Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 100 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
#61 PostWysłany: 28 Kwi 2015 15:38 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22322
Cały dzień
Góra
 Profil Relacje PM off
maciek uważa post za pomocny.
 
      
Okołoweekendowy city break w Weronie od 1176 PLN. Loty Lufthansą z 4 miast + apartament Okołoweekendowy city break w Weronie od 1176 PLN. Loty Lufthansą z 4 miast + apartament
Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast
#62 PostWysłany: 22 Maj 2015 14:37 

Rejestracja: 22 Maj 2015
Posty: 1
Witajcie!
Że się "opłaca" to widać, bo transfer oferują za 50 złotych Amsterdam - Eindhoven, a pociąg + autobus to około 80 złotych. W dwie strony zostaje w kieszeni 60 złotych. Mam jednak wątpliwości, czy ten Expressbus to solidna marka? Ktoś jechał? Ktoś korzystał z podobnych gruponów?

https://www.groupon.pl/oferty/groupon-t ... 8/62048816

Przeraża mnie ten zapis:

"Przeczytaj uniwersalne warunki ważne dla wszystkich ofert i upewnij się, że preferowany przez Ciebie termin jest dostępny."

Równoznaczne z "daj się oszukać, a my znajdziemy paragraf".
Góra
 Profil Relacje PM off
daydreamer lubi ten post.
 
      
#63 PostWysłany: 31 Maj 2015 23:45 

Rejestracja: 18 Maj 2012
Posty: 8
podbijam!

korzystał może ktoś z usług tego przewoźnika? sprawdzony ten grupon?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#64 PostWysłany: 01 Cze 2015 10:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2013
Posty: 3391
srebrny
Bez przesady z tą podejrzliwością, przewoźnik AirExpressBus działa tam od lat:
http://www.airexpressbus.nl/
Dodatkowo te same połączenia można wykupić na stronie przewoźnika Terravision, z którym AirExpressBus współpracuje:
http://www.terravision.eu/pl/airport_tr ... amsterdam/

Co do samego grupona, to nie wiem dokładnie ale raczej nie powinno być kłopotów.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#65 PostWysłany: 08 Gru 2015 23:26 

Rejestracja: 01 Mar 2013
Posty: 219
niebieski
Jak wygląda transport do Amsterdamu w chwili obecnej?
Strona pierwsza w linku powyżej nie działa jeśli chodzi o ceny.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#66 PostWysłany: 08 Gru 2015 23:29 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22322
Normalnie?
Obydwa linki @maczala1 działają wyśmienicie...
Góra
 Profil Relacje PM off
zbyhu lubi ten post.
 
      
#67 PostWysłany: 09 Gru 2015 00:12 

Rejestracja: 06 Sie 2014
Posty: 30
Loty: 83
Kilometry: 108 665
Korzystałem z Terravision w październiku na tej trasie. Cena przy rezerwacji on-line 38.50 Euro (22.50+16.00) w obie strony. Obłożenie autobusu około 60%. Nie miałem żadnych zastrzeżeń. Odjazdy punktualnie. Zalety: przystanek zaraz przy wyjściu z lotniska, wysiadka niedaleko dworca kolejowego w Amsterdamie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#68 PostWysłany: 12 Gru 2015 13:37 

Rejestracja: 01 Mar 2013
Posty: 219
niebieski
Zeus napisał(a):
Normalnie?
Obydwa linki @maczala1 działają wyśmienicie...

Zeusie, zgadza się, strona nr 1 działa, ale nie działają linki do rezerwacji, więc jak mam to zrobić Twym zdaniem?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#69 PostWysłany: 13 Gru 2015 02:12 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22322
Dochodzę beż problemu do strony rezerwacji i podania nr karty. Może spróbuj na innej przeglądarce?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#70 PostWysłany: 05 Sty 2016 10:39 

Rejestracja: 19 Sty 2015
Posty: 175
Hej :)

Mam pytanie co do Terravision. Z jakim wyprzedzeniem pojawia się u nich rozkład? Chcę kupić na początek kwietnia a nie wypluwa żadnych tras :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#71 PostWysłany: 05 Sty 2016 10:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lut 2014
Posty: 384
Loty: 540
Kilometry: 1 001 515
niebieski
Zerknij na rozkład jazdy firmy AirExpressBus gdyż to oni zawsze wykonywali połączenia dla Terravision.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#72 PostWysłany: 05 Sty 2016 11:19 

Rejestracja: 19 Sty 2015
Posty: 175
Dzięki :)

Na ich stronie można kupić bilety do 31.03, także muszę jeszcze poczekać :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#73 PostWysłany: 04 Mar 2016 20:03 

Rejestracja: 04 Mar 2016
Posty: 2
Udało się komuś złapać stopa z lotniska w Eindhoven do Amsterdamu? Poniżej mapa gdzie ja stałem, pierwsze miejsce bliższe lotniska około 1h czekania, drugie miejsce około 40 minut czekania i niestety w końcu pojechałem autobusem za 38,50 euro w dwie strony. Pierwsze miejsce bardzo sprzyjające ewentualnym zatrzymaniom, ruch po godzinie 15:00 był około 1-2 samochód/minutę jednak nikt nie brał, kręcili głowami "nie", wzruszali ramionami a młodsi kierowcy tylko trąbili i uśmiechali się na widok tabliczki "Amsterdam" ;) Drugie miejsce patrząc na mapę wcale nie było dobrym wyborem, dużo lepiej byłoby pójść na północ i stać na autostradzie ale barierki i niebezpieczeństwo związane z zatrzymaniem tam samochodu nie są korzystne. Zachęcam do dzielenia się wrażeniami :D

