Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 80 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
#41 PostWysłany: 19 Sty 2015 10:30 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Kwi 2014
Posty: 4054
Teoretycznie zdążysz. :)
Easy-bus niestety nie jest zbyt godny polecenia. Są tani, ale niestety są niepunktualni. Czas przejazdu to ok 1,5 godziny. Ale np. wczoraj jeden spóźnił się 20 min, jednego chyba wcale nie było, więc część ludzi nie załapała się bo nie było miejsca. Jeden odjechał kilka minut wcześniej i 2 osoby były mocno zdziwione, musiały pojechać national express oczywiście płacąc dodatkowo.
Na lotnisku w Stansted są długie kolejki do odprawy, ale można za 3,5 GBP skorzystać z szybszego przejścia (z lewej strony). Potem niestety jeszcze zaliczasz obchód całego lotniska przez centrum sklepów wolnocłowych i restauracji.
Wszystko razem zajmuje ok 2,5 godziny. Ale to też zależy od szczęścia, bo czasem jest krócej, a czasem dłużej. :D
_________________
Ιαπόνκα76
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Po najlepsze frytki i czekoladę! Zbiór tanich lotów do Brukseli z polskich miast od 118 PLN Po najlepsze frytki i czekoladę! Zbiór tanich lotów do Brukseli z polskich miast od 118 PLN
Wczasy w Grecji: 7 dni na wyspie Lesbos z all inclusive od 1920 PLN. Wylot z Warszawy Wczasy w Grecji: 7 dni na wyspie Lesbos z all inclusive od 1920 PLN. Wylot z Warszawy
#42 PostWysłany: 20 Sty 2015 21:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Sie 2013
Posty: 4007
Loty: 457
Kilometry: 671 186
platynowy
kubucha napisał(a):
Czy majac wylot ze Stansed o 18:00, zdążę eB, ktory z Old Street odjezdza o 14:30?


Tak.

Jechałem tym kursem 10.01 i będę nim jechał 24.01

10.01 busik podjechał 4-5 minut po czasie, na Stansted jechaliśmy trochę ponad godzinę.
_________________
Image

"Podróżować to żyć..."
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#43 PostWysłany: 20 Sty 2015 21:55 

Rejestracja: 06 Sie 2014
Posty: 30
Loty: 83
Kilometry: 108 665
Tomo14 napisał(a):
kubucha napisał(a):
Czy majac wylot ze Stansed o 18:00, zdążę eB, ktory z Old Street odjezdza o 14:30?


Tak.

Jechałem tym kursem 10.01 i będę nim jechał 24.01

10.01 busik podjechał 4-5 minut po czasie, na Stansted jechaliśmy trochę ponad godzinę.


Czy EasyBus (wykupiłem przejazd:Old Street-Stansted) zaczyna zbierać ludzi z wyłącznie z Old Street? Czy może się zdarzyć, że podjedzie pełny i nie zostanę zabrany?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#44 PostWysłany: 21 Sty 2015 18:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Sie 2013
Posty: 4007
Loty: 457
Kilometry: 671 186
platynowy
andrieju napisał(a):
Tomo14 napisał(a):
kubucha napisał(a):
Czy majac wylot ze Stansed o 18:00, zdążę eB, ktory z Old Street odjezdza o 14:30?


Tak.

Jechałem tym kursem 10.01 i będę nim jechał 24.01

10.01 busik podjechał 4-5 minut po czasie, na Stansted jechaliśmy trochę ponad godzinę.


Czy EasyBus (wykupiłem przejazd:Old Street-Stansted) zaczyna zbierać ludzi z wyłącznie z Old Street? Czy może się zdarzyć, że podjedzie pełny i nie zostanę zabrany?


