Kwi 2015
Posty: 36
chris0o napisał(a):
Maniek1986 napisał(a):
Anglicy piszą na forach, że nadają im numery trackingowe na biletach z platformy, według zasady jedno konto jeden nr trackingowy, zaczęła się dostawa Panie i Panowie :D !!!

Znajomy mieszkajacy w Niemczech też już dostał, my pewnie na początku przyszłego tygodnia. :)

Szkoda, że już POL-GER się nie pojawia, jeszcze 1 sztuka potrzebna by była, no ale nic... :P


Zostały jeszcze nakrętki z popularnego napoju chłodzącego. Dziś do obiadu kupiłem dwie butelki ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2126 PostWysłany: 30 Kwi 2016 14:22 

grreg20 napisał(a):
tak wiele biletów na mecze otwarcia jest spowodowane tym, że Francuzi obawiają się, że gdyby miało dojść - broń Boże - do zamachów terrostycznych w trakcie EURO 2016


Może tak może nie (raczej NIE), jak dla mnie problemem jest przeciwnik czyli Rumunia (jakby to były np. Niemcy myślę że takiego problemu by nie było), do tego CENY Z KOSMOSU (400 czy 500 euro/bilet to i dla Francuza spory wydatek, jakoś 4 kategorii nie ma w ofercie)
Góra
 PM off
grreg20 lubi ten post.
 
      
#2127 PostWysłany: 30 Kwi 2016 14:30 

Rejestracja: 06 Kwi 2012
Posty: 2739
Loty: 15
Kilometry: 12 258
niebieski
Jeszcze dodajmy,że na to spotkanie dużo biletów mają sponsorzy,oficjele ze całego świata i duża grupa Francuzów nie tylko tych związanych z piłką. Nie mogę zrozumieć, że bilety na ten mecz nadal wiszą. Serio dla mnie powodem numer jeden obawa przed jakimś zamachem. Ich stać na taki bilet! Mysle, ze do początku imprezy wyprzedaja wejściówki.



Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2128 PostWysłany: 30 Kwi 2016 14:38 

Tylko zauważ, że takich np. Szwajcarów też jakby nie patrzyć STAĆ, a w puli mamy masę biletów na masę meczów dziwne, że TYLKO na 1 kategorię
A zamachy, to każdy ma z tyłu głowy, zwłaszcza rodziny tych co jadą
Góra
 PM off  
      
#2129 PostWysłany: 30 Kwi 2016 14:42 

Rejestracja: 06 Kwi 2012
Posty: 2739
Loty: 15
Kilometry: 12 258
niebieski
Czy Szwajcarzy jeżdżą na turnieje aż tak dużymi grupami? Przy okazji można sprawdzić ile Francja ma mieszkańców,dodatkowo na turniej mogą przyjechać osoby z dawnych kolonii francuskich. Ciekawe ile biletów było dostępnych na to spotkanie?

Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2130 PostWysłany: 30 Kwi 2016 14:48 

Rozumiem, że w trasie się nudzisz
Jakby zobaczyć, gdzie i kto zginął w ostatnim zamachu w Paryżu to ...kibice są kto śledził całą otoczkę bezpieczni (na mecz i w pobliże stadionu się nie dostali, ofiary to klienci w lokalach gastronomicznych i uczestnicy koncertu)
Koniec OT z mojej strony (wy chyba liczycie, że kogoś przestraszycie i odda wam bilety po nominale a najlepiej za free np. na mecz Polska - Niemcy)
Góra
 PM off  
      
#2131 PostWysłany: 30 Kwi 2016 14:52 

Rejestracja: 06 Kwi 2012
Posty: 2739
Loty: 15
Kilometry: 12 258
niebieski
Tak kibice na stadionie są bezpieczni,sam się wybieram na dwa mecze jeden na Parc de Princess a drugi na Stad de France. Tylko nie znam logicznego wyjaśnienia czemu nadal dostępne są bilety na mecz otwarcia. Raczej ludzie jaraja się spotkaniami,które otwierają turniej ;) Gdyby ktoś znalazł jakiś artykuł z francuskich mediów to niech wrzuci tutaj ;)

Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2132 PostWysłany: 30 Kwi 2016 14:57 

No nie wiem, jakby było u nas na meczu Polska - Rumunia z biletami po 1700-2200 zł (już widzę te tłumy wyrywające się po)

Ale zapewne masz rację, przez rozpoczęciem się sprzedadzą
Góra
 PM off  
      
#2133 PostWysłany: 30 Kwi 2016 15:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2011
Posty: 2832
Loty: 157
Kilometry: 403 841
niebieski
Pierwsze co, to Polacy nie zarabiają przeciętnie, tyle co Francuzi, więc takie porównanie nie ma sensu.

Wspomnij jednak na nasze Euro.

4 lata temu, Polska-Grecja za 1000 pln to nie było mało dla przeciętnego Polaka. A o bilety było bardzo trudno. Do tego na czarnym rynku, osoby chętne były skłonne zapłacić za taki bilet i 2 razy tyle. Mimo, że Grecja do atrakcyjnych marketingowo przeciwników nie należy.

