Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 576 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 29  Następna
Autor Wiadomość
#341 PostWysłany: 03 Lip 2014 23:21 

Rejestracja: 09 Mar 2012
Posty: 995
niebieski
Dopoki w sekcji "Mein Warenkorb" masz bilety to one sa twoje dopoki twoja sesja nie wygasnie. Powiedz tylko jak wypelniasz dane? Polskie znaki dodajesz moze? Czasem to nie wina karty tylko blednie uzupelnionych pol. Moze zle uzupelniasz dane karty, date czy kod zabezpieczajacy CVV czy jak mu tam ;) Aha, no i ostatnia kwestia sprobuj zamiast print at home wybrac odbior w Hinterlegungskasse (cos tam bylo pick up) ;p
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Egipt luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2406 PLN. Wyloty z 2 miast Egipt luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2406 PLN. Wyloty z 2 miast
Tanie loty do Turcji: Izmir z Warszawy od 387 PLN Tanie loty do Turcji: Izmir z Warszawy od 387 PLN
#342 PostWysłany: 07 Lip 2014 13:47 

Rejestracja: 28 Gru 2010
Posty: 287
niebieski
chris0o napisał(a):
Dopoki w sekcji "Mein Warenkorb" masz bilety to one sa twoje dopoki twoja sesja nie wygasnie. Powiedz tylko jak wypelniasz dane? Polskie znaki dodajesz moze? Czasem to nie wina karty tylko blednie uzupelnionych pol. Moze zle uzupelniasz dane karty, date czy kod zabezpieczajacy CVV czy jak mu tam ;) Aha, no i ostatnia kwestia sprobuj zamiast print at home wybrac odbior w Hinterlegungskasse (cos tam bylo pick up) ;p


Polskich znaków nie było. Usunąłem jednak myślnik z kodu pocztowego i zamiast +48 w numerze telefonu dałem 0048. I przeszło :-) Ale tych za 15 EUR już nie było. Mam za 29 EUR.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#343 PostWysłany: 07 Lip 2014 16:51 

Rejestracja: 27 Maj 2012
Posty: 260
niebieski
cheesy napisał(a):
chris0o napisał(a):
Dopoki w sekcji "Mein Warenkorb" masz bilety to one sa twoje dopoki twoja sesja nie wygasnie. Powiedz tylko jak wypelniasz dane? Polskie znaki dodajesz moze? Czasem to nie wina karty tylko blednie uzupelnionych pol. Moze zle uzupelniasz dane karty, date czy kod zabezpieczajacy CVV czy jak mu tam ;) Aha, no i ostatnia kwestia sprobuj zamiast print at home wybrac odbior w Hinterlegungskasse (cos tam bylo pick up) ;p


Polskich znaków nie było. Usunąłem jednak myślnik z kodu pocztowego i zamiast +48 w numerze telefonu dałem 0048. I przeszło :-) Ale tych za 15 EUR już nie było. Mam za 29 EUR.

No to gratulacje!! Do zobaczenia na meczu :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#344 PostWysłany: 22 Lip 2014 15:43 

Rejestracja: 22 Sty 2014
Posty: 833
Jak w tamtym sezonie wyglądała dostępność biletów na mecze z Bayernem i Schalke?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#345 PostWysłany: 23 Lip 2014 12:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 710
Loty: 148
Kilometry: 169 311
niebieski
Wie ktoś może, kiedy będą bilety na 1. kolejkę Bundesligi?
_________________
Piłkarskie podróże - groundhopping i groundspotting
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#346 PostWysłany: 23 Lip 2014 16:18 

Rejestracja: 30 Sie 2011
Posty: 876
niebieski
H778 napisał(a):
Jak w tamtym sezonie wyglądała dostępność biletów na mecze z Bayernem i Schalke?


Tylko dla czlonkow klub kibica (VVK)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#347 PostWysłany: 01 Sie 2014 21:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 710
Loty: 148
Kilometry: 169 311
niebieski
Coś wiadomo o wolnej sprzedaży na BvB - Bayer? Na razie na stronach obu klubów kupować bilety mogą członkowie. Więcej nie znalazłem.
_________________
Piłkarskie podróże - groundhopping i groundspotting
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#348 PostWysłany: 03 Sie 2014 09:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Gru 2011
Posty: 285
Loty: 147
Kilometry: 219 847
niebieski
Powiedzcie mi, jak wygląda status waszego zamówienia na koncie eventim? Chodzi mi o Superpuchar. Ja wybrałem bilety do druku w domu, są od dawna na mailu i na koncie, ale status zamówienia mam ciągle "żółty", czyli "zamówienie w przygotowaniu"...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#349 PostWysłany: 03 Sie 2014 11:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Lis 2012
Posty: 1111
niebieski
Donovaninho napisał(a):
Coś wiadomo o wolnej sprzedaży na BvB - Bayer? Na razie na stronach obu klubów kupować bilety mogą członkowie. Więcej nie znalazłem.


