Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Wątek poświęcony opiniom i wrażeniom z pobytów w hotelach sieci Accor: opisz-swoj-pobyt-upgrade-wrazenia,1578,32921

adres kontaktowy do BOK:
accor.customercare.pl@acc.accor-customercare.com
ewentualnie customercare@accor.com
zwrotnie odpisują (po polsku) ze skrzynki:
Guestrelations.Coordinator.en@acc.accor ... ercare.com
jako dalsza linia ewentualnie
guestexperience.gb@accor.com

Linki do kalendarzy miesiąca z cenami: viewtopic.php?p=914692#p914692
Lub jeśli znany jest kod hotelu, to link
Kod:
http://www.ibis.com/pl/booking/dispo-calendar.shtml?tarsCode=XXXX
gdzie XXXX to ten kod


Hotele ibis Budget biorące udział w programie Le Club Accorhotels (można płacić punktami i otrzymywać punkty za noclegi)
[+] Pokaż
Wszystkie w Polsce, Korei Płd, Japonii, Chile, Rosji, Meksyku, Kolumbii, Peru, Gruzji, Kambodży,
W Belgii tylko: Knokke, Gent Centrum Dampoort, Oostende airport, Blankenberge.
W Holandii tylko: Rotterdam The Hague Airport, Stein Maastricht, Amsterdam City South.
W UK tylko: Newport, Bromsgrove, Bishops Stortford London Stansted Airport, Burton Upon Trent Centre, Portishead Marina, Lancaster Centre, Dundee Camperdown, London Bromley Centre, Glasgow Cumbernauld, Sheffield Centre St Marys Gate.
W Brazylii wszystkie, oprócz Santos Gonzaga, Belo Horizonte Afonso Pena, SP Centro São João, Sertaozinho i SP Frei Caneca.
W Australii wszystkie, oprócz Sydney Airport, Melbourne Airport, Gosford, Perth Airport, Melbourne CBD, Windsor Brisbane.
W Hiszpanii, Niemczech, Portugalii, Francji, Austrii, Indonezji, Szwajcarii, Nowej Zelandii, Luksemburgu, Singapurze żaden.



Hotele Accor z salonikiem dla Platinum
https://www.accorhotels.com/leclub/user ... x.en.shtml
[+] Pokaż
Chiny
+ Novotel Citygate Hong Kong
+ Novotel Beijing Xinqiao (codziennie śniadania i kolacje gratis dla Platinum, w ciągu dnia przekąski)
+ Pullman Shanghai Jing An (Jedzenia nie jest za dużo w porze "free" czyli 18-20, ale za to bardzo smaczne i wymyślne kompozycje. Oczywiście nie mając wykupionych śniadań, mając dostęp do saloniku masz śniadania w saloniku.)
+ Sofitel Shanghai Hyland

Czechy:
+ Mercure Ostrava Center

Grecja:
+ Sofitel Athens Airport

Malezja:
+Novotel Kuala Lumpur City Centre
+ Pullman Kuala Lumpur Bangsar

Niemcy:
+ Sofitel Berlin Kurfürstendamm
+ Novotel Muenchen City
+ Novotel Muenchen Airport

Tajlandia:
+ Novotel Phuket Vintage Park Resort
+ Pullman Bangkok Hotel G
+ Novotel Bangkok Siam
+ Novotel Bangkok Platinum Pratunam
+ Novotel Bangkok Sukhumvit 20
+ Novotel Hua Hin Cha Am Beach Resort and SPA

Węgry:
+ Novotel Budapest Centrum
+ Sofitel Budapest Chain Bridge

Wielka Brytania:
+Pullman Liverpool

Gwarancja dostępności pokoju: https://secure.accorhotels.com/pl/leclub/bod.html

Pokoje hotelowe w ciągu dnia, bez nocy, tzw. "day use":
https://all.accor.com/hotels-services-d ... x.en.shtml


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 13239 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206 ... 662  Następna
Autor Wiadomość
#4041 PostWysłany: 21 Maj 2016 13:53 

