Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 21 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 02 Paź 2014 10:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Kwi 2010
Posty: 2801
niebieski
Dziś oficjalnie wystartuje Orange Finanse dostarczane przez mBank

Konto ma być darmowe (jedynie bankomaty mogą kosztować). Na start rusza też promocja 5% moneybacku [maksymalnie 100 zł miesięcznie!]. Warunek główny: opłacenie faktury w Orange - nie musi być jednak na siebie :)

Więcej info na orangefinanse
Info na prnews
Prześwietlenie promocji na LiveSmarter
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Początek lata i wakacji w Grecji: tydzień z all inclusive na wyspie Lesbos z za 2377 PLN. Wylot z Katowic Początek lata i wakacji w Grecji: tydzień z all inclusive na wyspie Lesbos z za 2377 PLN. Wylot z Katowic
Wycieczka nad Adriatyk za 751 PLN. Loty z Wrocławia + 4* hotel w Rimini Wycieczka nad Adriatyk za 751 PLN. Loty z Wrocławia + 4* hotel w Rimini
#2 PostWysłany: 23 Paź 2014 15:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Mar 2013
Posty: 304
niebieski
Chciałem zapytać czy przez płatności zbliżeniowe rozumie się płatności do 50PLN czy jest możliwość zapłaty za zakupy np. 500PLN zbliżeniowo+PIN? Bo jeśli tylko pierwsza opcja się łapie, to dość męczące będzie uzyskanie realnego cashback'u na poziomie 100PLN/m-c (20 transakcji po 50PLN)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 23 Paź 2014 15:37 
Król Ż
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Paź 2014
Posty: 6218
Loty: 474
Kilometry: 1 003 128
Płaciłem ostatnio 2200zł zbliżeniowo + pin ;) więc daje rade. Karta visa millenium 360
_________________
Tolerancja kończy się tam, gdzie zaczynają się prawa człowieka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 23 Paź 2014 16:05 

Rejestracja: 22 Wrz 2012
Posty: 1263
niebieski
humptydumpty napisał(a):
Chciałem zapytać czy przez płatności zbliżeniowe rozumie się płatności do 50PLN czy jest możliwość zapłaty za zakupy np. 500PLN zbliżeniowo+PIN? Bo jeśli tylko pierwsza opcja się łapie, to dość męczące będzie uzyskanie realnego cashback'u na poziomie 100PLN/m-c (20 transakcji po 50PLN)


Płaciłem naklejką Orange Finanse na kwotę 100 zł. Zbliżenie i PIN i transakcja przeszła. Dzisiaj natomiast nie udało mi się zapłacić naklejką za doładowanie karty miejskiej w biletomacie na kwotę 98 zł.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 02 Lis 2014 15:11 

Rejestracja: 31 Sie 2012
Posty: 44
Witam

Na ile czasu trzeba się z nimi mininalnie związać ? I jak wygląda sprawa z rozwiązaniem umowy bo nigdzie nie mogę tego znaleźć
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 02 Lis 2014 20:37 

Rejestracja: 22 Wrz 2012
Posty: 1263
niebieski
gumac napisał(a):
Witam

Na ile czasu trzeba się z nimi mininalnie związać ? I jak wygląda sprawa z rozwiązaniem umowy bo nigdzie nie mogę tego znaleźć

Nie ma minimalnego okresu posiadania rachunku. Pamiętaj jednak, że moneyback zostanie wypłacony dopiero w 7 miesiącu.
Zamknąć konto można prawdopodobnie zdalnie, tak samo jak w przypadku mBanku.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 13 Lis 2014 21:38 

Rejestracja: 25 Sie 2014
Posty: 374
srebrny
Kolejne akcje w Orange Finanse.
Pojawiły się kolejne moneybacki np.:
-2 kupony na 10zł przy zakupach spożywczych za min. 50 zł
-1 kupon na 15zł przy zakupach w drogeriach za min. 50 zł
-20% zniżki za zakup kawy za min. 5 zł
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 18 Gru 2014 09:50 

Rejestracja: 22 Wrz 2012
Posty: 1263
niebieski
Sprawdźcie Strefę Korzyści - u mnie pojawiła się zniżka na paliwo, na jedzenie i na zakupy spożywcze.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 19 Gru 2014 23:02 

Rejestracja: 25 Sie 2014
Posty: 374
srebrny
Ma ktoś z Was może jeszcze nie zapłaconą fakturę z Orange w tym miesiącu ? Potrzebuję żeby spełnić warunki moneybacku za grudzień ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 20 Gru 2014 01:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Mar 2012
Posty: 2070
srebrny
Mam ale po terminie kilka dni jeśli taka może być.Ale musisz mi na pw wytłumaczyć o co chodzi, bo nie w temacie jestem.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
kondziu98 lubi ten post.
kondziu98 uważa post za pomocny.
 