Może po prostu u nas był to głód piłki na najwyższym poziomie, oni z kolei mogą czuć się nakarmieni, mają tam Ligę Mistrzów prawie co środę :P
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2134 PostWysłany: 30 Kwi 2016 15:44 

Rejestracja: 05 Kwi 2012
Posty: 993
niebieski
Jeszcze raz powtórzę, że do Francji nie jadą przeciętni polscy kibice. Dziś kumpel sprzedał 2x Ukr -Pol 4 kat. po 450 za sztukę. A biorąc pod uwagę fakt iż będzie to pewnie mecz o wyjście to pompowanie cen się nie zaczęło :) Stadiony będą bezpieczne podobnie jak strefy kibica, obawiałbym się jedynie free walków w nirezorganizowanych grupach po miastach. Moim zdaniem z naszych 3 miast najbezpieczniejsze są Nicea i Marsylia :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2135 PostWysłany: 30 Kwi 2016 15:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2011
Posty: 2832
Loty: 157
Kilometry: 403 841
niebieski
Zaczęło się pompowanie cen? Kto miał w Polsce kupić bilety na rynku wtórnym to już je raczej kupił. Teraz ceny hoteli, samolotów będą już tylko coraz bardziej niebotyczne.

Za 450 zł, to bilety musiał kupić jakiś totalny Janusz, który nie ma pojęcia o tej imprezie i o tym, że mógłby za te pieniądze kupić sobie kat 2, gdyby tylko wszedł na stronę UEFY.

Nie pisz głupot.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2136 PostWysłany: 30 Kwi 2016 16:05 

Rejestracja: 13 Lis 2014
Posty: 155
A ja zapytam, jakim środkiem transportu udajecie się do Francji? Ktoś leci samolotem? My kupowaliśmy bilety parę sekund po losowaniu w grudniu i chwała Bogu, bo jak teraz patrzę na cenę linii, którymi lecimy to by nas wyniosło 5 razy drożej :o :o :o ...Szok!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2137 PostWysłany: 30 Kwi 2016 16:50 

Rejestracja: 21 Mar 2012
Posty: 354
niebieski
Ja tez samolotem i również bukowałem bilety chwilę po losowaniu 12 grudnia.
Wawa-Nicea i Paryż-Wawa - z mil M&M.
Wawa-Paryż-Wawa na finał - standardowo na stronie Lot-u, wyszło ok. 400zł.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2138 PostWysłany: 30 Kwi 2016 17:26 

Rejestracja: 20 Sty 2016
Posty: 219
Zbanowany
@luck1991 - na francuskich portalach można znaleźć całą masę różnych artykułów związanych z bezpieczeństwem oraz zagrożeniem terrorystycznym. Francuzi tymi tematami bardzo "żyją".

Pierwszy artykuł z brzegu, z dnia dzisiejszego: http://www.ouest-france.fr/sport/euro-2 ... ne-4195495

Tak przesadnie Francuzi zapatrują się na bezpieczeństwo, że pojawiają się coraz bardziej "dziwne" pomysły. Zgodnie z powyższym, w Nicei pojawił się pomysł na zabezpieczenie stref kibica. Każdy kto by chciał wejść do takiej strefy, musiałby najpierw poddać się procedurze "skanowaniu twarzy". Na podstawie rysów twarzy system komputerowy byłby w stanie sprawdzić czy dany "delikwent" nie ma czegoś wspólnego z terroryzmem (tj. czy podobne "rysy twarzy" nie figurują w bazie danych osób stanowiących zagrożenie terrorystyczne).

Dla mnie pomysł głupi, bo jeśli takie coś wprowadzą, to dany "delikwent" i tak w miesza się w tłum oczekujących na wejście do strefy kibica i jeśli będzie chciał coś złego zrobić to i tak zrobi.

Jako Polak trudno mi się postawić w roli Francuzów - w końcu u nas w kraju na szczęście nie było zamachów terrorystycznych. Jednakże wydaje mi się, że Francuzi są za bardzo przewrażliwieni na tle bezpieczeństwa podczas EURO 2016 i zaczynają się pojawiać różne głupie pomysły.

Z mojego punktu widzenia nie ma się czego obawiać. Oczywiście Francuzi mogą mieć odrębne zdanie na ten temat.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2139 PostWysłany: 30 Kwi 2016 17:28 

Rejestracja: 05 Kwi 2012
Posty: 993
niebieski
piotrek_ napisał(a):
Zaczęło się pompowanie cen? Kto miał w Polsce kupić bilety na rynku wtórnym to już je raczej kupił. Teraz ceny hoteli, samolotów będą już tylko coraz bardziej niebotyczne.

Za 450 zł, to bilety musiał kupić jakiś totalny Janusz, który nie ma pojęcia o tej imprezie i o tym, że mógłby za te pieniądze kupić sobie kat 2, gdyby tylko wszedł na stronę UEFY.

Nie pisz głupot.

Bzdury kompletne piszesz Panie znawco. Poza tym 2 kat. została już wyczyszczona. Bilety z viagogo schodzą cały czas, wystarczy trochę spojrzeć. Uwielbiam takie mądrości spod budki z piwem jak Twoje...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2140 PostWysłany: 30 Kwi 2016 17:28 

Rejestracja: 28 Mar 2016
Posty: 47
Co wy ludzie za pytania zadajecie?
To forum lotnicze, oczywiscie ze samolotami podrozuja ludzie i oczywiscie ze ceny wzrosly od grudnia. Tam pracuja ludzie, ktorzy wiedza kiedy sa mecze i z czym sie to wiaze dla kieszeni.

Z pragi leci jakies 50 osob na mecz -tylko jednym samolotem - o 9 rano.
Z berlina pewnie 3 razy tyle.
Z innych polskich miast tak samo.

Ludzie, badzcie powazni.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 2677 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110 ... 134  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group