Załączniki:
Przechwytywanie.PNG
Przechwytywanie.PNG [ 167.86 KiB | Obejrzany 6736 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#74 PostWysłany: 18 Lip 2016 09:55 

Rejestracja: 24 Gru 2014
Posty: 391
Loty: 55
Kilometry: 104 070
niebieski
jak najtaniej dostać się obecnie z Ein do Amsterdamu, podróż jednodniowa? bla bla car? 2 osoby podróżujące, czy są jakieś inne bilety np ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#75 PostWysłany: 18 Lip 2016 10:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lut 2014
Posty: 384
Loty: 540
Kilometry: 1 001 515
niebieski
Bilet jednodniowy na koleje niderlandzkie które są sprzedawane w sklepach na terenie NL. Obecnie taki bilet kosztuje w promocji 14,95€ co daje nam możliwość podróżowania po całym kraju bez żadnych limitów.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#76 PostWysłany: 18 Lip 2016 10:17 

Rejestracja: 03 Sie 2015
Posty: 7
A gdzie taki bilet można kupić w tej cenie? W jakich konkretnie sklepach jest dostępny?

Wysłane z mojego SM-A300FU przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#77 PostWysłany: 18 Lip 2016 10:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Wrz 2014
Posty: 1629
niebieski
W tej chwili trwa akcja sklepu Blokker. Ale bilety są do kupienia tylko na miejscu, w sklepie, a sprzedaż miała zacząć się 14 lipca - a w tych akcjach bilety rozchodzą się bardzo szybko. Plus jest pewna ilość ograniczeń dotyczących podróży. Czyli w skrócie: nie jest tak, że te bilety są dostępne cały czas i na dowolny termin.
_________________
Metia jest kobietą, powtarzam, metia jest kobietą.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#78 PostWysłany: 18 Lip 2016 11:30 

Rejestracja: 22 Lip 2014
Posty: 15
Hej, z tego pierwszego miejsca ludzie nie zatrzymują sie bo mnóstwo z nim wraca z pracy z okolicznych zakładów przy lotnisku, m in ja, i dlatego kiwaja głowami,bo mieszkają pod Eindhoven a nie w okolicach Amsterdamu, drugie miejsce też konkretnie okamerowane i kierowcy nawet nie mają gdzie stanąć za bardzo , generalnie w Holandii ciężko złapać stopa, mnóstwo kamer, kierowcy nie chcą mieć do czynienia z policją z powodu autostopowiczów.


grovestr napisał(a):
Udało się komuś złapać stopa z lotniska w Eindhoven do Amsterdamu? Poniżej mapa gdzie ja stałem, pierwsze miejsce bliższe lotniska około 1h czekania, drugie miejsce około 40 minut czekania i niestety w końcu pojechałem autobusem za 38,50 euro w dwie strony. Pierwsze miejsce bardzo sprzyjające ewentualnym zatrzymaniom, ruch po godzinie 15:00 był około 1-2 samochód/minutę jednak nikt nie brał, kręcili głowami "nie", wzruszali ramionami a młodsi kierowcy tylko trąbili i uśmiechali się na widok tabliczki "Amsterdam" ;) Drugie miejsce patrząc na mapę wcale nie było dobrym wyborem, dużo lepiej byłoby pójść na północ i stać na autostradzie ale barierki i niebezpieczeństwo związane z zatrzymaniem tam samochodu nie są korzystne. Zachęcam do dzielenia się wrażeniami :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#79 PostWysłany: 18 Lip 2016 13:33 

Rejestracja: 22 Lip 2014
Posty: 15
Hej! Sprawdź ceny na stronce flixbusa, trasa Eindhoven -Amsterdam od 7 e, potem 11,50 itd, w zależności od pory dnia


radziu89 napisał(a):
jak najtaniej dostać się obecnie z Ein do Amsterdamu, podróż jednodniowa? bla bla car? 2 osoby podróżujące, czy są jakieś inne bilety np ?
Góra
 Profil Relacje PM off
radziu89 uważa post za pomocny.
 
      
#80 PostWysłany: 18 Lip 2016 15:29 

Rejestracja: 24 Gru 2014
Posty: 391
Loty: 55
Kilometry: 104 070
niebieski
metia napisał(a):
W tej chwili trwa akcja sklepu Blokker. Ale bilety są do kupienia tylko na miejscu, w sklepie, a sprzedaż miała zacząć się 14 lipca - a w tych akcjach bilety rozchodzą się bardzo szybko. Plus jest pewna ilość ograniczeń dotyczących podróży. Czyli w skrócie: nie jest tak, że te bilety są dostępne cały czas i na dowolny termin.



a można kupić je do przodu ? wtedy by mi je np kolega kupił ? czy one po prostu kupujesz i masz na konkretną datę ? i cały dzień jeździsz coś na kształt naszych regio czy jak ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 100 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group