Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 178 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9  Następna
Autor Wiadomość
#41 PostWysłany: 09 Paź 2016 17:37 

Rejestracja: 09 Paź 2016
Posty: 2
Cześć,

Mam pytanie. W książce znajduje się kupon do Dubai Aquarium nazwany tam "Combo ticket". Na stronie Dubai Aquarium nie znajduje się bilet o takowej nazwie. Czy ktoś mógłby mi napisać co zawiera się w tym combo bilecie i jaki jest jego koszt.

Mam jeszcze pytanie o Burdż Kalifa czy trafiliście może na jakieś zniżki na wejście tam?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Luksus w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive 24h za 2599 PLN. Wylot z Wrocławia Luksus w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive 24h za 2599 PLN. Wylot z Wrocławia
Loty do Szanghaju z Gdańska, Poznania i Warszawy od 2056 PLN Loty do Szanghaju z Gdańska, Poznania i Warszawy od 2056 PLN
#42 PostWysłany: 27 Paź 2016 22:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 7695
Loty: 15
Kilometry: 58 252
srebrny
Temat wyczyściłem z ofert kupię / sprzedam. Kolejnych chętnych zapraszam do działu Giełda.
_________________
Dancehall Masak-Rah
Junior Stress - Za Mało Cichej Wody W Rzece
ImageImage
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#43 PostWysłany: 02 Lis 2016 15:21 

Rejestracja: 07 Lut 2012
Posty: 89
Czy ktoś z forum wypowie się coś więcej o restauracji Kaleidoscope. Chce skorzystać z kuponu entertainer i mam kilka pytań

1. Jaka jest cena wejściówki na miejscy do restauracji gdzie jest bufet bez limitu?
2. W jakich godzinach można korzystać z bufetu bez limitu
3. Czy jest mozliwosc kupienia jednej wejsciowki internetowo, a na miejscu za okazaniem kuponu odebrac drugi darmowy

I na koniec, jakie ogólne wrażenia, warto?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#44 PostWysłany: 03 Lis 2016 22:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Sie 2016
Posty: 241
DUBAI ENTERTAINER DUBAJ 2016
gdzie to kupić ??
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#45 PostWysłany: 06 Lis 2016 21:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Sie 2016
Posty: 241
już wiem :)
i skoro nikt się nie odezwał, to dzielę się informacjami ze wszystkimi :)
on line tu:
https://www.theentertainerme.com/products2016
w Dubaju w każdym praktycznie większym sklepie
oraz
nowość...można kupić jako aplikację na komórkę

Załączniki:
app.JPG
app.JPG [ 63.78 KiB | Obejrzany 3488 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#46 PostWysłany: 21 Gru 2016 13:44 

Rejestracja: 24 Gru 2014
Posty: 397
Loty: 56
Kilometry: 106 253
niebieski
na 2017 rok jesst za 445 AED jako apka na komórkę? opłaca się jakbym miał ewentualnie lecieć sam ? czy wtedy szukać ofert np na grouponie ? czy po prostu ta apka ma sens od 2 wzwyż.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#47 PostWysłany: 22 Gru 2016 15:18 

Rejestracja: 13 Maj 2016
Posty: 21
jak bardzo dużo jesz i potrafisz zjeść 2 obiady na raz to się opłaca nawet w 1 osobę :)
ale generalnie to polega na tym że na wszystkie atrakcje i restauracje są po 3 kupony (oprócz Ferrari Wolrd)
zamawiając 2 dania i dając kupon płacisz tylko za droższe
korzystając z jakiejś atrakcji płacisz za jedną osobę dajesz kupon i druga osoba gratis
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#48 PostWysłany: 22 Gru 2016 19:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Sie 2016
Posty: 241
generalnie działa to tak:
kupujesz jedno (płacisz) dostajesz drugie takie samo (gratis)
czyli w kanjpie pewnie tak (jeśli kelner się nie przyczepi, że jesteś sam)
ale na atrakcjach, gdzie są bilety to nie
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#49 PostWysłany: 22 Gru 2016 20:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Lis 2011
Posty: 370
Loty: 194
Kilometry: 459 857
niebieski
Jeśli chodzi o zakup pojedynczych kuponów to polecam zakup na miejscu.
Ja będąc w zeszłym roku w Dubaju znalazłem na jednej ze stron typu gumtree (chyba na https://dubai.dubizzle.com) ofertę sprzedaży pojedynczych kuponów z książeczki za 10 AED/szt i skorzystałem bez problemów :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#50 PostWysłany: 31 Gru 2016 12:12 

