Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 30 Lip 2015 21:12 

Rejestracja: 28 Lis 2012
Posty: 366
Loty: 20
Kilometry: 67 605
niebieski
Witam. Wybieram sie do Indonezji w Pazdziernik/listopad, niestety tylko 9 dni. Mam troche obawy w zwiazku z wybuchem wulkanu. Lotnisko na Bali bylo juz trzy razy zamkniete, ostatnio tydzien temu. Nie moge sie nigdzie doczytac czy ten wulkan wciaz erupuje? Niestety bilet powrotny mam z KL a do Indonezji lecimy low costem. Jak jest Wasze zdanie na ten temat?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Singapur i Bali za 3986 PLN. Loty z Warszawy + 13 noclegów Singapur i Bali za 3986 PLN. Loty z Warszawy + 13 noclegów
Zbiór okołoweekendowych lotów do Francji z Krakowa od 186 PLN Zbiór okołoweekendowych lotów do Francji z Krakowa od 186 PLN
#2 PostWysłany: 30 Lip 2015 21:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2012
Posty: 3534
srebrny
spoko loko
może opracujcie sobie alternatywne wczasy-tam jest mnóstwo innych ciekawych rzeczy do zobaczenia
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 30 Lip 2015 21:24 

Rejestracja: 28 Lis 2012
Posty: 366
Loty: 20
Kilometry: 67 605
niebieski
tak, ale jest trzy miesiace do wyjazdu, niestety kupilam juz bilety w jedna strone wiec jestem jakby w pol drogi? nie wiem czy ryzykowac czy planowac cos innego. To nasza czwarta podroz do Azji. W wielu miejscach juz bylismy, w Indo jeszcze nie...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 30 Lip 2015 21:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Kwi 2014
Posty: 975
niebieski
aviel - ale nie ma jak odpowiedzieć na Twoje pytanie: za 3 miesiące być może te erupcje pójdą w zapomnienie ale nikt nie zagwarantuje Ci, że nie będzie nowych, które znów sparaliżują ruch lotniczy. Taki kraj - z taką naturą. To przyroda, więc w dużym stopniu jest nieprzewidywalna.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 30 Lip 2015 22:09 

Rejestracja: 28 Lis 2012
Posty: 366
Loty: 20
Kilometry: 67 605
niebieski
nie, no nie spodziewam sie gwarancji, po prostu sie glowie juz ze trzy tygodnie i niestety musze zadecydowac sama. Dlatego wszystkie rady da mile widziane :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 30 Lip 2015 22:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Kwi 2014
Posty: 975
niebieski
Jeżeli można to potraktować jako radę: ja bym nic innego nie planowała. W obecnej chwili ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 03 Sie 2015 21:47 

Rejestracja: 28 Wrz 2014
Posty: 40
a czy są jakieś utrudnienia z wejściem na kawah ijen?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group