Zajeżdża na Old Street (przystanek G), wypuszcza pasażerów ze Stansted, zawraca w bocznej uliczce i podjeżdża na przystanek F (naprzeciwko stacji benzynowej Shell - na słupku jest tabliczka EB6) po pasażerów. Jeżeli masz bilet na tą godzinę to jedziesz, jak jesteś przed/po to pojedziesz jak będzie wolne miejsce. Zapewne system nie sprzeda więcej biletów na dany kurs więc nie powinno być overbookingu, ale z tego co niektórzy piszą Easy Bus nie cieszy się zaufaniem więc cholera wie.
_________________
Image

"Podróżować to żyć..."
Góra
 Profil Relacje PM off
andrieju uważa post za pomocny.
 
      
#45 PostWysłany: 22 Sty 2015 11:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sty 2011
Posty: 1492
złoty
Dokładnie - parę dni temu na Getwick miałem taką sytuację że bus przyjechał z ponad 20 min opóźnieniem (a z rozmów z oczekującymi wynikało że wcześniejszy nie przyjechał) i kierowca wpuszczał tylko tych z odpowiednią godziną. Na szczęście moją ;)
Zarówno osoby czekające na wcześniejszy kurs, jak i 2 osoby które miały późniejszą godzinę - nie zostały wpuszczone. Niby zrozumiałe, bo był komplet ale w busie który przyjechał na lotnisko były już 3 osoby - a niby Gatwick jest pierwszym przystankiem...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#46 PostWysłany: 26 Sty 2015 12:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Sie 2013
Posty: 4007
Loty: 457
Kilometry: 671 186
platynowy
Pisałem już w wątku o dojeździe z Luton ale pozwolę sobie wkleić też tutaj mój wpis o przedwczorajszej przygodzie z Easybusem:

---------------------------------------------------------------------------------

To i ja opiszę moje wczorajsze doświadczednia z Easybusa - wczoraj byłem na jednodniówce w Londynie, leciałem z Modlina do Stansted i z powrotem, bilety na Easybusa kupiłem ze 2 miesiące wcześniej.

Wylot z Modlina spóźniony o o 15 minut ale po drodze nadrobiliśmy i lądujemy 7:50. Ponieważ bilety mamy na busa o 8:50 to znaczy mamy luzik. Po przyjechaniu kolejką do terminala masakra !!! - z 500, a może i 700 osób kłębi się do kontroli dokumentów a sprawdzają tylko 4 osoby. Koniec końców udało się dobiec do busa o 8:46 i 4 minuty później już jechaliśmy (w busiku był komplet).

W powrotną drogę busa mieliśmy o 15:40 (Old Street), wylot ze Stansted mamy o 18:00. Na przystanek przychodzimy o 15:24 i dosłownie sprzed nosa ucieka nam Easybus (w środku ze 2-3 osoby). Nic to - nasz będzie za 15 minut, zresztą widzimy pomarańczowego busika na Shellu naprzciwko. Zatankował, wyjeżdża ze stacji, podnosimy się, obok nas podnosi się szóstka Czechów lecących do Brna o 17:50. Busik wyjeżdża ze stacji i......mija nas i nie zatrzymując się jedzie sobie pusty :shock: OK - jest 15:38 więc zaraz powinien przyjechać ten nasz. Mijają kolejne minuty, na przystanku robi się coraz gęściej bo schodzą się ludzie na kolejny kurs o 16:15. Zaczyna się robić nerwowo, w końcu 16:05 na przeciwny (G) przystanek podjeżdża busik, wypuszcza ludzi i jedzie zrobić zawrotkę - nie ma go z 10 minut, a tymczasem na przystanku już wrze bo czujemy, że będzie ostro. W końcu (16:15) podjeżdża i kierowca mówi, że zabiera ludzi z biletami na 16:15 - no i się zaczyna !!! My (we dwoje) i Czesi (6 osób) drzemy się, że wsiadamy bo za 1,5 godziny mamy samolot, awantura, kierowca mówi żeby się odsunąć, przekrzykiwania, no generalnie mega nerwowo. W końcu decyduje, że zabiera te 8 osób z 15:40, ładujemy się do busa (przypinam się pasami i zapowiadam, że odepnę się dopiero na lotnisku), oprócz nas wchodzi jeszcze kilka osób (bus jest 14-osobowy) z 16:15 ale oczywiście część z tej godziny zostaje na przystanku.