Rejestracja: 02 Maj 2015
Posty: 8
Czy jeżeli kupie apke to działa ona OFFLINE? czy musze się łączyć z netem. W 2015r bylem już w Dubaju ale wtedy korzystaliśmy z książki.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#51 PostWysłany: 31 Gru 2016 12:50 

Rejestracja: 31 Lip 2013
Posty: 118
Loty: 155
Kilometry: 329 354
Musisz się łączyć z internetem. ( Kod PIN jest pobierany po użyciu kupony, który wpisuje np. kelner z restauracji na swoim urządzeniu)
Góra
 Profil Relacje PM off
Skipi lubi ten post.
 
      
#52 PostWysłany: 04 Sty 2017 15:26 

Rejestracja: 02 Maj 2015
Posty: 8
Dzieki za pomoc, w takim razie zdecyduje się na książke na miajscu.
A czy ktoś z was kupił już moze Entertainer na 2017r? Jestem ciekaw jakie kupony są na safari z Arabian Nights.
Jedziemy w 4 osoby i boje się że będzie tylko jeden kupon na "Kupujesz dla jednej druga ma za free"
Byliśmy już za safari z nimi i bylo super, chcialibysmy teraz znowu to powtorzyc z nimi.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#53 PostWysłany: 04 Sty 2017 15:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Maj 2012
Posty: 1671
Loty: 1
Kilometry: 122
niebieski
Ilość dostępnych ofert możesz sprawdzić na stronie Entertainer. Spojrzałem na szybko i wygląda że są trzy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#54 PostWysłany: 04 Sty 2017 16:13 

Rejestracja: 02 Maj 2015
Posty: 8
Tak widzialem ze są 3 tylko czy są to "Kupujesz dla jednej druga ma za free" na Safari czy moze cos innego.
Moga być to również jakies inne atrakcje od nich z biura.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#55 PostWysłany: 05 Sty 2017 02:48 

Rejestracja: 07 Mar 2014
Posty: 314
niebieski
Właśnie wróciłem z Dubaju. Podczas pobytu korzystałem z aplikacji The Entertainer Dubai.
Dzięki aplikacji zaoszczędziłem prawie 1500 AED.

Skorzystałem z:
1) Obiady w Dubai Mall / Centrum Handlowym Deira (różne restauracje)
2) 48h City Sightseeing (w cenie biletów było darmowe akwarium w Dubai Mall, przepłynięcie statkiem w Dubai Marina i Dubai Creek)
3) Kolacja w Kaleidoscope - Atlantis
4) Drinki w The Observatory w Marriot
5) Safari na pustyni

W sklepie kupiłem kartę SIM z internetem 1GB (wymagany jest przy zakupie paszport).
Niektóre atrakcje (np. safari) zrealizowałem jeszcze w Polsce. Firma wysłała mi swój PIN, wprowadziłem swój i wygenerowany kod im wysłałem).

W innych przypadkach nie byłoby także problemu, bo ogólnie dostępny jest bezpłatny wifi lub w danej restauracji po poproszeniu o hasło.

Ja swoją aplikację na 2017 rok kupiłem w grudniu 2016, więc dostałem za darmo na 2016 (z której skorzystałem podczas pobytu) i mam cały 2017 do wykorzystania wraz z 6000 uśmiechów (czyli mniej więcej 6 kuponami do przywrócenia).

*** UWAGA
Największa różnica między papierową a elektroniczną wersją jest taka, że możemy sobie "przywrócić" kupon do życia w zamian za 1000 uśmiechów.
Jak uzyskujemy uśmiechy? Wystarczy "udostępnić" informacje o wykorzystanym kuponie na FB / Twitterze i już mamy +400. Możemy to robić dowolną liczbę razy. Tak samo można udostępniać za uśmiechy inne informacje. Nie ma co się bać o zaśmiecenie sobie FB / Twittera, bo podczas udostępniania można ustawić, aby było to widoczne tylko dla mnie (w oknie udostępniania via FB). W ten sposób odzyskałem kilka cennych dla mnie kuponów.

