Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Wątek poświęcony opiniom i wrażeniom z pobytów w hotelach sieci Accor: opisz-swoj-pobyt-upgrade-wrazenia,1578,32921

adres kontaktowy do BOK:
accor.customercare.pl@acc.accor-customercare.com
ewentualnie customercare@accor.com
zwrotnie odpisują (po polsku) ze skrzynki:
Guestrelations.Coordinator.en@acc.accor ... ercare.com
jako dalsza linia ewentualnie
guestexperience.gb@accor.com

Linki do kalendarzy miesiąca z cenami: viewtopic.php?p=914692#p914692
Lub jeśli znany jest kod hotelu, to link
Kod:
http://www.ibis.com/pl/booking/dispo-calendar.shtml?tarsCode=XXXX
gdzie XXXX to ten kod


Hotele ibis Budget biorące udział w programie Le Club Accorhotels (można płacić punktami i otrzymywać punkty za noclegi)
[+] Pokaż
Wszystkie w Polsce, Korei Płd, Japonii, Chile, Rosji, Meksyku, Kolumbii, Peru, Gruzji, Kambodży,
W Belgii tylko: Knokke, Gent Centrum Dampoort, Oostende airport, Blankenberge.
W Holandii tylko: Rotterdam The Hague Airport, Stein Maastricht, Amsterdam City South.
W UK tylko: Newport, Bromsgrove, Bishops Stortford London Stansted Airport, Burton Upon Trent Centre, Portishead Marina, Lancaster Centre, Dundee Camperdown, London Bromley Centre, Glasgow Cumbernauld, Sheffield Centre St Marys Gate.
W Brazylii wszystkie, oprócz Santos Gonzaga, Belo Horizonte Afonso Pena, SP Centro São João, Sertaozinho i SP Frei Caneca.
W Australii wszystkie, oprócz Sydney Airport, Melbourne Airport, Gosford, Perth Airport, Melbourne CBD, Windsor Brisbane.
W Hiszpanii, Niemczech, Portugalii, Francji, Austrii, Indonezji, Szwajcarii, Nowej Zelandii, Luksemburgu, Singapurze żaden.



Hotele Accor z salonikiem dla Platinum
https://www.accorhotels.com/leclub/user ... x.en.shtml
[+] Pokaż
Chiny
+ Novotel Citygate Hong Kong
+ Novotel Beijing Xinqiao (codziennie śniadania i kolacje gratis dla Platinum, w ciągu dnia przekąski)
+ Pullman Shanghai Jing An (Jedzenia nie jest za dużo w porze "free" czyli 18-20, ale za to bardzo smaczne i wymyślne kompozycje. Oczywiście nie mając wykupionych śniadań, mając dostęp do saloniku masz śniadania w saloniku.)
+ Sofitel Shanghai Hyland

Czechy:
+ Mercure Ostrava Center

Grecja:
+ Sofitel Athens Airport

Malezja:
+Novotel Kuala Lumpur City Centre
+ Pullman Kuala Lumpur Bangsar

Niemcy:
+ Sofitel Berlin Kurfürstendamm
+ Novotel Muenchen City
+ Novotel Muenchen Airport

Tajlandia:
+ Novotel Phuket Vintage Park Resort
+ Pullman Bangkok Hotel G
+ Novotel Bangkok Siam
+ Novotel Bangkok Platinum Pratunam
+ Novotel Bangkok Sukhumvit 20
+ Novotel Hua Hin Cha Am Beach Resort and SPA

Węgry:
+ Novotel Budapest Centrum
+ Sofitel Budapest Chain Bridge

Wielka Brytania:
+Pullman Liverpool

Gwarancja dostępności pokoju: https://secure.accorhotels.com/pl/leclub/bod.html

Pokoje hotelowe w ciągu dnia, bez nocy, tzw. "day use":
https://all.accor.com/hotels-services-d ... x.en.shtml


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 13239 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199 ... 662  Następna
Autor Wiadomość
#3901 PostWysłany: 06 Maj 2016 22:17 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8990
A czemu miałoby nie zaliczyć?