Rejestracja: 04 Sie 2011
Posty: 771
niebieski
Najprawdopodobniej są to jakieś ustawienia samych hoteli, być może związane z obłożeniem lub jakimiś dodatkowymi opłatami, np. podatkami. Wiele razy się z tym spotkałem w przypadku różnych hoteli.
Wzrost ceny może też wynikać z tego, że próbujesz zarezerwować pobyt kilkudniowy, z czego każdy dzień ma inną cenę.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop nad Gardą za 1031 PLN. Loty do Włoch z Katowic, noclegi przy jeziorze i auto Urlop nad Gardą za 1031 PLN. Loty do Włoch z Katowic, noclegi przy jeziorze i auto
Wakacje na Azorach za 2598 PLN. Loty z Warszawy + hotel ze śniadaniami Wakacje na Azorach za 2598 PLN. Loty z Warszawy + hotel ze śniadaniami
#4042 PostWysłany: 21 Maj 2016 14:35 

Rejestracja: 25 Sty 2015
Posty: 635
Cena prezentowana przy nazwie hotelu jest średnią ceną za wybrany okres i nie zawsze się zgadza. Ja zauważyłem to w przypadku Mercure Zakopane. Czasem jest wyświetlana cena dla wszystkich, a czasem dla Klubowiczów Le Club.

Podobnie jest z cenami za pokój. Przy zwiniętych stawkach za dany pokój jest podana najczęściej, ale nie zawsze, najniższa stawka dla Klubowiczów Le Club, a po rozwinięciu listy ze stawkami dla danego pokoju widać już tylko stawki dla wszystkich, natomiast stawki dla Klubowiczów trzeba sobie policzyć ręcznie.

Spotkałem się również z sytuacją, że pobyt 4 noce jest droższy niż 2 x 2 noce. Pobyt 2 x 2 noce był wyceniany według cen z kalendarza, a jeden pobyt na 4 noce według stawek zawyżonych w odniesieniu do kalendarza. To co ważne dla tych samych stawek np. Wcześniejsza rezerwacja.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4043 PostWysłany: 21 Maj 2016 15:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Wrz 2013
Posty: 2306
Loty: 296
Kilometry: 416 674
złoty
Tylko w tym wypadku nie widzę nigdzie zbliżonych cen. Ani po zalogowaniu na konto Le Club ani zmieniając czas pobytu na 1, 2 noce. Lista dostępnych hoteli wprowadza po prostu w błąd :/

Ehh, ta ich strona. Teraz próbuję kupić nocleg 2 osoby dorosłe + 2 dzieci (najlepiej połączone pokoje, które niby powinny być dostępne w Mercure Karpacz), ale online nie da się tego kupić.


Ostatnio edytowany przez Darek M., 21 Maj 2016 16:32, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4044 PostWysłany: 21 Maj 2016 16:21 

Rejestracja: 04 Sie 2011
Posty: 771
niebieski
Michy napisał(a):
Spotkałem się również z sytuacją, że pobyt 4 noce jest droższy niż 2 x 2 noce. Pobyt 2 x 2 noce był wyceniany według cen z kalendarza, a jeden pobyt na 4 noce według stawek zawyżonych w odniesieniu do kalendarza. To co ważne dla tych samych stawek np. Wcześniejsza rezerwacja.

Dokładnie! Ostatnio przerabiałem właśnie taki przypadek. Cena za pobyt x 4 noclegi była dużo wyższa niż za 2 pobyty x 2 noclegi. Powodem było to, że jeden z noclegów w danym terminie (wszystkie w tej samej taryfie), ostatecznie okazał się droższy niż w kalendarzu i determinował cenę pozostałych. Dla pierwszych dwóch dni uzyskano niższą cenę (zgodną z kalendarzem) rezerwując pobyt x 2 noclegi. Z kolei dla kolejnych dwóch dni zawyżona stawka wystąpiła zarówno w pierwszym, jak i w drugim dniu, ale ta wyższa nie zdeterminowała ceny niższej.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4045 PostWysłany: 22 Maj 2016 00:37 

Rejestracja: 20 Maj 2014
Posty: 1284
Loty: 253
Kilometry: 427 726
srebrny
300 pkt. za dwie noce w Belgii , Luksemburgu, Holandii

Image

Pobyt : od 01/06/2016 do 31/08/2016
Rezerwacja : od 01/06/2016 do 30/06/2016

http://www.accorhotels.com/gb/leclub/ho ... xtor=AL-40


Ostatnio edytowany przez Roku, 22 Maj 2016 00:44, edytowano w sumie 1 raz
Literówka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4046 PostWysłany: 23 Maj 2016 08:55 

Rejestracja: 06 Gru 2015
Posty: 1754
srebrny
Dostałem dziś z Accora maila, którego główny przekaz jest następujący:

---
Zapisałeś się do naszej wyjątkowej oferty, ale nie dokonałeś jeszcze rezerwacji pobytu.