*** SPRZEDAŻ APLIKACJI
Aplikację można uruchomić maksymalnie na 10 różnych telefonach, więc teoretycznie można ją odsprzedać komuś. Po prostu osoba zmieni sobie adres e-mail i hasło na swój. Ale i to nie jest koniecznie, bo nikt nie sprawdza danych właściciela kuponu.

*** UŻYCIE
1. Przychodzimy do danego miejsca.
2. Korzystamy z usługi.
3. Prosimy o rachunek i w tym momencie informujemy o kuponie.
4. Wpisujesz swój PIN, obsługa swój i wyskakuje kupon. Oni go sobie przepisują i wystawiają paragon.

Ja czasami dla pewności, że na pewno kupon działa na daną pozycję lub usługę wolałem zapytać przed zamówieniem.
_________________
http://www.kochamyzycie.pl | https://youtube.com/kochamyzycie
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#56 PostWysłany: 16 Sty 2017 13:26 

Rejestracja: 07 Mar 2013
Posty: 15
Loty: 52
Kilometry: 127 616
Mam pytanie, czy chcąc użyć kuponów Entertainer mogę rezerwować atrakcję przez internet? Np. kupując Dubai Safari mogę zarezerwować jedno miejsce, a na miejscu po pokazaniu kuponu otrzymam drugi bilet czy mogę dokonywać wyłącznie rezerwacji na miejscu?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#57 PostWysłany: 16 Sty 2017 13:52 

Rejestracja: 07 Mar 2014
Posty: 314
niebieski
emil1702 napisał(a):
Mam pytanie, czy chcąc użyć kuponów Entertainer mogę rezerwować atrakcję przez internet? Np. kupując Dubai Safari mogę zarezerwować jedno miejsce, a na miejscu po pokazaniu kuponu otrzymam drugi bilet czy mogę dokonywać wyłącznie rezerwacji na miejscu?

Ja rezerwowałem Safari jeszcze w Polsce przez aplikację. Wysłali mi swój kod PIN, wprowadziłem swój i ich, wygenerowało mi kod, który im wysłałem i było po sprawie. Kwestia dogadania się.
_________________
http://www.kochamyzycie.pl | https://youtube.com/kochamyzycie
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#58 PostWysłany: 17 Sty 2017 14:58 

Rejestracja: 07 Mar 2013
Posty: 15
Loty: 52
Kilometry: 127 616
skipperek napisał(a):
emil1702 napisał(a):
Mam pytanie, czy chcąc użyć kuponów Entertainer mogę rezerwować atrakcję przez internet? Np. kupując Dubai Safari mogę zarezerwować jedno miejsce, a na miejscu po pokazaniu kuponu otrzymam drugi bilet czy mogę dokonywać wyłącznie rezerwacji na miejscu?

Ja rezerwowałem Safari jeszcze w Polsce przez aplikację. Wysłali mi swój kod PIN, wprowadziłem swój i ich, wygenerowało mi kod, który im wysłałem i było po sprawie. Kwestia dogadania się.

Właśnie ja posiadam kupony w wersji papierowej :(
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#59 PostWysłany: 22 Sty 2017 11:41 

Rejestracja: 22 Sty 2017
Posty: 2
Witam
Wybieram się w marcu do Dubaju na tydzień i sama nie wiem czy opłaca się inwestować w książkę. Niechęć odwiedzać parków wodnych ani rozrywki. Interesuje mnie ogród z motylami akwarium takie rzeczy. No i nie wiem czy kupony do restauracji są tylko ekskluzywnych w których i tak nie chciałam jadąc czy do czegoś tańszego tez ? Dziękuje za pomoc :) :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#60 PostWysłany: 22 Sty 2017 11:58 

Rejestracja: 02 Sty 2013
Posty: 2049
Loty: 4
Kilometry: 17 154
srebrny
Oczywiście musisz sama wszystko przekalkulować. Co do kuponów do restauracji to masz cały przekrój- od fastfoodów do ekskluzywnych.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 178 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group