A czytałeś w ogóle ten temat?

Zapewne chodzi Ci o mecz o superpuchar (13.08). Sprzedaż biletów na ten mecz trwa już dość długu, bardzo dużo biletów trafiło do otwartej sprzedaży internetowej (na normalne mecze dobrze jest jak się kilkaset trafi, a tutaj było kilka tysięcy). Bilety były dostępne przez ponad tydzień (zazwyczaj rozchodzą się w 5 minut). Jak będziesz śledził stronę regularnie to pewnie jakieś zwroty się trafią. A jak nie to pod stadionem kupisz pewnie po cenie nominalnej bez problemu.

Podejrzewam ogólnie, że na meczu będzie bardzo wiele osób z forum i "okolic", bo bilety na mecz tańsze, łatwo dostępne, do tego loty były w bardzo dobrych cenach i z wielu miejscu, że o tym, że da się oblecieć bez noclegu i bez brania urlopu nie wspomnę. Także idealnie złożenie wszystkich okoliczności, więc spodziewam się sporej frekwencji polaków i forumowicz na meczu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#350 PostWysłany: 03 Sie 2014 16:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 710
Loty: 148
Kilometry: 169 311
niebieski
Nie, nie chodzi mi o mecz z Bayernem, ale tak jak napisałem - o mecz z Bayerem, pierwsza kolejka.
Temat czytałem, pytanie pozostaje aktualne.
Będę w okolicy. W Koln piszą, że wolnej sprzedaży na swój mecz nie przewidują. Dlatego pytam o BVB, mecz też 23.08.
_________________
Piłkarskie podróże - groundhopping i groundspotting
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#351 PostWysłany: 03 Sie 2014 17:36 

Rejestracja: 02 Sty 2013
Posty: 2049
Loty: 4
Kilometry: 17 154
srebrny
Możesz bez problemu kupić bilet od koni przed stadionem..Ceny od 40 euro.


Ostatnio edytowany przez lahcimmm2, 03 Sie 2014 17:40, edytowano w sumie 1 raz
Wypowiedź niekulturalna/obrażająca innych/używanie słów wulgarnych, obraźliwych.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#352 PostWysłany: 03 Sie 2014 20:09 

Rejestracja: 18 Maj 2014
Posty: 325
kiew napisał(a):
Donovaninho napisał(a):
Coś wiadomo o wolnej sprzedaży na BvB - Bayer? Na razie na stronach obu klubów kupować bilety mogą członkowie. Więcej nie znalazłem.


A czytałeś w ogóle ten temat?

Zapewne chodzi Ci o mecz o superpuchar (13.08). Sprzedaż biletów na ten mecz trwa już dość długu, bardzo dużo biletów trafiło do otwartej sprzedaży internetowej (na normalne mecze dobrze jest jak się kilkaset trafi, a tutaj było kilka tysięcy). Bilety były dostępne przez ponad tydzień (zazwyczaj rozchodzą się w 5 minut). Jak będziesz śledził stronę regularnie to pewnie jakieś zwroty się trafią. A jak nie to pod stadionem kupisz pewnie po cenie nominalnej bez problemu.

Podejrzewam ogólnie, że na meczu będzie bardzo wiele osób z forum i "okolic", bo bilety na mecz tańsze, łatwo dostępne, do tego loty były w bardzo dobrych cenach i z wielu miejscu, że o tym, że da się oblecieć bez noclegu i bez brania urlopu nie wspomnę. Także idealnie złożenie wszystkich okoliczności, więc spodziewam się sporej frekwencji polaków i forumowicz na meczu.


Witam

Możesz podpowiedzieć jak wygląda to bez noclegowe połącznie do Dortmundu tak aby zobaczyć mecz.

Pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#353 PostWysłany: 03 Sie 2014 22:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Lis 2012
Posty: 1111
niebieski
Donovaninho napisał(a):
Nie, nie chodzi mi o mecz z Bayernem, ale tak jak napisałem - o mecz z Bayerem, pierwsza kolejka.
Temat czytałem, pytanie pozostaje aktualne.


Będę w okolicy. W Koln piszą, że wolnej sprzedaży na swój mecz nie przewidują. Dlatego pytam o BVB, mecz też 23.08.
A to bardzo przepraszam, mój błąd ;) Bilety kupisz na 90% pod stadionem w znośnej cenie. A poza tym śledź komunikaty na stronie biletowej BVB, może się jakieś ochłapy pojawią.

janeczek napisał(a):
Możesz podpowiedzieć jak wygląda to bez noclegowe połącznie do Dortmundu tak aby zobaczyć mecz.