Kierowca uspokaja, że za 10 minut podjedzie kolejny bus. W drodze powrotnej wypatruję tego busa, aż do wyjazdu na autostradę go nie minęliśmy, potem już nie obserwowałem. Na lotnisko zajechaliśmy o 17:08, biegiem przez lotnisko, na security akurat nie ma kolejki - dosłownie 10-15 osób ale X-ray szwankuje - ucieka nam prawie 15 minut, w końcu biegiem przez terminal, do kolejki, na gate a tam już końcówka ludzi do wejścia (17:40). Przedostatni pakujemy się do samolotu i 18:08 wylatujemy.

W każdym razie ja się skutecznie wyleczyłem z Easybusa, bo gdyby nie dużo pozytywnych zbiegów okoliczności to byśmy nie złapali naszego samolotu (nie wiem co z Czechami, ale oni jeszcze mieli walizki do nadania :shock: )
_________________
Image

"Podróżować to żyć..."
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#47 PostWysłany: 26 Sty 2015 13:20 

No ale spojrz na to tak, miales busa o 15:40, samolot o 18:00, zatem 140 min do odlotu, teoretycznie na lotnisku odprawiony powinienes byc 40 min przed odlotem, zostaje 100 min, normalny czas jazdy to 70 minut w godzinach 11-15 i 19-6, czyli zostawiles sobie bufor 30 minut na wszystkie inne rzeczy tj. korki, kolejki na lotnisku.. jak sam wspomniales przy przylocie staliscie prawie 1h przy odprawie paszportowej.. - wg mnie bardzo ryzykowne zagranie, nie mowiac juz o Czechach, no ale na szczescie ci sie udalo. Osobiscie sie dziwie kierowcy ze was zabral no ale pewnie zadzwonil do "bazy" i baza sie na to zgodzila ;)
Góra
 PM off  
      
#48 PostWysłany: 26 Sty 2015 13:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Paź 2012
Posty: 1090
Loty: 51
Kilometry: 29 292
Moja rada jest taka, że jeśli autobusem, to nationalexpress ze Stratford. Autobus wygodniejszy zdecydowanie, startuje na obrzeżach, więc nie kręci się po wąskich uliczkach, rozkładowo ma 50 minut, a wczoraj był chyba z 8 minut przed czasem na lotnisku.
Góra
 Profil Relacje PM off
dj3500 lubi ten post.
iwan-82 uważa post za pomocny.
 
      
#49 PostWysłany: 26 Sty 2015 17:12 

Taka jeszcze rzecz dodatkowa ktora sam ostatnio odkrylem, ze zeby dostac sie tanio i punktualnie do Lodnynu czasem lepiej jest leciec do.. Birmingham a z tamtad wziac pociag z lotniska bezposrednio za £1.5 kupujac na stronie MegaBusa, tanio, bez korkow, od drzwi do drzwi, szybko, pech taki ze te pociagi sa tylko Pon-Czw w godzinach 10-15 no ale sa :)

Załączniki:
Untitled.png
Untitled.png [ 63.51 KiB | Obejrzany 8324 razy ]
Góra
 PM off
3 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#50 PostWysłany: 26 Sty 2015 18:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Cze 2012
Posty: 1762
srebrny
Tomo14 napisał(a):
Pisałem już w wątku o dojeździe z Luton ale pozwolę sobie wkleić też tutaj mój wpis o przedwczorajszej przygodzie z Easybusem:

---------------------------------------------------------------------------------

To i ja opiszę moje wczorajsze doświadczednia z Easybusa - wczoraj byłem na jednodniówce w Londynie, leciałem z Modlina do Stansted i z powrotem, bilety na Easybusa kupiłem ze 2 miesiące wcześniej.

Wylot z Modlina spóźniony o o 15 minut ale po drodze nadrobiliśmy i lądujemy 7:50. Ponieważ bilety mamy na busa o 8:50 to znaczy mamy luzik. Po przyjechaniu kolejką do terminala masakra !!! - z 500, a może i 700 osób kłębi się do kontroli dokumentów a sprawdzają tylko 4 osoby. Koniec końców udało się dobiec do busa o 8:46 i 4 minuty później już jechaliśmy (w busiku był komplet).