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop w Wietnamie za 3602 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu Urlop w Wietnamie za 3602 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu
Urlop na Krecie za 1077 PLN. Loty SWISS z Warszawy + noclegi Urlop na Krecie za 1077 PLN. Loty SWISS z Warszawy + noclegi
#3902 PostWysłany: 06 Maj 2016 22:30 

Rejestracja: 06 Lip 2013
Posty: 61
#3868
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3903 PostWysłany: 06 Maj 2016 22:37 

Rejestracja: 04 Gru 2011
Posty: 382
niebieski
Sądzę jednak, że ograniczenie to dotyczy promocji przyznających punkty np. punkty razy 3 czy 4 w nowych obiektach, a nie promocji cenowych. Bo gdyby tak było, to nie można by było skorzystać nawet ze stawki dla członka klubu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3904 PostWysłany: 07 Maj 2016 00:43 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Cze 2011
Posty: 1508
Loty: 335
Kilometry: 498 640
Jeśli chcecie uniknąć reklamacji i wymiany maili z Accorem i działem reklamacji, to unikajcie rezerwacji w promocjach punktowych typu 3x2 za 6k pkt za mniej niż 10 eur płatne przy rezerwacji kartą. Jest duże prawdopodobieństwo, że nie system nie zaliczy wam automatycznie takiej rezerwacji.

krzysztof.ka napisał(a):
Sądzę jednak...


Ja też tak sądzę. Poza tym tak wynika z doświadczeń.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3905 PostWysłany: 07 Maj 2016 04:30 

Rejestracja: 10 Maj 2013
Posty: 2085
srebrny
@Roku znajdź mi hotel Accora, który kosztuje mniej niż 10 EUR za 2 doby. ;)
A w tej ostatniej promocji 6k punktami już płacić nie można, więc taka sytuacja nie dość że nie wystąpi, to także wymiana maili z Accorem też by nic nie pomogła.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3906 PostWysłany: 07 Maj 2016 12:09 

Rejestracja: 04 Sie 2011
Posty: 771
niebieski
Koledze @Roku chyba chodziło o generalną zasadę bezpiecznej dopłaty nie niższej niż mityczne 10 eur przy płatności za pobyt punktami. I tutaj pełna zgoda, choć dla porządku należałoby uściślić, że zgodnie z Regulaminem do zaliczenia pobytu i przyznania punktów niezbędne jest opłacenie podatków. Nie zawsze jest to warunek konieczny dla hotelu, ale w ewentualnym sporze z Accorem może mieć znaczenie.

Inną kwestią pozostaje to, że w aktualnej Wyjątkowej Majowej Promocji aka Zapunktuj Swoimi Pobytami lub jak kto woli 6k płatność punktami lub voucherem nie powoduje naliczenia punktów promocyjnych. Przynajmniej teoretycznie ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3907 PostWysłany: 07 Maj 2016 12:43 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8990
Czekamy na relacje czy premia zostanie przyznana tej osobie, która zapłaciła punktami ;)

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3908 PostWysłany: 07 Maj 2016 14:10 

Rejestracja: 10 Maj 2013
Posty: 2085
srebrny
10 EUR jest faktycznie mityczne, bo przy tanim jednodniowym pobycie, podatki mogą nie przekroczyć 3-4 EUR, a przy drogim kilkudniowym mogą nawet wynieść 20-30 EUR... Lepiej zobaczyć ile wynosi podatek w cenie i o tyle przekroczyć wartość rezerwacji lub kupić coś dodatkowo w hotelu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3909 PostWysłany: 07 Maj 2016 14:39 

Rejestracja: 04 Cze 2012
Posty: 4253
Loty: 416
Kilometry: 938 579
złoty
Proszę dopisać do listy hoteli z salonikami Novotel Beijing Xinqiao- w lounge codziennie śniadania i kolacje gratis dla Platinum, w ciągu dnia przekąski
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
mashacra lubi ten post.
mashacra uważa post za pomocny.
 
      
#3910 PostWysłany: 07 Maj 2016 15:43 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Cze 2011
Posty: 1508
Loty: 335
Kilometry: 498 640
@sranda Oczywiście chodziło mi o bezpieczną dopłatę, a nie o kwotę całkowitą.

@egg Jest tam gdzieś zapis o konieczności opłacania całości pobytu gotówką/kartą? Nie można wykorzystać częściowo punktów?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3911 PostWysłany: 07 Maj 2016 16:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Kwi 2015
Posty: 312
Niestety jest taki zapis:

4. Opłacenie całkowitego pobytu w całości lub częściowo punktami lub voucherami Le Club AccorHotels nie będzie mieć zastosowania do niniejszej oferty i nie może łączyć się z pobytami uwzględnionymi w tej ofercie.
Góra
 Profil Relacje PM off
Roku uważa post za pomocny.
 
