Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 12 Paź 2015 23:24 

Rejestracja: 26 Wrz 2015
Posty: 1084
Loty: 20
Kilometry: 15 182
Przy wylocie z Katowic podróż pokonujemy linią Wizzair i Ryanair

Katowice → Dortmund (06:05 → 07:45) (59 PLN) (39 PLN WDC)
Image

Dortmund → Londyn (Stansted) (15:45 → 16:10) (12.99 EUR ~ 55 PLN)
Image


Londyn (Stansted) → Dortmund (13:00 → 15:20) (12.99 EUR ~ 55 PLN)
Image

Dortmund → Katowice (17:25 → 19:00) (14.99 EUR ~ 63 PLN) (9.99 EUR ~ 42 PLN)
Image

transfer Stansted - Londyn - Stansted już od 3.90 GBP ~ 22 PLN (Easybus)
transfer lotnisko Dortmund - Dortmund - lotnisko Dortmund 12 EUR ~ 51 PLN (Airport Express)

loty: 232 PLN (192 PLN WDC)
transfery: 73 PLN
suma: 305 PLN (265 PLN WDC)
_________________
Pytania o Warszawę? Pisz w wiadomości prywatnej :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#2 PostWysłany: 13 Paź 2015 02:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lis 2013
Posty: 2620
Loty: 194
Kilometry: 512 596
złoty
Czegoś nie rozumiem... Londyn z kilkugodzinnymi przesiadkami z Katowic za 305 zł to jakiś ciekawy deal? Ja wiem, że hurtowe publikowanie co kilka dni przez tego samego użytkownika nowych, mało interesujących tematów ma na celu zebranie punktów do TS ale mnie to jakoś nie przekonuje... ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 13 Paź 2015 15:15 

Rejestracja: 26 Wrz 2015
Posty: 1084
Loty: 20
Kilometry: 15 182
monroe napisał(a):
Czegoś nie rozumiem... Londyn z kilkugodzinnymi przesiadkami z Katowic za 305 zł to jakiś ciekawy deal? Ja wiem, że hurtowe publikowanie co kilka dni przez tego samego użytkownika nowych, mało interesujących tematów ma na celu zebranie punktów do TS ale mnie to jakoś nie przekonuje... ;)


myślę, że źle mnie zrozumiałaś/eś. Chodziło mi o zwiedzanie Dortmundu kilku dniowe lub jedno dniowe i Londyn, a w cenie 305 zł jest nawet transfer w tym Dortmundzie, z resztą nie chce się kłócić.
_________________
Pytania o Warszawę? Pisz w wiadomości prywatnej :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 11 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group