W powrotną drogę busa mieliśmy o 15:40 (Old Street), wylot ze Stansted mamy o 18:00. Na przystanek przychodzimy o 15:24 i dosłownie sprzed nosa ucieka nam Easybus (w środku ze 2-3 osoby). Nic to - nasz będzie za 15 minut, zresztą widzimy pomarańczowego busika na Shellu naprzciwko. Zatankował, wyjeżdża ze stacji, podnosimy się, obok nas podnosi się szóstka Czechów lecących do Brna o 17:50. Busik wyjeżdża ze stacji i......mija nas i nie zatrzymując się jedzie sobie pusty :shock: OK - jest 15:38 więc zaraz powinien przyjechać ten nasz. Mijają kolejne minuty, na przystanku robi się coraz gęściej bo schodzą się ludzie na kolejny kurs o 16:15. Zaczyna się robić nerwowo, w końcu 16:05 na przeciwny (G) przystanek podjeżdża busik, wypuszcza ludzi i jedzie zrobić zawrotkę - nie ma go z 10 minut, a tymczasem na przystanku już wrze bo czujemy, że będzie ostro. W końcu (16:15) podjeżdża i kierowca mówi, że zabiera ludzi z biletami na 16:15 - no i się zaczyna !!! My (we dwoje) i Czesi (6 osób) drzemy się, że wsiadamy bo za 1,5 godziny mamy samolot, awantura, kierowca mówi żeby się odsunąć, przekrzykiwania, no generalnie mega nerwowo. W końcu decyduje, że zabiera te 8 osób z 15:40, ładujemy się do busa (przypinam się pasami i zapowiadam, że odepnę się dopiero na lotnisku), oprócz nas wchodzi jeszcze kilka osób (bus jest 14-osobowy) z 16:15 ale oczywiście część z tej godziny zostaje na przystanku.

Kierowca uspokaja, że za 10 minut podjedzie kolejny bus. W drodze powrotnej wypatruję tego busa, aż do wyjazdu na autostradę go nie minęliśmy, potem już nie obserwowałem. Na lotnisko zajechaliśmy o 17:08, biegiem przez lotnisko, na security akurat nie ma kolejki - dosłownie 10-15 osób ale X-ray szwankuje - ucieka nam prawie 15 minut, w końcu biegiem przez terminal, do kolejki, na gate a tam już końcówka ludzi do wejścia (17:40). Przedostatni pakujemy się do samolotu i 18:08 wylatujemy.

W każdym razie ja się skutecznie wyleczyłem z Easybusa, bo gdyby nie dużo pozytywnych zbiegów okoliczności to byśmy nie złapali naszego samolotu (nie wiem co z Czechami, ale oni jeszcze mieli walizki do nadania :shock: )


To ja też dla kontrastu przekleję swój dzisiejszy wpis:
Po przeczytaniu w wątku info o esybusie mieliśmy trochę wątpliwości czy uda się zdążyć na samolot, więc byliśmy przygotowani na wariant zastępczy z pociągiem z Liverpool Street.
Wylot wczoraj (25.01) ze Stansted o 17.45, easybys o 15.00 z Old Street.
Bus przyjechał o godz 15.00, wysadził ludzi, zawrócił zabrał osoby z godz.15.00 + 2 os z następnego kursu, wyruszyliśmy 15.10.
Przejazd na lotnisko 50 minut, na Stansted byliśmy punktualnie 16.00
Pomimo dużych kolejek do security (myślę że nie warto korzystać z szybkiego przejścia za 3,5GBP), 16.20 byliśmy już za bramkami, więc jeszcze przez 40 min. zdążyliśmy się wynudzić, gdyż dopiero o 17.00 pojawiła się informacja o numerze bramki.
Dzień wcześniej pojechaliśmy wcześniejszym kursem z lotniska zamiast 9:40, kursem o 9:10 były dwa ostatnie wolne miejsca (1 obok kierowcy).
Po raz kolejny korzystaliśmy z easybusa i wszystko odbyło się tak jak powinno się odbyć, my polecamy.
Całość przejazdu w obie strony za 8GBP (2os.)