      
#3912 PostWysłany: 07 Maj 2016 18:32 

Rejestracja: 04 Sie 2011
Posty: 771
niebieski
@Roku
Powyższy punkt warunków sprzedaży dla tej oferty teoretycznie wyklucza możliwość otrzymania punktów promocyjnych przy płatności punktami lub voucherem. Czekamy na informacje od @maxima po odbytym pobycie opłaconym punktami.

@maxima
No, to ja rozumiem! Dla takich przywilejów warto mieć platynę.

@sranda
Dokładnie tak! Poza tym, temat dopłat do płatności punktami był już wielokrotnie wałkowany na forum. Wystarczy trochę pogrzebać ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3913 PostWysłany: 07 Maj 2016 21:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Kwi 2015
Posty: 312
Przy jakiejś sensownej dopłacie pieniężnej i wykorzystaniem punktów system może nawet nie wychwyci tego i zaliczy noclegi do promocji (co zapewne potwierdzi lub zaneguje @maxima po swoim pobycie) ale jak pisałem wcześniej jakakolwiek reklamacja każdego z trzech odbytych pobytów zostanie automatycznie odrzucona. Trzeba więc przemyśleć czy jest sens ryzykować bo reklamacje w Accorze z różnych powodów to chleb powszedni :) Teraz poszła następna z powodu niezaliczenia noclegu i punktów w IBIS Wrocław Centrum choć wszystko wyglądało standardowo a czekam dodatkowo już ponad miesiąc na zaliczenie odznaki w Places z innej reklamacji. Jedyny plus tego wszystkiego, że z reguły wszystkie wnioski są rozpatrywane pozytywnie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3914 PostWysłany: 09 Maj 2016 11:59 

Rejestracja: 04 Cze 2012
Posty: 4253
Loty: 416
Kilometry: 938 579
złoty
Oficjalnie mogę potwierdzić, że zaliczyło mi promocję :)
bukowałam 2 noce - płatność punktami + dopłata na miejscu ;)

Załączniki:
boost.png
boost.png [ 1.05 KiB | Obejrzany 1032 razy ]
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
6 ludzi lubi ten post.
6 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#3915 PostWysłany: 09 Maj 2016 12:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Cze 2013
Posty: 416
Loty: 501
Kilometry: 583 172
niebieski
jakie były proporcje dopłata / punkty?
_________________
http://www.citybreak.me
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3916 PostWysłany: 09 Maj 2016 12:29 

Rejestracja: 04 Cze 2012
Posty: 4253
Loty: 416
Kilometry: 938 579
złoty
4k punktów + ok 300zł dopłaty (specjalnie tak wybrałam, żeby nie była symboliczna)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#3917 PostWysłany: 10 Maj 2016 06:06 

Rejestracja: 11 Gru 2011
Posty: 679
niebieski
maxima napisał(a):
Oficjalnie mogę potwierdzić, że zaliczyło mi promocję :)
bukowałam 2 noce - płatność punktami + dopłata na miejscu ;)

Jak myslicie, jesli bede chcial zaryzykowac i pojsc w slady maximy to jak bezpieczniej doplacac do punktow: online czy na miejscu?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3918 PostWysłany: 10 Maj 2016 07:23 

Rejestracja: 10 Maj 2013
Posty: 2085
srebrny
Na miejscu. Już 2x zdarzyło mi się przy dopłacie w hotelu, że punkty za pobyt zostały przyznane od całości kwoty. Nawet tej części płatnej punktami. Albo jest to niedoskonałość systemu, albo niewiedza recepcjonisty, ale jest wtedy moim zdaniem większa szansa na sukces.
Góra
 Profil Relacje PM off
wikiman lubi ten post.
 
      
#3919 PostWysłany: 10 Maj 2016 07:41 

Rejestracja: 05 Maj 2011
Posty: 263
niebieski
Pewnie wynika to z faktu ze faktura jest wystawiona na pełna kwotę. Ostatnio nocowałem w Novotelu płaciłem pkt + 20zl dopłaty. A fakturę dostałem na pełna kwotę czyli 190zl.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
_________________
http://flightdiary.net/futrzak
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3920 PostWysłany: 10 Maj 2016 08:48 

Rejestracja: 11 Gru 2012
Posty: 1365
niebieski
Kwestia niewiedzy wystawiajacego fakturę. Ponieważ powinien rozbić na płatność voucherem i dopłatę karta/gotówką.
Góra
 Profil Relacje PM off
mashacra lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 13239 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199 ... 662  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group