Na szczęście jeszcze nie jest za późno! Zarezerwuj do 31 maja 2016 r. jeden, dwa lub trzy pobyty na co najmniej dwa noclegi, a otrzymasz nawet 6 000 punktów.


---

Tymczasem nie jest to prawda - już po przystąpieniu do programu założyłem 3 rezerwacje na terminy lipiec-sierpień na co najmniej 2 noclegi każdy.
Zacząłem się zastanawiać, czy coś zrobiłem nie tak...

Czy ktoś się zetknął z podobną depeszą od Accora ? :-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4047 PostWysłany: 23 Maj 2016 08:58 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8990
Ja, co prawda rzeczywiście niczego nie zarezerwowałem, ale to chyba idzie hurtem po liście mailingowej bez weryfikacji, czy coś rezerwowałeś
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4048 PostWysłany: 23 Maj 2016 08:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Wrz 2014
Posty: 1629
niebieski
Ja się zetknęłam, dziś rano ;)
Tego rodzaju mailingi nie są spersonalizowane, nie masz się czym przejmować.
_________________
Metia jest kobietą, powtarzam, metia jest kobietą.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4049 PostWysłany: 23 Maj 2016 09:12 

Rejestracja: 09 Mar 2014
Posty: 3592
srebrny
Zgadza się. Wszyscy dostaliśmy, a też mamy rezerwacje. Nie ma się czym przejmować.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4050 PostWysłany: 23 Maj 2016 09:31 

Rejestracja: 05 Wrz 2014
Posty: 109
Też mam tego maila.
Przy czym 3 rezerwacje zrobione, a jedna nawet odbyta i punkty już wpłynęły :lol:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4051 PostWysłany: 23 Maj 2016 23:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Lip 2011
Posty: 125
Loty: 502
Kilometry: 514 566
Darek M. napisał(a):
Czy to normalne, że na stronie Accora widzę cenę Ibis Styles Bielsko-Biała za 89 zł a jak chcę dokonać rezerwacji to w kolejnym kroku cena wzrasta do ok. 105 - 115 zł za noc?! Z innymi hotelami tak się nie dzieje.

Nawet kalendarz cen pokazuje 178 zł / pobyt, czyli 2 noce.

edit: Wygląda na to, że w niektórych odległych datach nie ma po prostu taryfy "zniżka 30% przy wczesnej rezerwacji"


Jeśli próbujesz zarezerwować coś w okresie wakacyjnym to niestety wtedy nie ma aktywnej oferty "zniżka x% przy wcześniejszej rezerwacji", w zamian jest niekorzystna (przynajmniej dla marki Ibis Styles) oferta THE UNFORGETTABLE NIGHTS - Skorzystaj z naszej promocji „The Unforgettable Nights” i płać mniej! Wydaje mi się, że dzieje się tak ponieważ jest to oferta ze zniżką 50% na śniadanie, które w Ibis Styles jest zawsze darmowe, a w pozostałych hotelach biorących udział w promocji już nie. Nie ma więc z czego obniżać i wychodzi drożej. Mniej więcej do początku lipca i od początku września można zarezerwować ten hotel z korzystniejszą zniżką "zniżka x% przy wcześniej rezerwacji".
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4052 PostWysłany: 24 Maj 2016 00:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Wrz 2013
Posty: 2306
Loty: 296
Kilometry: 416 674
złoty
No i wszystko jasne. Tylko czemu w tabeli krok wczesniej podaje ceny jak przy tej zniżce. :/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4053 PostWysłany: 24 Maj 2016 00:06 