Info dla przylatujących i śpieszących się na busy, warto mieć ze sobą paszport biometryczny zamiast dowodu osobistego, bo po wylądowaniu korzysta się z szybszego automatycznego przejścia, zamiast dłuższej kolejki do okienka z "interfejsem białkowym".
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#51 PostWysłany: 27 Sty 2015 17:41 

Rejestracja: 09 Sty 2014
Posty: 147
Loty: 2
Kilometry: 3 770
pytanie do kierowcy:
jak działa system reklamacji w waszej firmie?
ile macie czasu na jej rozpatrzenie ?
w jakim terminie powinna przyjsc odpowiedz?
jaka jest szansa na tzw rekompensate o ktorej mowa na stronie internetowej ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#52 PostWysłany: 11 Lut 2015 22:23 

Rejestracja: 04 Paź 2013
Posty: 15
lizack napisał(a):
pytanie do kierowcy:
jak działa system reklamacji w waszej firmie?
ile macie czasu na jej rozpatrzenie ?
w jakim terminie powinna przyjsc odpowiedz?
jaka jest szansa na tzw rekompensate o ktorej mowa na stronie internetowej ?



''Nie ponosimy odpowiedzialności za konsekwencje opóźnień lotów, zmian godzin lotów, zmian trasy lotów lub anulowania lotów.''

''Nie ponosimy odpowiedzialność za ruch uliczny, ani opóźnienia, które pozostają poza naszą kontrolą.''

''Można podróżować do 60 minut od wybranej godziny odjazdu autobusy bez ponoszenia dodatkowych kosztów pod warunkiem, że są wolne miejsca. Nie gwarantujemy przewozu następnym transportem''

itd , itp

Czyli firma ma tyle wylaczen ze praktycznie za nic nie bierze odpowiedzialnosci. System reklamacji polega na tym, ze wysylasz do nich maila , drugiego i kolejnego, z tego co wiem , musi byc jakas powazna sprawa zeby odpowiedzieli. O ramach czasowych nie mam pojecia , ale to moze trwac wiecznosc ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#53 PostWysłany: 16 Lut 2015 18:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lut 2014
Posty: 722
niebieski
Jako, że w tym wątku dużo dyskutuje się o easybusie napiszę moje wrażenia z ostatniego weekendu :) Generalnie nazwałabym to "chcesz jechać za funta to musisz się trochę postresować" :D Wczoraj miałam lot o 18:00, busa zarezerwowałam na 15:25, co wg mnie oznacza, że dałam sobie pół godziny zapasu na różne nieprzewidziane zdarzenia ;) Ponieważ byliśmy na miejscu trochę wcześniej, bo jedliśmy w pubie, który jest koło przystanku (notabene pub Allsop Arms pyszne jedzonko) obserwowaliśmy sytuację na bieżąco. Pierwszy bus podjechał o 15:10, ponieważ dużo było oczekujących wiadomo było, że na wcześniejszy się nie załapiemy. Zbliża się nasza godzina, busa nie ma, ludzi na przystanku coraz więcej, w tym Polaków, którzy mają na 15:45. Zbliża się ich godzina nadal nic ;) 15:50 podjeżdża bus, kierowca mówi, że zabiera tych z 15:25 - dla nas uff, dla tamtych Polaków mega stres. Odjeżdżamy 15:53, ale widzimy po drodze, że na szczęście dla tych, co zostali na przystanek podjeżdża kolejny bus. Czyli między 15, a 16 były 3 busy. Po drodze miasto trochę zakorkowane, na lotnisku wysiadamy kilka minut po 17. Robimy zakupki, a także starcza nam czasu, by posiedzieć 10 minut i popaczeć na kolejkę do ryanka :D
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#54 PostWysłany: 27 Lut 2015 00:57 

Rejestracja: 15 Paź 2013
Posty: 22
Będę podróżował z dziećmi: 6 lat i 3lata. Bilety niestety juz kupiłem a własnie teraz doczytałem regulamin w którym jest napisane:
"Dzieci poniżej 14 lat muszą stosować odpowiednie zabezpieczenia, fotele samochodowe zgodnie z prawem.
Nie zapewniamy dziecięcych fotelików. Pasażerowie z dziećmi muszą przynieść własne foteliki. Pasażerowie bez wymaganego miejsca/zabezpieczeń nie wejdą na pokład."