Ja lecę W6 z WRO na 17 w DTM, a powrót wieczornym FR do KRK. Wszystko będzie na styk, ale już kiedyś robiłem bardziej na styk (był taki idealny powrotny W6 do POZ, po sobotnim meczu o 15:30) i problemu nie ma. Tzn. problem będzie jak będzie dogrywka, nie zobaczę jej, bo będę musiał jechać na lotnisko.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#354 PostWysłany: 08 Sie 2014 22:02 

Rejestracja: 17 Wrz 2012
Posty: 35
Pytanie do tych, którzy byli już na meczu na Signal Iduna: jak wygląda tam kontrola bezpieczeństwa przy wejściu na stadion, czy są jakieś zabronione przedmioty, których nie wolno wnosić. Po meczu mam zamiar nocować w hotelu gdzie zameldowanie jest dopiero od 15-tej a mecz na 15.30 czy jakoś tak, więc będę z całym swoim majdanem, nie wiem jakie tam maja obostrzenia, czy wejdę z plecakiem (mały podręczny)...?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#355 PostWysłany: 08 Sie 2014 22:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 2871
Loty: 119
Kilometry: 174 534
srebrny
Picekk napisał(a):
Pytanie do tych, którzy byli już na meczu na Signal Iduna: jak wygląda tam kontrola bezpieczeństwa przy wejściu na stadion, czy są jakieś zabronione przedmioty, których nie wolno wnosić. Po meczu mam zamiar nocować w hotelu gdzie zameldowanie jest dopiero od 15-tej a mecz na 15.30 czy jakoś tak, więc będę z całym swoim majdanem, nie wiem jakie tam maja obostrzenia, czy wejdę z plecakiem (mały podręczny)...?

miałem podobny problem i hotel zgodził się przyjąc bagaż wczesniej - może spróbuj ?
Co do pytania o Leverkusen, to poniżej odpowiedź servisu BVB:

Dear Michal,

thank you for your request.
The match against Leverkusen is only available for club members.

For Freiburg we don't know it yet.
Currently we have no fixed date when the tickets will go on sale.
You can get all information required as soon as it gets released online:
http://www.bvb.de/eng/News
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#356 PostWysłany: 11 Sie 2014 08:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Gru 2011
Posty: 285
Loty: 147
Kilometry: 219 847
niebieski
Ponawiam zapytanie...

maciek89 napisał(a):
Powiedzcie mi, jak wygląda status waszego zamówienia na koncie eventim? Chodzi mi o Superpuchar. Ja wybrałem bilety do druku w domu, są od dawna na mailu i na koncie, ale status zamówienia mam ciągle "żółty", czyli "zamówienie w przygotowaniu"...


OK, znalazłem odpowiedź. Sorry za zamieszanie ;)

"Der Status "Bestellung in Bearbeitung" bedeutet, dass die Tickets druckbar sind. Im Falle von "print@home (ticketdirect)"-Tickets bedeutet dieser Status, dass Sie Ihre Karten ausdrucken können. Der Status wechselt bei print@home nicht auf grün, sondern bleibt auf gelb stehen, sofern die Bestellung nicht storniert wurde (rot)."
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#357 PostWysłany: 11 Sie 2014 11:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Lis 2012
Posty: 1111
niebieski
Ktoś kiedyś korzystał z taksówki Lotnisk-Stadion i pamieta ile to kosztowało?

I drugie, ważniejsze. Ma ktoś namiary na w miarę sprawdzoną, umiarkowaną cenowo taxi?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#358 PostWysłany: 12 Sie 2014 10:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Lis 2012
Posty: 1111
niebieski
Sorki za post pod postem, ale tak aby nowy nie przeszedł niezauważony.

Najprawdopodobniej zwolni nam się jeden bilet na jutrzejszy mecz BVB-Bayern. Jest ktoś może na forum, kto planował lecieć w ciemno i kupować pod stadionem i byłby zainteresowany odkupieniem?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#359 PostWysłany: 12 Sie 2014 10:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Gru 2011
Posty: 285
Loty: 147
Kilometry: 219 847
niebieski
Słuchajcie, jak wygląda sytuacja z parkingami wokół stadionu? Można gdzieś pod stadion podjechać, czy lepiej na mieście auto zostawić?

Z góry dziękuję za odpowiedzi :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#360 PostWysłany: 13 Sie 2014 10:14 

Rejestracja: 09 Sie 2014
Posty: 1
W dniu meczu strefa podstadionem jest wyłączona dla ruchu samochodowego. Wsiadaj w tramwaj albo autobus. Zresztą zostawienie auta nawet troche dalej od stadionu ale i tak blisko żeby sie przyjśc piechotą na stadion wiąże się z ogromna stratą czasu podczas powrotu.. Więc nie ma sensu przyjazd autem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 576 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 29  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group