      
#11 PostWysłany: 21 Gru 2014 12:17 

Rejestracja: 25 Kwi 2012
Posty: 152
Konto założone 3 tyg temu i nadal zero ofert w Strefie Korzyści. Wszystkie zgody zaznaczone, więc dziwne trochę, bo z tego co słyszę ofertę statoila, jedzenia i spożywki mają wszyscy...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 30 Gru 2014 01:15 

Rejestracja: 28 Maj 2013
Posty: 31
czacza napisał(a):
Konto założone 3 tyg temu i nadal zero ofert w Strefie Korzyści. Wszystkie zgody zaznaczone, więc dziwne trochę, bo z tego co słyszę ofertę statoila, jedzenia i spożywki mają wszyscy...



Oferty odblokowują się dopiero przy odpowiednim stanie konta, mi pojawiły się natychmiast po przelaniu 2k ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 30 Gru 2014 13:40 

Rejestracja: 27 Wrz 2012
Posty: 928
niebieski
@ czacza: mam to samo...konto założone 2.12 i nic. Kolega założy ze dwa dni wcześniej i zanim karty do niego doszły. to już miał oferty w Strefie Korzyści.

@Marvon: spróbuję jak Ty zasilić 2k, jak nie pojawi się, to składam reklamację. A tak w ogóle, to "natychmiast" to było tego samego dnia, dzień, później, czy faktycznie po paru minutach?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 02 Sty 2015 12:40 

Rejestracja: 25 Kwi 2012
Posty: 152
Marvon napisał(a):
czacza napisał(a):
Konto założone 3 tyg temu i nadal zero ofert w Strefie Korzyści. Wszystkie zgody zaznaczone, więc dziwne trochę, bo z tego co słyszę ofertę statoila, jedzenia i spożywki mają wszyscy...



Oferty odblokowują się dopiero przy odpowiednim stanie konta, mi pojawiły się natychmiast po przelaniu 2k ;)


U mnie stan konta nie miał znaczenia, transakcje kartą również. Wczoraj na infolinii kazali zainstalować apkę i wtedy oferty miały się pojawić, ale to też nie pomogło. Złożyłem reklamację i dzisiaj dostałem odpowiedź, że już wszystko gra i oferty się pojawiły.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 08 Sty 2015 22:18 

Rejestracja: 20 Lut 2012
Posty: 5133
srebrny
hej, czy promocja jest nadal aktualna ? tj.czy jak zaloze konto to nadal jest 5 procent cashback ? juz sie pogubilem :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16 PostWysłany: 08 Sty 2015 23:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Wrz 2013
Posty: 2306
Loty: 296
Kilometry: 416 674
złoty
Tak, promocja nadal aktywna. Z regulaminu wynika, że:
"Promocja trwa od 10.12.2014 r. do 30.10.2015 r."
oraz:
"Uczestnik może przystąpić do Promocji w procesie wnioskowania o Konto Osobiste w Orange Finanse od 10.12.2014 r. do 15.01.2015 r."
Góra
 Profil Relacje PM off
michcioj lubi ten post.
 
      
#17 PostWysłany: 09 Sty 2015 05:22 

Rejestracja: 28 Maj 2013
Posty: 31
@JJ2010 - po kilku dniach korzystania z karty zadzwoniłem na infolinię, gdzie dowiedziałem się że "system analizuje rodzaje płatności i indywidualnie przyznaje oferty"... ;]
Po kolejnych dwóch dniach chciałem skorzystać ze Strefy, ale nadal nic nie było dostępne. Zrobiłem przelew z mBanku (natychmiastowe księgowanie) i sekundę później pojawiły mi się oferty. A apkę miałem zainstalowaną od początku.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#18 PostWysłany: 09 Sty 2015 09:26 

Rejestracja: 27 Wrz 2012
Posty: 928
niebieski
Przelew 2k niestety nie zadziałał.
Zgłosiłem reklamację na infolinii i po dwóch dniach oferty się pojawiły.
Tylko coś chyba jakaś posucha w SK się zrobiła z tego co czytam, bo nic nie wpada nowego. Wykorzystałem Statoil i sklepy spożywcze i czekam...może coś nowego jednak wpadnie ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#19 PostWysłany: 09 Sty 2015 09:55 

Rejestracja: 13 Mar 2012
Posty: 54
A jak to jest z tą płatnością faktury Orange, żeby spełnić warunki moneybacku?
Trzeba opłacić całą kwotę faktury, czy może to być inna kwota, np. 1 cyfrowa ;) ?
Regulamin mówi tylko o opłaceniu faktury. Nie ma zapisu "całej kwoty z faktury".
Góra
 Profil Relacje PM off
michcioj lubi ten post.
 
      
#20 PostWysłany: 09 Sty 2015 13:11 

Rejestracja: 20 Lut 2012
Posty: 5133
srebrny
dzwonilem dzisiaj, promocja jak najbardziej obowiazuje, ale tylko przy platnosciach pay passem.
i podczas skladania wniosku niestety wybralem zla platnosc i nie dalo sie juz wrocic, zeby wybrac wlasciwy bank do przelewu :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 21 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: eldoras oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group