Czy kierowcy przestrzegają bezwzględnie tego przepisu? Spotkał się ktoś z Was z tym?

Prosze o pomoc, bo wylot mam za 3 dni i jeśli easybus nie przejdzie, będe kominował z innym transportem
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#55 PostWysłany: 27 Lut 2015 01:00 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8990
W National Express (z którymi mają umowę o honorowaniu wzajemnym - dziś trafiłem tylko na NE) mają takie siedziska dla dzieci starszych na półkach nad siedzeniami, z tego co wiem właśnie dla mniejszych dzieci. Możesz liczyć na to, że akurat na Twoja godzinę będzie NE :P
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#56 PostWysłany: 27 Lut 2015 01:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lut 2014
Posty: 722
niebieski
To zależy jeszcze z jakiego lotniska będziesz leciał, bo National ma umowę z easybusem, ale tylko odnośnie podróży z/na Luton. Jeśli masz Stansted to zostaje tylko bus 13-osobowy, to taki większy samochód, wszyscy siedzą w środku zapięci w pasach samochodowych, nie takich jak w autokarach są.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#57 PostWysłany: 27 Lut 2015 01:10 

Rejestracja: 15 Paź 2013
Posty: 22
mamy odjazd z lotniska o 9.40, potem z old street 2 dni później o 11.

Kurcze...mam zagwostkę. Nie chciałbym zostać z dzieciakami na przystanku :o :shock:

No własnie mamy ze Stansted:(
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#58 PostWysłany: 27 Lut 2015 01:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lut 2014
Posty: 722
niebieski
No to kupuj na autokar, niestety:/
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#59 PostWysłany: 27 Lut 2015 01:44 

Rejestracja: 06 Sie 2014
Posty: 30
Loty: 83
Kilometry: 108 665
Tomo14 napisał(a):
andrieju napisał(a):
Tomo14 napisał(a):
kubucha napisał(a):
Czy majac wylot ze Stansed o 18:00, zdążę eB, ktory z Old Street odjezdza o 14:30?


Tak.

Jechałem tym kursem 10.01 i będę nim jechał 24.01

10.01 busik podjechał 4-5 minut po czasie, na Stansted jechaliśmy trochę ponad godzinę.


Czy EasyBus (wykupiłem przejazd:Old Street-Stansted) zaczyna zbierać ludzi z wyłącznie z Old Street? Czy może się zdarzyć, że podjedzie pełny i nie zostanę zabrany?


Zajeżdża na Old Street (przystanek G), wypuszcza pasażerów ze Stansted, zawraca w bocznej uliczce i podjeżdża na przystanek F (naprzeciwko stacji benzynowej Shell - na słupku jest tabliczka EB6) po pasażerów. Jeżeli masz bilet na tą godzinę to jedziesz, jak jesteś przed/po to pojedziesz jak będzie wolne miejsce. Zapewne system nie sprzeda więcej biletów na dany kurs więc nie powinno być overbookingu, ale z tego co niektórzy piszą Easy Bus nie cieszy się zaufaniem więc cholera wie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#60 PostWysłany: 27 Lut 2015 01:59 

Rejestracja: 09 Mar 2014
Posty: 3597
srebrny
A jak to się ma do tych przepisów? Dzieci powyżej 3 lat mogą być jednak przypięte pasem dla dorosłych w transporcie typu taksówka czy bus? Ktoś wie?
https://www.gov.uk/child-car-seats-the- ... oster-seat
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 80 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group