Rejestracja: 20 Lut 2012
Posty: 5134
srebrny
no to pieknie.. moj caly post poszedl sie..
no ale ok do rzeczy, raz jeszcze:
status gold dostalem w 08.2015...
patrze na karte, licze te punkty okazalo sie ze za pobyty, promocje, gierki, e-rewards itd...
dostalem od 10.2015 do teraz 10k punktow z jakims tam hakiem...
dlaczego status sie nie odnowil automatycznie ? pisac do supportu ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4054 PostWysłany: 24 Maj 2016 00:13 

Rejestracja: 25 Sty 2015
Posty: 635
Skoro status uzyskałeś w sierpniu 2015 r. to zostanie on odnowiony dopiero w sierpniu 2016 r. Każdy status jest ważny 365 dni, chyba, że w ciągu ostatnich 12 miesięcy uzbierałbyś 25K to wtedy dostałbyś platynę w momencie uzyskania 25K punktów.
Góra
 Profil Relacje PM off
michcioj lubi ten post.
michcioj uważa post za pomocny.
 
      
#4055 PostWysłany: 24 Maj 2016 22:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Wrz 2014
Posty: 1629
niebieski
Czy punkty za pobyty w ramach privat sales/flash sales/3=2 mają dłuższy okres naliczania się?
Miałam pobyt w tym samym hotelu rozbity na 2 razy 3 noce: pierwsze 3 noce w promocji 3=2, drugie 3 noce za normalną stawkę. Druga część pobytu rozliczona (punkty, w places meldunek zatwierdzony), a pierwsza ciągle nie: nie ma punktów i meldunek w places też nie zatwierdzony. Za chwilę miną 2 tygodnie od zakończenia pierwszej części pobytu - męczyć już support czy czekać?
_________________
Metia jest kobietą, powtarzam, metia jest kobietą.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4056 PostWysłany: 24 Maj 2016 22:35 

Rejestracja: 25 Sty 2015
Posty: 635
Punkty powinny zostać naliczone w ciągu 10 dni od zakończenia pobytu. Jeśli minęły 2 tygodnie a punktów nie ma, to proponuję najpierw skontaktować się z hotelem, oni mogą ręcznie wprowadzić punkty w razie ich nie naliczenia. Gdyby były problemy wtedy pisz do suportu.
Góra
 Profil Relacje PM off
metia lubi ten post.
metia uważa post za pomocny.
 
      
#4057 PostWysłany: 24 Maj 2016 22:47 

Rejestracja: 01 Kwi 2012
Posty: 810
niebieski
Jednak to przy reklamacji przez dział obsługi masz szanse na dodatkowe punkty za opóźnienie.
Podsumowując, jeśli zależy Ci, żeby punkty pojawiły się na koncie jak najszybciej to kontaktuj się z hotelem - jest szansa, że punkty będziesz miał na koncie już w czasie rozmowy :)
Jeśli Ci się z punktami nie spieszy to reklamacja przez formularz kontaktowy może dać dodatkowe punkty :)
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#4058 PostWysłany: 26 Maj 2016 08:16 

Rejestracja: 15 Lis 2014
Posty: 1403
Loty: 214
Kilometry: 377 962
srebrny
http://www.leclubaccorhotels-vip-events ... ngry-birds

Dzień dziecka z Accorem - 2 czerwca Family&Novotel we współpracy z Le Club AccorHotels organizują pokaz nowego filmu „Angry Birds”. Aby zdobyć dwuosobowe zaproszenie wystarczy wypełnić formularz po prawej stronie. Specjalna oferta dostępna tylko dla członów Le Clubu AccorHotels o statusie Gold i Platinum.

Oferta jest limitowana. O otrzymaniu dwuosobowego zaproszenia decyduje kolejność zgłoszeń. Jedna osoba może uzyskać maksymalnie dwa dwuosobowe zaproszenia (łącznie dla 4 osób).


Pozostało 75 zaproszeń :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4059 PostWysłany: 26 Maj 2016 08:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lut 2015
Posty: 2342
platynowy
już tylko 30 :( śpieszcie sie

Wysłano z telefonu
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4060 PostWysłany: 26 Maj 2016 09:05 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Sty 2011
Posty: 7790
16 :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 13239 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206 ... 662  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group